Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Плануємо Дитину - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 74 Сторінок +
  • « Перша
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Плануємо Дитину Чи планували Ви дитину? Оцінка: ****- 5 Голосів

Опитування: Планування дітей (1252 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи планували Ви вагітність?

1. Ми з чоловіком планували вагітність (600 голосів [50.93%])

Відсоток голосів: 50.93%

2. Я планувала вагітність, але в таємниці від чоловіка (37 голосів [3.14%])

Відсоток голосів: 3.14%

3. Не планували спеціально, але були б не проти (216 голосів [18.34%])

Відсоток голосів: 18.34%

4. Планували, але вийшло не відразу (287 голосів [24.36%])

Відсоток голосів: 24.36%

5. Посилено оберігалися, але не допомогло (38 голосів [3.23%])

Відсоток голосів: 3.23%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   AniaMark 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 May 2016 - 00:15

Кнопо4ка,
Я бачила ваш допис у темі про щитовидну залозу, що у вас також аутоімунний тиреоїдит і високі антитіла.

Я вже майже два роки знаю що у мене аутоімунний тиреоїдит, але недавно з"ясувала, що у мене зовсім неправильне уявлення про цю хворобу. Я думала, що у всьому винна хвора щитовидна залоза, а виявилось, що все не зовсім так. Насправді щитовидка тут постраждала сторона, і страждає вона від того що її атакує імунна система. Імунна система руйнує щитовидку і через це щитовидка виробляє менше гормону.

Почитайте статті з цього блогу лікаря-ендокринолога:
Прихований текст

Я не розумію чому ми лікуємо лише наслідок хвороби (гіпотиреоз), вживаючи гормони, а не робимо нічого щоб усунути причину хвороби. Адже незважаючи на те, що ми п"ємо гормони, щитовидка далі руйнується. От би зробити щось, щоб імунна система перестала атакувати щитовидку. Може тоді щитовидка би відновилась з часом.

Тут описано що можна спробувати зробити задля цього:
Прихований текст

І коли я почала читати цей список, то на першому місці - безглютенова дієта. Я тоді дуже зраділа, що все таки зважилась здати аналіз на харчову непереносимість і сиджу на дієті вже три місяці, і моя дієта якраз виключає пшеницю і жито. Крім них аналіз виявив у мене непереносимість ще на інші продукти, тому я рада що здала його, бо може вони теж спричиняють аутоімунну реакцію.

Моя ендокринолог казала не звертати уваги на антитіла, але може треба робити якраз навпаки.

Я недавно здавала аналізи. Мої антитіла прийшли в норму, ТТГ помаленьку падає з кожним разом коли я здаю аналіз, хоча доза гормону, яку я п"ю, та сама. Ще по моїх спостереженнях я думаю, що минулого циклу у мене відбулася овуляція (а її у мене не було з жовтня минулого року, якщо не давніше). Зі свого досвіду я думаю, що здорова щитовидка має дуже важливе значення для плідності.

Плідність - ознака здоров"я. Коли у організмі щось не так - він не захоче вагітніти. Тому я думаю що вам варто спробувати зробити щось більше для своєї щитовидки, окрім того що ви п"єте гормони.

Я можу вам щось розповісти тільки про щитовидку, бо сама стикнулась з цією хворобою. А щодо іншого - пошукайте ще хорошого лікаря (лікарів). Якщо маєте можливість, зверніться до кількох, щоб могти оцінити правильність поставлених діагнозів. Я особисто дуже вам раджу звернутись до лікаря-напротехнолога.

Вам ще дуже рано здаватися. Вам ще є що лікувати, якщо не заради майбутньої дитини, то заради себе самої, свого здоров"я, бо від цього залежить якість вашого життя чи ви будете жити далі зі своїм чоловіком чи ні, адже від себе ви не втечете.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марися в 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 June 2016 - 19:36

Дівчата може хтось був у Шарової Інни Віталіївни в перинатальному? Які враження? шукаю хорошого гінеколога щоб спланувати вагітність, може когось порадите?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dgyli 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 24 June 2016 - 17:29

Привітик всім вирішила зареєструватись тут...потрібні поради...пробуєм завагітніти третій місяць невиходитть,відколи почали жити відкрити зник слиз признак овуляуії,перший місяць був а два наступних небуло....вже почала міряти БТ
Може хтось підскаже що це може означати
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2016 - 21:19

Перегляд повідомленняDgyli (24 June 2016 - 17:29) писав:

Привітик всім вирішила зареєструватись тут...потрібні поради...пробуєм завагітніти третій місяць невиходитть,відколи почали жити відкрити зник слиз признак овуляуії,перший місяць був а два наступних небуло....вже почала міряти БТ

три місяці то ще рано робити якісь висновки. потрібен час і спостереження за організмом, міряйте поки БТ, слідкуйте за слизом, як не побачите ніяких зрушень на користь овуляції за кілька циклів, тоді звертайтесь до гінеколога.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2016 - 06:34

Дженіфер дякую за пітримку буду слідкувати.....
Дай Бог все получиться
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марися в 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 June 2016 - 11:29

Перегляд повідомленняDgyli (24 June 2016 - 17:29) писав:

Привіт, можливо моя порада допоможе, принаймі кільком дівчатам точно знаю допомогла- ми з чоловіком намагалиль завагітніти протягом року (це не перша вагітність, тому точно знала що можу!!!!) та нічого не получалось, от ми вирішили закрити це питання на якийсь термін і просто насолоджуватись життям, яке ж було моє здивування коли через 2 місяці я побачила дві смужечки на тесті (при чому ми стали застерігатись- перерваний статевий акт) Отож ще раз доводить НА ВСЕ ВОЛЯ БОЖА1 моя вам порада = просто відключіться від цієї теми!!!1
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 June 2016 - 06:04

Марися в
Дякую за пораду можливо ви праві але я ще поміряю БТ хоть пару циклів а там видно буде,доречі вона в мене з 5дня циклу 36.8 36.7 як який день це нормально.....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anna) 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 July 2016 - 08:32

Ми з чоловіком плануємо дитинку,минулого місяця була затримка 3 дні,вже думали прийшло до нас щастя.
Але почались місячні,на 6-8 день була мазанина світло червона(переважно завжди 5-6 днів триваютт)після закінчення болі в низу живота ниючі,виділеня було один раз на 10 день циклу,повинна бути вже овуляція так як 30-32 дні цикл,але не відчуваю її,дуже хочемо дитинку

Ми з чоловіком плануємо дитинку,минулого місяця була затримка 3 дні,вже думали прийшло до нас щастя.
Але почались місячні,на 6-8 день була мазанина світло червона(переважно завжди 5-6 днів триваютт)після закінчення болі в низу живота ниючі,виділеня було один раз на 10 день циклу,повинна бути вже овуляція так як 30-32 дні цикл,але не відчуваю її,дуже хочемо дитинку

Дівчатка,скажіть щось
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 July 2016 - 23:10

Anna), буває таке, що у циклі може не відбутись овуляція. Точно не памятаю скільки саме таких циклів, здається 1-2 на рік, є нормою. А може овуляція посунулась з якихось причин, і вона ще буде.
Для того, щоб могти визначити найсприятливіші дні для планування, я б радила вам вивчити якийсь метод природнього планування сім"ї і вести спостереження за циклом згідно цього методу.

Я користуюсь методом Крейгтона. Мені він подобається тим, що не потрібно міряти базальну температуру і робити внутрішні спостереження. Також добре те, що цей метод добре стандартизований, і при потребі ви зможете звернутись до гінеколога-напротехнолога зі своїми картами спостережень і він побачить по картах чи у вас все гаразд. Із мінусів методу: його вивчають тільки з інструктором, і консультації інструктора платні (просять дати 150 грн). Хоча те, що його вивчають з інструктором, є теж великим плюсом. Інструктор слідкує за тим щоб ви добре вивчили метод і вірно його застосовували, і, дивлячись на конкретно ваші спостереження, дає цінні поради.
Ознайомча лекція, де розповідається про суть методу, є безкоштовною. Потім ви вирішуєте чи будете навчатись. Якщо будете - потрібно купити книжку (здається 300 грн, але вже точно не памятаю) і карту спостережень (20 грн) та наклейки. Щоб вивчити метод виділяють 4-5 зустрічей, але я вже після третьої добре орієнтувалась. Зустрічі відбувається що кілька тижнів - місяць (у мене виходили ще більші інтервали).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонечко15 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2016 - 11:35

Перегляд повідомленнямарися в (23 June 2016 - 19:36) писав:

Дівчата може хтось був у Шарової Інни Віталіївни в перинатальному? Які враження? шукаю хорошого гінеколога щоб спланувати вагітність, може когось порадите?

Дівчатка підкажіть мені можливо хтось шось чув або знає про Склєрову.Хочу йти до неї на прийом.Чула багато відгуків про неї,шо вона допомогла багатьом парам завагітніти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yana!! 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2016 - 15:14

Добрий день усім.Хто лікувся у Білобривка Ростислава івановича?і чи варто до нього іти ато обійшли вже багато лікарів і результату 0
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 10:27

Перегляд повідомленняYana!! сказав:

Добрий день усім.Хто лікувся у Білобривка Ростислава івановича?і чи варто до нього іти ато обійшли вже багато лікарів і результату 0

Yana!!, не знаю щодо цього лікаря, про якого ви питаєте.
Моя порада - зверніться до когось із лікарів - напротехнологів.
Тут є їх контакти (зверху - лікарі, знизу - інструктори з методу розпізнавання плідності Крейгтона):
Прихований текст

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сольк 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2016 - 10:26

Дівчатка всім привіт!!! В мене вже 4 день затримки, такого в мене не було...тестів зробила вже десь 5 штук і всі показують одну смужку!!! Так хочеться бути вже вагітною!!! (Перший раз коли була вагітна то тест зразу показав 2 смужки а потім в мене було завмирання вагітності) Може в когось було щось схоже??? Чи це тести погані чи зі мною щось не те?? Пишіть...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вайка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 August 2016 - 15:57

Вже можна і на УЗД сходити, якщо ситуація не змінилася
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mimika 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 September 2016 - 10:24

Так! Чекали три роки
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Помадка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 November 2016 - 22:20

Дитину планували ще до одруження, завагітніти вдавалось без проблем, але виносити ні. Дві вагітності перервались на 5 і 7 тижнях.. І після другої невдачі через 3 місяці нічого не плануючи я завагітніла знов, виносила і народила синочка)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kara 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2016 - 11:44

А ми от тільки плануємо дитинку. Зараз все ніяк не виділимо часу на лікарів, щоб пройти усі потрібні огляди та здати аналізи. Але вже просто маримо нею :girl_tender:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kumasya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2016 - 09:59

Привіт! Ми з чоловіком плануємо дитинку вже рік але на жаль нічого невиходить. Я була в Склярової вона поставила діагноз ендометріоз і уреоплазма. Прописала для лікування ендометріозу таблетки гормональні Візан але я їх неприймала бо начитавшись відгуків побоялась (мені 35 років і пити візан півроку а потім ще відновлювати менструацію я побоялась). Для лікування уреоплазми про писали сильні антибіотику і імуностимулюючі, після проходження купсу лікування зробила повторний аналіз і уреоплазму знову виявили (чоловік проходив аналіз внього уреоплазми не виявлено, і коли я почала лікування він поїхав на три місяці за кордон тобто контакту не було, але в мене аналіз все рівно позитивний). В чоловіка не дуже добра спермограма, він пройшов лікування профетрилом, зараз будемо здавати аналізи щоб знати чи покращилась спермограма.
Дівчата порадьте до кого звернутись (в яку лікарню або приватно до якого лікаря) щоб могли лікувати нас двох одночасно і встановити причини чому не можна завагітніти, а то я бігаю по гінекологах чоловік по свої лікарях, а хочеться сходити до одного лікаря щоб співставив наші результати і почати лікування.

вибачте що так сумбурно все написала але вже незнаю до кого звернутись
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2016 - 20:23

Привіт всім!

Перегляд повідомленняKumasya (07 December 2016 - 09:59) писав:

Привіт! Ми з чоловіком плануємо дитинку вже рік але на жаль нічого невиходить. Я була в Склярової вона поставила діагноз ендометріоз і уреоплазма. Прописала для лікування ендометріозу таблетки гормональні Візан але я їх неприймала бо начитавшись відгуків побоялась (мені 35 років і пити візан півроку а потім ще відновлювати менструацію я побоялась). Для лікування уреоплазми про писали сильні антибіотику і імуностимулюючі, після проходження купсу лікування зробила повторний аналіз і уреоплазму знову виявили (чоловік проходив аналіз внього уреоплазми не виявлено, і коли я почала лікування він поїхав на три місяці за кордон тобто контакту не було, але в мене аналіз все рівно позитивний). В чоловіка не дуже добра спермограма, він пройшов лікування профетрилом, зараз будемо здавати аналізи щоб знати чи покращилась спермограма.
Дівчата порадьте до кого звернутись (в яку лікарню або приватно до якого лікаря) щоб могли лікувати нас двох одночасно і встановити причини чому не можна завагітніти, а то я бігаю по гінекологах чоловік по свої лікарях, а хочеться сходити до одного лікаря щоб співставив наші результати і почати лікування.

вибачте що так сумбурно все написала але вже незнаю до кого звернутись

Привіт всім! Ми тоже плануємо дитинку. Але все по порядку. Перша моя вагітність завмерла на 10 тижні. Потім було декілька викиднів. За допомогою Гелетей Л.Й. нам вдалося народити гарненьку дівчинку Ксенію (так назвали, бо народилась на свято Ксеніі Перербурзькоі, 6 лютого). Уже ій 8 рочків. Просить братика чи сестричку. От і вирішили. Але знову стався викидень, я просто думала що раз виносила перший раз, то вже другу дитинку виношу без проблем.Але.......На жаль. Знову звернулася до своєі лікарки, взавтра іду здавати всі аналізи. Надіюсь все вийде, дуже хочеться ще поняньчитися. Трохи вік насторожує, мені 33 роки.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2016 - 22:54

Привіт всім! Продовжую далі писати про планування нашоі дитинки. Я вже здала всі аналізи, в мене все ОК, на щастя ніяких інфекцій невиявлено. Лікар сказала пити Дюфастон і починати < робити> дитинку. Отакі справи. Трішки страшнувато, але.......воно того варте.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 74 Сторінок +
  • « Перша
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →