gototopgototop

Дитячі суміші Nutrilon 3 та Nutrilon4: починайте турботу про майбутній прогрес Вашого малюка з дитинства

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

shutterstock 390441454 1Найголовнішою турботою в житті кожної матусі є піклування про те, щоб її малюк ріс здоровим та рухався назустріч своєму успішному майбутньому. Ця турбота починається із самого народження малюка. І не секрет, що в цей час для нього немає нічого кращого за материнське молоко, адже воно найкраще відповідає віковим потребам дитини у поживних речовинах.

Повністю підтримуючи концепцію 1000 днів, компанія Nutricia – світовий лідер в галузі виробництва продуктів дитячого харчування – подбала про те, щоб у разі переходу на змішане вигодовування, Ваш малюк продовжував отримувати якісне та корисне дитяче shutterstock 463848845харчування, створивши дитячі молочні суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4.

Унікальний комплекс ProNutra, що є основою дитячих молочних сумішей Nutrilon 3 та Nutrilon 4,  було створено в результаті новітніх досліджень грудного молока. Унікальна формула комплексу зумовлює всебічний вплив на дитячий організм, подібний до впливу молока матері, та сприяє правильному росту та розвитку малюка:

  1. Запатентований комплекс пребіотиків GOS/FOS у співвідношенні 9:1 в концентрації 0,8г/100мл суміші допомагає:

- зміцнити імунітет малюка та захистити його від інфекцій;

- розвинути нормальну мікрофлору та сприяє комфортному травленню;

- краще засвоювати кальцій та вітамін D.

  1. Спеціальний комплекс жирних кислот IQPro, аналогічних тим, що містяться у грудному молоці, стимулює:

- розвиток нервової системи, головного мозку та підвищення IQ;

- розвиток сітківки ока та зору;

- швидкість обробки інформації та розвиток когнітивних функцій.

  1. Збалансований набір з 27 вітамінів, мінералів та нуклеотидів необхідний:

- для нормального розвитку тканин та обмінних процесів;

- для повноцінного засвоєння поживних речовин;

- для правильного росту та розвитку.

Nutrilon informer 1200 628

Безперечно, кожен малюк є неповторним та особливим. З кожним днем він росте та розвивається, тому природно, що його потреби у поживних речовинах ростуть та змінюються разом з ним. З дитячими молочними сумішами Nutrilon 3 та Nutrilon 4 харчування Вашого малюка буде максимально корисним для нього та зручним для Вас, адже серед усього асортименту дитячих сумішей Ви з легкістю зможете обрати ту, що підійде саме Вашому малюку за віковими особливостями та об’ємами споживання.

Особливо важливою є турбота про те, аби малюк не відчував дефіциту у корисних речовинах, вітамінах та мінералах у період активного фізичного та психічного розвитку у віці від 12 до 24 місяців. У цей час всі органи та системи дитячого організму продовжують активно формуватися, і тому різкий перехід на дорослу їжу може мати негативний вплив на розвиток малюка.

Завдяки дитячим молочним сумішам Nutrilon 3 та Nutrilon 4 Ви зможете не лише забезпечити збалансований раціон Вашої дитини, а й зміцнити її імунну систему. Оскільки дитячий організм у цьому віці ще не адаптований до споживання цільного коров’ячого молока, дитячі суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4 спеціально адаптовані до потреб малюків та містять добову норму вітамінів та мінералів, допомагають зміцнювати імунітет та стимулюють повноцінний розвиток дитячого організму.

shutterstock 563348953 2Завдяки високій якості та унікальному складу дитячі суміші Nutrilon є рекомендацією №1 педіатрів в Україні1.

Обравши дитячі молочні суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4, Ви зробите вагомий внесок у прогрес власного малюка з самого дитинства. Адже здоров’я та успішне майбутнє – це найцінніше, що мати може подарувати власній дитині. І найкращою дякою за любов та турботу Вам стане щаслива усмішка Вашого здорового малюка.

1 Згідно рекомендацій педіатрів України, за даними незалежного дослідження компанії ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна», липень 2016р., у двадцяти трьох містах України.

Останні повідомлення форуму