Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Проблеми на грудях... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Проблеми на грудях... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 липень 2011 - 17:47

viki_v, то у вас були місячні і відразу ж після них тест показав 2 полоски, я правильно зрозуміла?
Розумієте, під час вагітності жодні ліки не можна пити просто так, з поради подруг чи формучанок, дуже правильну пораду вам дала сімейка, - знайдіть телеaон толкового лікаря і проконсультуйтесь з ним, не маєте телефону лікаря - попитайте серед ваших родичіd, знайоми[, в кінці кінців тут на форумі є тема "гінекологи Львову" - попитайте там.
А поки що забезпечте собі постільний режим, лежіть, спіть, відпочивайте і ні за що не хвилюйтесь, бо хвилювання теж призводять до загрози. Але не зволікайте і як можна швидше зверність до лікаря!
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 липень 2011 - 09:35

Під час першої вагітності у мене також дуже боліли груди, особливо соски, думаю це нормально, не варто перейматися. У багатьох статтях про перші признаки вагітності написано, що так часто буває.
viki_v, виходить, у тебе так звана "кольорова вагітність" і місячні можуть бути ще не 1 раз під час всього 9-ти місячного терміну. Моя знайома так до 4 місяця проходила і не знала, що вагітна, поки дитинка не почала рухатися.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шерідан 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2011 - 11:32

viki_v, у мене весь час так було, груди боліли на місячні і потім переставали. Але деколи було так як у вас, можливо ви ліфчик новий оділи і спали якось не зручно, я б не переживали, побачите чи буде боліти після М . Якщо біль не пройде тоді йдіть до гінеколога, або одразу на узд молочних залоз і з тим узд до лікаря.
My Signature
Зображення]Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2011 - 12:52

Дівчата, я ходила на Узд зі своєю гулькою, в мене киста...скала лікарка що з нею до кінця лактації ніде не рипатись...але все одно дуже переживаю.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 серпень 2011 - 21:12

Привіт дівчата. Хочу просто поділитися своєю історією, можливо комусь стане в пригоді або просто буде цікаво почитати. Мій діагноз - фіброз молочних залоз, лікуюся краплями ТАЗАЛОК, лікар сказав, що треба їх приймати 3 цикли. Як виявила? Сама би точно не додумалася, хоча відчувала, що зі мною щось не так. Мені груди перед критичними днями ніколи не боліли, а останніх 3 місяці десь день-два боліли, мені незручно було спати, а цілий день ходила нормально. З чоловіком плануємо лялю, я думала можливо вагітна (бо біль в грудях, наскільки я знаю, є однією з ознак вагітності), а тести показують одну полоску, тому вирішила піти до гінеколога, щоб переконатись чи вагітна чи ні і взагалі, що зі мною коється. Гінеколог сказала, що не вагітна, оглянула мої груди і виписала направлення до мамолога з підозрою на мастопатію. Я сходила до момолога, він направив ще на УЗД, щоб добре подивитися чи немає нічого ще в середині МЗ. На УЗД підтвердилось, що у мене фіброз, тобто вузли в МЗ, які не розсмоктуються.
Хочу підкреслити, що в нормальному стані груди перед місячними не повинні боліти, тому якщо в когось таке є - не соромтесь і відразу йдіть на огляд до лікаря. На початкових стадіях і лікуватися легше, і лікуавння часу займає менше. :smile: :blush: :yes: :yes: :yes:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tatka 29. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2011 - 21:39

У мене під пахою прощупується малесенька гулічка,вона в мене появилась, коли я повернулась з п б десь на пятий день,тоді почало прибувати молоко і тоді я її виявила.Цю гульку я не відчуваю,тільки нащупати можу.Нікуди покищо не зверталась,планую сходити до гінеколога.Може в когось таке було?Чи варто мені хвилюватись?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 серпень 2011 - 22:25

tatka 29. Я вважаю, що треба обовязково до лікаря сходити, самому дуже важко вияснити що це.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2011 - 15:00

Дівчата, я теж страшенно переживаю. Після відлучення від грудей мою доню, спостерігала, що час від часу поболюють груди. Вже 9 міс пройшло як відлучила. Раніше перед місячними груди трохи боліли, а на цей раз, ліва грудь так болить, що торкнутися не можна. І особливо по центру соска, як натиснути. пішла сьогодні до гінеколога, каже, що прямо за соском якась гулька, завтра їду на консультацію до мамолога і на мамографію. Боюся, щоб нічого страшного не було!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   татіта 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 вересень 2011 - 06:55

В мене також після народження дітей груди виросли ще на 2 розміри, і ліва більша за праву, але я вже змирилась, головне,щоб груди були здорові і в них було молоко для малюка.
My Signature
<ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2011 - 08:34

В мене завжди тиждень перед мічячними сильно болять груди, а тепер маю ще одну проблему, минулого місяця на морі катались на катамарані і я травмувала одну грудь, а тепер гулька як куряче яйце, правдв вже болить менше, бо 2 тижні так боліла, що ходити і спати було важко. Так що треба і мені до мамолога і на УЗД. :smile:
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2011 - 08:40

Оксанаа, з таким не жартуйте, обов'язково сходіть до лікаря, щоб потім себе не картати.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 13:05

Оксанаа, ви хоч розумієте приблизні масштаби того, про що пишете? Чому досі до лікаря не ходили?
Мали б знати: до біди завжди півкроку! Не можна так легковажно ставитися до себе!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 14:35

Чому так часто наші жінки не думають про себе?Оксанаа,до лікаря треба йти ...як не на морі,то наступного дня після приїзду.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 16:54

Налякали ви мене дівчата, вже дзвоню записуюся на прийом. Дякую. А що пишу знаю, консультувлася в тел. з лікарями, це забій грудної клітки, тому щоб оцінити на узд повну ситуацію, спочатку має пройти забій. От я чекаю коли перестане боліти, але на наступний тиждень сходжу точно.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 17:31

Перегляд повідомленняNinaalex (25.8.2011, 15:00) писав:

Дівчата, я теж страшенно переживаю. Після відлучення від грудей мою доню, спостерігала, що час від часу поболюють груди. Вже 9 міс пройшло як відлучила. Раніше перед місячними груди трохи боліли, а на цей раз, ліва грудь так болить, що торкнутися не можна. І особливо по центру соска, як натиснути. пішла сьогодні до гінеколога, каже, що прямо за соском якась гулька, завтра їду на консультацію до мамолога і на мамографію. Боюся, щоб нічого страшного не було!

Дівчата, вже 10 міс як відлучила від груді, і та гулька це Галактоцеле, тобто стільки часу в грудях було молоко і десь застудила і пішло в гульку. Зараз лікуюся. Дякувати Богу, нічого страшного!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iraira 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 жовтень 2011 - 19:52

Коли моєму синочку було 4місяці,у мене раптово піднялась температура до 39.8 і почала боліти ліва грудь.Лікар який приймав пологи сказав,що це лактостаз і сказав прикладати компрес із житньої муки з самогоном.Через 2дні все пройшло і перестало боліти.Годувала малого грудьми 6 місяців і все було добре.А зараз вже другий місяць перед місячними,мене болить в тому місці де боліло тоді при лактостазі.Гульок ніяких немає,просто відчувається ниюча біль.Може варто зробити маммографію,та гінеколог казала,що немає такої необхідності,але раніше у мене такого не було...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 жовтень 2011 - 20:06

iraira, ви зверніться до лікаря мамолога, він подивиться і скаже, які процедура варто зробити у вашому випадку, якщо буде потрібно взагалі!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тигренятко2 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 жовтень 2011 - 14:08

Дівчата, може ви знаєте у чому причина: до вагітності у мене були маленькі груди, після родів молока було дуже багато( у мене двійня),і відповідно груди були велетенські. зараз моїй малечі 1р. 9м. я вже не годую грудьми 6 місяців, а молоко все ще є. лікар назначав мені алактин, казав 2 дні попити і ні капельки не буде, я пила 2 курси, перевязувала груди, а молоко все ще було. вже в аптеці порадили бромокриптин 2 тижня пити, я ледве його відмучила( страшні побічні дії) і все марно молоко все ще є. потім я плюнула, думаю всеодно має колись пропасти.... на даний момент груди у мене різного розміру, ліва ще менша ніж до вагітності, і в ній є молоко, але воно не витікає,я думаю пару грам, права більша, молоко може текти само по собі. але це ще нічого, вже 2 місяці за тиждень до місячних у мене в лівій груді в одному місці дуже сильно болить,що при натисканні таке враження що там удар,і тверде, ніби гулька. Лікар дивився не один раз каже - все нормально, але правда ще до початку болів. Щоб це могло бути, і чому молоко не пропадає?? МЦ не регулярний,лікар каже від грудей. і в мене виходить замкнений круг, і як тільки з нього вийти??? І ще молоко зараз дивного кольору, таке як какао з молоком,чому? НАПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ВСІ ХТО, ЩО ЗНАЄ ПО МОЇЙ ПРОБЛЕМІ, БУДУ ВСІМ ДУЖЕ ВДЯЧНА ! ! !
My Signature
Зображення[/url
[url="http://www.malecha.org.ua"]Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 10:02

перечитала усю тему, але такого не знайшла.
У мене десь тиждень як я почала відчувати чутливість самих сосків, це не знаю як передати ні то печуть але ні, ніби болять ніби ні, але чутливість якась , чи може буди що груди натиснулись чи натерлись об лівчик (груди дуже великі), чи це якиїсь семптом, ніякого затвердження чи гульок немає і місячні давно закінчились і не вагітна, груди мякі (такі як мають бути).
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 20:12

Перегляд повідомленняtatka 29. (8.8.2011, 21:39) писав:

У мене під пахою прощупується малесенька гулічка,вона в мене появилась, коли я повернулась з п б десь на пятий день,тоді почало прибувати молоко і тоді я її виявила.Цю гульку я не відчуваю,тільки нащупати можу.Нікуди покищо не зверталась,планую сходити до гінеколога.Може в когось таке було?Чи варто мені хвилюватись?

І в мене приблизно те ж. Я до лікаря ходила, зробила УЗД, прописали компреси з магнезії на ніч, і сказали поки годую це все лікування, магнезія мені не допомогла, поскільки і далі годую, то до лікаря не йду.
Хвилюватись чи ні? Не знаю, я хвилююсь, перестану годувати, попю мастидинон-вичитала в інтернет просторах - травяний і інструкцію почитала-начебто підходить, не поможе-піду до лікаря.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MamyljaSawyli світлина

MamyljaSawyli  Кожне слово твоє ловлю,

Сьогодні, 22:57

*luckyy*  світлина

*luckyy*   це перше літо коли хочеться не моря ,а миру

Сьогодні, 16:53

марія.к світлина

марія.к  Отримала від форуму лист про права при мобілізації. Інформативний. Дякую.

Сьогодні, 16:08

Показати коментарі (22)

Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця - більше за всіх здатні щиро кохати ...

Сьогодні, 10:06

Мадона світлина
Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Щоб жити і радіти, треба всього дві речі: по-перше жити, а по-друге радіти.)))

Вчора, 19:30

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ ВСІМ!! "Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано... "

Вчора, 13:00

Tetianka світлина

Tetianka  Завтра на УЗД...по моїх підрахунках 10 тижнів.... переживаю страшно....

Вчора, 11:37

Показати коментарі (2)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Готова на все, тільки б з личка моєї доці не зникала посмішка.

Вчора, 10:24

ренесма світлина

ренесма  21.07.2009р. о 05.45 я вперше стала мамою.і ось сьогодні мому найкращому і любимому синочкові Данилкові 5 рочків!!!Я люблю тебе мій малий!Ураааааа.

Вчора, 00:15

Показати коментарі (9)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 липень 14 )

• З днем народження
    Bysi4ka 
    - Вік: 26
  • З днем народження
    Viks 
    - Вік: 26
  • З днем народження