gototopgototop

Краще навчатися, а не хворіти!

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

У вересні діти повертаються в колективи і потрапляють під атаку вірусів. Навіть оздоровлені і загартовані за усіма правилами діти можуть захворіти. Варто застудитися одній дитині, і півкласу/групи захворіє услід.

Діти, які відвідуютьдитячий садок, і молодші школярі хворіють в середньому до 6 разів на рік. Батьків не повинно лякати те, що діти так часто хворіють. Дитячий імунітет ще "тренується" боротися з вірусами. Але від хвороби до хвороби - імунітет стає сильнішим. І вже в старших класах дитина хворіє рідше.

Але, на жаль, залишити дитину боротися наодинці з вірусами грипу і застуди не можна. Ризик бактеріальних ускладнень після вірусних інфекцій у дітей є дуже великим. Якщо імунітету вчасно не надати підтримку, то через декілька днів до вірусної застуди, можуть приєднатися бактеріальні ускладнення: бронхіт, ангіна, гайморит, отит та ін.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - противірусний препарат для лікування грипу та застуди у дітей з 1 місяця.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ створений спеціально для дітей і має високий профіль безпеки. Препарат активує імунітет і допомагає боротися з вірусами, полегшує перебіг хвороби та сприяє швидкому одужанню.

 АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - доступний препарат для лікування та профілактики грипу і застуди у дітей.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. 

Р.П. МОЗ України № UA/7756/01/01 від 22.03.2013р. Виробник: ТОВ «НВФ «Матеріа Медика Холдинг».

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Останні повідомлення форуму