Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Підлітковий секс! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Фотоконкурс Старі фотографії покажи... конкурс новорічних світлин нашого дитинства
Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Підлітковий секс! ? Оцінка: ----- 1 Голосів

Опитування: Ваше ставлення до підліткового сексу? (1714 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Ваше ставлення до підліткового сексу?

1. не схвалюю, зовсім (1295 голосів [76.99%])

Відсоток голосів: 76.99%

2. немаю нічого проти (290 голосів [17.24%])

Відсоток голосів: 17.24%

3. чим раніше, тим краще (8 голосів [0.48%])

Відсоток голосів: 0.48%

4. інше (обгрунтуйте) (89 голосів [5.29%])

Відсоток голосів: 5.29%

Коли "почати"?

1. підлітком (25 голосів [1.48%])

Відсоток голосів: 1.48%

2. у 16-17 років (230 голосів [13.66%])

Відсоток голосів: 13.66%

3. у 18-20 років (1057 голосів [62.77%])

Відсоток голосів: 62.77%

4. пізініше 20 років (372 голосів [22.09%])

Відсоток голосів: 22.09%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Atem des Lebens 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 лютий 2010 - 15:29

Цитата

Може я не з того століття,але я за чистоту
я теж таке підтримую. В нас в школі (класі) дівчатка, які почали жити статтевим життям рано , хлопці любили, а поза очі говорили інше, то так для общого.
Але вважаю, що дитинство є дитинство, підлито є підліток і потрібно жити, вчитися в цей період набувати знань, а подорослішати завжди встигнеш, в тому, що ти будеш тим займатися ти не станеш дорослим, бо розум не той і в цей період тільки народжується почуття відповідальності.
Приклад із нашого населеного пункту: хлопець 16 р. дівчина 19р. залетіли і тут недали їм нічого вирішити,а вирішили батьки (вона родила прекрасну донечку, дівчина досить хороша), а він і його батьки невизнають, що це його дитина. вчинок робити він був дорослий, а коли приходить до відповідальності, то він не приділах.
Моя подружка каже дуже важко коли є хлопчики, є велика відповідальність на батьках, що виховати їх відповідальними людьми і розумними, але і з дівчатками так само вважаю я. Тож треба говорити з дітьми пояснювати, але не про капусту і лелек, а відповідно до віку, так щоб дитину не заплутувати і вона не шукала відповіді між колегами, інтернетом, телевізором.
My Signature
Зображення

Не стримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить. І тоді щастя саме знайде тебе.
О.Хайям

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 16:59

Повністю погоджуюсь з попередньою дописувачкою.
Від себе додам-з дітьми про секс треба розмовляти з малку ( в доступній формі),нічого не приховувати,розказати про всі небезпеки,які можуть бути,якщо не дотримуватись деяких правил...Щоб діти знали що і до чого. В мене співробітниця є,так в неї малий в 9 класі,то вона вже говорить,що буде сама йому презервативи давати.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 17:30

Я не схвалюю підліткоивй секс, зарано це все
Часто сьогодні про секс взнають не піділтком а значно раніше, до прикладу я взнала у 1-2 класі (!), декому і батьки розповідають вже у віці 8-ми років, інші взнають з інших джерел, їх на сьогодні достатньо багато.
Думаю підлітки знають і про СНІД, і венеричні захворювання, вагітність, але дуже часто їх це незупиняє. В кожного покоління по-різному, в моєму "шкільному середовищі", маю на увазі подруг всі були незаймані, за винятком одної, в котрої подруга "це" зробила, а в цієї її подруга зробила, думаю ланцюжок зрозумілий, так от щоб нелишатись біілою вороною дівчата недумаючи сплять з хлопоцями. ІМХО
Деякими підлітками керує страх, деякі ж нічого небоячись пробують "все і вся"
Залежить і від батьків, хтось писав про батьків за кордоном і я знаю багатьох таких дівчат, які як то кажуть "пішли по рукам", але багато залежить від "тебе самого"....мати свою клепку і вирішувати самому коли і як

Також думаю підлітки незавжди отримують оргазм ІМХО, тому в майбутньому можливі проблеми в інтимному житті.
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 17:46

Підлітки і секс - то неприпустимо, це ж ще діти,які хочуть стати дорослими, і не мають інших шляхів довести свою дорослість, прикро так, все це брак виховання, і віри в Бога, яякби в школах більше вивчали питання розпусти, шлюбу, перелюбу, то цього б не було так пошерено, і частіше в родинах атеїстів така біда трапляється (ранні статеві контакти), ніж у родинах, які вірують
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 18:04

Перегляд повідомленняТетянка (2.2.2010, 15:09) писав:

Розмова між семикласниками (мовою оригіналу):

.....

Тетянка
Доречі в моєї подруги, мама працює в вчителем в початковій школі, так от одного разу вона на перерві почула як школяр каже своїй однокласниці - "Софійка я хочу тебе трахнути"
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВОГНИК 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 18:31

Колись, як я була підлітком, моя мама, а вона медик, пару разів розповідала про віддалені наслідки раннього статевого життя. І спостерігаючи потім за "ранніми" своїми знайомими, не раз в цьому переконувалась. Причому 17 - це ще рано. Лікувались вони масово від ерозій, запалень, кист і т.д. Мені було майже 19 , коли..І зараз я почекала б саме в тій ситуації ще трохи. Бо за словами мами, в будь-якому віці початок статевого життя може супроводжуватись вилізанням як жіночих, так і чоловічих проблем. Так зване статеве притирання. Тільки от дорослі з цим справляються, а підлітки запускають. І жаліти починають тоді, коли чують потім тяжкі діагнози. І ще мене просто жахає, коли бачу взимку дівчаток в міні і тонких колготках. Вони ж потім таки захочуть мати діток.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія Ярославівна 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 лютий 2010 - 18:37

В мене самої недуже гарно все вийшло. В 16 я думала що як виходитиму заміж то чоловік буде упрікати чогож мене таку всю гарну ніхто не хтів що дівчиною залишилася. Згрішила. А потім думала що чоловік скаже що мене пів міста пере....... А зараз все ок. Мені 20 років, на 39 тижні вагітності, щаслива і чоловік ніяких дурних питань не ставить бо знає про мої 16.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняЮлія Ярославівна (2.2.2010, 18:37) писав:

В мене самої недуже гарно все вийшло. В 16 я думала що як виходитиму заміж то чоловік буде упрікати чогож мене таку всю гарну ніхто не хтів що дівчиною залишилася. Згрішила. А потім думала що чоловік скаже що мене пів міста пере....... А зараз все ок. Мені 20 років, на 39 тижні вагітності, щаслива і чоловік ніяких дурних питань не ставить бо знає про мої 16.

проте дуже жалію що не він був тоді в 16
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пані Богдана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 лютий 2010 - 19:21

А чому в опитуванні, в пункті "Коли "почати"" не має варіанту "Інше", бо я вважаю секс прийнятним лише у шлюбі, а не у певному віці.
Щодо підліткового сексу, у його популярності винне, в основному, телебачення. Адже сучасні фільми, кліпи, серіали для підлітків розповідають про кохання та секс, як невід'ємну його частину. А підлітки усе показане на екрані сприймають за чисту монету. Наприклад, одна моя учениця (13 років) у вільний час дивиться канал М1, а там, як вона каже, "самі голі зади". І про що після цього підлітки думатимуть?

Повідомлення відредаговано Пані Богдана: 02 лютий 2010 - 19:27

• 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 02 лютий 2010 - 19:31

Я проти підліткового сексу, тому що тоді діти просто не розуміють на що вони йдуть, а навіть, якщо і розуміють, то не усвідомлюють наслідків цього. Погоджуюсь з Пані Богдана, що секс повинен бути у шлюбі, але є винятки це ті люди, які кохають одне одного і розуміють, що в майбутньому будуть разом.
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пані Богдана 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 лютий 2010 - 21:05

Перегляд повідомленняТетянка (2.2.2010, 14:09) писав:

Я вже, здається, десь писала, але тут це буде теж доречним....

Розмова між семикласниками (мовою оригіналу):

- Миш, а у тебя сколько сантиметров?
-12...
-Отращивай! У меня-16!!!
-Девочки! А вам какие нравятся?
-Сантиметров 19...
-Лен, а ті такие видела?
-Не только видела, а и сосала!

І це все при всьому класі! Я була в шоці....

Перегляд повідомленняVeronika_S (2.2.2010, 18:04) писав:

Тетянка
Доречі в моєї подруги, мама працює в вчителем в початковій школі, так от одного разу вона на перерві почула як школяр каже своїй однокласниці - "Софійка я хочу тебе трахнути"

Чомусь мене це не дивує, мабуть, тому, що сама не раз чула таке, коли вчилася у школі.

Повідомлення відредаговано Пані Богдана: 02 лютий 2010 - 21:06

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 21:58

До підліткового сексу ставлюся негативно, бо то все дуже несвідомо відбувається. І вина тут не тільки дівчини і її батьків, а хіба той хлопець-підліток чи навіть повнолітній і їхні батьки ні при чому? Але то таке важке й заплуитане питання. До кожної дитини треба підходити індивідуально. Хтось в строгій сімї, де секс табу, виховується і починає статеве життя в 14-15 років; з кимось батьки говорять про це від 10 років - результат той же секс в 14-15. Хтось в такій "поганій" компанії, де всі вже спробували; а хтось в "чемній" компанії, але знайшов з ким спробувати.
Ця проблема вічна, існує так само і в розвинених країнах, де в школах активно працюють психологи, дитячі сексологи (чи як вони там називаються), що і в нас би не завадило.
Що ми можемо зробити - хіба подбати про розуміння нашими дітьми всієї небезпеки і відповідальності, а як це робити - ще не знаю - в мене ще все попереду.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 22:16

Пані Богдана, дякую за зауваження, я навіть неподумала)))
просто йдеться саме про підлітковий секс, малось на увазі лиш фізичний контакт
My Signature
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 02 лютий 2010 - 22:20

До речі, хочу додати ще історію з свого життя. Я була в молодших класах ще і ходила на групу продувженого дня, дітей тоді в школі вже мало було (десь 3-4 год.) і саме тоді кожного дня до мене чіплявся хлопець мій одноліток, хотів мене роздягнути і тому подібного..Ви собі не уявляєте як мені в 8-9 років це все страшно було...і небуло по коридорах нікого, приходилось самій відбиватись від нього. і сказати комусь в такому віці стидно.....Я ще досі з неприємними спогадами це згадую. Вибачте, може трошки не в тему.
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 22:30

Ой це така болюча тема.... Зображення
Я скажімо почала жити статевим життям після 20 років... хоча закоханість і зустрічання були до цих років... але це якось було зовсім не так як зараз... просто доторкнутися, обійняти, сидіти на лавочці, про щось там говорити...це було прекрасно... Зображення
а зараз... п"яні підлітки з пивом, лонгерами і т.д., їхні дурні тусовки в кущах з цигарками...
Якщо брати певну статистику 1992-94 року, то займатися сексом було в 16 років, як зараз цей вік понизився до 12-14 рр. А саме головне, якщо запитатись у цих дітей, навіщо?? «Це так модно». Болюча тема...
Якщо торкнутися дитячої гінекології колись – це були проблеми пов’язані з банальними запальними захворюваннями....
то тепер у 12-річної дівчинки під час обстеження можна виявити більше п’яти-шести різноманітних мікроорганізмів.
Це катастрофа, жах.
Екстремальні у нас підлітки .........
Ще якось мені здається мами спілкуються з доньками на цю тему, про що не скажеш про хлопців... хлопців пускають на "самотьок"...

P.S.
Про сексуальні стосунки можна й потрібно говорити з раннього віку, але робити це слід у тій формі, яка доступна й зрозуміла дитині........... Підліток має боятися не сексу, він має побоюватися його наслідків.
Наприклад, у нас реклама тих самих контрацептивів має більш «залякувальний» характер: презерватив не як засіб планування сім’ї, а як захист проти СНІДу.
Це сугубо моя думка............
Отак..... Зображення
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:03

Перегляд повідомленняПані Богдана (2.2.2010, 22:05) писав:

Чомусь мене це не дивує, мабуть, тому, що сама не раз чула таке, коли вчилася у школі.

Між дітьми,яким по 13 років???

Багато було сказано про вплив телебачення: це і злочинність, і розпуста... Але , зважте, майже всі підлітки дивляться ТВ, а от вбивцями і розпусниками стають не всі...
І ще є така біда, як неповні сім"ї... Матуся ,залишившись сама, шукає своє жіноче щастя... А її донька (чи син) бачить те, як кавалери змінюються... от і формується певне відношення до стосунків... Саме в таких сім"ях діти найчастіше шукають любовних пригод. ІМХО
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julia_div4unka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:09

Я вважаю, що підлітки повинні знати всі наслідки, бо шо? де? куди? вони взнають від друзів, однокласників і т.д.

Якщо батькі не є в дуже тісних і відкритих стосунках зі своїми дітьми (так в моєму випадку)...тоді потрібно (на мою думку) :

1) говорити не тет-а-тет з дитиною, а з нею і її подругами (ою) - ніби то виховна година (так зі мною і подругою говорить її мама психолог - нам по 19) - це якось полегшує атмосферу...не така напряжонка в повітрі...
Вона завжди акцентує увагу на тому - шо це ніяка не насолода - і справжнє задоволення жінка отримає від сексу після того, як вона народила бейба...

2) у мене старші подруги - на 3 роки, вони мені дуже гарно і зрозуміло пояснювали шо не в цьому щастя, шо це лише позорисько в такому малому віці і шо я найбільше боялася - шо будуть знати всі - бо хлопці не вміють тримати язик за зубами...і будуть цим хвастатися...

Мене моя найкраща подруга - на 3-и роки старша виховала, що до весілля- не варто.... це мене виховало....і я за це їй дуже дякую...бо могла б наробити дурниць, адже багато однолітків казали шо це здорово....а я знала своє...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:15

Просто випадок для роздумів.

Дитячий садочок. Середня група. Денний сон. Вихователь з якихось причин залишає сонних дітей на 5 хвилин. Повернувшись застає картину, яка просто шокує: навкруг однієї з постельок дівчинки зібралась групка хлопчиків і дівчаток. Хлопчики по черзі лягали на дівчинку, накривались зверху одіяльцем і похитувались чи поскакували. Далі "партнер" змінювався.
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 лютий 2010 - 23:31

Перегляд повідомленняІрина І (2.2.2010, 14:33) писав:

в церквах і православних і греко-католицьких ці теми поки не є настільки поширеними.

На навчаннях перед шлюбом в греко-католицькій церкві священник більше говорив про гріх використання спіралей, а надання переваги природньому методу контрецепції, тобто в дні, в які найменше шансів завагітніти. Про презервативи чи ПСА - нічого.

А для молодих людей,які тільки починають жити статевим життям (нехай це і підлітки) мають використовуватись в першу чергу презерватви.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хвилинка до... 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2010 - 00:00

тема для мене болюча.Вже від зараз уявляю свою принцесу в підлітковому віці з всіма соблазнами цього"веселого"періоду.
Комнетар до попереднього допису про хлопців 16-17 які залишають вагіних подруг.В менен є кілька схожих випадків із знайомими.Майже завжди-ця вагітність-не результат одного разу,а просто зустрічаються-зустрічаються і тут БАЦ.Тоді обоє розгублені.І звертаються в першу чегу до кого-до батьків.І тоді батьки повинні ссказати сину-відповідай за вчинки.Говорю з того що сама бачила в ситуаціях знайомих.

Ще думаю що говорити з дітьми треба обов"язково,щоб тема сексу не була чимось диким чи стидним.І ще треба дивитись з ким дружить дитина,як ці друзі вплинуть на її ставлення до заборонених плодів(не тільки сексу).

Ще мене дуже бентежить поняття сексуальної агресії в підлітковому віці-треба буде ще пояснити основні прийоми самозахисту десь так в років 12-13.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2010 - 00:58

Таке враження, що з кожним роком молодь починає раніше займатися секесом. Якщо ти підліток і ще ні зким не переспав (незалежно хлопець чи дівчина)- то ти не модний. Цінності якось помінялись. Страшно подумати, що деякі займаються секесом (не пишу кохаються, бо коханням там і не пахне) в 12, 13 років, або й раніше. Рано вагітніють, народжують або роблять аборти, в гіршому випадку підчіпляють якісь болячки... Розвиток цивілізації має, на жаль, не тільки позитивні сторони, а й негативні. Порно стало легко доступним. Інтернет, ігри... на кожному кроці стільки всього, що камасутра відпочаває. Сумно...
My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

♥Серце Дженніфер♥ світлина

♥Серце Дженніфер♥  Ну, скажи — хіба не фантастично, що у цьому хаосі доріг під суворим небом, небом вічним, я тебе зустрів. і не зберіг. В. Симоненко

Сьогодні, 14:43

ЗвЄзДа світлина

ЗвЄзДа  Урааа!!!!Чекаю свого татка!!Повертається з АТО живий ,здоровий!!!!!Слава Україні!!!!

Сьогодні, 14:27

Показати коментарі (3)

Адель007 світлина

Адель007  З Різдвом Христовим!!! Wesołych Świąt !

Вчора, 13:58

Показати коментарі (1)

Зесічка світлина

Зесічка  Вітаю всіх римо-католиків форуму зі святом Різдва!!!)) Нехай новонароджене дитятко захистить нас всіх!

Вчора, 11:22

Показати коментарі (1)

ulaska світлина
Jullietta світлина

Jullietta  Літературний флешмоб!!! Триває!!! Заходьте!

Вчора, 09:20

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  А в когось сьогодні святвечір! Вітання людям у яких свято вже стукає у хату.

24 гру 2014 22:09

Показати коментарі (3)

Tamariko світлина

Tamariko  Дива творить віра в Господа і молитва! Сьогодні ще раз в цьому переконалась.

23 гру 2014 14:25

Показати коментарі (13)

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Так хочеться новорічного чуда, щоб в новинах сказали "Ніякої війни не було, це все сон")

23 гру 2014 13:00

Показати коментарі (2)

Ivanka648 світлина

Ivanka648  ви можете поділитися інформацією щодо шугарингу?

Заблокований 22 гру 2014 22:16

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 грудень 14 )

• З днем народження
    Талочка 
    - Вік: --
  • З днем народження
    olesechk@ 
    - Вік: 31
  • З днем народження