Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: грудне вигодовування після півтора року - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

грудне вигодовування після півтора року ділимось досвідом, допомагаємо порадами Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 March 2009 - 13:56

Годування грудьми це звичайно дуже добре і корисно для дитини, але я стикнулась з деякими проблемами. Цікавить таке питання, з якого віку Ви кормили дитину тільки вночі (тобто вдень абсолютно без циці), Як відівчити дитину шукати мамину цицю на вулиці або при посторонніх людях? Якраз цей момент мене дуже бентежить, бо ми завжди їли оремо, я ніколи не практикувала привселюдного годування, але тепер доня може собі дозволити при чужих людях шукати мамину цицю, і якщо я не даю, то починаються істерики. І взагалі чи варто так довго кормити грудьми дитину?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenmart 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2009 - 16:51

І я останнім часом все частіше задумуюсь про відлучення. Хоча раніше навіть подумати було боляче, що не буду годувати дитину грудьми. По-перше мала практично весь день "висить" на грудях. І якби просто собі сосала нормально, а це ж ні - вверх попою і при цьому ногами ходимо по мамі взад-вперед-вбік, руками упирається в грудь і відштовхується а ротом тягне цицю до себе. І ще поперемінно смокче то 1 то другу по 3 хв. Коротше кажучи, про форму грудей після годування мені навіть страшно думати. А на людях це взагалі повний аут - останній раз в гостях довелося сидячи за столом відвернутися від людей і дати їй ту цицю (або весь час просидіти в іншій кімнаті - але з таким успіхом можна було і в гості не йти), бо ніхто не мав права до неї заговорити, чи не дай Боже спробувати взяти на руки - зразу шукаємо цицю. Так пів-вечора і просиділи з цицьою в роті. Антидепресант :bad:, блін. А якщо до нас хтось чужий приходить, то це їй взагалі побарабану - бере двома руками за мою майку і тягне її аж мені до пупа ну і циці тут як тут - смокчи не хочу. Я не проти, але коли це хоча би раз в годину, то можна і усамітнитись, а якщо кожні 15хв :good: :bad: :bad:. І попробуй не дай. Я завжди думала, що воно якось устаканиться. :smile: А тут таке. Це ще зараз на вулиці одягнута в куртці і мала не може добратися до циць. А що буде літом?
ОТ ЯКБИ ГОДУВАТИ ТІЛЬКИ ВНОЧІ. МРІЯ :sad: :sad: :sad:
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2009 - 16:58

от і я мрію хоч про перехід на нічне годування. а оце привселюдне вимагання сіськи мені здається якийсь захист шукає, біля мами безпечніше. Але це всетаки процес їжі а не бавлення. Десь видно я упустила момент, дала слабинку, то тепер доня балується з грудьми.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2009 - 17:11

Так виходить, що на цьому етапі не так їжа їх цікавить, а більше - стрес зняти. Вчора мала ходила за татом, нила, щоб дав дрель :D потримати. Не дав - прийшла плакати до своєї циці. Впала вдарилася - давай цицю. От тобі і годування по вимозі. Моя свекруха так вилуплялася на це, коли приїзджала - "я ще такого ніде не бачила". А наш похресник такий самий. Як бачить, що мала смокче цицю і він за компанію в своєї мами пристроюється - а йому вже 2 роки. От його кума якраз якось посеред вулиці і годувала і то в холодну пору року - весна здається була і малому відповідно більше року - задерла куртку і дала, бо істерика на пів-вулиці.
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julchuk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 March 2009 - 17:14

Моїй донечці 2,1 рочки.Я ще годую грудьми і це питання мене також дуже хвилювало.Але буквально 3 тижні як я даю їй цицю тільки коли лягає спати(вночі коли вона просинається і спить Сашуня тепер окремо в своєму ліжечку).Напротязі дня їсть все разом з нами,а груди навіть не шукає і не питає.А до 2 років взагалі ну ніяк не могли так привчити,але тепер ніби потрохи відлучається.А якщо чесно мені вже навіть лікарі кажуть (томущо я ще й паралельно заліковую варикоз після вагітності),що користі їй від цього годування вже ніякого.Головне хоча б 1-1,6 роки годувати.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2009 - 17:37

Я на улице никогда не кормила и никогда не просит ни на улице,ни при гостях.Влад около 1,6 ел вокруг снов и ночью, то,что сейчас он ест часто - это заслуга тандема,поэтому это не показатель.
lenmart, дочка ведет себя так как вы позволяете, надо обязательно устанавливать рамки дозволенного и удовлетворять все истеричные требования нельзя.
julchuk, "навіть лікарі кажуть" - это вовсе не показатель.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 March 2009 - 17:43

Дівчатка, про користь тривалого ГВ можна при бажанні багато де знайти. Антитіла, ферменти, амінокислоти з материнського молока вже в перелік корисного не входять!? А лікарі-то давно відомо, компетенції в ГВ в них мало...
Я дуже шкодую що годувала ЛИШ 2 роки, дуже сумую за тим часом, зараз коли ми так важко хворіли мамине молочко нас би дуже підтримало...
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 12:48

Сеструлька - звичайно мала робить те, що я дозволяю. А я дозволяю, бо якби я слухала мою маму -педіатра (правда вона вже 10 років на пенсії), то годувала би дитину до 3-х місяців як моя сестра. Мама на початках взагалі називала годування по-вимозі дибілією. І на вулиці я літом годувала. Для чого ж тоді та мама і цицька. Правильно? У нас були до пів-року проблеми з коліками так що какали ми тільки з цицькою в роті і зараз деколи та ж ситуація. Попропуй зрозумій, а раптом щось болить, от і даю коли треба і коли не треба. Але от іменно останнім часом ситуація якось усугубилася. Так, що напевно, треба брати себе в руки і дисциплінувати в першу чергу себе, переключати увагу від груді і не полегшувати собі життя. Бо таким чином лише ускладнюєш.

Сеструлька - а ви тепер я так розумію зразу двох годуєте? РЕСПЕКТ. :wacko: :wacko:
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   soloha26 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 March 2009 - 14:11

Мене це запитання також тривожить.Моя перша дитина в 1рік 6 місяців сама відмовилась від грудей, а синочку вже 2 ,але він і не думає відмовлятись. Я для себе вирішила,що він сам відмовиться з часом,не хочу травмувати дитину і себе.
Я своїх дітей годувала і на вулиці ,і вдома,правда прикривалась рушником. Перший раз важко відважитись,а потім над тим не задумуєшся.Це не є щось страшне,що можна побачити стороннім.
lenmart, не переживайте з віком дитина починає розуміти,що можна на вулиці робити,а що ні.Мій малий вдома просить цицю і тепер,а на вулиці перестав просити ще з 1року і 2місяців .
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 14:43

Ситуація практично аналогічна з твоєю, Іринка, але добре, що хоч на вулиці цицю не просимо.Вже досить давно.А може тому, що гуляємо не довше 1,5 год.
Також страшенно дратує його поведінка і головне, що відволікти НЕМОЖЛИВО.На кілька сек. чимсь зацікавлю, проте одразу ж шукає свою кіку знову.
Відлучати ще не хочу, бо справді при хворобі дуже допомагає ГВ, крім того зубів маємо лише 12,ще самі критичні моменти попереду.
Думаю, що різко відлучити ніяк не вдасться.Скоро тепло на вулиці буде,діток багато, думаю твоя доця сама забуватиметься, під час ігор.
Терпіння тобі! та й мені не завадило б :)
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julchuk 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 March 2009 - 18:17

Дівчата я немала на увазі,що обов"язково після 1,6 треба відлучати.Ні я сама годую (ще хоч вночі, але молока вже тільки як "кіт наплакав").Просто воно менві в користь не йде.Я дуже схудла за останні кілька місяців,тому що доця дуже часто вимагала цицю,а смоктати вже і так майже немає чого.І через це лікар мені і сказав,що я вже можна сказати всі корисні речовини віддала своїй малютці.Але не дивлячись на це вночі ще смокчемо,а вдень вже ні.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 18:38

В мене та ж проблема. Захарчик править, а не я. Цілий день та циця в роті. Я вже було почала радуватись, що малий почав трошки їсти дорослу їжу, та не тут то було. Їсти все одно нічого не хоче, приходиться заставляти, інколи аж до плачу доходить (і Захарчикового, й мого). Думала що теж по трошечки почну переводити синульку на нічні годування й два денних. Але один день все добре, а потім знову цілий день циця. а ще свекруха кожен день дьогтю під шкіру додає:"пора відлучати, пора відлучати". А я не хочу . Але й цілий день носити малого на грудях, ходити весь час з задертою майкою теж не дуже маю бажання.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 18:55

Хм, щось я сумніваюсь, що дитина, яка не хоче їсти нічого, крім циці, після відлучення почне з апетитом наминати все, що їй пропонують. А сумніваюсь тому, що маю перед очима два приклади з життя: 1) моя дитина, яка гамала цицю до 1 р.10 міс. і тоді, і зараз їсть все і з задоволенням, 2)дівчинка подруги, яка їла до 1 р.7 міс. і яку дуже важко нагодувати дорослою іжею навіть і зараз. Спілкуючись про дитячі апетити зі знайомими мамами, для себе я зробила висновок - апетит дитини мало залежить від тривалості ГВ.
А по суті...У нас теж були періоди, коли було важко морально, коли висли на циці леди не цілий день але це було не постійно, а в певні періоди, коли лізли зуби, коли ми приїхали в гості до дідусів-бабусь і було багато незнайомих людей і чужих місць, коли хворіли, коли стрибок в розвитку...одним словом, коли дитині було некомфортно, вона шукала захисту біля циці. Іноді я це нормально сприймала, іноді дратувалася...але нічого, пережили. Десь читала, що такою поведінкою дитина ніби натякає мамі, що пора мамі десь тимчасово йти, мати свої справи, а дитині знайомитись з рештою оточення і ставати більш самостійною. Розумію, що то важко, коли сидиш в декреті і нема з ким дитину взагалі залишити, але треба шукати хоч якісь варіанти, хоч іноді, може записати на розвиваючі заняття.
А взагалі - терпіння вам, дівчатка!!! Цей час, коли ви годуєте, так швидко минає...повірте, будете ще його розчулено згадувати, дивлячись на дитинку, яка раптом так підросла...
А про користь для дитячого імунітету я навіть писати вже не в силі, стільки про це є інформації...реально бачу наслідки - моя дитина хворіє рідко і в легкій формі. Думаю, це заслуга тривалого ГВ.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 18:59

lenmart, я вас прекрасно понимаю, сама часто иду на поводу так как вы,но малышня растет и надо стараться как-то дисциплинировать их сосание. Про вашу маму мне аж грустно как-то...На улице я не кормила не потому что против этого.а потому что пока они у меня маленькие совсем холодно, зимой не покормишь, а летом они уже не такие маленькие и можно 2-3 часа без груди обойтись....Два раза пробовала старшему дать на улице,но он не стал.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 March 2009 - 19:11

Перегляд повідомленняРижуля (21.3.2009, 15:43) писав:

Відлучати ще не хочу, бо справді при хворобі дуже допомагає ГВ, крім того зубів маємо лише 12,ще самі критичні моменти попереду.

Ой да, про зуби то я і забула. У нас лише 4 зуба так що найвеселіша пора дійсно ще попереду.
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 May 2009 - 23:02

А як можна перевести дитинку їсти лише вночі????????
Свою принцесу до останього дня годувала скільки вона просила і коли просила. А просила часто, до 10-12 разів на день, плюс вночі. Правда вона завжди чемно поводилась біля нями, то була лише їжа і ніяких забавлянок. Їли на вулиці прикриваючись слінгом, взимку заходила у кафе - ніколи ніхто не перешкоджав (найчастіше пропонували вільну банкетну залу, деколи кабінет директора).
Годуйте як найдовше, бо ГВ у будь якому віці це найкраща їжа для дитинки. Вже не памятаю в якій книжці (старій) прочитала, що в царських дітей годували грудьми до 6 років. Подумайте, царі зайвого не робили.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IraG 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2009 - 23:07

Перегляд повідомленняoka (31.5.2009, 0:02) писав:

Вже не памятаю в якій книжці (старій) прочитала, що в царських дітей годували грудьми до 6 років. Подумайте, царі зайвого не робили.

Тільки годували їх не цариці, а няньки, а там могло бути і кілька няньок, що їм шкода.
А впринципі треба до годування підходити свідомо, по свому бачу, коли твердо кажу ні, відволікаю то без проблем, заспокоюється і все (ну крім на ніч), а коли зайнята, з кимось розмовляю і тут дитина крутиться, ниє- то даєш аби відчипився. От після таких моментів діти розуміють як мамою маніпулювати, і тільки приходе слушна нагода, відразу нею користаються. Тому мама має бути завжди свідома в діях, думати перш ніж щось зробити, інакше дитина бере ініціативу в свої руки.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2009 - 07:48

Якщо дитина не визнає усіляких там пляшечок-пустушок, то смоктельний рефлекс треба ж якось задовільняти - отож висить на циці. У нас аналогічна ситуація, відчуваю, що буду малого годувати ще рік як мінімум.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tosya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2009 - 10:11

В мене була така ж ситуація як і в більшості - цілий день і цілу ніч з цицьою в роті, погано їла (бо перебивала собі апетит молочком). І ось я наважилась - відлучила малу (їй було півтора роки). Не пожаліла жодного разу, що так зробила. Дитина почала нормально їсти, добре спати, внормувався режим дня. Не можу сказати, щоб стала якоюсь неспокійнішою. Все получилось якнайкраще. :)
До речі, нещодавно у Львові проходила конференція щодо ГВ, так ось там говорилося про користь молока до 1 року, а пізніше йде просто контакт мама-дитина, який можна замінити обіймами, поцілункам і т.д. :blush:
А щодо царів, так їх хоч і годували до 6 років, але НЕ МАМИ, а це один із найважливіших компонентів ГВ.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oljonka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 June 2009 - 15:16

Про користь тривалого ГВ чи навпаки, можна багато дискутувати! Але є факти які ми повинні знати і використвувати. Годування як мінімум до 2 рочків це по-перше користь для мами, бо в такий спосіб жінка природньо і без втручань сама робить профілактику раку молочної залози, а користь для дитя - це трішки їжі і дуже багато антитіл, тобто це вже не молоко, а швидше молозиво, а про користь молозива усім відомо - це найкращий засіб імунізації!!!А коли відлучати дитинку звичайно вирішувати лише кожній матері безпосередньо, але на мою думку дитинку потрібно до цього моменту підготувати: впродовж певного часу розповідати, що ви хочете зробити і малюки усе зрозуміють і легше переживуть відлучення. Дехто каже, що діти в такому віці нічого не розуміють, це велика помилка і неправда, якщо дітки в утробі мами все чують і розуміють, то тим більше в такому періоді, попросту ми як свідомі і хороші батьки повинні "рахуватись" і поважати своїх дітей і якомога більше з ними балакати на різні теми :child_ 00:
My Signature
Oljonka
  • 4
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →