gototopgototop

Закладаємо основи здорового майбутнього дитини без кольок, закрепів та здуття

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Основи здорового майбутнього дитини закладаються у дитинстві, тому правильне харчування в цей час є надзвичайно важливим. Травна система малюків продовжує активно розвиватися після народження і дуже важливо, щоб склад та консистенція їжі не лише забезпечували дитину корисними речовинами, а й відповідали рівневі розвитку органів травлення.shutterstock 14935024-s

Кольки, закрепи та здуття у дітей є наслідком функціональних порушень ШКТ, і тому їх можна позбавитись за умов правильного та своєчасного підходу. Згідно рекомендацій ESPGHAN, правильна дієтотерапія ефективніша для лікування розладів ШКТ, аніж медикаментозне втручання. Однак під час вибору спеціальної суміші, надзвичайно важливо розуміти, що не всі вони однаково корисні, тому особливу увагу треба приділяти правильному складу суміші. Для забезпечення збалансованої дієти дітей із порушеннями роботи ШКТ компанія Нутриція спільно з педіатрами розробила спеціальну суміш Нутрілон Комфорт, компоненти якої містять всі необхідні дитині поживні речовини та всебічно впливають на травну систему, перешкоджаючи розвитку патологій:

  1. Унікальний жировий компонент із пальмітиновою кислотою в β-положенні – основною насиченою жирною кислотою в грудному молоці, що є основним джерелом енергії для перистальтики кишечника. На відміну від більшості сумішей, які містять α-пальмітинову кислоту, яка в кишечнику вступає в реакцію з кальцієм, зв’язуючи його та призводячи до цементуванню випорожнень, β-пальмітинова кислота покращує абсорбування корисних речовин кишечником, знижуючи частоту закрепів, стимулює перистальтику та збільшує рівень засвоєння кальцію, зміцнюючи кісткову тканину.
  2. Запатентований комплекс галакто- та фруктоолігосахаридів (GOS/FOS), що доходить до кишечника у нерозщепленому стані, де діє як важливий природний пребіотик, стимулюючи розвиток нормальної мікрофлори та зміцнюючи імунітет та покращує бар’єрну функцію кишечника; а також нормалізує консистенцію випорожнень у малюків, позбавляючи їх від закрепів та кольок.
  3. Знижений рівень лактози у суміші Нутрілон Комфорт полегшує травлення малюків, адже часто у дітей до 12 місяців через навантаження на незрілу ферментативну систему може спостерігатися тимчасова фізіологічна транзиторна лактазна недостатність, що проявляється проносами, кольками та здуттям; а частково гідролізований сироватковий білок суміші легко перетравлюється, забезпечуючи м’які випорожнення без закрепів.nutr4

Суміші Нутрілон Комфорт можна використовувати як основне харчування, при догодовуванні або у поєднанні з іншими сумішами. Для забезпечення збалансованої дієти малюків, асортимент сумішей Нутрілон Комфорт поділено на стадії, що відповідають функціональним особливостям дітей раннього віку.

В якості профілактики можливих порушень ШКТ та для закріплення позитивного ефекту після комплексного лікування можна використовувати суміш Нутрілон Кисломолочний, створену шляхом ферментування з використанням запатентованих молочнокислих бактерій. Кількість лактози у суміші знижено, тому вона легко засвоюється дитячим організмом. 

shutterstock 234661522-s

Залишкові частинки кисломолочних бактерій у суміші забезпечують пробіотичний ефект без додавання чужорідних культур, а молочна кислота має позитивний вплив на організм дитини: покращує засвоєння кальцію та фосфору, пригнічує ріст патогенної та стимулює ріст корисної мікрофлори, а також забезпечує комфорт під час травлення. Завдяки високому вмісту лактази та нейтральному рН суміш може використовуватись як повноцінне харчування.

Суміші Нутрілон Комфорт та Нутрілон Кисломолочний є оптимальним рішенням для комплексної дієти при розладах ШКТ у малюків та, завдяки високій якості та унікальному складу, вони безпечні для довготривалого застосування. 

Обравши суміші Нутрілон, Ви можете бути впевнені, що Ваша дитина ростиме здоровою без функціональних кольок, закрепів та здуття, день за днем рухаючись назустріч своєму щасливому та комфортному майбутньому.

shutterstock 304408859-s