Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   natochkak 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 січень 2010 - 19:37

Germiona, як на мене то зараз найкраще це зробити тест (але самий чутливий) бо на УЗД раніше 4-х тижнів вагітності всерівно її не підтвердити, а ще й можна нашкодити, щоден лікар також не дасть гарантії є там вагітність чи ні! якщо тест покаже позитивний результат тоді вже потрібно буде терміново до лікаря щоб виключити позаматкову або призначити препарати для збереження!! Бережіть себе!!!
Все буде добре!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 січень 2010 - 19:52

natalia220 (30.1.2010, 19:06) писав:

natysya, я думаю тест так рано ще нічого не покаже, на них же написано - з 1 дня затримки. А в Герміони ще тиждень до місячних :( .

мені тест показав за день до місячних. ви ж не знаєте напевно, коли наступила вагітність ... робіть тест і до лікаря ОБОИ"ЯЗКОВО!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Germiona 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 січень 2010 - 20:27

Прочитала все, що ви тут радите, переказала чоловіку.... і він мене взяв за шкірку та повіз до лікарні... От якраз звідти! Зробила там тест - негативно, гінеколог глянула-все в нормі, нічого ніде не болить, не збільшене, не зменшене... Каже, що це нормальне явище перед місячними (до чого це сказано- не розумію), може бути перебор тестостерону :cray: Ну і відправила в понеділок на УЗД. Лікаря бачу вперше, тож не знаю на скільки можна їй довіряти. Ще каже-раз нічого не болить, вагітності по тесту нема, то й немає чого хвилюватись! Хоча я так не думаю....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bianca 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 січень 2010 - 20:32

Germiona, якщо до затримки, то тест може не показати. Купіть ще один дорожче 20 грн і зробіть з ранковою сечею. В мене було навпаки - тест показав, а на узд не видно було...
My Signature
Зображення

Это жизнь, а не рай... Я не должна быть идеальной!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 20:47

Germiona (30.1.2010, 20:27) писав:

Прочитала все, що ви тут радите, переказала чоловіку.... і він мене взяв за шкірку та повіз до лікарні... От якраз звідти! Зробила там тест - негативно, гінеколог глянула-все в нормі, нічого ніде не болить, не збільшене, не зменшене... Каже, що це нормальне явище перед місячними (до чого це сказано- не розумію), може бути перебор тестостерону :cray: Ну і відправила в понеділок на УЗД. Лікаря бачу вперше, тож не знаю на скільки можна їй довіряти. Ще каже-раз нічого не болить, вагітності по тесту нема, то й немає чого хвилюватись! Хоча я так не думаю....

Мені так сказали, що я безплідна, і треба лікуватись, а я вже була вагітна, за тиждень до місячних тест показав вагінтість, фрау-тест, дуо, полоска була ледь помітна, але ж я її побачила, тоді чекала місячних, не дочекалась, пішла до лікарки, зробила УЗД, яке нічого не показало. жалію, що зайвий раз його робила, наступний мій візит на УЗД був на четвертому-п"ятому місяці. Так що все може бути, але ти внутрішнім чуттям знатимеш вже до тесту вагітна чи ні, цей стан ні з чим не сплутаєш, зовсім інші відчуття, скільки я тих тестів до вагітності переробила, а тоді відчула.... і якщо ти відчуваєш, що ти носиш маля під серцем, то не спіши на УЗД, воно тобі ще не потрібне, зачекай пару тижнів, як небуде місячних, тоді і підеш, не спіши, а тест роби строго вранці, тоді в сечі найбільший вміст гормонів вагітності
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 20:50

Юлія, так то воно так, узд не з тих корисних... при нормальному перебігу вагітності. А якщо мазня? Доки чекати? Треба йти і подивитись. Дай Бог, щоб все в нормі булоло! А як треба невідкладних дій, а хтось в дома сидів , бо на узі не охота...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 20:55

Germiona (30.1.2010, 20:27) писав:

якщо б була вагітність,то лікар мала би це визначити при огляді.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Posmishka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 21:10

Germiona,для підтримки ймовірної вагітності мій лікар призначав Дуфастон,приймати аж до початку затримки,тоді-тест.Навіть,коли є затримка,а тест ще "не дозрів" не відміняти прийом цього препарату.
В нас було три стимуляції,і кожного разу приймала аж до початку М,бо спроби,нажаль невдалі,ще з невідомої причини.
Бажаю щоб цей доктор помилявся,і ви вже були не одна!!! :cray:
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 22:36

Posmishka (30.1.2010, 21:10) писав:

Germiona,для підтримки ймовірної вагітності мій лікар призначав Дуфастон,приймати аж до початку затримки,тоді-тест.Навіть,коли є затримка,а тест ще "не дозрів" не відміняти прийом цього препарату.
В нас було три стимуляції,і кожного разу приймала аж до початку М,бо спроби,нажаль невдалі,ще з невідомої причини.
Бажаю щоб цей доктор помилявся,і ви вже були не одна!!! :cray:

Дякую за пораду. Взагалі, мені здається, що цей форум дає більше користі (в плані порад) ніж всякі лікарі!!! Завтра піду до аптеки і куплю цей препарат! Він же ж точно не зашкодить???

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Дівчата, я вам щиро вдячна за поради! Без них я б взагалі не знала що й думати, так як у мене таке вперше!!! Дуже всім дякую!!! :cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 10:50

Дівчата, не можна самому приписувати дуфастон!!! Якщо в організмі нестача прогестерону, то так. А якщо в нормі, + дуфастон, буде надлишок і взагалі викидень може бути! Це ж не про краплі для носа йде мова! Будьте розважливі!
Перш ніж приймати гормон, здалося б здати кров на прогестерон!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 10:58

Так, так! В мене була мазня, а після прийому Дуфастону, який призначив лікар, почалась страшна кровотеча і самовільний викидень :( . Та там здається і в інструкції таке написано.
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 11:00

natalia220, мені навпаки він всю вагітність тримав, але ж я сама собі його не приписала! Тому й кажу, що це річ небезпечна!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 11:10

Germiona, тоді вже завтра на УЗД і ніяких ліків без лікаря. А у вас далі мазня, чи вже місячні? bianca, я думаю той лікар просто хотів пришвидшити вихід плоду, бо бачив що вже ніц не буде :( . Але я більше з ним справи мати не хочу! А у вас інша ситуація і вам допомогло. Однозначно, без вказівки лікаря це препарат приймати НЕМОЖНА!!!
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 12:00

Вже нічого не виділяється!!! І місячних ще нема, до них ще по графіку три дні...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok-87 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 січень 2010 - 13:58

Привіт дівчата! А я б порадила купити ще один тест з вищою чутливістю, а краще звернутись до іншого лікаря. А на УЗД йти не раджу, не знаю може комусь це й допомогло,а мені зашкодило. Я вже писала в іншій гілці про те що робила біля 5 тестів і всі нечіткі, а потім почалась мазня, ну я дурна зразу на УЗД поперлась, подивились(вагінально), і результат - 95% що вагітності нема, після огляду ввечері сильна кровотеча. На наступний день зразу ж до гінеколога, а вона й каже: "вагітність зірвалась", от якби зразу на огляд прийшла..... :yahoo: , гінеколог практично ж зразу наявність вагітності повинен побачити, там ж відбуваються зміни в матці і в шийці матки.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 31 січень 2010 - 14:36

Germiona, та навіщо ви лікаря зараз шукаєте, визивайте швидку і до найближчої лікарні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 14:59

Я вже геть заплуталась.... Куди йти, що робити, а що ні :blush: Почекаю до місячних, якщо буде затримка - то галапом в лікарню, а ні - значить весь кіпіш був дарма. Доречі, тест був дуже чутливий... можливо, просто зарано зроблений (після овуляції пройшло всього 8 днів)... Боже, хоч би все було добре :drinks:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 17:49

Germiona (31.1.2010, 14:59) писав:

Я вже геть заплуталась.... Куди йти, що робити, а що ні :bye: Почекаю до місячних, якщо буде затримка - то галапом в лікарню, а ні - значить весь кіпіш був дарма. Доречі, тест був дуже чутливий... можливо, просто зарано зроблений (після овуляції пройшло всього 8 днів)... Боже, хоч би все було добре :good:

та не панікуйте ви так.в більшості випадків тест не помиляється.навіть якщо на тест-смужці ледь помітна друга лінія,значить вагітність є.а можливо вагітності немає,просто був гормональний збій.УЗД дійсно не варто робити,раніше 4 тижня нічого не покаже.для того,щоб знати точно чи все-таки є вагітність,потрібно здати кров з вени на ХГ(хоріонічний гонадотропін)-гормон,який виробляється в організмі жінки при вагітності.не переживайте, я думаю все буде добре.навіть якщо ви не вагітні,це всеодно рано чи пізно неодмінно наступить.бережіть себе.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 19:04

Germiona, я також приймала дуфастон і мені здається до 6 місяців, правда з переривами, він мені і допоміг, а тест я теж робила ще до затримки, і він показував перше нічо а нанаступний день вже ледве замітила полосочку, проявилася аж після 4-5 хв, і доречі тест купляла дешевий за 5 грн, і ми теж планували 2 місяці а на третій я завагітніла, і попередні місячні в мене були з великими виділенями, і то мазались то лились, я пішла до лікарки а вона каже що буду вагітна, тож удачі вам! міцного здоровя
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 22:11

Posmishka (30.1.2010, 21:10) писав:

Бажаю щоб цей доктор помилявся,і ви вже були не одна!!! :bye:

Ну хіба ж так можна - радити приймати серйозні гормональні препарати без консультації з лікарем і аналізів ?!! :diablo:

Germiona (30.1.2010, 22:36) писав:

Дякую за пораду. Взагалі, мені здається, що цей форум дає більше користі (в плані порад) ніж всякі лікарі!!! Завтра піду до аптеки і куплю цей препарат! Він же ж точно не зашкодить???

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Дівчата, я вам щиро вдячна за поради! Без них я б взагалі не знала що й думати, так як у мене таке вперше!!! Дуже всім дякую!!! :angel:

Germiona, попри всю корисність інформації я б Вам не радила займатись самолікуванням :acute: Ні в якому разі не приймайте дуфастон без призначення лікаря ! Що одному допомагає, іншому може сильно пошкодити !

bianca (31.1.2010, 10:50) писав:

Дівчата, не можна самому приписувати дуфастон!!! Якщо в організмі нестача прогестерону, то так. А якщо в нормі, + дуфастон, буде надлишок і взагалі викидень може бути! Це ж не про краплі для носа йде мова! Будьте розважливі!
Перш ніж приймати гормон, здалося б здати кров на прогестерон!!!

Згідна повністю !
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dolynka світлина

Dolynka  Ой літо-літечко, не вспіли натішитися, куди тікаєш?,,

28 сер 2016 20:21

Показати коментарі (4)

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 серпень 16 )

Перекладач онлайн