Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мед - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мед Ваша думка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   МіркаЕ.І. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 March 2009 - 15:55

В мене таке питання- чи можна дитині в 2 роки вживати мед щодня? Справа в тому, мій малий в 1 рік і 9 місяців відмовився взагалі від молока і молочних продуктів і постійно просив з столу чай, який я зранку п"ю. І я вирішила робити йому кожного ранку слабенький чай, а туди,замість цукру- мед (думаю, краще все таки). І зараз мене гризуть сумління- чи правильно я роблю, що даю йому мед, можливо хтось знає більше про + і - меду в такому віці?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 March 2009 - 15:59

Якщо у дитинки нема алергії, то чому б ні!!! Я своєму стараюся давати(правда зараз йому вже 4, але і в 2 таке давала), натщесерце чайну ложку меду і запити тепленькою водою скільки йому хочеться. Для профілактики ГРЗ в осінньо-весняний період те що треба.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:16

МіркаЕ.І., я не вижу никаких причин не давать ребенку мед,если нет аллергии, хотя вся наша семья пьет чай без сахара. а мед мы все просто не любим.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:18

я своїй даю мед давно, вірніше розводжу його з водичкою, підсолоджую ним все. Я сама дуже люблю мед,
а вперше дали десь в пів року.
В моєї нема нінашо алегрії, слава Богу, тому ми і мед і цитрусові їмо без проблем і з великим задоволенням.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:26

Мед-дуже корисна штука і є одним з основних алергенів! Наша біда в тому, що мій синочок чує по смаку і запаху мед в будь-якій кількості, ще крім того ми "алергічні" :dance2:
Тому мед ми їмо рідко, але по трошечки десь-колись я йому в чай умудряюся давати.
Так-що МіркаЕ.І., якщо дитина полюбляє не обмежуйте її в вживанні цього "здорового" продукту. :dance2:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:30

МіркаЕ.І., нічого поганого в тому немає. Тільки здоров'ячка додає. :) Мої діти дуже люблять їсти мед ложками. Дозволяю їм з'їдати по 2 ст. ложки щодня (не знаю чому саме так - просто сама так вирішила). І ще - обов'язково ввечері - вівсянка з медом. І - нічого. :)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:44

Якщо дитина хоче, то чому б ні. Але памятайте, мед - є дуже корисним і навіть лікувальним. Не дарма ж ще наші славні передки - козаки його любили. Але не забувайте, якщо його вживати забагато - то може навіть пошкодити.
Я думаю варто звернутися до Гугля, бо Гугля вьо знає, і там знайтете відповіді про корисність і шкідливість цього природного смаколика!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:46

Дуже вам вдячна за очікувані відповіді. Ми не любимо, а малий без проблем. Алергії не має
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 16:53

У нас теж немає алергії на мед тому використовуємо частенько в меню.
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 17:00

МіркаЕ.І.,я також мед не любила ніколи,аж поки моя одногрупниця не подарувала якось мені баночку татового "виробництва". Це був акацієвий мед (він не сахариться,не загускає, прозорий,як сльоза),і трохи запаху трав,які цвітуть у період акацієвого цвітіння. Оце мед! Самій можна півбанки приговорити - не відірвешся. Зараз завжди мені подруга привозить,як приїздить з Новоднєстра. А як немає, то мушу купувати на ринку або в магазині,правда смак вже не той. Малій трошки додаю в кефір,як не хоче їсти. А як зубки лізли,то звикла,що їй на ніч ясна гелем змащували,то потім з місяць не могла заснути без солодкого присмаку у роті,мусила макати пустушку в мед - так і засипала.А як забувала,то вона сама пальчиком показувала на кружечку :blush: Спробуйте акацієвий,думаю,не пожалкуєте!
My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 17:06

Я чомусь згадала вислів... МЕД, ЧАСНИК І ХРІНОВА ВОДИЧКА – БУДУТЬ В МАЛЮКІВ ЗДОРОВІ ЛИЧКА... :) Аби захиститися від грипу та ГРЗ потрібно навіть проводити інтенсивну медотерапію: :) щоранку – чайна ложечка меду зі шматочками яблука чи лимона.
:blush: Але найважливішим для здоров’я дитини є любов та розуміння батьків, добра атмосфера в сім’ї ;) так, що я тільки ЗА, якщо немає алергії в дитини....

P.S.
Нажаль, я мед і все, що з ним пов"язано не вживаю... алергія страшенна... Анна шкода пішла в мене, а може ще все у неї пройде...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 17:57

Перегляд повідомленняВенгрррия (23.3.2009, 17:00) писав:

МіркаЕ.І.,я також мед не любила ніколи,аж поки моя одногрупниця не подарувала якось мені баночку татового "виробництва". Це був акацієвий мед (він не сахариться,не загускає, прозорий,як сльоза),і трохи запаху трав,які цвітуть у період акацієвого цвітіння. Оце мед! Самій можна півбанки приговорити - не відірвешся. Зараз завжди мені подруга привозить,як приїздить з Новоднєстра. А як немає, то мушу купувати на ринку або в магазині,правда смак вже не той. Малій трошки додаю в кефір,як не хоче їсти. А як зубки лізли,то звикла,що їй на ніч ясна гелем змащували,то потім з місяць не могла заснути без солодкого присмаку у роті,мусила макати пустушку в мед - так і засипала.А як забувала,то вона сама пальчиком показувала на кружечку :praising: Спробуйте акацієвий,думаю,не пожалкуєте!

Ми купляємо натуральний квітковий мед у нашого сусіда- він вже роки цим займається, теж ароматний, прозорий- жаль, я не люблю. А щодо акацієвого, то для мене це новина, дякую спробуємо, якщо знайдемо
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Розбишачка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 18:46

Наша донечка з великим задоволенням їсть медок. З"їдає в день по дві чайні ложечки. Ми стараємось споживати мед, який привозимо з Почаївської лаври ( гарантія,що мед дуже якісний).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksyuta_m 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 20:47

В мене свекор пасічник. Порівняно з гречаним і квітковим акацієвий мед має м'якший смак. Хто не їв - обов'язково спробуйте.
Старшому сину дід дав спробувати меду в місяць. Хоча вважаю, що раніше ніж перші прикорми давати не слід.
До речі, пробувала в консервовані огірочки замість цукру класти мед. Смачно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 21:54

І я даю малявці мед з водичкою або слабеньким чаєм. Йому подобається й наче немає алергії.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ganna 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 22:14

в нас в 1.5 рочку була алергія на мід тому вживали рідко. а от після 2 років алергія зникла і ми їмо кашку завжди підсолоджену медом натуральним карпатським.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рената 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 March 2009 - 23:23

Наш малюк дуууже любить пити чай з медом. А ще я його додаю в тепле молочко і даю маленькому перед сном - заспокоює і малюк краще спить.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Syana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 00:01

Мід, як і все решта корисний в міру -але от скільки має бути теж не знаю прийдеться пошукати. Чоловік взагалі противник цукру -всюди б мід давав куди можна, а я притримуюсь думки головне "не переборщити", бо надлишок теж шкідливо.
До речі коли прорізуються зубки замість всяких Бебідентів і т.д. (які нам взагалі не допомагали) мені порадили помасувати дитинці ясна медом - результат не заставив себе чекати. Так що матусі в кого дітки не мають алергії спробуйте можливо і вам ця порада буде корисною.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   soloha26 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2009 - 09:53

МіркаЕ.І.,давайте і не переживайте,якщо у вас відсутня алергя ,то не вагайтеся.Будьте уважні при виборі меду,бо є багато підробок.
Мед містить велику кількість вітамінів,мінеральних речовин,мікроелементів,антибактеріальних речовин,є потужнім джерелом глюкози.Я читала статтю,що якщо давати щодня,то піднімається опорність організму.Світлий мед (акація,різнотрав"я)менше дере горло,темний(гречаний) більше.
Я своїм дітям даю щоранку.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2009 - 14:55

От і ми почали пити медову водичку з лимоном, а ще мащу на хлібчик - синуля так смакує... Алергії поки що немає (їмо вже 1,5 тиж.) і надіюсь не буде. Почитавши ваші дописи, трохи заспокоїлася, бо переживала чи не зачасто я даю - щодня. Всім дякую!!!
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 September 18 )

• З днем народження
    медузка 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    nadeжда 
    - Вік: 34

Реклама