gototopgototop

Чи давати воду немовлятам? Думка експерта

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Чи потрібно поїти немовлят, а головне чим? Розібратися в цьому нам допомогла Тетяна Філь, перинатальний і сімейний психолог, клієнт-центрований психотерапевт, консультант з грудного вигодовування, мама шістьох дітей.

aqua1Чи поїти немовля водою залежить від його «меню»

«Якщо малюк знаходиться на штучному або змішаному вигодовуванні, то йому обов'язково потрібно пропонувати воду між годуваннями, зазначає Тетяна Філь. Дитина повинна бути не голодна, але при цьому відразу після їжі давати пити малюкові не можна. Якщо ж дитина перебуває на повному грудному вигодовуванні, до 6-місячного віку допоювати її не потрібно, адже всю необхідну рідину вона отримує з материнського молока. Природна система налаштована таким чином, що при підвищенні температури навколишнього середовища обсяг переднього молока (по суті рідини) збільшується. А дитина між звичайними годуваннями починає прикладатися до грудей з метою попити. У свою чергу, в мами підвищується потреба в питній воді. Ось чому в жарку погоду мама, що годує груддю, повинна споживати значно більше чистої води, ніж в звичайному режимі». Важливо звернути увагу і на стан малюка. Якщо у нього підвищується температура тіла внаслідок спеки або захворювання, западає тім'ячко, пересихають губи його потрібно частіше прикладати до грудей. «З того моменту, як батьки починають вводити прикорм дитині на тлі грудного вигодовування, обов'язково потрібно пропонувати дитині пити», рекомендує Тетяна Філь.

Як і чим поїти малюка

Якщо дитина вигодовується з пляшечки, то і воду їй можна давати з аналогічної, звичної для неї пляшечки. Якщо дитину догодовують на тлі грудного вигодовування, то і допоювати її потрібно тим методом, яким вводиться прикорм: дозована ложка, чашка і т. д.

Особливу увагу слід звернути на те, чим ви поїте малюка. Через те, що нирки новонароджених ще недостатньо розвинені, малюки дуже чутливі до надлишку мінеральних солей. Тому експерт рекомендує воду з низькою мінералізацією без газу.

Наприклад, таку як «Аква Няня» – це питна вода з низькою мінералізацією для дітей з перших днів життя. «Аква Няня» підходить для пиття, оскільки її не потрібно кип'ятити. Також її можна використовувати для розведення дитячих сумішей, фруктових і овочевих соків, заварювання трав і чаїв.

Купуючи воду для малюка, дізнайтеся, де вона видобувається і розливається. «Аква Няня» розливається в курортному регіоні – місті Миргород Полтавської області, на Миргородському заводі мінеральних вод, провідному підприємстві галузі.

Джерело, з якого добувають воду, захищене від будь-яких забруднень і шкідливих викидів, а до самої свердловини обмежений доступ сторонніх осіб.aqua2

Кожна партія продукції перевіряється на відповідність органолептичним, фізико-хімічним та мікробіологічним показникам. Періодично проводиться розширений аналіз продукції на відповідність показникам безпеки із залученням незалежних лабораторій.

Всі виробничі процеси на заводі повністю автоматизовані. А якість продукції контролюється на всіх етапах виробництва.

«Аква Няня» не обробляється озоном, діоксидом вуглецю і сріблом, не містить консервантів, штучно не насичується макро- та мікроелементами.

Тому, купуючи своєму малюкові «Аква Няню», ви можете бути впевнені в її якості та безпеці.

Останні повідомлення форуму