Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Школи Львова - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 56 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Школи Львова рекомендації та враження Оцінка: -----

Користувач поза мережею   світлалань 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 листопад 2010 - 10:25

На Сиховы в нас э хороша школа93це вже гімназыя,я в ній ще сама вчилася.Але знайомі почали нарікати на неі кажуть що дуже деруть гроші по любому поводу,ще там щодня англійска мова дітей дуже напрягають.Навіть викладачі стверджують щоб батьки водили дітей ще додатково на репетиторство відєтілі вони на уроках не справляються,питання для чого вони там сидять.тАК ЩО ТРЕБА ПОЗАМИСЛИТИСЯ ЧИ ВІДДАВАТИ ДИТИНУ В ЗВИЧАЙНУ ШКОЛУ ЧИ ГІМНАЗІЮ.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 листопад 2010 - 10:29

Я вчилась в 38 школі. Колись це була дуже хороша школа, тепер чую від батьків лише негативні відгуки. Для тих хто живе в Рясне таки певно краща 94 або 92.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MALENA@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 листопад 2010 - 10:52

Врішила віддати свою дитину в 46-ту школу. Батьки ,чиї дітки вчаться в молодших класах цієї школи підскажіть як вести себе з Нелею Іванівною,кажуть вона непроста людина.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zosia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 листопад 2010 - 23:31

Доброго дня всім!
перед нами стоїть вибір між двома сихівськими школами: СИХІВСЬКА ГІМНАЗІЯ (школа № 89) або ЛІЦЕЙ ОРІЯНА (школа № 25). буду вдячна за будь-яку інформацію! мене найбільше цікавлять вчителі початкових класів - які хороші?
+ рівень викладання англійської мови, чи є програми по обміну дітей (навчання за кордоном), чи багато хороших вчителів, чи багато грошей збирають (вимагають), чи працюють басейни...???
перечитала всю тему, нічого не знайшла про ці школи... :yahoo:
наперед вдячна за відгуки!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 листопад 2010 - 07:31

Перегляд повідомленняLUDMILA (19.11.2010, 14:28) писав:

Дівчата, поділіться інформацією і думками про школи №53 і №81.

В мене доця навчається в 3 класі сш№81. Що цікавить питайтеся.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 листопад 2010 - 21:27

zosia, у Сихівській гімназії навчається син моєї коліжанки. Уже 5рік. Стосвно рівня викладання англійської- у них, як і у багатьох діток з їхнього класу був репетитор з першого класу. Стосовно поборів- "як у всіх"- фонд класу,додаткові "добровільно-примусові" заняття з вчителем після уроків ( по іншому просто занижувалися оцінки).Гуртки працюють. У загальному, в місяць усі фонди, витрати, гуртки ( без урахування репетиторів ) у коліжанки тягнуть грн на 400. ( це я спеціально дізнавалася перед тим, як самі готувалися йти до 1 класу).
Стосовно "Оріяни"- там зараз директором часом не Щерба С.С? ( Він колись просто там був директором, а зараз просто не знаю чи залишився, оскільки кілька років тому там був дуже великий скандал між батьками-директором-вчителями з приводу матеріальних питань. Доходило до того, що їх навіть намагалися закрити).Якщо Щерба Степан Степанович ще працює, то можу лише сказати про нього як про викладача- він у 80-90-х роках був моїм вчителем математики у моїй школі+ паралельно викладав у Політехнічному. Як спеціаліст- вчитель математики шикарний. Для прикладу: я 100% гуманітарій брала участь у математичних олімпіадах, а 13 учнів з мого класу вступили до Політехнічного без репетиторів лише із знаннями по математиці, які нам надав С.С у школі та на курсах при Політехнічному, де теж викладав.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
zosia, у Сихівській гімназії навчається син моєї коліжанки. Уже 5рік. Стосвно рівня викладання англійської- у них, як і у багатьох діток з їхнього класу був репетитор з першого класу. Стосовно поборів- "як у всіх"- фонд класу,додаткові "добровільно-примусові" заняття з вчителем після уроків ( по іншому просто занижувалися оцінки).Гуртки працюють. У загальному, в місяць усі фонди, витрати, гуртки ( без урахування репетиторів ) у коліжанки тягнуть грн на 400. ( це я спеціально дізнавалася перед тим, як самі готувалися йти до 1 класу).
Стосовно "Оріяни"- там зараз директором часом не Щерба С.С? ( Він колись просто там був директором, а зараз просто не знаю чи залишився, оскільки кілька років тому там був дуже великий скандал між батьками-директором-вчителями з приводу матеріальних питань. Доходило до того, що їх навіть намагалися закрити).Якщо Щерба Степан Степанович ще працює, то можу лише сказати про нього як про викладача- він у 80-90-х роках був моїм вчителем математики у моїй школі+ паралельно викладав у Політехнічному. Як спеціаліст- вчитель математики шикарний. Для прикладу: я 100% гуманітарій брала участь у математичних олімпіадах, а 13 учнів з мого класу вступили до Політехнічного без репетиторів лише із знаннями по математиці, які нам надав С.С у школі та на курсах при Політехнічному, де теж викладав.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 листопад 2010 - 23:21

Перегляд повідомленняtancia (5.10.2010, 0:14) писав:

Маю таке питання:
наступного року син йде в перший клас і виникла проблема - "табачна" обов"язкова дошкільна освіта. Моя дитина несадкова, я і не збираюсь віддавати його цього року в садок, думали про підготовку при школі, аби трохи адаптувався до шкільних-колективних умов. Плануємо віддавати до 8-ої школи . Ще до школи не ходила, тому питаю поки тут. Хто має подібну проблему?

p.s. я в курсі про горішки, мудрагелики, розумнички і т.п., все це, так би мовити, додатково, факультативно, приватно, і "на худий кінець" може туди врешті-решт підемо, просто цікавить, а якщо без них, то що - ніяк, і в школу навіть не візьмуть? Що, вони якісь там сертифікат дають чи як? А при звичайній школі це можливо пройти?

знаю від знайомої вчительки молодших класів, що у зв'язку з введенням обов'язкової підготовки до школи, у Львові відкрили чи то 10 чи то 20 безкоштовних підготовчих класів при школах. яких саме школах - не знаю. якщо дитина не ходить в садок і не потрапить в один з тих класів - то доведеться йти в Горішок, Равлик і т.д., які видають по закінченні сертифікат. бачила оголошення в вересні на Погулянці, що Равлик набирає додаткові групи для підготовки до школи. і ще знаю, що при деяких школах є платна підготовка, наприклад, в 28 школі підготовка триває з жовтня по травень і коштує 320 грн./міс.!!! звичайно, не обов'язково ходити туди на підготовку, але всім ясно (і це навмисно робиться!), що дитину, яка пройшла підготовку саме в їхній школі - легко зарахують в перший клас. жах, а не система безкоштовної освіти!!
а та підготовка весною 2-3 тижні, що є у кожній школі, мені здається то таке...аби дитина познайомилась зі школою, посиділа за партою... не більше.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2010 - 13:38

У нашій офіційна підготовка почалася в жовтні... А толку з того? Вони розмовляють, малюють, розмальовують. Який сенс, якщо в червні буде співбесіда, де дітям треба буде писати, читати, рахувати, розповідати вірші англійською мовою, відповідати на каверзні "логічні" запитання, від яких батьки надовго і всерйоз зависають :blush: і т.д.
Тому мусимо ходити ще й на приватну підготовку, де нас справді вчать...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2010 - 15:34

Про 93.
Знаю її і з т.зору вчителів і мами учениці вже 3 класу(та й багато знайомих діток там вчиться).Рівень навчання високий(правда в нас прекрасна вчителька,як педагог і людина,і анг.мову викладає чудова вчитеька).Анг. з 1 класу ділиться на 3 групи(поки обходимось без репетиторів).Минулого року мала робила дом.завдання з вчителькою,бо всі працюють,приходять додому пізно,мала замучувалась.Результат-похвальна грамота(заслуга вчительки,без поблажок,були реальні знання і справедливі оцінки).Школою я задоволена.Щодо грошей:збирають раз в рік 100 грн-фонд школи(реально видно результати,роблять ремонти,нові вікна ставлять,в холі ковані лавки),прибирання,охорона-по 5 грн в місяць.Правда в нас в класі всі батьки адекватні,на всякі урочисті свята все по-мінімуму.Якщо в школі вчиться двоє діток,то гроші здають лише за одну,а багатодітні взагалі не здають.
Це моє особисте бачення і враження від 93 школи.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2010 - 16:04

Перегляд повідомленняLiG (25.11.2010, 13:38) писав:

У нашій офіційна підготовка почалася в жовтні...

ви в яку школу йдете?

Користувач подумав і додав через 14 хв.:
школа № 93 має сайт
Прихований текст
там є форум, на якому пишуть учні. думаю, кому цікаво можна звідти дізнатися щось корисне про школу :)

Повідомлення відредаговано Teтянка: 26 листопад 2010 - 00:30

• 0
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2010 - 22:18

Перегляд повідомленняzosia (25.11.2010, 0:21) писав:

знаю від знайомої вчительки молодших класів, що у зв'язку з введенням обов'язкової підготовки до школи, у Львові відкрили чи то 10 чи то 20 безкоштовних підготовчих класів при школах. яких саме школах - не знаю. якщо дитина не ходить в садок і не потрапить в один з тих класів - то доведеться йти в Горішок, Равлик і т.д., які видають по закінченні сертифікат. бачила оголошення в вересні на Погулянці, що Равлик набирає додаткові групи для підготовки до школи. і ще знаю, що при деяких школах є платна підготовка, наприклад, в 28 школі підготовка триває з жовтня по травень і коштує 320 грн./міс.!!!

ну ми минулоріч за порадою нашої ж форумчанки ходили у приватну підготовчу школу "Калинка"при правничо-економічній гімназії . Вартувало це 250 грн\ міс. а користі- дуже багато. Це помітно зараз вже у першому класі, підготовку до школи вони дали дуже хорошу. По закінченні справді видавався диплом " а-ля грамота" з мокрими печатками гімназії про те, що дитина навчалася у даній підготовчій школі. У звичайній школі, куди ми були записані, підготовка тривала лише 1 тиждень у травні і називалася апробаційними заняттями- щоб дитина мала змогу познайомитись з вчителем та однокласниками. А от усі наші друзі ровесники займалися у якості підготовки до школи саме у "Горішку", "Розумничці" і т.п. Вони, як і "Калинка", вже первірено- дають хорший "старт" для дошколярика при різних цінах ( як зазначала, "Калинка" минулоріч коштувала 250 грн, "Горішок"-300 грн.) В нашому випадку кошти відпрацьовано було на усі 100%. Цьогоріч "Калинка" вже має три групи, які займаються з вересня і мали у планах зробити ще 4 додаткову групу ( про початок її занять краще дізнаватися безпосередньо у правничо-економічній гімназії)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2010 - 23:47

а чи може хтось щось розказати про школу ПЕРВОЦВІТ, що на вул. Манастирського, 9 (Сихів, навпроти Шувару).
буду дуже вдячна!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 листопад 2010 - 00:19

Дівчат, не лякайте мене, а що без підготовки ніяк не можна? а якщо вихователі в садочку стараються і дають більше ніж пише програма? того що мало? ніяк не обійтись без тих модних підготовок? а що в школі тоді робити.. :wacko3: А якщо у батьків нема можливості водити діток по підготовках, то як? нічого не розумію і запуталась, якась геть старомодна мамашка :blush: Мене просто ніхто нікуди не водив на підготовку, то я не знала, що такі речі існують і ніби не була якимось відстаючим туманом...а тут на тобі, бачу, що вже багато пропустила і вже грудень, а моя дитина навіть не знає, що таке підготовка...капець, то реально догнати?
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2010 - 00:25

olia14, якщо ти вдома готуєш, то може й не треба підготовки.
Я теж останнім часом цим переймаюся. Займаюся з малою вдома, бо не маю можливості кудись водити, але чи того вистачить.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 листопад 2010 - 00:34

Перегляд повідомленням@рійк@ (26.11.2010, 0:25) писав:

olia14, якщо ти вдома готуєш, то може й не треба підготовки.
Я теж останнім часом цим переймаюся. Займаюся з малою вдома, бо не маю можливості кудись водити, але чи того вистачить.

Ні не готую :wacko3: :blush: :blush: , букви перепитала, англійську по дорозі з садочка, математику по вихідних у вигляді задачок по дорозі кудись..., а так моя доня сидить і малює цілими вечорами, любить і букви писати собі на листочках-це уся наша підготовка. Але в садочку мають правопис, арифметику, вчать букви по кубиках, знають шиплячі-свистячі, голосні-приголосні....От начиталась і випала в осад, так, ми не читаємо, я чомусь це не ставила за ціль..., ми не пишемо прописних буков, і, якщо чесно, зовсім не хочу в то вникати, хочеться запитати дитинку, якщо є та хвилька, як пройшов її день, а не садити за стіл писати-читати...Я певно не правильна, мабуть, мені дадуть пару копняків і я нарешті зачухаюсь...але так би не мало бути...кожен має робити свою роботу...а то якось виходить, що мами мають допрацьовувати дома, коли зі мною хто сидів...

Сьогодні теж обговорювала можливість готувати вдома з коліжанкою, каже: ну ти може і зможеш, але ж ти не авторитет..., а вона і права...десь так і є...незнаю...
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2010 - 09:15

Перегляд повідомленняzosia (25.11.2010, 16:04) писав:

ви в яку школу йдете?

У 88. В нашому районі це найкращий варіант... Не знаю, може, лише на словах, але ж таки з 5-го класу гімназія... Доця вчиться в 2-му класі, то загалом задоволена. Але нічого надзвичайного. Мені було принципово, щоб діти вчили англійську з першого класу ( бо, як виявилося, це не скрізь однаково - у школі біля дому, починають лише з 2-го класу і то, 1 урок в тиждень), тому їхнє 3 рази на тиждень мене дуже порадувало. Англійська поки-що без репетитора.

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

Перегляд повідомленняolia14 (26.11.2010, 0:34) писав:

Ні не готую :blush: :blush: :blush: , Я певно не правильна, мабуть, мені дадуть пару копняків і я нарешті зачухаюсь...
Сьогодні теж обговорювала можливість готувати вдома з коліжанкою, каже: ну ти може і зможеш, але ж ти не авторитет..., а вона і права...десь так і є...незнаю...

Не знаю, як у вашій школі, а в нашій була така жорстка співбесіда... І однією з вимог було переписати писаними буквами текст :wacko3: . Як моя дитина то зробила - я досі не розумію???
Якщо знаєш, що в школу візьмуть без проблем, то й не заморочуйся, ще встигне доцька навчитися за своє життя.
Я б з величезним задоволенням не платила такі гроші за підготовку, але реально розумію, що тоді навіть навчання сестри в тій школі нам не поможе...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2010 - 12:52

olia14,в нашій школі взагалі підготовки не було, а співбесіда і всякі там завдання з переписуваннями і малюваннями були.Окремо діти в один день писали,а потім вже з кимось з батьків,вчитель,зауч і психолог проводили співбесіду.
Оскільки моя мала категорично не хотіла нічого вчити зі мною,в садіку в логопедичній групі вони лише робили звукові аналізи слів,тоді ще не дозволяли дітей вчити читати-писати в садочку,я віддала її на індивідуальні занняття з вчителькою.Попередила вчительку,що дитина нічого не знає(хіба англ. любила,то трохи слова вчили).Водила моя сестра.Через тиждень вчителька мене викликала розказує,що мала знає всі букви,вміє складати склади(чесно я досі не розумію як вона умодрилась це знати,бо всі мої намаганя займатись вона відкидувала).Вчителька навчила її читати,писати,рахувати більш поглиблено.А ще було таке завдання:намалювати людину(на кожен момент розвитку дитина малює по-різному),перемалювати малюнок.Теж це брали з вчителькою.Тому в списку при поступлені школи ми були в числі першого десятку.
Моя знайома теж не давала на підготовку,а домовилась з вихователькою садочку,яка займалась з дитиною індивідуально.Теж був чудовий результат.
А по грошах це вийшло не так багато,як усі ці "наворочені"підготовки.
Просто індивідуальні заняття підходять більше садочковим діткам.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2010 - 13:02

Перегляд повідомленняLiG (26.11.2010, 9:15) писав:

Не знаю, як у вашій школі, а в нашій була така жорстка співбесіда... І однією з вимог було переписати писаними буквами текст :smile:

з власного досвіду:коли минулоріч прийшли на підготовку, то справді вчителька готувала дітей до можливих вступних тестів у різних школах . Оскільки наша підготовча школа не була при вязана до прийняття у конкретний заклад, то враховувалися загальні вимого шкіл. І перемалювати ( саме так, перемалювати) надрукований текст- одне з найпоширеніших завдань при тестуваннях. Аналогічно, як і уміння розповісти дитиною щось "на вільну задану тему", з якомога більшою точністю перемалювати задану картинку ( наприклад, простенький пейзаж- дерева, вода, трава, квітки, веселка) з дотриманням кольорів, прочитати по складах і т.п.
Насправді, багато діток ідуть у школу , цього не знаючи, і програма складена таким чином, що у першому класі все-рівно з поч. з початку. Проблема у тому, що часу на вивчення елементарного матеріалу відводиться мало, тому непідготовленій дитинці просто важче осягнути ту кількість інформації, яку у неї намагаються вкласти.
Ще один плюс підготовки- дитина привчається дисципліновано висиджувати і виконувати завдання протягом відведеного часу. Наприклад, у нас заняття у підготовчій школі щоразу йшли на протязі 3,5 год ( уроки по 35 хв= перерви). Плюс можливість привчатися до систематичного виконання домашніх завдань Насправді, діткам дуже тяжко спочатку висидіти отакий режим. А у школі від нього уже нікуди не дінешся. Якщо врахувати ще домашні уроки і т.п. навантаження значне. Тому рік перед школою для адаптації все-таки має значення величезне.
Ну і ще таке: якщо у батьків є можливість систематично займатися з дитиною вдома, то я не бачу необхідності у підготовці. особисто у моєму випадку вдома з дитиною займатися так, як це роблять на підготовці- дуже важко:мама не є тим авторитетом, як учитель; відсутні додаткові "стимули" у вигляді однокласників, які роблять аналогічну роботу і дитині уже не дуже то і хочеться від них відставати; вдома- купа відволікаючих факторів ( "то піду поп ю, то в туалет треба, то там почесатися, то там забавитися" і т.п.) Але то таке- всі дітки різні, тому орієнтуйтеся по власній дитині, власних можливостях організації систематичного навчання і т.п.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2010 - 15:37

Абсолютна згідна.
У нас за місць часу (відколи пішли на приватну підготовку) намітився прогрес серйозний. А скільки було радості, коли йому вперше вчителька написала "молодець" в зошиті. Ми ж прийшли значно пізніше від інших дітей, вони на той час вже вивчили 10 букв, а мій синуля знав лише кілька і то... Діти читали склади, а синочок кліпав очками... Нічого наздогнав, через 10 днів він почав читати :give_rose: склади. А тепер реально читає!
До речі, доця пише йому короткі слова писаними буквами і він переписує - то вона його так сама вирішила до тестів готувати (значить, ще пам*ятає, що сама пережила).
Синуля вже знає, що мусить зробити д/з. Навіть якщо й покривиться трохи, то потім сам іде, сідає за стіл і пише.
Одним словом, підготовка ще нікому не зашкодила. Потім буде легше!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2010 - 16:12

Перегляд повідомленняLiG (26.11.2010, 9:15) писав:

І однією з вимог було переписати писаними буквами текст :blush:

Це завдання власне на відтворення намальованого, просто у вашій школі пішли за принципом "усложняем". В тій школі, куди ми плануємо йти, теж минулого року ускладнили завдання на пам'ять. Раніше давали на кілька секунд 10 карточок, а потім треба було назвати, що на карточках було намальовано. А минулого називали 10 слів і треба було їх повторити.
Ми займаємося по тестах для дошкільнят. Дуже мені сподобалися книжки серії "Готуємось до школи без проблем. Крок до школи" Федієнко В., дошкільний проект видавництва Перо.
olia14, не у всіх школах є тести. Якщо є, то розпитайте у мамочок першачків, які були тести.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 56 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

Сьогодні, 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

Сьогодні, 11:16

Ліна15 світлина

Ліна15  *** За столом зібралась Вся наша родина, Святкує Великдень Рідна Україна. Із тими святами Я усіх вітаю, Свяченим яєчком Всіх благословляю! Хрисос Воскрес

Сьогодні, 10:58

vikks-R світлина

vikks-R  Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім’ю!

Сьогодні, 10:03

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Сьогодні, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

17 кві 2014 09:13

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн