gototopgototop

Успішне майбутнє починається з Nutrilon

PDFДрукe-mail

Статті - На правах реклами

Успішне майбутнє починається з Nutrilon

Безперечно найкориснішим годуванням для дитини є материнське молоко. Грудне молоко містить всі речовини, необхідні дитині для нормального росту та розвитку у перші півроку життя, а також допомагає зміцнити її природний імунітет. Повністю підтримуючи позицію щодо користі грудного вигодовування, компанія Нутриція Україна подбала про те, щоб у випадку, якщо продовжувати його неможливо, Ваша дитина отримувала повноцінне та якісне дитяче харчування.

n2

Вже більше 100 років європейська компанія Nutricia присвятила виробництву високоякісних продуктів дитячого харчування, які користуються широкою популярністю у споживачів в усьому світі. Особливу увагу компанія приділяє науковим дослідженням у галузі грудного молока і у неї є власні наукові центри у Німеччині, Голандії та Сингапурі. Результатом багаторічних досліджень за участю педіатрів стало створення унікального комплексу ProNutra, який ліг в основу дитячих сумішей Nutrilon. Його компоненти всебічно впливають на організм дитини:

  1. Запатентований комплекс галакто- та фруктоолігосахаридів (GOS/FOS) у співвідношенні 9:1 в концентрації 0,8г/100мл суміші має вплив на дитячий організм: стимулює синтез речовин імунної системи та антибіотикоподібних речовин, що зміцнює імунну систему та підвищує стійкість дитячого організму до впливу патогенів; має пребіотичну дію, допомагає синтезувати нормальну мікрофлору, усуваючи можливі проблеми зі шлунково-кишковим трактом; покращує засвоєння дитячим організмом кальцію, заліза та вітаміну D;
  2. Спеціальний комплекс IQPro із поліненасиченими жирними кислотами AA та DHA стимулює розвиток сітківки ока, тим самим покращуючи зір; розвиток нервової системи та головного мозку, підвищуючи IQ; покращує швидкість обробки інформації та стимулює розвиток когнітивних функцій;
  3. Збалансований набір з 27 вітамінів та мінералів дитячої суміші Nutrilon відповідає особливостям дітей раннього віку і забезпечує їх поживними речовинами для всебічного росту та розвитку, а також запобігає можливому виникненню дефіцитних станів.

Відповідно до об’єму споживання, асортимент базових сумішей Nutrilon в Україні представлено чотирма видами пакування: 200г, 600г, 800г, 1000г. Пакування Nutrilon на 200г ідеально підійде для мам, які починають вводити прикорм у раціон малюків і хочуть спробувати, чи підійде суміш їхній дитині. До того ж, таке пакування зручно брати з собою у подорож чи на прогулянку. Якщо Ви визначились з вибором суміші, варто обрати упаковку 600г або 800г, які чудово підходять для комбінованого годування. Для малюків з особливо гарним апетитом, які регулярно споживають молочну суміш, розумним вибором є економне пакування 1000г з найпривабливішою ціною за порцію серед сумішей Nutrilon.

З віком потреби дитячого організму у поживних речовинах змінюються, тому асортимент Nutrilon в Україні поділено на 4 стадії, відповідно до вікових особливостей.

1

У перший рік життя спостерігається активний ріст всіх систем організму. В цей період Вашій дитині підійде Nutrilon 2, створений для дітей 6-12 місяців, з унікальним комплексом ProNutra, компоненти якого забезпечують повноцінний розвиток нервової системи та мозку, а також зміцнюють імунітет дитини.

Після першого року життя темпи фізичного та психічного розвитку дитини залишається на високому рівні, закладаються навички соціальної поведінк

и, спостерігається висока пізнавальна активність. Nutrilon 3 – це збалансоване джерело поживних речовин для Вашої дитини у період від 12 до 18 місяців.

Дитяче молочко Nutrilon 4, яке містить у собі комплекс необхідних вітамінів та мінералів для правильного фізичного та інтелектуального розвитку дитини, розроблено спеціально для дітей віком від 18 до 24 місяців.

З дитячими сумішами Nutrilon Ви можете бути впевнені у власному виборі. З кожним днем прогрес Вашої дитини ставатиме все помітнішим: вона зростатиме розумною, здоровою та активною. І колись неодмінно подякує Вам за турботу та надзвичайний внесок у її здоров’я та успішне майбутнє.

n3

Останні повідомлення форуму