Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Підлітковий секс! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Підлітковий секс! ? Оцінка: ----- 1 Голосів

Опитування: Ваше ставлення до підліткового сексу? (1726 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Ваше ставлення до підліткового сексу?

1. не схвалюю, зовсім (1303 голосів [76.92%])

Відсоток голосів: 76.92%

2. немаю нічого проти (294 голосів [17.36%])

Відсоток голосів: 17.36%

3. чим раніше, тим краще (8 голосів [0.47%])

Відсоток голосів: 0.47%

4. інше (обгрунтуйте) (89 голосів [5.25%])

Відсоток голосів: 5.25%

Коли "почати"?

1. підлітком (25 голосів [1.47%])

Відсоток голосів: 1.47%

2. у 16-17 років (233 голосів [13.74%])

Відсоток голосів: 13.74%

3. у 18-20 років (1064 голосів [62.74%])

Відсоток голосів: 62.74%

4. пізініше 20 років (374 голосів [22.05%])

Відсоток голосів: 22.05%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 лютий 2010 - 15:29

Цитата

Може я не з того століття,але я за чистоту
я теж таке підтримую. В нас в школі (класі) дівчатка, які почали жити статтевим життям рано , хлопці любили, а поза очі говорили інше, то так для общого.
Але вважаю, що дитинство є дитинство, підлито є підліток і потрібно жити, вчитися в цей період набувати знань, а подорослішати завжди встигнеш, в тому, що ти будеш тим займатися ти не станеш дорослим, бо розум не той і в цей період тільки народжується почуття відповідальності.
Приклад із нашого населеного пункту: хлопець 16 р. дівчина 19р. залетіли і тут недали їм нічого вирішити,а вирішили батьки (вона родила прекрасну донечку, дівчина досить хороша), а він і його батьки невизнають, що це його дитина. вчинок робити він був дорослий, а коли приходить до відповідальності, то він не приділах.
Моя подружка каже дуже важко коли є хлопчики, є велика відповідальність на батьках, що виховати їх відповідальними людьми і розумними, але і з дівчатками так само вважаю я. Тож треба говорити з дітьми пояснювати, але не про капусту і лелек, а відповідно до віку, так щоб дитину не заплутувати і вона не шукала відповіді між колегами, інтернетом, телевізором.
My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 02 лютий 2010 - 16:59

Повністю погоджуюсь з попередньою дописувачкою.
Від себе додам-з дітьми про секс треба розмовляти з малку ( в доступній формі),нічого не приховувати,розказати про всі небезпеки,які можуть бути,якщо не дотримуватись деяких правил...Щоб діти знали що і до чого. В мене співробітниця є,так в неї малий в 9 класі,то вона вже говорить,що буде сама йому презервативи давати.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 17:30

Я не схвалюю підліткоивй секс, зарано це все
Часто сьогодні про секс взнають не піділтком а значно раніше, до прикладу я взнала у 1-2 класі (!), декому і батьки розповідають вже у віці 8-ми років, інші взнають з інших джерел, їх на сьогодні достатньо багато.
Думаю підлітки знають і про СНІД, і венеричні захворювання, вагітність, але дуже часто їх це незупиняє. В кожного покоління по-різному, в моєму "шкільному середовищі", маю на увазі подруг всі були незаймані, за винятком одної, в котрої подруга "це" зробила, а в цієї її подруга зробила, думаю ланцюжок зрозумілий, так от щоб нелишатись біілою вороною дівчата недумаючи сплять з хлопоцями. ІМХО
Деякими підлітками керує страх, деякі ж нічого небоячись пробують "все і вся"
Залежить і від батьків, хтось писав про батьків за кордоном і я знаю багатьох таких дівчат, які як то кажуть "пішли по рукам", але багато залежить від "тебе самого"....мати свою клепку і вирішувати самому коли і як

Також думаю підлітки незавжди отримують оргазм ІМХО, тому в майбутньому можливі проблеми в інтимному житті.
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 17:46

Підлітки і секс - то неприпустимо, це ж ще діти,які хочуть стати дорослими, і не мають інших шляхів довести свою дорослість, прикро так, все це брак виховання, і віри в Бога, яякби в школах більше вивчали питання розпусти, шлюбу, перелюбу, то цього б не було так пошерено, і частіше в родинах атеїстів така біда трапляється (ранні статеві контакти), ніж у родинах, які вірують
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 18:04

Тетянка (2.2.2010, 15:09) писав:

Розмова між семикласниками (мовою оригіналу):

.....

Тетянка
Доречі в моєї подруги, мама працює в вчителем в початковій школі, так от одного разу вона на перерві почула як школяр каже своїй однокласниці - "Софійка я хочу тебе трахнути"
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 18:31

Колись, як я була підлітком, моя мама, а вона медик, пару разів розповідала про віддалені наслідки раннього статевого життя. І спостерігаючи потім за "ранніми" своїми знайомими, не раз в цьому переконувалась. Причому 17 - це ще рано. Лікувались вони масово від ерозій, запалень, кист і т.д. Мені було майже 19 , коли..І зараз я почекала б саме в тій ситуації ще трохи. Бо за словами мами, в будь-якому віці початок статевого життя може супроводжуватись вилізанням як жіночих, так і чоловічих проблем. Так зване статеве притирання. Тільки от дорослі з цим справляються, а підлітки запускають. І жаліти починають тоді, коли чують потім тяжкі діагнози. І ще мене просто жахає, коли бачу взимку дівчаток в міні і тонких колготках. Вони ж потім таки захочуть мати діток.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія Ярославівна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 лютий 2010 - 18:37

В мене самої недуже гарно все вийшло. В 16 я думала що як виходитиму заміж то чоловік буде упрікати чогож мене таку всю гарну ніхто не хтів що дівчиною залишилася. Згрішила. А потім думала що чоловік скаже що мене пів міста пере....... А зараз все ок. Мені 20 років, на 39 тижні вагітності, щаслива і чоловік ніяких дурних питань не ставить бо знає про мої 16.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Юлія Ярославівна (2.2.2010, 18:37) писав:

В мене самої недуже гарно все вийшло. В 16 я думала що як виходитиму заміж то чоловік буде упрікати чогож мене таку всю гарну ніхто не хтів що дівчиною залишилася. Згрішила. А потім думала що чоловік скаже що мене пів міста пере....... А зараз все ок. Мені 20 років, на 39 тижні вагітності, щаслива і чоловік ніяких дурних питань не ставить бо знає про мої 16.

проте дуже жалію що не він був тоді в 16
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пані Богдана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 лютий 2010 - 19:21

А чому в опитуванні, в пункті "Коли "почати"" не має варіанту "Інше", бо я вважаю секс прийнятним лише у шлюбі, а не у певному віці.
Щодо підліткового сексу, у його популярності винне, в основному, телебачення. Адже сучасні фільми, кліпи, серіали для підлітків розповідають про кохання та секс, як невід'ємну його частину. А підлітки усе показане на екрані сприймають за чисту монету. Наприклад, одна моя учениця (13 років) у вільний час дивиться канал М1, а там, як вона каже, "самі голі зади". І про що після цього підлітки думатимуть?

Повідомлення відредаговано Пані Богдана: 02 лютий 2010 - 19:27

• 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 02 лютий 2010 - 19:31

Я проти підліткового сексу, тому що тоді діти просто не розуміють на що вони йдуть, а навіть, якщо і розуміють, то не усвідомлюють наслідків цього. Погоджуюсь з Пані Богдана, що секс повинен бути у шлюбі, але є винятки це ті люди, які кохають одне одного і розуміють, що в майбутньому будуть разом.
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пані Богдана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 лютий 2010 - 21:05

Тетянка (2.2.2010, 14:09) писав:

Я вже, здається, десь писала, але тут це буде теж доречним....

Розмова між семикласниками (мовою оригіналу):

- Миш, а у тебя сколько сантиметров?
-12...
-Отращивай! У меня-16!!!
-Девочки! А вам какие нравятся?
-Сантиметров 19...
-Лен, а ті такие видела?
-Не только видела, а и сосала!

І це все при всьому класі! Я була в шоці....

Veronika_S (2.2.2010, 18:04) писав:

Тетянка
Доречі в моєї подруги, мама працює в вчителем в початковій школі, так от одного разу вона на перерві почула як школяр каже своїй однокласниці - "Софійка я хочу тебе трахнути"

Чомусь мене це не дивує, мабуть, тому, що сама не раз чула таке, коли вчилася у школі.

Повідомлення відредаговано Пані Богдана: 02 лютий 2010 - 21:06

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 21:58

До підліткового сексу ставлюся негативно, бо то все дуже несвідомо відбувається. І вина тут не тільки дівчини і її батьків, а хіба той хлопець-підліток чи навіть повнолітній і їхні батьки ні при чому? Але то таке важке й заплуитане питання. До кожної дитини треба підходити індивідуально. Хтось в строгій сімї, де секс табу, виховується і починає статеве життя в 14-15 років; з кимось батьки говорять про це від 10 років - результат той же секс в 14-15. Хтось в такій "поганій" компанії, де всі вже спробували; а хтось в "чемній" компанії, але знайшов з ким спробувати.
Ця проблема вічна, існує так само і в розвинених країнах, де в школах активно працюють психологи, дитячі сексологи (чи як вони там називаються), що і в нас би не завадило.
Що ми можемо зробити - хіба подбати про розуміння нашими дітьми всієї небезпеки і відповідальності, а як це робити - ще не знаю - в мене ще все попереду.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 22:16

Пані Богдана, дякую за зауваження, я навіть неподумала)))
просто йдеться саме про підлітковий секс, малось на увазі лиш фізичний контакт
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 02 лютий 2010 - 22:20

До речі, хочу додати ще історію з свого життя. Я була в молодших класах ще і ходила на групу продувженого дня, дітей тоді в школі вже мало було (десь 3-4 год.) і саме тоді кожного дня до мене чіплявся хлопець мій одноліток, хотів мене роздягнути і тому подібного..Ви собі не уявляєте як мені в 8-9 років це все страшно було...і небуло по коридорах нікого, приходилось самій відбиватись від нього. і сказати комусь в такому віці стидно.....Я ще досі з неприємними спогадами це згадую. Вибачте, може трошки не в тему.
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 22:30

Ой це така болюча тема.... Зображення
Я скажімо почала жити статевим життям після 20 років... хоча закоханість і зустрічання були до цих років... але це якось було зовсім не так як зараз... просто доторкнутися, обійняти, сидіти на лавочці, про щось там говорити...це було прекрасно... Зображення
а зараз... п"яні підлітки з пивом, лонгерами і т.д., їхні дурні тусовки в кущах з цигарками...
Якщо брати певну статистику 1992-94 року, то займатися сексом було в 16 років, як зараз цей вік понизився до 12-14 рр. А саме головне, якщо запитатись у цих дітей, навіщо?? «Це так модно». Болюча тема...
Якщо торкнутися дитячої гінекології колись – це були проблеми пов’язані з банальними запальними захворюваннями....
то тепер у 12-річної дівчинки під час обстеження можна виявити більше п’яти-шести різноманітних мікроорганізмів.
Це катастрофа, жах.
Екстремальні у нас підлітки .........
Ще якось мені здається мами спілкуються з доньками на цю тему, про що не скажеш про хлопців... хлопців пускають на "самотьок"...

P.S.
Про сексуальні стосунки можна й потрібно говорити з раннього віку, але робити це слід у тій формі, яка доступна й зрозуміла дитині........... Підліток має боятися не сексу, він має побоюватися його наслідків.
Наприклад, у нас реклама тих самих контрацептивів має більш «залякувальний» характер: презерватив не як засіб планування сім’ї, а як захист проти СНІДу.
Це сугубо моя думка............
Отак..... Зображення
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:03

Пані Богдана (2.2.2010, 22:05) писав:

Чомусь мене це не дивує, мабуть, тому, що сама не раз чула таке, коли вчилася у школі.

Між дітьми,яким по 13 років???

Багато було сказано про вплив телебачення: це і злочинність, і розпуста... Але , зважте, майже всі підлітки дивляться ТВ, а от вбивцями і розпусниками стають не всі...
І ще є така біда, як неповні сім"ї... Матуся ,залишившись сама, шукає своє жіноче щастя... А її донька (чи син) бачить те, як кавалери змінюються... от і формується певне відношення до стосунків... Саме в таких сім"ях діти найчастіше шукають любовних пригод. ІМХО
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julia_div4unka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:09

Я вважаю, що підлітки повинні знати всі наслідки, бо шо? де? куди? вони взнають від друзів, однокласників і т.д.

Якщо батькі не є в дуже тісних і відкритих стосунках зі своїми дітьми (так в моєму випадку)...тоді потрібно (на мою думку) :

1) говорити не тет-а-тет з дитиною, а з нею і її подругами (ою) - ніби то виховна година (так зі мною і подругою говорить її мама психолог - нам по 19) - це якось полегшує атмосферу...не така напряжонка в повітрі...
Вона завжди акцентує увагу на тому - шо це ніяка не насолода - і справжнє задоволення жінка отримає від сексу після того, як вона народила бейба...

2) у мене старші подруги - на 3 роки, вони мені дуже гарно і зрозуміло пояснювали шо не в цьому щастя, шо це лише позорисько в такому малому віці і шо я найбільше боялася - шо будуть знати всі - бо хлопці не вміють тримати язик за зубами...і будуть цим хвастатися...

Мене моя найкраща подруга - на 3-и роки старша виховала, що до весілля- не варто.... це мене виховало....і я за це їй дуже дякую...бо могла б наробити дурниць, адже багато однолітків казали шо це здорово....а я знала своє...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:15

Просто випадок для роздумів.

Дитячий садочок. Середня група. Денний сон. Вихователь з якихось причин залишає сонних дітей на 5 хвилин. Повернувшись застає картину, яка просто шокує: навкруг однієї з постельок дівчинки зібралась групка хлопчиків і дівчаток. Хлопчики по черзі лягали на дівчинку, накривались зверху одіяльцем і похитувались чи поскакували. Далі "партнер" змінювався.
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:31

Ірина І (2.2.2010, 14:33) писав:

в церквах і православних і греко-католицьких ці теми поки не є настільки поширеними.

На навчаннях перед шлюбом в греко-католицькій церкві священник більше говорив про гріх використання спіралей, а надання переваги природньому методу контрецепції, тобто в дні, в які найменше шансів завагітніти. Про презервативи чи ПСА - нічого.

А для молодих людей,які тільки починають жити статевим життям (нехай це і підлітки) мають використовуватись в першу чергу презерватви.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2010 - 00:00

тема для мене болюча.Вже від зараз уявляю свою принцесу в підлітковому віці з всіма соблазнами цього"веселого"періоду.
Комнетар до попереднього допису про хлопців 16-17 які залишають вагіних подруг.В менен є кілька схожих випадків із знайомими.Майже завжди-ця вагітність-не результат одного разу,а просто зустрічаються-зустрічаються і тут БАЦ.Тоді обоє розгублені.І звертаються в першу чегу до кого-до батьків.І тоді батьки повинні ссказати сину-відповідай за вчинки.Говорю з того що сама бачила в ситуаціях знайомих.

Ще думаю що говорити з дітьми треба обов"язково,щоб тема сексу не була чимось диким чи стидним.І ще треба дивитись з ким дружить дитина,як ці друзі вплинуть на її ставлення до заборонених плодів(не тільки сексу).

Ще мене дуже бентежить поняття сексуальної агресії в підлітковому віці-треба буде ще пояснити основні прийоми самозахисту десь так в років 12-13.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2010 - 00:58

Таке враження, що з кожним роком молодь починає раніше займатися секесом. Якщо ти підліток і ще ні зким не переспав (незалежно хлопець чи дівчина)- то ти не модний. Цінності якось помінялись. Страшно подумати, що деякі займаються секесом (не пишу кохаються, бо коханням там і не пахне) в 12, 13 років, або й раніше. Рано вагітніють, народжують або роблять аборти, в гіршому випадку підчіпляють якісь болячки... Розвиток цивілізації має, на жаль, не тільки позитивні сторони, а й негативні. Порно стало легко доступним. Інтернет, ігри... на кожному кроці стільки всього, що камасутра відпочаває. Сумно...
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

Вчора, 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

Вчора, 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Любомирівка світлина

Любомирівка  Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни… (Святослав Вакарчук)

21 сер 2016 21:43

Показати коментарі (2)

Dolynka світлина

Dolynka  1 настане час, коли один скаже:"Слава Укра1н1!", а м1льйони в1дпов1датимуть:"Героям слава!" (С. Бандера)

21 сер 2016 20:27

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 серпень 16 )

• З днем народження
    любця 
    - Вік: 39
  • З днем народження
    BeeMom 
    - Вік: 29
  • З днем народження