Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Антибіотики і дітки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

УВАГА!
ПРОХАННЯ ЗАКРИТИ ВСІ ЛОТИ В АУКЦІОНІ ДО 17-ГО ГРУДНЯ!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Осінньо-зимовий благодійний флешмоб Різдвяне янголятко

Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Антибіотики і дітки Страшно... Та чи варто??? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Kanel 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 жовтень 2012 - 20:23

Ми перший раз приймали антибіотики, як доні було 2,5 роки, проте це вже була вимушена міра, бо тільки трошки було червоне горло, а температура доходила до 38,9, панадол не збивав взагалі, а нурофен на 1 градус, не більше і так 3 дні(крім того застосовували і інші ліки до горла, чаї від простуди і т.д.), на 4 з лікаркою всетаки вирішили давати антибіотики.
Так що я думаю в такх випадках є сенс давати антибіотики, а при простій простуді ні в якому разі.

Повідомлення відредаговано Kanel: 09 жовтень 2012 - 20:23

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Benya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 листопад 2012 - 14:02

Є хвороби, які неможливо вилікувати без антибіотика, наприклад ангіна. Звичайно, простий кашель лікувати антибіотиками не слід.Тут потрібен лікар, який уміє грамотно зробити призначення дитині при хворобі, а не просто виписати купу ліків з антибіотиками.
До того ж приймаючи антибіотики треба з першого дня приймати пробіотики, аби не було жодних наслідків у малечі. Ось тут дуже гарно описано, що може бути при неграмотному прийомі антибіотиків без пробіотиків у малечі.
Прихований текст
Бути користувачем з ніком Последствия антибиотиков

Повідомлення відредаговано Benya: 12 листопад 2012 - 14:04

My Signature
Використовуйте наші лінієчки!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   БРІДА 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2012 - 13:37

У нас теж дійшло діло до антибіотика доня пє Аугментин,а маленькому виписали Оспамокс і обовязково Лінекс у мене є Біфіформ,але сказали,що Лінекс краще.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2012 - 22:00

Перегляд повідомленняНаташка:) (15 листопад 2012 - 13:37) писав:

У нас теж дійшло діло до антибіотика доня пє Аугментин,а маленькому виписали Оспамокс і обовязково Лінекс у мене є Біфіформ,але сказали,що Лінекс краще.

А нам лінекс не підійшов свого часу. Наступного разу все коли пили антибіотик, то просили лікаря аби прописала щось інше. А вона порадила лацидофіл
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vict 2009 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2012 - 22:18

Нам також Лінекс не підішов. Ми завжди приймаємо Наріне або Біфіформ.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lorchyk 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 листопад 2012 - 23:23

Перегляд повідомленняЕмма (16 грудень 2008 - 18:30) писав:

Наша лікарка сказала що пробіотичні препарати краще приймати після курсу антибіотиків, бо вони можуть ослабити дію останніх (тобто відбудеться в організмі тяганина між про- іантибіотиками). Хоча багато хто в інеті пише що після Аугментину не було дисбіозу. Мені вона порадила препарат Біо гая (Швеція) хтось чув таке?

Якщо не всі знають ,то існунують препарати натуральні,які по дії потужні як і антибіотики ,хто чув про ЕКГ-(екстракт кісточок грейфрукта)Швейцарія і саме головне те,що не приводить до дизбактеріозу.Або це може бути ефірна олія чайного дерева(але це також тільки виробництва Швецарія) інші в середину не приймаються
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 листопад 2012 - 17:39

Пробіотики разом з антибіотиками приймати не треба, їх приймають тільки при потребі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vict 2009 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 листопад 2012 - 19:35

Ксюн4ик, можливо, что і не потрібно, але лікар завжди призначає і ми завжди пили. Але цього разу пили антибіотик 7 днів, пробіотики давала 5 днів(закінчились),далі думала дома домашніми йогуртами все наздоженемо - не встигли,почавсь такий дісбактеріоз, якого не було зроду. Тепер лікуємось і картаю себе, що не зробила як завжди.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapk@.ua 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 листопад 2012 - 19:57

Перегляд повідомленняKanel (09 жовтень 2012 - 20:23) писав:

Ми перший раз приймали антибіотики, як доні було 2,5 роки, проте це вже була вимушена міра, бо тільки трошки було червоне горло, а температура доходила до 38,9, панадол не збивав взагалі, а нурофен на 1 градус, не більше і так 3 дні(крім того застосовували і інші ліки до горла, чаї від простуди і т.д.), на 4 з лікаркою всетаки вирішили давати антибіотики.
Так що я думаю в такх випадках є сенс давати антибіотики, а при простій простуді ні в якому разі.

а якщо це була проста ротавірусна інфекція (введіфть в гуглі пошук побачите)? Іншми словами просто вірус, на який антибіотик не діє точно, а от на організм дуже навіть діє причому негативно. Говорю так, бо ми недавно через це пройшли. І температуру 40 і 1 мали 7 днів і теж збивалося лише пока діяв нурофен. От я і перестала збивати, лиш на ніч свічки. Але рідину чаї просто заливала в малого щогодини!!!!!! Просто зразу зробили звичайний аналіз крові і він показав, що паличок нема, лейкоцити і рое в нормі, і це сто процентів означає, що пити антибіотики не варто. Добре, що лікар грамотний був і все пояснив. Не пічкайте на кожне червоне горло дитину антибіотиками,бо потім при реальному запаленні ті всі бактерії будуть не чутливі і тоді може бути біда.
My Signature
Зображення

РЕБЁНОК — это вечный двигатель, а еще дрыгатель, прыгатель, скакатель, кусатель, обниматель и крепко целователь…
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasha 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2012 - 15:17

Ми мали отруєння ,піднялась температура і ацитон,виписали антибіотик ,а за пробіотики ні слова ніколи не каже лікарка.Я сама почала давати біфіформ.Після цього пройшов місяць почався сильний кашель і вона знов нам каже давайте антибіотик.....я не даю,це занадто кожен місяць це пити,пробуємо обійтись без нього.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   astra! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2012 - 15:48

Перегляд повідомленняNatasha (25 листопад 2012 - 15:17) писав:

Ми мали отруєння ,піднялась температура і ацитон,виписали антибіотик ,а за пробіотики ні слова ніколи не каже лікарка.Я сама почала давати біфіформ.Після цього пройшов місяць почався сильний кашель і вона знов нам каже давайте антибіотик.....я не даю,це занадто кожен місяць це пити,пробуємо обійтись без нього.

Вам слід здати загальний аналіз крові з формулою, тоді стане ясно, потрібен артибіотик чи ні. І ні в якому разі не можна приймати той, що ви мали минулого місяця, навіть інший з тої ж групи! Ефекту не буде жодного, окрім побічних. Якщо почнете, курс має бути повний, а не вкорочений, бо неповне виліковування призводить до персистенції збудника у дитини, при цьому чутливість збудника до антибіотиків зменшується, результат - часті захворювання і неефективне лікування в майбутньому.

Загальні покази до антибіотика при кашлі - гарячка 4 доби і довше, і/або гнійне харкотиння. Запальні зміни в аналізі крові і/або ознаки пневмонії при аускультації і на рентгені є абсолютними показами до антибіотика.

І не такі страшні антибіотики для здоров'я, як їх неправильне і нераціональне застосування!

Повідомлення відредаговано astra!: 25 листопад 2012 - 15:49

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasha 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2012 - 15:52

Завтра здамо кров, ні температури,ні хрипів немає,але вже тиждень і полекшення не бачу.Почали робити інгаляції може це допоможе.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2012 - 20:38

Перегляд повідомленняКсюн4ик (20 листопад 2012 - 17:39) писав:

Пробіотики разом з антибіотиками приймати не треба, їх приймають тільки при потребі

Коли вже виникне "потреба", маю на увазі дизбактеріоз, то вже буде пізно. навіщо ж так ризикувати здоровям дитини? наприклад, в інструкції до лацидофілу чітко сказано,

Цитата

З метою профілактики та лікування діареї, пов’язаної з прийманням антибіотиків (у тому числі викликаною паличкою Clostridium difficile), приймати Лацидофіл потрібно за дві години до або після приймання антибіотиків.

Тривалість приймання визначається строком призначення антибіотиків. При лікуванні діареї, пов’язаної з прийманням антибіотиків, — до зникнення симптомів захворювання. Надалі можна перейти до профілактичного застосування

My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2012 - 21:23

Benya,а це не моя особиста думка, а думка багатьох лікарів і того ж Комаровського, доказувати не буду, але вже 9 років дитині і лікую тільки так
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 25 листопад 2012 - 21:30

Якщо чесно, то ми теж не приймали пробіотиків при лікуванні антибіотиками. Якщо були зміни, то все за кілька днів все само собою проходило. Тобто нормалізувалась флора сама. Лікар теж мені озвучив таку думку. Якщо давати то після лікування антибіотиками.
My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2012 - 13:01

Пробіотики зараз дуже популярні. Мабуть, вони з розряду ліків, які точно не пошкодять...

Кишкова флора чутлива не до всіх антибіотиків однаково, багато з них на неї майже не впливають. Дизбіоз, викликаний Clostridium Dificile, якого згадували вище, на практиці трапляється досить рідко, і є дуже серйозною, навіть небезпечною ситуацією, яка вимагає, в першу чергу, призначення іншого потужного антибіотика, а пробіотик тут - річ, м'яко кажучи, допоміжна.

У дітей проноси часто викликає грибкова флора, для якої антибіотик є сприятливим середовищем, тому і призначали колись ністатин, який діє лише в просвіті кишки на грибки, а тепер є і ефективніші та дієвіші препарати. Я дотримуюсь думки, що кисломолочних продуктів в звичайній ситуації буде досить, при появі проносу або при тривалому прийомі антибіотика - флуконазол для пригнічення грибкової флори. Але я перебуваю під впливом "західної" доказової медицини, коли для профілактики щось призначають лише вкрай ослабленим дітям, наприклад, онкохворим, усім решта лікування коригують лише при потребі - в разі появи патологічних симптомів, а діагноз "дизбактеріоз" відсутній у переліку хвороб. Причому у всіх цих стратегій існує переконлива сучасна наукова доказова база.

Словом, у випадку пробіотиків, то дійсно справа особиста.

Повідомлення відредаговано astra!: 26 листопад 2012 - 13:04

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kamilla9 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 листопад 2012 - 08:48

Перегляд повідомленняBenya (25 листопад 2012 - 20:38) писав:

Коли вже виникне "потреба", маю на увазі дизбактеріоз, то вже буде пізно. навіщо ж так ризикувати здоровям дитини? наприклад, в інструкції до лацидофілу чітко сказано,

хвороби дисбактеріоз в медичному переліку хворіб немає, а якщо хочете вберегтись від шкідливості антибіотиків, то візьміть краще вампілокс, там вже всередині є біфідо і лакто

Перегляд повідомленняastra! (25 листопад 2012 - 15:48) писав:

Загальні покази до антибіотика при кашлі - гарячка 4 доби і довше, і/або гнійне харкотиння. Запальні зміни в аналізі крові і/або ознаки пневмонії при аускультації і на рентгені є абсолютними показами до антибіотика.

І не такі страшні антибіотики для здоров'я, як їх неправильне і нераціональне застосування!

взагалі-то 4 дні гарячка більше 37,7, це вже схоже на запалення ,а антибіотики цьому якраз перешкоджають

і дійсно вони не такі страшні, якщо разом з ними пити протиалергенний препарат
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 27 листопад 2012 - 12:59

А по яких показниках аналізу крові, можна побачити, що інфекція бактеріальна ?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 листопад 2012 - 13:12

Перегляд повідомленняzOzyLKa (27 листопад 2012 - 12:59) писав:

А по яких показниках аналізу крові, можна побачити, що інфекція бактеріальна ?

Лейкоцити більше 9, і в лейкоцитарній формулі (це процентне співвідношення різних форм лейкоцитів) паличкоядерні більше 2. ШОЕ дуже неспецифічний показник, має допоміжне значення, на нього орієнтуватися не варто.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   snegok-80 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 листопад 2012 - 13:44

Я згідна з тим що антибіотики шкодять нашому здоров'ю. Але якщо температура тримається декілька днів, стан здоров'я погіршується. То краще випити антибіотик ніж дозволяти хворобі розвиватись. У мене малий недавно хворів, температура піднімалась на вечір 37,3-37,5 на протязі 4 днів. лікарка виписала Лексин, і на наступний день після прийому ми почали одужувати.
Усім здоров'я!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

fenix світлина

fenix  "Скажи людині, що є на небі невидимий мужик, який стежить за тобою - і вона повірить. Скажи людині, що лавочка пофарбована - і вона помацає її пальцем" - Д.Карлін

Вчора, 22:30

Kуся світлина

Kуся  Дощ..... Холодний, мокрий дощ....

Вчора, 19:47

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Наше село сьогодні збирало допомогу на фронт.Дуже багато людей відгукнулись.Люди несли хто що міг,хто одяг хто продукти.Сподіваюсь все це дійде до місця призначення,одяг зігріє бійця в окопі а їжа надасть сил!Молюсь і щиро вірю що перемога за нами і вона вже близько!

Вчора, 17:32

Galk@ світлина
@net світлина

@net  Святий Миколаю, Я тебе благаю: Пошли щастя й світлу долю Козацькому краю. Дідусь і бабуся — Щоб були здорові, Татусь і матуся — Щоб жили в любові. Усім добрим діткам Принеси гостинці І подаруй Божу ласку Кожній сиротинці.

Вчора, 15:33

Кучерявка Сью світлина

Кучерявка Сью  Вже всі вірусяків нахапали???Мені довелося видалити браузер.

Заблокований 16 гру 2014 12:38

Показати коментарі (3)

юлія 27 світлина

юлія 27  Сьогодні 5 років як я стала вперше мамою

16 гру 2014 10:43

Показати коментарі (3)

alis_jula світлина
Frozen світлина
ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Згадалась сьогодні реклама: "Мами не беруть лікарняних", як це зараз для мене актуально)

15 гру 2014 15:37

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 грудень 14 )

• З днем народження
    Taty7ana 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    Анна07 
    - Вік: 32

Пиши українською Перекладач онлайн