Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виділення на перших тижнях вагітності (мазня) Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 жовтень 2012 - 11:09

Ой , а я тільки з лікарні. В неділю ввечері пішла в туалет, і побачила на бумазі кров(ближче до коричневого кольору). Я була в шоці, за першої вагітності в мене такого не було, я так злякалася. Зразу за торби і в лікарню, лікар подивилася, взяла мазки, крові було геть трішки один разок помазалося. Шість днів пролежала в лікарні кололи етамзілат, ставила свічки вібуркол, пила Магне В6, дуфастон, фолієва кислота. Після того виділень не було. Але лякає мене те, що на наступлий день після виділень я в лікарні здавала мочу, дивлюся що в баночку щось таке впало, наче якась плівочка чи шкірочка тоненька, покручена сантиметрів два. На віділення любі це не схоже. Я позвала медсестру а вона сказала що нічого страшного воно ж не кров’яне. І це тепер воно мене мучить, чи все там нормально. Буду напевно чекать планового УЗД, надіюся, що все буде добре.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Innulia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 жовтень 2012 - 10:47

Доброго дня усім плануючим! Підскажіть, порадьте, поділіться досвідом, а то я геть розгублена.... Плануємо дитинку, сьогодні 27 день циклу, із 23 дня почались невеликі виділення темно-коричневого кольору,були й розуватого, в основному зранку, а потім вдень не було, вчора здавала аналізи: ХГ загальний - 21,5, але прогестерон дуже низький - 2,52, лютеїнізуючий гормон - 3,79, фолікулостимулюючий гормон - 4,72. Лікарка приписала дюфастон, фол.кислоту, валеріану і сказала чекати затримки, у лікарню не поклали, от я і відлежуюсь дома, на роботу не пішла і навіть не знаю, що думати і чого чекати.... Можливо хтось стикався із такою ситуацією? Чиє у мене шанси на нормальну вагітність??? :36_22_25:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Grez 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 грудень 2012 - 10:08

привіт всім! 7 тиждень, мазня була, почала приймати дуфастон за вказівкою лікаря..
дівчата, як ви себе від нього почуваєте, бо в мене постійно щось там тяне, коле, ниє, хоч мазатись припинило... до того фактично нічого не турбувало
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2012 - 11:31

Grez, в мене під час першої вагітності було таке саме (до цього були викидні). Призначили відразу Дуфастон, Ношпу , Магне б6. Але біль не припинявся, мазня також. Хоча я повідомляла лікаря про це - він наполягав на подальшому застосуванні того, що прописав. Тобто Дуфастон мені зовсім не допоміг, в один прекрасний день почалась кровотеча, швидка, лікарня і я змушена була лежати на підтримці. На 12 тижні робила УЗД, ще залишився незначний гіпертонус. Було прийнято рішення припинити Прогестерон (яким мене лікували в лікарні) і перейти на Дуфастон. Через 2-3 дні знову почалась мазня. Знову припинили Дуфастон і ще 10 днів кололи Прогестерон. Тобто в моєму випадку Дуфастон не допоміг.
Зараз вагітна вдруге. Також болів живіт, мазалось. Знову приймала Дуфастон і знову результату ноль. Звернулась до іншого лікаря, пройшла огляд. Він мені призначив Лютеїна вагінальні (містять Прогестерон). Болі майже пройшли, мазатись перестало.Почуваюсь добре, ходжу, живу нормальним життям.
Якщо у Вас не буде покращення, болі не припиняться - обов"язково повідомте про це лікаря. І взагалі більше лежіть, старайтесь не ходити, важкого не піднімайте, не нервуйтесь і не приймайте гарячий душ. Також на такому маленькому терміні потрібно харчуватись таким чином, що не допускати закрепів чи поносів, бо це додаткова загроза.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріанна_3 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2012 - 11:51

Коли я носли синочка, то в мене також мазалось, але після 10 денної госпіталізації все пройшло. Головне побільше відпочивати і лежати побільше. Мені взагалі забороняли вставати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:21

Дівчата, питання може не дуже в тему, але...В мене затримка днів5, зробила тест є ледь замітна друга смужка, але дуже болить внизу живота, спина, груди, мазні нема, але є якісь трошки коричневуваті виділення. Пора панікувати чи все ок?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:32

Перегляд повідомленняОленка-Зеленка (30 грудень 2012 - 15:21) писав:

Дівчата, питання може не дуже в тему, але...В мене затримка днів5, зробила тест є ледь замітна друга смужка, але дуже болить внизу живота, спина, груди, мазні нема, але є якісь трошки коричневуваті виділення. Пора панікувати чи все ок?

Та в мене тоже спочатку дуже бліденька 2 була.аж через 2 дні нарешті 2 чіткі повились а так майже не було замітно.Не хочу лякати.але перечислені симптоми дуже тривожні тому негайно дзвони до лікаря якщо маэш можливсть . з таким раджу не жартувати.

Повідомлення відредаговано Біла Троянда: 30 грудень 2012 - 15:33

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:33

Перегляд повідомленняОленка-Зеленка сказав:

дуже болить внизу живота, спина, груди, мазні нема, але є якісь трошки коричневуваті виділення

якщо чесно, то при наявності 2 смужечок на тесті ці симптоми не є добрими- живіт не повинен дуже боліти і тим більше, бути мазня ( коричнюваті виділення - це і є мазня також)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка-Зеленка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 грудень 2012 - 15:39

Перегляд повідомленняSweet one (30 грудень 2012 - 15:33) писав:

якщо чесно, то при наявності 2 смужечок на тесті ці симптоми не є добрими- живіт не повинен дуже боліти і тим більше, бути мазня ( коричнюваті виділення - це і є мазня також)

Та виділення майже прозорі, я б навіть уваги не звернула якби не болі, от зараз сиджу а поперек болить просто страшенно, напевне таки треба лікаря видзвонювати...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana143 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 15:19

Дівчата, потрібна порада. Сестра на 6-му тижні вагітності, тиждень уже мажеться трошки темно-коричневим (це так на Новий рік погопцали). Ходила на УЗД, лікар сказав, що є маленьке відшарування, але нічого трагічного. Лікарка виписала різні ліки - Дуфастон і кровоспинні і ще там щось, у лікарню казала ще нема потреби лягати. Сестра постійно лежить, встає тільки у туалет. Як тільки встане, так і мажеться. Ніби стало трохи краще, але тепер додалося те, що живіт надуло як барабан. Лікарка насварила, призначила Дуфалак, але не допомагає. Лікарка зараз не відповідає на телефонні дзвінки, от і питання як полегшити стан, бо ж вздуття - це знову ж таки додатковий тиск на живіт. Пробували відкорегувати раціон - не допомагає, в животі революція.
І ніби своїй лікарці сестра довіряє, а от мені думається може таки краще у лікарню?

Повідомлення відредаговано oksana143: 08 січень 2013 - 15:22

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 15:36

Перегляд повідомленняoksana143 сказав:

таки краще у лікарню?

якщо мазня не припиняється- так, потрібна госпіталізація. Можливо, сестрі потрібно додатково магнезію прокапати. Відшарування- це небезпечний діагноз.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anjyt@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 16:28

oksana143, краще звернутись в лікарню. Як мені колись лікарі казали, якщо мажеться розуватим то ще не так погано, а якщо коричневим то зразу в лікарню. Під наглядом лікарів буде краще.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 січень 2013 - 17:20

Вздуття може провокувати дисбактеріоз кишечника,можна приймати лінекс,а от якщо мазня не припинється то краще поміняти лікаря а заодно тактику лікування
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 16:33

2 дні до затримкмки тест показав 2 слабку полоску, ХГЛ - 35. День до затримки помазалося трішки коричневим. Лікар сказала це нормально. 3 дні затримки, знову мазалося, ХГЛ - 45. Потім мазанина стала ще й червоною, була на кріслі, сказали це не місячні. Болів живіт. 6 днів затримки ХГЛ вже 17. Мазалося вже мало і тільки темно-кориневим. Ну і на 8 день затримки ХГЛ менше 1. Вагінальне УЗД ще показувало маткову вагітність.
Десь через 3 дні прийшли мої місячні і з ними вийшло все решта.

Вагітність я відчувала з дня овуляції, спершу 1-2 дні боліло в правому боці, де був фолікул, потім ниття в животі. З 3-4 дня почала вставати щоночі в туалет, груди боліли з 2-3 дня, перестали вже коли місячні йшли. Постійно сонна і виснажена.

Повідомлення відредаговано Замріяна: 09 січень 2013 - 16:37

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 21:17

oksana143, повністю погоджуюсь із Біла Троянда.Якщо досих пір мажеться, то змініть лікаря і тактику лікування, щоб часом не сталось кровотечі. В мене було подібне. Особисто мені Дуфастон не допомагав ніколи. А от Лютеїна, яку прихначив інший лікар допомогла і мазатись припинило. Найкраще можливо лягти на тиждень-два в лікарню на підтримку.ІМХО
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lidka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 січень 2013 - 20:20

Також кололи Прогестерон.Спочатку кололи на 3 тижні вагітності(були виділення коричневого кольору)і кололи в 3,5 місяці(були виділення червоного кольору). Допомогло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dribchuk-1102 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 січень 2013 - 22:33

Я б теж радила лягти в стаціонар. Мені при мазні виписували крім кровоспинних і утрожестану ще і лютеїну вагінально, а також додатково свічки папаверину. При вздутті пробуйте крім дуфалаку ще лінекс чи ентерожерміну, ну і еспумізан. А взагалі варто дуже збалансувати дієту, не їсти солодкого, хліба, капусти, рису - вони викликають бродіння в шлунку. Їсти часто але мальнькими порціями.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cristya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2013 - 19:19

Перегляд повідомленняЗамріяна (09 січень 2013 - 16:33) писав:

2 дні до затримкмки тест показав 2 слабку полоску, ХГЛ - 35. День до затримки помазалося трішки коричневим. Лікар сказала це нормально. 3 дні затримки, знову мазалося, ХГЛ - 45. Потім мазанина стала ще й червоною, була на кріслі, сказали це не місячні. Болів живіт. 6 днів затримки ХГЛ вже 17. Мазалося вже мало і тільки темно-кориневим. Ну і на 8 день затримки ХГЛ менше 1. Вагінальне УЗД ще показувало маткову вагітність.
Десь через 3 дні прийшли мої місячні і з ними вийшло все решта.

Вагітність я відчувала з дня овуляції, спершу 1-2 дні боліло в правому боці, де був фолікул, потім ниття в животі. З 3-4 дня почала вставати щоночі в туалет, груди боліли з 2-3 дня, перестали вже коли місячні йшли. Постійно сонна і виснажена.

я вам співчуваю у вас відбувся самовільний викидень.Якщо тест показує 2полосочки і мажеться а якщо ще болить живіт то обовязково треба лягати в лікарню.
В мене була подібна ситуація як у вас,але я звернулась в лікарню і мені сказали що у вас почалось відшарування плацени,я там пролежала 2 тиждні і зарас моїй доці 6 рочків!
На майбутне поміняйте лікаря,бо це не є нормально що він вам казав!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 січень 2013 - 19:42

Перегляд повідомленняCristya (24 січень 2013 - 19:19) писав:

я вам співчуваю у вас відбувся самовільний викидень.Якщо тест показує 2полосочки і мажеться а якщо ще болить живіт то обовязково треба лягати в лікарню.
В мене була подібна ситуація як у вас,але я звернулась в лікарню і мені сказали що у вас почалось відшарування плацени,я там пролежала 2 тиждні і зарас моїй доці 6 рочків!
На майбутне поміняйте лікаря,бо це не є нормально що він вам казав!

Я радилася в багатьох лікарів і усі мені казали, що на такому малому терміні на ніяке збереження ще не кладуть. Якщо відразу пішло щось не так, то і має відбутися самовільний викидень. Багато жінок через таке проходять навіть не підозрюючи про свою вагітність Іншими словами це називається природній відбір.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міс Посмішка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2013 - 22:59

привітик, дівчата а вам перед вагітністю снились тести полосаті? мені сьогодні снився) мабуть я дуже часто думаю про це)))
скоро вже 2 тиждень після планування, є якісь відчуття в животику, і груди наче набрякли, а тест /.... може ще рано?
відчуваю ввечері як живіт тяне, то нормально?
може не туди пишу, то перенесіть будь ласка!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Луківна світлина

Луківна  "Все Бог дає, Бог дбає і турбується про тебе. То як Бог може забути про тебе? Про тебе, волосинки на голові якого ніжно пораховані " (с)

Сьогодні, 13:30

Показати коментарі (2)

Айра світлина

Айра  Фу! Ну і реклама(((( бридко дивитися...

Сьогодні, 11:30

Iruska світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Там де я була стоїть : Я піду в далекі гори, на широки полонини... або Просто мені так хочеться... або Не питай. Де я був коли тобі було так солодко.... або Як холодно без тебе, сумно як, Заплакані вікна... З тобой бути мій таємний знак, Що жити без тебе ...

Вчора, 23:09

рибка світлина

рибка  Сьогодні видалилась з контактів, а чоловік ще давніше. Шукаю друзів у фейзбуці)))

Вчора, 17:03

Показати коментарі (7)

nadia20 світлина

nadia20  28.07.2014 народився мій синочок))тепер моє чудо біля мене

Вчора, 10:50

Показати коментарі (9)

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ФОРУМЧАНИ! СТАТУС - це АФОРИЗМ або КАРТИНКА, а НЕ ЩОДЕННИК!!

28 лип 2014 13:14

Показати коментарі (1)

Зесічка світлина

Зесічка  Хочу бути людиною, Отою одною єдиною, Отою безмежно рідною, Навіки комусь потрібною, Отою ні з ким незрівнянною, Бажаю бути коханою!

28 лип 2014 10:35

Піня світлина

Піня  Вірність вилікує будь-яку хворобу, а любов будь-яку біду…

27 лип 2014 12:23

NATACHKA світлина

NATACHKA  Коханий тримайся!!!!!!!!!!!!!!!!! Ми з тобою!

27 лип 2014 11:03

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 липень 14 )

• З днем народження
    Йанка 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    kashka 
    - Вік: 36
  • З днем народження