gototopgototop

5 європейських інтернет-магазинів, які вирішать ваші проблеми з осіннім одягом для дитини

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Ще купуєте речі за кордоном через посередників? Взагалі не купуєте? Даремно. Адже є пряма міжнародна доставка посилок, яка може зробити вас цілком незалежними від високих цін і тривалого очікування. Єдина складність – це вибір з-поміж усього розмаїття, що пропонують відібрані нами магазини.

Zalando, www.zalando.de

mymeest1

Не найдешевший магазин у нашому огляді, зате видатний своєю колекцією. Її складає одяг casual-брендів, які в Україні коштують захмарно (якщо є взагалі) та й на Заході – чимало. А тут їхню ціну вже знижено до нормального рівня адекватності. Цей магазин сподобається батьками, що хочуть вдягнути дитину не лише якісно, а ще й стильно).

Lidl, www.lidl.de

Прямо скажемо, гігант асортименту для дітей. Але це стосується лише «материнського» німецького сайту: закордонні філії цієї мережі не справляють подібного враження. Британський Lidlвзагалі не чув про одяг і торгує виключно їжею. Дякуючи докладній навігації, знання німецької не вимагається, але завчасно загуглити слово «куртка» не завадить.

SportsDirect, sportsdirect.com

mymeest2

Другий гігант, спеціалізований на одязі для спорту й активного відпочинку (також пропонує традиційний одяг і взуття) . Зазирніть спершу сюди, якщо потребуєте лише куртки. Їх тут багато – простих «грибних» варіантів для поїздок на природу і стильних для повсякденного носіння в місті. Усі речі якісні та функціональні.

Kik, www.kik.de

А тут ви знайдете добрий вибір одягу під куртку. У розділі Sale раз на кілька днів, переважно зранку викладають речі, приблизно, за (ціною) 2 євро. Колекції в основних розділах оновлюються раз на тиждень. Цей магазин належить відомій німецькій роздрібній мережі, тож за якість речей можна не хвилюватися.

Tchibo, www.tchibo.de

mymeest3

Навіть якщо ви не любите кави Tchibo, зайдіть на цей сайт неодмінно. Спершу буде важко, бо весь одяг «лежить» на одній сторінці, без жодного розподілу за категоріями. Проте стане радісно, коли домотаєте до курток: вони непогані, пристойний стиль «урбан».

Для замовлення речей із цих сайтів скористайтеся сервісом myMeest,який доставляє з європейських та китайських магазинів. Можлива доставка до дверей, а ще замовлення з різних магазинів можна об’єднати в одне відправлення, позбувшись зайвих обгорток-  про це треба окремо  повідомити  співробітників сервісу. На сайті є також цілий розділ  з порадами та   відеоінструкціями,тож зорієнтуватися у сервісі не буде складно і загалом усе значно простіше, ніж робити замовлення гуртом і через посередників.

Останні повідомлення форуму