Коліжанка
2.12.2008, 11:37
Помітила, що останнім часом все більше знайомих не роздруковують фото, а так зберігають в цифровому вигляді. А так приємно полистати гарний великий альбом з фотографіями! Невже ця традиція відживає?
І дійсно, багато фото зараз зберігається на дисках, але я, наприклад, старанно веду дитячий фотоальбом. Роздруковую зазричай самі гарні фотки. І дуже люблю час від часу сідати і гортати їх (фотоальбоми). Данилкові теж дуже цікаво дивитися на себе маленького, адже, він вважає, що він вже дорослий хлопчик. Він завжди на своїх фото бачить щось новеньке для себе, іноді, знов хоче покататися у візочку.
З появою цифрового фото альбоми якось відійшли на другий план. Але я стараюсь вибирати найкращі фотографії і роздруковувати. Роблю це приблизно раз на рік (коли син був маленький роздруковувала кожен місяць

). Якщо ви фотографуєте дитину в студії вам треба буде обов'язково замовити друк фотографій. Зараз якраз чекаємо на такий альбом, так цікаво подивитись, що получилось
marjanochka
2.12.2008, 12:00
маєм дуже гарний фотоальбом, самі цікаві і вдалі фото роздруковуєм!
У мого синульки вже є альбом,я там помістила і свої вагітні фотки,де він вже в животику позує,і його з перших днів життя

тепер всі із задоволенням гортають його альбом,а кому мало,то на компі є огого скільки....
Я зробила фотоальбом своєї вагітності, кожного місяця в купальнику відслідковувала ріст нашої доці, з фотками зі всіх УЗД, просто гарні фото і обв"язково вказувала який тиждень.

Туди ж помістила і фото з самих пологів і пологового.
Кума пообіцяла, що Миколай принесе Яринці величезний альбом ото я вже тоді і подрукую.....
а в мене ніяк руки не доходять (вірніше ноги) роздрукувати. Все тримаємо в цифровому варіанті,хоча альбом вже давно купили.
Хай тільки у мене появиться можливість вирватись в центр - відразу роздрукую...
MoonRise
2.12.2008, 12:43
Ми свою доньку фотографуємо на цифрове фотовідео, далі скидаємо в комп, дивимося невдалі відео, фото чистимо, а потім скидаємо на диск, вирішили до року зробимо обов"язково фотоальбом як все розпочиналось, як ми росли, розвивалися...На даний момент вже пятсот з лишнім фото+ сюди входять відео...
Сеструлька
2.12.2008, 13:12
Мы никак тоже не распечатаем, хотя давно хотим. Еще хотели на стенах фотки развесить и еще я делала комиксы на компе(программа для этого есть) и хотела их распечатать,но все никак. Пока мои детки только в электронном виде.
Світланkа
2.12.2008, 18:47
Роздруковуєм самі вдалі фото майже щомісяця, бо треба бабусі відсилати, і найрідніші наші родичі беруть для себе. Ну а те що лишається, то у наш фотоальбом. Люблю більше дивитись реальні фотки, в альбомі.
А якже без альбомчику. Малій подобається його переглядати. Починається з моїх фоток, коли була вагітна. Потім йде фото малої коли їй було менше доби від народження (тато сфотографував, коли провідував нас), потім фотографуфали частельно. В цифровому вигляді більше 2000 фоток, друкуємо самі цікаві та складаємо в альбомчик
А ми, нажаль, ще не зробили альбом.. Альбом я купила давно, хотіла сама зробити, класно оформити (бо не люблю покупні альбоми типу "Мій малюк"), навіть фотки роздрукувала, накупила кольорового паперу.. Але часу все нема все докупи позбирати. А коли одного разу з чоловіком сіли, то виявилось, що уявлення про то як все має в кінці виглядати у нас діаметрально протилежне о_О
В моїх малявок також є по альбомчику. Так приємно іноді їх перелистувати

Стільки емоцій!!! А от що до електронного вигляду то скинула я на комп з фотика удалила, а на диск не записала за кородкий період поки я маялась комп поламався і все зникло
гра з вогнем
2.12.2008, 20:32
у нас фото зберегіються в електронному вигляді на домашньому компі+резервна копія, викладаємо в нет за допомогою пікаси, якщо родичі хочуть, нехай вибирають і роздруковують.
плануємо купити цифрову фоторамку.
альбоми теж формуються в електронному вигляді.
(гра з вогнем @ 2.12.2008, 20:32)

у нас фото зберегіються в електронному вигляді на домашньому компі+резервна копія, викладаємо в нет за допомогою пікаси, якщо родичі хочуть, нехай вибирають і роздруковують.
от і чоловік потроху викладає фотки малого в гугл, а я ще не розбиралась з пікасою, хоча думаю, що треба..
і чи у вас всі родичі мають доступ до інтернету? бо в нас щось не дуже..
гра з вогнем
2.12.2008, 20:58
jane, найближчі родичі - всі. вони собі роздруковують, а у нас потреби не має.
У нашого Ромчика також є альбом, туди вибираються самі "best" фото з електронного варіанту. Спочатку я всі фотки скидала на диски, але коли вийшла на роботу запустила це діло, часу не вистачає навіть вибрати не те щоб було коли систематизувати і записати на диски. Тому вирішила вибирати найкращі і звісно друкувати.
Коліжанка
2.12.2008, 22:16
Я дістала з шафи наш міні-фото принтер і почала потрохи друкувати фото. А то точно потім руки не дійдуть. І це так приємно виявляється! Готові фото якійсь інші, ніж цифорові. Може, дійсно, на Св. Миколая альбом купити.
Ксюнка а Ви взагалі герой! Ще й альбомчик вагітної зробити! Потім буде цікаво і Вам, і дитині на нього глянути!
І Krizia так само. Та взагалі молодці, хто вагітними фоткався. У мене є 3 випадкові фото. Добре, хоч вони є.
Масянічка
2.12.2008, 22:30
Коліжанка, ви просто очі мені відкрили.

А й справді всі фото зберігаємо в комп"ютері, але фотоальбом це КЛАС.

Треба цим терміново зайнятися.
У нас є цифровик, тому фоток вже напевно тисячі...
Все на компі, ніяк не зберусь зробити архів на дисках...
Колись з допомогою програми MemoriesOnTV створював слайд-шоу для перегляду на DVD, зараз цю штуку закинув через брак часу...
Вибрані фотки видруковуєм (в основному щоб бабуля з дідульою мали чим на роботі хвалитись)
Також дещо викладаю в і-неті, за допомогою тої ж Пікаси. (Лінк на наш альбом у підписі)
V_L_A_S_T_A
14.12.2008, 18:38
А у нас вже 2 заповнені альбоми. А ще повно фото, які чекають друку. Оце думаю куди їх складати будемо? А чоловіку все мало й мало!!!
искала нужный альбом долго и нашла от чего была очень счастлива.

каждую фотографию в альбоме подписываю и повклеивала фото УЗИ и животик. Мне всегда интереснее перелистывать альбом ностальгия какаето накатывает.
У нас теж є два зроблених фотоальбоми - там вибрані найкращі фотки, хоча давно вже не друкувала нічого новенького, треба цим зайнятись. А вибирати є з чого - на компі сила-силенна знімків з цифровика. Періодично роздруковуємо і відсилаємо найкращі фото для бабусь і дідусів. Хоча зараз вони "модернізувалися", підключили інтернет, зв"язуються з нами в скайпі, то ми і їх потрохи присаджуємо на фото в електронному варіанті.
Вже більше року я збираюся зайнятися альбомом в стилі скрепбукінгу для Миросі, вже і альбом є, і матерілів різних багато, і з різних важливих подій збираю пам"ятні дрібнички і фото, а от руки ніяк не доходять...то на минулий Новий рік хотіла зробити, потім на доціних 2 роки, а тепер навіть не знаю, бо до цього Нового року теж не встигну.
jane, а ви зробіть два альбоми - потім буде так цікаво дивитись, дві різних погляди на одні події
У нас уже є два альбоми. Один з хрестин (професійні фото, десь 150 шт.). Другий - фото з роддому, перші дні дома і... ще 300 фото чекають, поки ми їх роздрукуємо (це найкращі, бо на компі більше тисячі + відео). Обовязково їх роздрукую.
наденька
14.12.2008, 22:48
Перший Сонін альбом з найкращими фотографія до 1 рочку я спромоглася роздрукувати...на 2-ий її день народження

...хоча купила його коли їй був місяць

....і поки що це все

....а так все в електронному вигляді...хоча звичайно роздруковані фото це краще...але це гроші...і час...
Ми теж любимо погортати свої фото альбоми у старших по два ,а в найменьшої один та він великій тож ще е де розігнатись. Та правда я ще хочу роздрукувати ті що з мобільного та все не хватае часу.
мамаПашіЖеніБогдана
15.12.2008, 9:34
Ми теж роздруковуємо найкращі фотографії, все інше на комп"ютері. Але окремих альбомів для дітей не заводили. У нас великі сімейні альбоми, бо діти - це частина нашої сім"ї, інші фотографії - з роботи, якихось вечірок, друзів тримаємо в інших альбомах, а в цих тільки ми, дітки і родина.
ms_valery
19.12.2008, 13:16
у нас полно фотографий в електронном виде. но самые красивые и интересные распечатываем. обязательно хочу сделать большой плакат на стену с моим ангелочком
МаМуська
19.12.2008, 15:33
Доки не купили цифровик, всі фотки робила, щойно закінчувалась плівка та вкладала в альбом.
А як купили цифровика, то тільки й фотографую синулю та на компютер в папочки переміщую)))
А це вирішила до другого року народження зробити величезний альбом- другого троку життя Давідушки і порадувати хрещених батьків

- спогадами!!!!!!!
Дякую творцеві теми

, обома руками ЗА фотоальбоми!!!
Я тут всім, хто приходить, "ненавязливо" розповідаю, що нарешті зробила доці альбом і пропоную подивитись. В нас він великого формату і на сторінок 60, які вже майже заповнені. Кожне фото коментувала і ставила дату. Взагалі прочитала якось статтю в журналі про популярність "скречбуків" (сподіваюсь написала правильно, а ні то гра з вогнем виправить) і мені дуже сподобалась ця ідея. В нас альбом, щось на зразок нього з фотками з УЗД, тестом на вагітність, листівками привітаннями, бейжиками з пологового, стрічкою, якою перевязували коли забирали з пологового, пупком в конвертику, зразком першого волосячка, першим художнім шедевром... одним словом получається досить цікаво і різноманітно. Якби моя воля, то друкувала б кожне фото, бо так важко вибирати. От тільки перший рік зайняв майже цілий альбом, з другого року роздрукувала трохи менше, то може "впишу" фото до двох в цей один альбом.
Коліжанка
19.12.2008, 16:17
NaTa!, прикольна ідея. А я от думала, куди то все дівати, окремо- привітання, листівки, окремо Узд. А це ж можна все разом оформити!
Я вже нарешті купила фотоальбом і сьогодні ним займуся!!!!
У нас два альбомчики, один нам зробила фотограф, інший роблю я, і ще дуже багацько фоток для друку, дуже люблю фотографувати нашого красеня.
А в нас одненький і то не повний
Фотографій ДУЖЕ багато, але всі на компютері і немає коли роздрукувати. Та й грошей багацько треба. Але фотографії - це пам'ять, і найкращий спосіб цю память берегти
У нас альбоми вже є, аж два, і фотки є. Тільки вони поки що в електронному вигляді. Самі красивіші вибираю і формую в альбом, щоб потім все разом надрукувати. А плакати ми вже повісили на стіну з нашим янголятком.

У нас з тим простіше, бо це чоловікова робота. А от фото треба збирати зразу багато, щоб всі скопом надрукувати, а не їздити щотижня
Більшість наших фото в електронному варіанті,хоча частину вже й були роздрукували,але пороздавали багато бабусям з дідусями,хресним.Так що треба дивитись знову що доробити і нарешті вибратись в фотосалон зробити художні фото.Скоро намбуде півроку,то напевно так і зробимо.
NaTa!Дякуємо за ідею
У нас також в основному все на компі, фоток багато, роздруковуємо тільки бабушкам і дєдушкам.... А самим подобається дивитися на компі.
У нашої доці 2 альбоми, один професійний фотограф робив з хрестин, а вдругий ми з чоловіком вибираєм самі кращі фото: перші дві фотки - манюня ще в животику (УЗД)! Правда ще є фотки з роддому, треба докупити альбомчик... а я й забула вже
В старшої доньки є фотоальбом "Перші кроки " здається називається,там все записується яка вага при народженні потім щомісячні зважування заміри потім всі фото з батьками , дідусями-бабусями, кресними. Все це з цікавими коментарями.
Плюс ще 4 альбоми просто з найкращими фото які мають свою коробочку у вигляді будинку принцеси.
В молодшої ще свого альбому не має,але багато фото на компі,і чекають своєї черги на друк.
Русалочка
15.2.2009, 20:02
Я люблю сама погортати фотоальбом. На компі фоток більше тисячі,але лише найкращі роздруковуємо.Маємо 2 альбоми:один з фотками,які самі робили на цифровику,а другий-де записані усі досягнення доці (ціла книжечка про планування,народження,розвиток,родовід,відбитки пальчиків).Зручніше друзям показувати-не будеш тягнути всіх до комп"ютера,щоб помилувались на пустунку.І доця уже сама переглядає і впізнає найближчих людей.
И я так хочу купить альбом!Но у нас в городе детские альбомы все одинаковые!!!!Отличается только зверёк на обложке!Там так не думно фото вставлять!...Решила купить большой простой но хороший-а украшу сама!
Ananaska
15.2.2009, 20:24
Ми вчора роздрукували перші фото, альбом ще не купили а так вже хочеться його оформити.
Галочка а де ви купляли такий альбом?
Ми теж маєм альбом "Мої перші 5 років!"Але в ньому один мінус мало фото можна повставлять!Так що в нас простий товстеееений альбомчик,де ми записуєм кожну подію,яка траплялась з синуліком!
І дуже зручно і продивитись фото,і почитати коментарі!!
(Ananaska @ 15.2.2009, 20:24)

Ми вчора роздрукували перші фото, альбом ще не купили а так вже хочеться його оформити.
Галочка а де ви купляли такий альбом?
В магазині канцтоварів,здається
(Галочка @ 15.2.2009, 20:56)

В старшої доньки є фотоальбом "Перші кроки " здається називається,там все записується яка вага при народженні потім щомісячні зважування заміри потім всі фото з батьками , дідусями-бабусями, кресними. Все це з цікавими коментарями.
Плюс ще 4 альбоми просто з найкращими фото які мають свою коробочку у вигляді будинку принцеси.
В молодшої ще свого альбому не має,але багато фото на компі,і чекають своєї черги на друк.
В нас теж такий альбом тільки він російською мовою "Ваш Малыш", бо українською не знайшли. Він іде до двох років, і теж є всякі графіки росту і ваги, коли і які зубки перші полізли; треба робити спеціальні сюжетні фото з сім"єю. Робота для мами

. Але думаю, доні буде цікаво погортати такий альбом! А ще один - рожевий із срібною рамочкою - нам бабуся подарувала; туди будемо самі красиві фото вставляти!
Т@ня, представляєте, в нас теж такий самий альбом

. Правда, нам його хресна подарувала. Ми теж хотіли на українській мові, та не знайшли...

А зараз хочемо купити такий гарненький з тканини та з звірюшками...
На позаминулий Новий рік 2008 брат подарував яскравий альбомчик з плюшевою оранжевою обкладинкою, і качечкою м'якою, і ми пожартували - що такий гарний для дитячих фото буде. І в цьому ж році я завагітніла, хоча планували рік присвятити підготовці, а "роботу над малюком" почати лише в 2009, а так в 2009 я вже і сина маю і альбом!
А ми за ці півтра року наклацали вже понад 2000 фоток і маємо 2 фотоальбоми. Я періодично роздруковую деякі з них. А у фотоальбомах роблю надписи. Я люблю більше дивитися в альбомі а не на компютері. Та й у фотоальбомі вони якось по-іншому виглядають.
ми теж маємо такий альбом як Т@ня, , тільки недавно почали заповняти. А в звичайний для фото, з рамочкою на обкладинці, вже штук 30 роздрукували. Ми самі друкуємо на принтері по кілька фото в тиждень
Ми також маємо альбом, але там дуже мало фотографій поміщається, тому ми вибираємо кращі, а всі остальні складаємо в звичайний альбом.
Крім родинного моя мама зробила і мені, і брату дитячі фотоальбоми. Один з народження до шкільного віку, другий - шкільний, ну а третій університетський ми вже заповняли кожен свій.
Так само і я хочу зробити для своєї доці. Перший фотоальбом ми вже почали заповнювати. Як і всі форумчанки вибираємо найцікавіші і найякісніші фото.
Я дуже люблю фотоальбоми. Безумовно, розглядати фото в альбомах набагато приємніше ніж в електронному вигляді.