Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Допоможемо один одному із вибором місць відпочинку - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Допоможемо один одному із вибором місць відпочинку Ділимося враженнями та інформацією про відпочинок Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Осіння симфонія 

• Дівчина з мітлою
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 червень 2013 - 10:11

[ex]Нагадую всім дописуючим, що на форумі всі посилання на інші ресурси потрібно приховувати тегом хайд Зображення, а не спойлер Зображення
І в разі, якщо і далі після мого допису будуть продовжуватися порушення, то всі порушники будуть мати пониження репутації, а в разі повторного порушення - бан на тиждень, щоб і відпочити і подумати.
[/ex]
My Signature
Всі жінки - ангели, але коли їм ламають крила, вони пересідають на мітлу.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Тему закрито

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2010 - 13:38

Перегляд повідомленняoksik-de (20.4.2010, 23:53) писав:

LiG, , підкажіть точніше як шукаєте житло в Щолкіно. На яких сайтах???
І скільки часу їхати туди авто??

Ми не шукали через інтернет, бо і я, і мої знайомі мали кілька разів сумний досвід - обіцяне не відповідало дійсності :wacko3: . Тому просто поїхали туди, зупинилися біля першої жіночки з табличкою, глянули на будиночок і залишилися там. Вибір житла там величезний - в центрі міста є агенція, а вздовж дороги з інтервалом 5-7м сидять бабульки з табличками.
Ми виїжджали зі Львова десь в 6 ранку, по дорозі заїхали в Генічеськ(Херсонська обл., трохи гачок вийшов) забрали моїх дітей, і десь в 22год були в Щолкіно.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 квітень 2010 - 18:14

Перегляд повідомленняks@n@ (21.4.2010, 14:18) писав:

Мені дуже подобається на озері Світязь, природа супер і озеро дуже чисте.Якогось року відпочивали з палатками це просто кайф!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :15_5_10:

Мене теж Шацьк влаштовує, хоча б тому, що близько, особливо "Лісова пісня" :bye: . Але палатки - це не моє! Хоча б санвузол якийсь щоб був... І харчування нормальне або кухня.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлика 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 квітень 2010 - 20:31

nadeжда, и Svitlana HP, - впечатления от Железного порта у Вас противоположные остались.
Svitlana HP, - а как добирались?
My Signature
Ознайомтесь з правилами підписів та лінієчок.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мить до мрії 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 21 квітень 2010 - 23:53

Перегляд повідомленняЮлика (21.4.2010, 21:31) писав:

nadeжда, и Svitlana HP, - впечатления от Железного порта у Вас противоположные остались.
Svitlana HP, - а как добирались?

Це мій перший відпочинок на Україні. До цього відпочивали за кордоном, можливо просто не звикла. Добиралися ми на машині. До Львова на своїй, а потім із сестрою та її сім'єю на їхній машині. Звісно краще було б на своїй поїхати, або на поїзді, мало місця було в машині. Двоє дітей і четверо дорослих. Водіїв було троє, так що вести машину було не важко (мінялися). На рахунок поїзду не знаю. Але в саме селище ходять автобуси із Херсона.
My Signature
– Як довести дівчину до безумства? – Дати їй купу грошей і зачинити всі магазини!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lutik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 12:12

Хотілося б зїздити на південний берег Криму. Мені подобається Партеніт чи Сімеїз, але трохи дорого. Можливо хтось був і має координати непоганого недорогого житла в тих місцях? Будь-ласка, напишіть. Можна на днів 8 заїхати на південний берег щоб побачити ту красу, а потім переїхати в інше місце. Раніше відпочивали в Миколаєвці, а зараз придивилась Рибачьє чи Солнечогорське (від Алушти в сторону Судака). Якщо хтось там відпочивав, напишіть будь-ласка ваші враження. А то на їх сайтах не можна зрозуміти де правда а де реклама.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 13:16

Lutik, ми 2 роки відпочивали в Малоріченському (це між Рибачим і Солнечногорськом). Знімали кімнату в людей, бо їхали на обум. Ціни доступні, на базарчику можна все купити. Та дууууууже довгий пляж - ми здебільшого тусувались на дикому, там спокійніше, хоча багато каменів.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lutik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 15:33

Перегляд повідомленняКсюнка (22.4.2010, 14:16) писав:

Lutik, ми 2 роки відпочивали в Малоріченському (це між Рибачим і Солнечногорськом). Знімали кімнату в людей, бо їхали на обум. Ціни доступні, на базарчику можна все купити. Та дууууууже довгий пляж - ми здебільшого тусувались на дикому, там спокійніше, хоча багато каменів.

Підкажіть приблизно які там ціни на житло і чи правда що дуже багато кишкових отруєнь в цих містечках?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 15:47

Lutik, ми там були в 2005 і 2006 роках. Тоді за кімнату платили з людини 30грн. На рахунок інфекцій - не знаю, ми не хворіли. Ми проживали в сім"ї, де господар був водієм на швидкій допомозі, то завжди нас застерігав купувати шаурму і т.д. в татар, бо багато труїлося.
My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюшка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 16:22

Дівчатка, підкажіть хто їздив влітку на море з дітками як у мене! Куди їздили? Які ціни? Бо хочемо з чоловіком на море влітку і малого якось не хочеться лишати на бабусь, бо не буду спокійна. Мені щоб умови були більш-менш пристойні і харчування, бо ж малий ще не їстиме все з нашого столу, то те питання мене теж турбує. Не хочу давати йому лише баночне стільки часу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 20:51

Lutik, , ми там відпочиваємо з невеликими перевами майже 10 років. Недорого можна зняти пристойне житло у Новому мікрорайоні Алупки -практично кінець Алупки поч. Симеїзу( якщо знаєте ту місцевість- орієнтир санаторій "Южнобережний"-велика пропозиція житла,оскільки там багатоповерхові будинки.) Добре й те,що пішки можна дійти і до Симеїзу і до Воронцовського ( якщо не хочетьсяїхати маршруткою).А загорати- на пляжі сан. Боброва або Южнобережного

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2010 - 20:56

Валюшка А вас цікавить Україна? чи закордон?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонце 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 квітень 2010 - 10:22

Дівчата може хтось може поділитись контактами відпочинку на Арабатській стрілці? Буду дуже вдячна!
почала вже підшукувати якийсь варіант, можливо хтось із власного відпочинку там може порадити щось :wacko3:
Минулого літа ми були в Генічеську але не дуже там сподобалось, кілька разів їздили на Арабатку тож цього літа хочемо спробувати там відпочити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2010 - 10:39

Сонце нажаль я контактів немаю, але ми робили так. Приїзжали в Новоолексіївку і там таксисти нас везли по своїх точках за смішну ціну. І возили нас доти поки нам десь не сподобалось. А Хазяйка розраховувалась із таксистом. 10% від вартості нашого проживання віддавала йому. Так що можете розглянути такий варіант.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sone4ko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2010 - 22:39

Хочу в травні поїхати на Закарпаття в долину нарцис (Хуст. район) не підкажете як туди можна добратися і чи буде де переночувати..Хочу взяти з собою 5 річну дитину..Дякую..
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2010 - 07:47

[quote name='Svitlana HP' date='22.4.2010, 0:53' post='369778']
Добиралися ми на машині. До Львова на своїй, а потім із сестрою та її сім'єю на їхній машині.

И сколько это где-то заняло по времени? Что-то у меня оооооочень много получаеться. Боюсь что дети не выдержат дороги :unknw: .
Sone4ko- долина нарцисов на окраине Хуста. Там автобус ходит, на месте можна узнать.
В самом Хусте есть отличные гостиницы и недорогие (я там два года прожила).
Это было три года назад, надеюсь ничего не изменилось - но я жила в готеле "карпаты" ул.Франка,93. Это недалеко от автовокзала. Без наворотов, но уютно и тихо. Отличная кухня. Нашла его визитку - администрация (03142)-4-67-01. Вплотную к нему отель "Атлант"- он понавороченее и цены уровнем выше. Но мне там не понравилось.
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2010 - 09:22

Дівчата, а хто що чув про СОЛОТВИНО? Хочемо на ці вихідні туди їхати. У чоловіка бронхіт, радили туди їхати в шахти соляні спускатися. Хто що про це знає - напишіть будь ласочка.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 квітень 2010 - 09:44

А ми відпочивали в санаторіях Закарпаття "Квітка Полонини", "Сонячне Закарпаття". На Світязі, на Гряді. Відпочинки дуже різні, але всюди сподобалось. Кого цікавить, можу поділитись враженнями.
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мить до мрії 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 квітень 2010 - 10:35

Юлика, Із Львова ми їхали 14 годин. А Вам можна не заїжати до Львова, а за Стрийом повернути на Тернопіль (здається) через Жидачів. Вийде десь 16-17 годин. Якщо поїздом то до Херсона, а там на автобус до З. порта (десь 2 години від Херсона). Поїздом довше трохи, але більш комфортніше.

Повідомлення відредаговано Svitlana HP: 28 квітень 2010 - 10:38

My Signature
– Як довести дівчину до безумства? – Дати їй купу грошей і зачинити всі магазини!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2010 - 10:45

Перегляд повідомленняSvitlana HP (28.4.2010, 11:35) писав:

Юлика, Із Львова ми їхали 14 годин. А Вам можна не заїжати до Львова, а за Стрийом повернути на Тернопіль (здається) через Жидачів. Вийде десь 16-17 годин. Якщо поїздом то до Херсона, а там на автобус до З. порта (десь 2 години від Херсона). Поїздом довше трохи, але більш комфортніше.

долго- дети у меня до Львова еле выдерживают. Хотя машина удобная с климат-контролем и кондиционером.
А при поездке в Киев -11 часов, я сама чуть не повесилась. Очень тяжело.
прийдеться поездом :unknw:
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяМак 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 квітень 2010 - 10:35

Дівчатка! Хто відпочивав на Бердянській косі, поділіться, чи можна там зняти нормальне житло без попередньої домовленості? Бо ми хочемо в приватний сектор, а в інтернеті нажаль дуже мало контактів найшли. Нема з чого вибирати.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

iaestnatalia 999 світлина

iaestnatalia 999  привіт..дорогі дівчата дуже прошу у вас поради..це моя перша вагітнісь..незнаю як все правильно робити..уже потрібно ставати на облік...порадьте будь-ласка хороші клініки і які там ціни на ведення вагітності..бо чула що Медичний Центр Святої Параскеви дуже хороший але дорогий..1 триместр аж-6700..дайте пораду..Дякую

Сьогодні, 20:07

Nata33 світлина

Nata33  Мама солоденької донечки (з діабетом)

Вчора, 17:00

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Нам конче потрібно бути потрібними і добре б завжди залишатися добрими, і кожен щоб мав хоч когось,але рідного, й у собі тримав хоч би щось непідробне....

14 січ 2017 19:07

❤❤❤ світлина

❤❤❤  Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!

14 січ 2017 16:57

Ryzyk світлина
katra світлина
fenix світлина

fenix  "Які ж вони дивні, ці дні, в які належить радіти згідно з календарем." - М.Леві

Заблокований 03 січ 2017 09:03

Показати коментарі (12)

пані Ольга світлина

пані Ольга  Давайте на Новий рік усі дружно загадаємо, щоб всі діти були щасливі...і щоб цей світ став хоч трошки добрішим...

30 гру 2016 09:08

Показати коментарі (3)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  З Різдвом Христовим! :96:

25 гру 2016 09:57

мишення 555 світлина

мишення 555  Друзі, співчуваючі, просто знайомі і бажаючі допомогти - маю велике прохання, відкласти на хвилинку всі справи, зупинитися і помолитися за мого чоловіка, Тараса. Так, сьогодні я прошу всіх про молитву. Стан дуже важкий, але надіємося на краще. Наперед всім дякую!!!

19 гру 2016 22:40

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 січень 17 )

• З днем народження
    melanja 
    - Вік: --

Перекладач онлайн