Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 жовтень 2012 - 11:09

Ой , а я тільки з лікарні. В неділю ввечері пішла в туалет, і побачила на бумазі кров(ближче до коричневого кольору). Я була в шоці, за першої вагітності в мене такого не було, я так злякалася. Зразу за торби і в лікарню, лікар подивилася, взяла мазки, крові було геть трішки один разок помазалося. Шість днів пролежала в лікарні кололи етамзілат, ставила свічки вібуркол, пила Магне В6, дуфастон, фолієва кислота. Після того виділень не було. Але лякає мене те, що на наступлий день після виділень я в лікарні здавала мочу, дивлюся що в баночку щось таке впало, наче якась плівочка чи шкірочка тоненька, покручена сантиметрів два. На віділення любі це не схоже. Я позвала медсестру а вона сказала що нічого страшного воно ж не кров’яне. І це тепер воно мене мучить, чи все там нормально. Буду напевно чекать планового УЗД, надіюся, що все буде добре.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Innulia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 жовтень 2012 - 10:47

Доброго дня усім плануючим! Підскажіть, порадьте, поділіться досвідом, а то я геть розгублена.... Плануємо дитинку, сьогодні 27 день циклу, із 23 дня почались невеликі виділення темно-коричневого кольору,були й розуватого, в основному зранку, а потім вдень не було, вчора здавала аналізи: ХГ загальний - 21,5, але прогестерон дуже низький - 2,52, лютеїнізуючий гормон - 3,79, фолікулостимулюючий гормон - 4,72. Лікарка приписала дюфастон, фол.кислоту, валеріану і сказала чекати затримки, у лікарню не поклали, от я і відлежуюсь дома, на роботу не пішла і навіть не знаю, що думати і чого чекати.... Можливо хтось стикався із такою ситуацією? Чиє у мене шанси на нормальну вагітність??? :36_22_25:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Grez 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 грудень 2012 - 10:08

привіт всім! 7 тиждень, мазня була, почала приймати дуфастон за вказівкою лікаря..
дівчата, як ви себе від нього почуваєте, бо в мене постійно щось там тяне, коле, ниє, хоч мазатись припинило... до того фактично нічого не турбувало
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2012 - 11:31

Grez, в мене під час першої вагітності було таке саме (до цього були викидні). Призначили відразу Дуфастон, Ношпу , Магне б6. Але біль не припинявся, мазня також. Хоча я повідомляла лікаря про це - він наполягав на подальшому застосуванні того, що прописав. Тобто Дуфастон мені зовсім не допоміг, в один прекрасний день почалась кровотеча, швидка, лікарня і я змушена була лежати на підтримці. На 12 тижні робила УЗД, ще залишився незначний гіпертонус. Було прийнято рішення припинити Прогестерон (яким мене лікували в лікарні) і перейти на Дуфастон. Через 2-3 дні знову почалась мазня. Знову припинили Дуфастон і ще 10 днів кололи Прогестерон. Тобто в моєму випадку Дуфастон не допоміг.
Зараз вагітна вдруге. Також болів живіт, мазалось. Знову приймала Дуфастон і знову результату ноль. Звернулась до іншого лікаря, пройшла огляд. Він мені призначив Лютеїна вагінальні (містять Прогестерон). Болі майже пройшли, мазатись перестало.Почуваюсь добре, ходжу, живу нормальним життям.
Якщо у Вас не буде покращення, болі не припиняться - обов"язково повідомте про це лікаря. І взагалі більше лежіть, старайтесь не ходити, важкого не піднімайте, не нервуйтесь і не приймайте гарячий душ. Також на такому маленькому терміні потрібно харчуватись таким чином, що не допускати закрепів чи поносів, бо це додаткова загроза.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріанна_3 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2012 - 11:51

Коли я носли синочка, то в мене також мазалось, але після 10 денної госпіталізації все пройшло. Головне побільше відпочивати і лежати побільше. Мені взагалі забороняли вставати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:21

Дівчата, питання може не дуже в тему, але...В мене затримка днів5, зробила тест є ледь замітна друга смужка, але дуже болить внизу живота, спина, груди, мазні нема, але є якісь трошки коричневуваті виділення. Пора панікувати чи все ок?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:32

Оленка-Зеленка (30 грудень 2012 - 15:21) писав:

Дівчата, питання може не дуже в тему, але...В мене затримка днів5, зробила тест є ледь замітна друга смужка, але дуже болить внизу живота, спина, груди, мазні нема, але є якісь трошки коричневуваті виділення. Пора панікувати чи все ок?

Та в мене тоже спочатку дуже бліденька 2 була.аж через 2 дні нарешті 2 чіткі повились а так майже не було замітно.Не хочу лякати.але перечислені симптоми дуже тривожні тому негайно дзвони до лікаря якщо маэш можливсть . з таким раджу не жартувати.

Повідомлення відредаговано Біла Троянда: 30 грудень 2012 - 15:33

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:33

Оленка-Зеленка сказав:

дуже болить внизу живота, спина, груди, мазні нема, але є якісь трошки коричневуваті виділення

якщо чесно, то при наявності 2 смужечок на тесті ці симптоми не є добрими- живіт не повинен дуже боліти і тим більше, бути мазня ( коричнюваті виділення - це і є мазня також)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:39

Sweet one (30 грудень 2012 - 15:33) писав:

якщо чесно, то при наявності 2 смужечок на тесті ці симптоми не є добрими- живіт не повинен дуже боліти і тим більше, бути мазня ( коричнюваті виділення - це і є мазня також)

Та виділення майже прозорі, я б навіть уваги не звернула якби не болі, от зараз сиджу а поперек болить просто страшенно, напевне таки треба лікаря видзвонювати...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana143 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 15:19

Дівчата, потрібна порада. Сестра на 6-му тижні вагітності, тиждень уже мажеться трошки темно-коричневим (це так на Новий рік погопцали). Ходила на УЗД, лікар сказав, що є маленьке відшарування, але нічого трагічного. Лікарка виписала різні ліки - Дуфастон і кровоспинні і ще там щось, у лікарню казала ще нема потреби лягати. Сестра постійно лежить, встає тільки у туалет. Як тільки встане, так і мажеться. Ніби стало трохи краще, але тепер додалося те, що живіт надуло як барабан. Лікарка насварила, призначила Дуфалак, але не допомагає. Лікарка зараз не відповідає на телефонні дзвінки, от і питання як полегшити стан, бо ж вздуття - це знову ж таки додатковий тиск на живіт. Пробували відкорегувати раціон - не допомагає, в животі революція.
І ніби своїй лікарці сестра довіряє, а от мені думається може таки краще у лікарню?

Повідомлення відредаговано oksana143: 08 січень 2013 - 15:22

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 15:36

oksana143 сказав:

таки краще у лікарню?

якщо мазня не припиняється- так, потрібна госпіталізація. Можливо, сестрі потрібно додатково магнезію прокапати. Відшарування- це небезпечний діагноз.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anjyt@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 16:28

oksana143, краще звернутись в лікарню. Як мені колись лікарі казали, якщо мажеться розуватим то ще не так погано, а якщо коричневим то зразу в лікарню. Під наглядом лікарів буде краще.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 17:20

Вздуття може провокувати дисбактеріоз кишечника,можна приймати лінекс,а от якщо мазня не припинється то краще поміняти лікаря а заодно тактику лікування
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 16:33

2 дні до затримкмки тест показав 2 слабку полоску, ХГЛ - 35. День до затримки помазалося трішки коричневим. Лікар сказала це нормально. 3 дні затримки, знову мазалося, ХГЛ - 45. Потім мазанина стала ще й червоною, була на кріслі, сказали це не місячні. Болів живіт. 6 днів затримки ХГЛ вже 17. Мазалося вже мало і тільки темно-кориневим. Ну і на 8 день затримки ХГЛ менше 1. Вагінальне УЗД ще показувало маткову вагітність.
Десь через 3 дні прийшли мої місячні і з ними вийшло все решта.

Вагітність я відчувала з дня овуляції, спершу 1-2 дні боліло в правому боці, де був фолікул, потім ниття в животі. З 3-4 дня почала вставати щоночі в туалет, груди боліли з 2-3 дня, перестали вже коли місячні йшли. Постійно сонна і виснажена.

Повідомлення відредаговано Замріяна: 09 січень 2013 - 16:37

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 21:17

oksana143, повністю погоджуюсь із Біла Троянда.Якщо досих пір мажеться, то змініть лікаря і тактику лікування, щоб часом не сталось кровотечі. В мене було подібне. Особисто мені Дуфастон не допомагав ніколи. А от Лютеїна, яку прихначив інший лікар допомогла і мазатись припинило. Найкраще можливо лягти на тиждень-два в лікарню на підтримку.ІМХО
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lidka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 січень 2013 - 20:20

Також кололи Прогестерон.Спочатку кололи на 3 тижні вагітності(були виділення коричневого кольору)і кололи в 3,5 місяці(були виділення червоного кольору). Допомогло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dribchuk-1102 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 січень 2013 - 22:33

Я б теж радила лягти в стаціонар. Мені при мазні виписували крім кровоспинних і утрожестану ще і лютеїну вагінально, а також додатково свічки папаверину. При вздутті пробуйте крім дуфалаку ще лінекс чи ентерожерміну, ну і еспумізан. А взагалі варто дуже збалансувати дієту, не їсти солодкого, хліба, капусти, рису - вони викликають бродіння в шлунку. Їсти часто але мальнькими порціями.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cristya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2013 - 19:19

Замріяна (09 січень 2013 - 16:33) писав:

2 дні до затримкмки тест показав 2 слабку полоску, ХГЛ - 35. День до затримки помазалося трішки коричневим. Лікар сказала це нормально. 3 дні затримки, знову мазалося, ХГЛ - 45. Потім мазанина стала ще й червоною, була на кріслі, сказали це не місячні. Болів живіт. 6 днів затримки ХГЛ вже 17. Мазалося вже мало і тільки темно-кориневим. Ну і на 8 день затримки ХГЛ менше 1. Вагінальне УЗД ще показувало маткову вагітність.
Десь через 3 дні прийшли мої місячні і з ними вийшло все решта.

Вагітність я відчувала з дня овуляції, спершу 1-2 дні боліло в правому боці, де був фолікул, потім ниття в животі. З 3-4 дня почала вставати щоночі в туалет, груди боліли з 2-3 дня, перестали вже коли місячні йшли. Постійно сонна і виснажена.

я вам співчуваю у вас відбувся самовільний викидень.Якщо тест показує 2полосочки і мажеться а якщо ще болить живіт то обовязково треба лягати в лікарню.
В мене була подібна ситуація як у вас,але я звернулась в лікарню і мені сказали що у вас почалось відшарування плацени,я там пролежала 2 тиждні і зарас моїй доці 6 рочків!
На майбутне поміняйте лікаря,бо це не є нормально що він вам казав!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2013 - 19:42

Cristya (24 січень 2013 - 19:19) писав:

я вам співчуваю у вас відбувся самовільний викидень.Якщо тест показує 2полосочки і мажеться а якщо ще болить живіт то обовязково треба лягати в лікарню.
В мене була подібна ситуація як у вас,але я звернулась в лікарню і мені сказали що у вас почалось відшарування плацени,я там пролежала 2 тиждні і зарас моїй доці 6 рочків!
На майбутне поміняйте лікаря,бо це не є нормально що він вам казав!

Я радилася в багатьох лікарів і усі мені казали, що на такому малому терміні на ніяке збереження ще не кладуть. Якщо відразу пішло щось не так, то і має відбутися самовільний викидень. Багато жінок через таке проходять навіть не підозрюючи про свою вагітність Іншими словами це називається природній відбір.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міс Посмішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2013 - 22:59

привітик, дівчата а вам перед вагітністю снились тести полосаті? мені сьогодні снився) мабуть я дуже часто думаю про це)))
скоро вже 2 тиждень після планування, є якісь відчуття в животику, і груди наче набрякли, а тест /.... може ще рано?
відчуваю ввечері як живіт тяне, то нормально?
може не туди пишу, то перенесіть будь ласка!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 16 )

Перекладач онлайн