Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Проблеми на грудях... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Проблеми на грудях... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 липень 2011 - 17:47

viki_v, то у вас були місячні і відразу ж після них тест показав 2 полоски, я правильно зрозуміла?
Розумієте, під час вагітності жодні ліки не можна пити просто так, з поради подруг чи формучанок, дуже правильну пораду вам дала сімейка, - знайдіть телеaон толкового лікаря і проконсультуйтесь з ним, не маєте телефону лікаря - попитайте серед ваших родичіd, знайоми[, в кінці кінців тут на форумі є тема "гінекологи Львову" - попитайте там.
А поки що забезпечте собі постільний режим, лежіть, спіть, відпочивайте і ні за що не хвилюйтесь, бо хвилювання теж призводять до загрози. Але не зволікайте і як можна швидше зверність до лікаря!
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nikana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 липень 2011 - 09:35

Під час першої вагітності у мене також дуже боліли груди, особливо соски, думаю це нормально, не варто перейматися. У багатьох статтях про перші признаки вагітності написано, що так часто буває.
viki_v, виходить, у тебе так звана "кольорова вагітність" і місячні можуть бути ще не 1 раз під час всього 9-ти місячного терміну. Моя знайома так до 4 місяця проходила і не знала, що вагітна, поки дитинка не почала рухатися.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Шерідан 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2011 - 11:32

viki_v, у мене весь час так було, груди боліли на місячні і потім переставали. Але деколи було так як у вас, можливо ви ліфчик новий оділи і спали якось не зручно, я б не переживали, побачите чи буде боліти після М . Якщо біль не пройде тоді йдіть до гінеколога, або одразу на узд молочних залоз і з тим узд до лікаря.
My Signature
Зображення]Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2011 - 12:52

Дівчата, я ходила на Узд зі своєю гулькою, в мене киста...скала лікарка що з нею до кінця лактації ніде не рипатись...але все одно дуже переживаю.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 серпень 2011 - 21:12

Привіт дівчата. Хочу просто поділитися своєю історією, можливо комусь стане в пригоді або просто буде цікаво почитати. Мій діагноз - фіброз молочних залоз, лікуюся краплями ТАЗАЛОК, лікар сказав, що треба їх приймати 3 цикли. Як виявила? Сама би точно не додумалася, хоча відчувала, що зі мною щось не так. Мені груди перед критичними днями ніколи не боліли, а останніх 3 місяці десь день-два боліли, мені незручно було спати, а цілий день ходила нормально. З чоловіком плануємо лялю, я думала можливо вагітна (бо біль в грудях, наскільки я знаю, є однією з ознак вагітності), а тести показують одну полоску, тому вирішила піти до гінеколога, щоб переконатись чи вагітна чи ні і взагалі, що зі мною коється. Гінеколог сказала, що не вагітна, оглянула мої груди і виписала направлення до мамолога з підозрою на мастопатію. Я сходила до момолога, він направив ще на УЗД, щоб добре подивитися чи немає нічого ще в середині МЗ. На УЗД підтвердилось, що у мене фіброз, тобто вузли в МЗ, які не розсмоктуються.
Хочу підкреслити, що в нормальному стані груди перед місячними не повинні боліти, тому якщо в когось таке є - не соромтесь і відразу йдіть на огляд до лікаря. На початкових стадіях і лікуватися легше, і лікуавння часу займає менше. :smile: :blush: :yes: :yes: :yes:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tatka 29. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2011 - 21:39

У мене під пахою прощупується малесенька гулічка,вона в мене появилась, коли я повернулась з п б десь на пятий день,тоді почало прибувати молоко і тоді я її виявила.Цю гульку я не відчуваю,тільки нащупати можу.Нікуди покищо не зверталась,планую сходити до гінеколога.Може в когось таке було?Чи варто мені хвилюватись?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 серпень 2011 - 22:25

tatka 29. Я вважаю, що треба обовязково до лікаря сходити, самому дуже важко вияснити що це.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ninaalex 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2011 - 15:00

Дівчата, я теж страшенно переживаю. Після відлучення від грудей мою доню, спостерігала, що час від часу поболюють груди. Вже 9 міс пройшло як відлучила. Раніше перед місячними груди трохи боліли, а на цей раз, ліва грудь так болить, що торкнутися не можна. І особливо по центру соска, як натиснути. пішла сьогодні до гінеколога, каже, що прямо за соском якась гулька, завтра їду на консультацію до мамолога і на мамографію. Боюся, щоб нічого страшного не було!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   татіта 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 вересень 2011 - 06:55

В мене також після народження дітей груди виросли ще на 2 розміри, і ліва більша за праву, але я вже змирилась, головне,щоб груди були здорові і в них було молоко для малюка.
My Signature
<ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2011 - 08:34

В мене завжди тиждень перед мічячними сильно болять груди, а тепер маю ще одну проблему, минулого місяця на морі катались на катамарані і я травмувала одну грудь, а тепер гулька як куряче яйце, правдв вже болить менше, бо 2 тижні так боліла, що ходити і спати було важко. Так що треба і мені до мамолога і на УЗД. :smile:
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамина хитрунка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2011 - 08:40

Оксанаа, з таким не жартуйте, обов'язково сходіть до лікаря, щоб потім себе не картати.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 13:05

Оксанаа, ви хоч розумієте приблизні масштаби того, про що пишете? Чому досі до лікаря не ходили?
Мали б знати: до біди завжди півкроку! Не можна так легковажно ставитися до себе!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 14:35

Чому так часто наші жінки не думають про себе?Оксанаа,до лікаря треба йти ...як не на морі,то наступного дня після приїзду.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 16:54

Налякали ви мене дівчата, вже дзвоню записуюся на прийом. Дякую. А що пишу знаю, консультувлася в тел. з лікарями, це забій грудної клітки, тому щоб оцінити на узд повну ситуацію, спочатку має пройти забій. От я чекаю коли перестане боліти, але на наступний тиждень сходжу точно.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2011 - 17:31

Перегляд повідомленняNinaalex (25.8.2011, 15:00) писав:

Дівчата, я теж страшенно переживаю. Після відлучення від грудей мою доню, спостерігала, що час від часу поболюють груди. Вже 9 міс пройшло як відлучила. Раніше перед місячними груди трохи боліли, а на цей раз, ліва грудь так болить, що торкнутися не можна. І особливо по центру соска, як натиснути. пішла сьогодні до гінеколога, каже, що прямо за соском якась гулька, завтра їду на консультацію до мамолога і на мамографію. Боюся, щоб нічого страшного не було!

Дівчата, вже 10 міс як відлучила від груді, і та гулька це Галактоцеле, тобто стільки часу в грудях було молоко і десь застудила і пішло в гульку. Зараз лікуюся. Дякувати Богу, нічого страшного!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iraira 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 жовтень 2011 - 19:52

Коли моєму синочку було 4місяці,у мене раптово піднялась температура до 39.8 і почала боліти ліва грудь.Лікар який приймав пологи сказав,що це лактостаз і сказав прикладати компрес із житньої муки з самогоном.Через 2дні все пройшло і перестало боліти.Годувала малого грудьми 6 місяців і все було добре.А зараз вже другий місяць перед місячними,мене болить в тому місці де боліло тоді при лактостазі.Гульок ніяких немає,просто відчувається ниюча біль.Може варто зробити маммографію,та гінеколог казала,що немає такої необхідності,але раніше у мене такого не було...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 жовтень 2011 - 20:06

iraira, ви зверніться до лікаря мамолога, він подивиться і скаже, які процедура варто зробити у вашому випадку, якщо буде потрібно взагалі!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тигренятко2 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 жовтень 2011 - 14:08

Дівчата, може ви знаєте у чому причина: до вагітності у мене були маленькі груди, після родів молока було дуже багато( у мене двійня),і відповідно груди були велетенські. зараз моїй малечі 1р. 9м. я вже не годую грудьми 6 місяців, а молоко все ще є. лікар назначав мені алактин, казав 2 дні попити і ні капельки не буде, я пила 2 курси, перевязувала груди, а молоко все ще було. вже в аптеці порадили бромокриптин 2 тижня пити, я ледве його відмучила( страшні побічні дії) і все марно молоко все ще є. потім я плюнула, думаю всеодно має колись пропасти.... на даний момент груди у мене різного розміру, ліва ще менша ніж до вагітності, і в ній є молоко, але воно не витікає,я думаю пару грам, права більша, молоко може текти само по собі. але це ще нічого, вже 2 місяці за тиждень до місячних у мене в лівій груді в одному місці дуже сильно болить,що при натисканні таке враження що там удар,і тверде, ніби гулька. Лікар дивився не один раз каже - все нормально, але правда ще до початку болів. Щоб це могло бути, і чому молоко не пропадає?? МЦ не регулярний,лікар каже від грудей. і в мене виходить замкнений круг, і як тільки з нього вийти??? І ще молоко зараз дивного кольору, таке як какао з молоком,чому? НАПИШІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ВСІ ХТО, ЩО ЗНАЄ ПО МОЇЙ ПРОБЛЕМІ, БУДУ ВСІМ ДУЖЕ ВДЯЧНА ! ! !
My Signature
Зображення[/url
[url="http://www.malecha.org.ua"]Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галюсінька 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2011 - 10:02

перечитала усю тему, але такого не знайшла.
У мене десь тиждень як я почала відчувати чутливість самих сосків, це не знаю як передати ні то печуть але ні, ніби болять ніби ні, але чутливість якась , чи може буди що груди натиснулись чи натерлись об лівчик (груди дуже великі), чи це якиїсь семптом, ніякого затвердження чи гульок немає і місячні давно закінчились і не вагітна, груди мякі (такі як мають бути).
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2011 - 20:12

Перегляд повідомленняtatka 29. (8.8.2011, 21:39) писав:

У мене під пахою прощупується малесенька гулічка,вона в мене появилась, коли я повернулась з п б десь на пятий день,тоді почало прибувати молоко і тоді я її виявила.Цю гульку я не відчуваю,тільки нащупати можу.Нікуди покищо не зверталась,планую сходити до гінеколога.Може в когось таке було?Чи варто мені хвилюватись?

І в мене приблизно те ж. Я до лікаря ходила, зробила УЗД, прописали компреси з магнезії на ніч, і сказали поки годую це все лікування, магнезія мені не допомогла, поскільки і далі годую, то до лікаря не йду.
Хвилюватись чи ні? Не знаю, я хвилююсь, перестану годувати, попю мастидинон-вичитала в інтернет просторах - травяний і інструкцію почитала-начебто підходить, не поможе-піду до лікаря.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

tunia світлина
Maмуся світлина

Maмуся  Отак поїхали ми сьогодні з чоловіком на річницю в кафе, а доня кричала: "Мілюсю з собою", одягалась, а ми її не взяли((( от вона образилась, не хотіла навіть підходити до моєї мами, лягла і заснула прямо на килимку в ванні(((

Вчора, 23:05

Показати коментарі (3)

_Irynka_ світлина

_Irynka_  Дівчатка,приєднюйтесь!Посткроссінг-це найкраще хоббі;)Ось темка http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=25395&st=0

Вчора, 20:14

мама двох красунь світлина

мама двох красунь  Живу з блиском в очах, з щастям в душі і з надією в серці ...))

Вчора, 17:18

Марочка світлина
максиміліанна світлина

максиміліанна  в нас дощить. і газ відключили.... вест стояк на невизначений час. через сусіда, який відмовився впустити працівників газслужби на перевірку.

Вчора, 14:39

Надя&Сергiй світлина

Надя&Сергiй  Ой, начиталась я розповідей форумчанок про їхні пологи і самій так захотілося все це пережити і відчути те особливе відчутт щастя...

Вчора, 11:02

Показати коментарі (3)

Татка** світлина
Mariannka світлина

Mariannka  Коли у мудреця запитали: «Чи варто балувати дітей?», Він відповів: «Неодмінно балуйте, невідомо, які випробування їм приготувало життя».

Вчора, 09:25

Показати коментарі (4)

Gabi 7 світлина

Gabi 7  У центрах крові зараз дуже бракує крові для аоранених військових. Тому відправляйте своїх чоловіків, батьків, братів (кому дозволяє здоровя) здавати кров для порятунку життів тих, хто нас оберігає. Бо то шось не справедливо, що стільки сімей військових ночами не сплять, а така велика кількість українців живе звичним життям, смажить шашлики, їде на море, і всяке таке....

Заблокований 08 лип 2014 20:33

Показати коментарі (15)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 10 липень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн