Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   natochkak 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 січень 2010 - 19:37

Germiona, як на мене то зараз найкраще це зробити тест (але самий чутливий) бо на УЗД раніше 4-х тижнів вагітності всерівно її не підтвердити, а ще й можна нашкодити, щоден лікар також не дасть гарантії є там вагітність чи ні! якщо тест покаже позитивний результат тоді вже потрібно буде терміново до лікаря щоб виключити позаматкову або призначити препарати для збереження!! Бережіть себе!!!
Все буде добре!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 січень 2010 - 19:52

Перегляд повідомленняnatalia220 (30.1.2010, 19:06) писав:

natysya, я думаю тест так рано ще нічого не покаже, на них же написано - з 1 дня затримки. А в Герміони ще тиждень до місячних :( .

мені тест показав за день до місячних. ви ж не знаєте напевно, коли наступила вагітність ... робіть тест і до лікаря ОБОИ"ЯЗКОВО!!!
My Signature
Зображення

Зображення

Найкращі речі на світі невидимі.Тому ми закриваємо очі коли плачемо,цілуємось і мрієм...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Germiona 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 січень 2010 - 20:27

Прочитала все, що ви тут радите, переказала чоловіку.... і він мене взяв за шкірку та повіз до лікарні... От якраз звідти! Зробила там тест - негативно, гінеколог глянула-все в нормі, нічого ніде не болить, не збільшене, не зменшене... Каже, що це нормальне явище перед місячними (до чого це сказано- не розумію), може бути перебор тестостерону :cray: Ну і відправила в понеділок на УЗД. Лікаря бачу вперше, тож не знаю на скільки можна їй довіряти. Ще каже-раз нічого не болить, вагітності по тесту нема, то й немає чого хвилюватись! Хоча я так не думаю....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bianca 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 січень 2010 - 20:32

Germiona, якщо до затримки, то тест може не показати. Купіть ще один дорожче 20 грн і зробіть з ранковою сечею. В мене було навпаки - тест показав, а на узд не видно було...
My Signature
Зображення

Это жизнь, а не рай... Я не должна быть идеальной!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 20:47

Перегляд повідомленняGermiona (30.1.2010, 20:27) писав:

Прочитала все, що ви тут радите, переказала чоловіку.... і він мене взяв за шкірку та повіз до лікарні... От якраз звідти! Зробила там тест - негативно, гінеколог глянула-все в нормі, нічого ніде не болить, не збільшене, не зменшене... Каже, що це нормальне явище перед місячними (до чого це сказано- не розумію), може бути перебор тестостерону :cray: Ну і відправила в понеділок на УЗД. Лікаря бачу вперше, тож не знаю на скільки можна їй довіряти. Ще каже-раз нічого не болить, вагітності по тесту нема, то й немає чого хвилюватись! Хоча я так не думаю....

Мені так сказали, що я безплідна, і треба лікуватись, а я вже була вагітна, за тиждень до місячних тест показав вагінтість, фрау-тест, дуо, полоска була ледь помітна, але ж я її побачила, тоді чекала місячних, не дочекалась, пішла до лікарки, зробила УЗД, яке нічого не показало. жалію, що зайвий раз його робила, наступний мій візит на УЗД був на четвертому-п"ятому місяці. Так що все може бути, але ти внутрішнім чуттям знатимеш вже до тесту вагітна чи ні, цей стан ні з чим не сплутаєш, зовсім інші відчуття, скільки я тих тестів до вагітності переробила, а тоді відчула.... і якщо ти відчуваєш, що ти носиш маля під серцем, то не спіши на УЗД, воно тобі ще не потрібне, зачекай пару тижнів, як небуде місячних, тоді і підеш, не спіши, а тест роби строго вранці, тоді в сечі найбільший вміст гормонів вагітності
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 20:50

Юлія, так то воно так, узд не з тих корисних... при нормальному перебігу вагітності. А якщо мазня? Доки чекати? Треба йти і подивитись. Дай Бог, щоб все в нормі булоло! А як треба невідкладних дій, а хтось в дома сидів , бо на узі не охота...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 20:55

Перегляд повідомленняGermiona (30.1.2010, 20:27) писав:

якщо б була вагітність,то лікар мала би це визначити при огляді.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Posmishka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 21:10

Germiona,для підтримки ймовірної вагітності мій лікар призначав Дуфастон,приймати аж до початку затримки,тоді-тест.Навіть,коли є затримка,а тест ще "не дозрів" не відміняти прийом цього препарату.
В нас було три стимуляції,і кожного разу приймала аж до початку М,бо спроби,нажаль невдалі,ще з невідомої причини.
Бажаю щоб цей доктор помилявся,і ви вже були не одна!!! :cray:
My Signature
Нехай кожен, хто приходить до тебе, піде, ставши кращим і щасливішим!
© Мати Тереза
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2010 - 22:36

Перегляд повідомленняPosmishka (30.1.2010, 21:10) писав:

Germiona,для підтримки ймовірної вагітності мій лікар призначав Дуфастон,приймати аж до початку затримки,тоді-тест.Навіть,коли є затримка,а тест ще "не дозрів" не відміняти прийом цього препарату.
В нас було три стимуляції,і кожного разу приймала аж до початку М,бо спроби,нажаль невдалі,ще з невідомої причини.
Бажаю щоб цей доктор помилявся,і ви вже були не одна!!! :cray:

Дякую за пораду. Взагалі, мені здається, що цей форум дає більше користі (в плані порад) ніж всякі лікарі!!! Завтра піду до аптеки і куплю цей препарат! Він же ж точно не зашкодить???

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Дівчата, я вам щиро вдячна за поради! Без них я б взагалі не знала що й думати, так як у мене таке вперше!!! Дуже всім дякую!!! :cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 10:50

Дівчата, не можна самому приписувати дуфастон!!! Якщо в організмі нестача прогестерону, то так. А якщо в нормі, + дуфастон, буде надлишок і взагалі викидень може бути! Це ж не про краплі для носа йде мова! Будьте розважливі!
Перш ніж приймати гормон, здалося б здати кров на прогестерон!!!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 10:58

Так, так! В мене була мазня, а після прийому Дуфастону, який призначив лікар, почалась страшна кровотеча і самовільний викидень :( . Та там здається і в інструкції таке написано.
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 1
  • Back To Top

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 11:00

natalia220, мені навпаки він всю вагітність тримав, але ж я сама собі його не приписала! Тому й кажу, що це річ небезпечна!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 11:10

Germiona, тоді вже завтра на УЗД і ніяких ліків без лікаря. А у вас далі мазня, чи вже місячні? bianca, я думаю той лікар просто хотів пришвидшити вихід плоду, бо бачив що вже ніц не буде :( . Але я більше з ним справи мати не хочу! А у вас інша ситуація і вам допомогло. Однозначно, без вказівки лікаря це препарат приймати НЕМОЖНА!!!
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 12:00

Вже нічого не виділяється!!! І місячних ще нема, до них ще по графіку три дні...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ok-87 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 січень 2010 - 13:58

Привіт дівчата! А я б порадила купити ще один тест з вищою чутливістю, а краще звернутись до іншого лікаря. А на УЗД йти не раджу, не знаю може комусь це й допомогло,а мені зашкодило. Я вже писала в іншій гілці про те що робила біля 5 тестів і всі нечіткі, а потім почалась мазня, ну я дурна зразу на УЗД поперлась, подивились(вагінально), і результат - 95% що вагітності нема, після огляду ввечері сильна кровотеча. На наступний день зразу ж до гінеколога, а вона й каже: "вагітність зірвалась", от якби зразу на огляд прийшла..... :yahoo: , гінеколог практично ж зразу наявність вагітності повинен побачити, там ж відбуваються зміни в матці і в шийці матки.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 31 січень 2010 - 14:36

Germiona, та навіщо ви лікаря зараз шукаєте, визивайте швидку і до найближчої лікарні.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 14:59

Я вже геть заплуталась.... Куди йти, що робити, а що ні :blush: Почекаю до місячних, якщо буде затримка - то галапом в лікарню, а ні - значить весь кіпіш був дарма. Доречі, тест був дуже чутливий... можливо, просто зарано зроблений (після овуляції пройшло всього 8 днів)... Боже, хоч би все було добре :drinks:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 17:49

Перегляд повідомленняGermiona (31.1.2010, 14:59) писав:

Я вже геть заплуталась.... Куди йти, що робити, а що ні :bye: Почекаю до місячних, якщо буде затримка - то галапом в лікарню, а ні - значить весь кіпіш був дарма. Доречі, тест був дуже чутливий... можливо, просто зарано зроблений (після овуляції пройшло всього 8 днів)... Боже, хоч би все було добре :good:

та не панікуйте ви так.в більшості випадків тест не помиляється.навіть якщо на тест-смужці ледь помітна друга лінія,значить вагітність є.а можливо вагітності немає,просто був гормональний збій.УЗД дійсно не варто робити,раніше 4 тижня нічого не покаже.для того,щоб знати точно чи все-таки є вагітність,потрібно здати кров з вени на ХГ(хоріонічний гонадотропін)-гормон,який виробляється в організмі жінки при вагітності.не переживайте, я думаю все буде добре.навіть якщо ви не вагітні,це всеодно рано чи пізно неодмінно наступить.бережіть себе.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 19:04

Germiona, я також приймала дуфастон і мені здається до 6 місяців, правда з переривами, він мені і допоміг, а тест я теж робила ще до затримки, і він показував перше нічо а нанаступний день вже ледве замітила полосочку, проявилася аж після 4-5 хв, і доречі тест купляла дешевий за 5 грн, і ми теж планували 2 місяці а на третій я завагітніла, і попередні місячні в мене були з великими виділенями, і то мазались то лились, я пішла до лікарки а вона каже що буду вагітна, тож удачі вам! міцного здоровя
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2010 - 22:11

Перегляд повідомленняPosmishka (30.1.2010, 21:10) писав:

Бажаю щоб цей доктор помилявся,і ви вже були не одна!!! :bye:

Ну хіба ж так можна - радити приймати серйозні гормональні препарати без консультації з лікарем і аналізів ?!! :diablo:

Перегляд повідомленняGermiona (30.1.2010, 22:36) писав:

Дякую за пораду. Взагалі, мені здається, що цей форум дає більше користі (в плані порад) ніж всякі лікарі!!! Завтра піду до аптеки і куплю цей препарат! Він же ж точно не зашкодить???

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Дівчата, я вам щиро вдячна за поради! Без них я б взагалі не знала що й думати, так як у мене таке вперше!!! Дуже всім дякую!!! :angel:

Germiona, попри всю корисність інформації я б Вам не радила займатись самолікуванням :acute: Ні в якому разі не приймайте дуфастон без призначення лікаря ! Що одному допомагає, іншому може сильно пошкодити !

Перегляд повідомленняbianca (31.1.2010, 10:50) писав:

Дівчата, не можна самому приписувати дуфастон!!! Якщо в організмі нестача прогестерону, то так. А якщо в нормі, + дуфастон, буде надлишок і взагалі викидень може бути! Це ж не про краплі для носа йде мова! Будьте розважливі!
Перш ніж приймати гормон, здалося б здати кров на прогестерон!!!

Згідна повністю !
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

siesta2 світлина

siesta2  Шукаючи Європу,ми знайшли Україну.....

Сьогодні, 14:09

NATACHKA світлина

NATACHKA  Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай Коли смуток огорне, жовтий дощ стіка І в спекотну каламуть, в заметіль, у сніг Коли інших вже не ждуть, вже й забувши їх. І коли листів нема із далечини... інших вже не ждуть дарма — стомлені вони. Повернуся, тільки жди І не зич добра тим, хто каже далі йди і забудь... пора. Хай повірять мати й син, що нема мене Друзі втішаться отим "було і промине", Сядуть в коло при вогні і ковтнуть вина. На помин душі Та ні. Ти чекай одна. Ти чеканням повернеш ...

Сьогодні, 13:12

Показати коментарі (2)

OlenaC світлина

OlenaC  Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас! ЛіНА КОСТЕНКО

Сьогодні, 10:45

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Вітаю всіх Ольг, Олічок, Ольок... з Днем Ангела!!!! Нехай Ангел охороняє і приносить здоровячко!!!)))

Сьогодні, 08:25

Показати коментарі (5)

Verochka світлина

Verochka  Моєму щастю сьогодні 1 рочок! Моїй малесенькій донечці рочок! Безмежно дякую Богу за неї! За кожну мить, яка в нас була, і які ще будуть!

Вчора, 14:39

Показати коментарі (8)

Бернадета2606 світлина

Бернадета2606  дуже прошу зголоситися ініціаторів листа-інструкції:якт діяти у разі мобілізації. буду вдячною!

Вчора, 11:19

Показати коментарі (1)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Зберемо кошти для наших Героїв спільними зусиллями? l line33.png b 9.png t Mojijj solodenyekjhjj d 24 m 2 y 2010 c 11 http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=62330&st=80

Вчора, 11:14

kati-lok  світлина
Айра світлина

Айра  Також дякую про лист!!!

Вчора, 10:15

Тьомушка світлина

Тьомушка  Дякую за лист про мобілізацію. Дякую

Вчора, 09:59

Показати коментарі (8)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 липень 14 )