Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Обмінні проекти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані


Загальні правила участі в обмінних проектах нашого форуму

Правила форуму


1. Обмінні проекти проводять лише модератори форуму (куратор проекту). Одночасно можуть тривати тільки 2 обмінники, які мають різну тематику та різних кураторів.
2. Обмінні проекти влаштовуються для всіх користувачів форуму, а не для окремих "груп за інтересами". З ідеями та ініціативами щодо тем майбутніх проектів звертайтесь в тему Наші обмінні проекти (тема-гід).
3. Для участі в проекті потрібно бути зареєстрованим користувачем форуму з кількістю КП не менше 100 і з терміном перебування на форумі не менше 2 місяців. В інакшому випадку звертайтесь з особистим проханням до куратора через ПП, де аргументовано пояснюєте, чому хочете взяти участь у проекті. Або надайте куратору підтвердження від "поручителя", який зареєстрований на форумі не менше 6 місяців, про надійність Вашої репутації . У таких випадках остаточне рішення – за адміністрацією форуму, яке публічно не обговорюється.
4. Зареєстрованими у проекті будуть ті користувачі, які подали чітко сформульовану заявку. Якщо заявка потребуватиме уточнення, куратор повертає її для доповнення інформації. Уважно слідкуйте за прийомом заявок!
У заявці можете вказати особисті прохання та побажання, про можливість виконання яких куратор повідомить Вас особисто.
5. Усі учасники зобов’язані:
- дотримуватися умов і термінів поточного обмінного проекту;
- звітувати куратору в ПП чи на е-mail щодо відправлення посилки (фото накладної квитанції або чека чи просто номер поштового відправлення);
- викласти розгорнутий звіт з фото про отримання подарунка у спеціальній темі;
- якщо відправляєте пакунок «Новою поштою», то обов’язково надішліть номер декларації отримувачу.
6. Про несподівані проблеми, форс-мажори, які заважають вчасно підготувати, відправити подарунок чи викласти фотозвіт, повідомляйте куратора в ПП.
7. Пам’ятаймо про коректність та ввічливість! Не опускайтесь до сварок, образ та вияснення стосунків! Учасникам суворо заборонено публічно (у повідомленнях форуму або в щоденниках) та особисто відправнику висловлювати невдоволення подарунком. За порушення цього правила - покарання зниженням рейтингу та забороною на участь у наступному обміннику. Якщо подарунок не відповідає умовам, містить пошкоджені речі, про це можете приватно повідомити куратора проекту.
Не дозволяється відправляти пакунок назад адресанту. Якщо сюрприз не сподобався, приносить негативні емоції, можете, наприклад, передати його на благочинність за місцем проживання.
8. Після завершення обмінного проекту проводиться адміністративна нарада, за результатами якої куратор складає звіт та ознайомлює з ним усіх учасників. В разі потреби оголошується список учасників, які несумлінно підійшли до виконання умов проекту. Такі користувачі можуть бути не прийнятими до участі в наступних обмінниках (якщо були серйозні порушення правил) або назавжди відстороненими від участі в таких проектах (якщо вчинили аналогічне повторне порушення або зовсім не надіслали подарунка).
9. Ви не можете відмовитись від адреси учасника, яку Вам надіслали куратори, навіть, якщо вже обмінювались з тим самим користувачем раніше.
Про ціни та додаткові сюрпризи.
1. Ви можете особисто зробити додатковий сюрприз ще комусь з учасників проекту. Для цього можна приватно попросити адресу в куратора та попередньо узгодити вибір подарунка з адресатом, який готує основний сюрприз.
2. Детальніше про ціновий діапазон подарункового пакунка – в поточних обмінниках. Єдиною спільною умовою є те, що поштові послуги оплачує ВІДПРАВНИК.
Такі проекти повинні приносити тільки радість та приємні емоції. Пам’ятайте, що за віртуальними ніками – справжні люди. Тому велике прохання відповідально підійти до підготовки подарунків.
Організатори обмінних проектів та адміністрація форуму не є відповідальними за те, хто який подарунок отримає і в які терміни! Всі ми маємо різні смаки та можливості, тому не варто розраховувати на шикарні подарунки і взагалі брати участь тільки з меркантильних міркувань!

Повернутися до форуму
Перекладач онлайн