Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Досвід лікування пієлонефриту - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Ми розпочинаємо ВЕЛИКИЙ ЗИМОВИЙ квест на Малечі. тема

Час подання заявок обмежений!
Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая. ВІДКРИТО ТОРГИ ПО ВСІХ ЛОТАХ!!!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Осінньо-зимовий благодійний флешмоб Різдвяне янголятко

Конкурс малюнків ВЕСЕЛКА НА СНІГУ

Обмінник до Миколая Віра у диво

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Досвід лікування пієлонефриту Лікувати вдома чи в стаціонарі? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   lenmart 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 грудень 2009 - 20:19

Тиждень в дитини трималася температура 39 - думали, що зуби. Сьогодні викликали додому лаборанта - здали сечу і кров. Аналізи дуже погані (лейкоцитів в сечі =все поле зору), поїхали до уролога на консультацію, зробили УЗД нирок - пієлонефрит з двох боків.

Лікар пропонував стаціонар, але в результаті я його вмовила написати призначення для лікування дома і направлення на госпіталізацію (про всяк випадок). От тепер мене терзают смутніе сомненья. З одного боку ситуація дуже серйозна, потрібно добре пролікувати, щоб не зіпсувати дитині усе життя. А з іншого - зараз 2 вихідних, 1 черговий лікар на все відділення, далі взагалі новий рік і все той же черговий лікар. От і думаю, чи вірно я вчинила - дитина без жодної прививки, плюс карантин по грипу, плюс погані умови лікарні і не особо добросовісні лікарі. Чи назначать нам в лікарні якесь інше лікування, адже схеми у всіх одні і ті ж. Зараз призначили
Терцеф (цефтриаксон)
Ніфуроксазид
Перитол
ксантинол никотинат
і ще якісь ліки на К з травами
Нурофен збивати температуру.

Може хтось мав подібні проблеми, поділіться досвідом, як лікувалися - вдома чи в стаціонарі і взагалі буду вдячна за будь-яку інформацію.

Повідомлення відредаговано lenmart: 25 грудень 2009 - 20:28

My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katarinka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 30 грудень 2009 - 22:38

Причини захворювань нирок:
1. неправильний спосіб життя - переохолодження;
2. неправильна їжа - вялене, копчене, канцерогенне, токсичне. Наприклад - оцет;
3. неправильна вода, тобто забруднена вода, а також напої з барвниками, сахарозамінниками, шипучі, низькокислотні (пепсі-кола, лімонади и т.п.;
4. Віруси, грибки, бактерії та інші паразити. Найбільш небезпечні для нирок - хламідії, уреаплазма, бетаплазми та бетагемолітичний стрептокок. Усі, хто має будь-які захворювання нирок, починаючи з пієлонефрита та завершуючи камінцями, мають одну з цих бактерій. Не буває захворювання нирок, якщо немає вірусів, бактерій, грибків та паразитів.
5. Медикаменти, так як більшість їх - ниркотоксичні. Тобто приймаючи парацетамол або ТераФлю, ми тим самим здійснюємо некрофічний, гепатотоксиний вплив на власний організм. Приймаючи навіть самий простий аспірин, каплі в ніс або щось інше, усі яди все рівно будуть виділятися нирками. Так, усі медикаменти у тій чи іншій мірі садять нирки;
6. відсутність руху. Якщо людина не рухається і не робить зарядки, в неї порущуються лімфатичні потоки, й у нирках відбувається застій;
7. травми - коли б'ють по поясниці і виникає надрив надниркових зв'яязок;
8. погані звички - алкоголь, табак, токсикологія, наркологія, ефірні масла;
9. екологія: не можна сідати у ввану після того як ви помили її комет-гелем або хлораміном, так як увесь хлор поглинеться, потрапить у сужини, міжклітинну рідину, лімфу та через нирки.

Тобто, по-перше, нирки можуть хворіти з-за запальних процесів у сечовидільній системі, по-друге, з-за застійних процесів мочевини (неповноцінна їжа та дефіцит води). Тому, программа корекції має включати водний баланс, має включати сорбуючі засоби, які адсорбують у кишечнику яди, які потім пішли б до нирок. Вона має включати легкі сечогінні, безпечні та нирко-очисні фільтри.

Отже, найкращий у світі препарат, що може зібрати у крові всі токсичні речовини та вивести у сечу є артишок. Його п'є весь Схід (Японія, Китай, Корея, Індія). Це їстівна рослина, а не ліки.
Далі люцерна. Унікальна комбінація - люцерна з артишоком. Люцерна, будучи кишковим сорбентом, вбирає нагрузку з кишечника, а артишок, будучи сечогінним, потогінним та жовчогінним, чистить відразу три видільні системи - лімфу, нирки та печінку, полегшуючи тим самим життя нирок. Ця программа розрахована на місяць. Це программа допомоги ниркам. Якщо їм допомогти, вони видужають.
Також програма повинна включати натуральні антибіотики, тому що без запального процесу там нічого не відбувалось би. Тому як мінімум там є уреаплазми, стрептококи. Такі натуральні препарати - це коллоїдне серебро та кора мурав'їного дерева.

Так, программа відновлення нирок складається з двох етапів:
1 етап
Коллоїдне срібло - по 1 ч.л. ч рази на день за 30 хв. до їжі;
Кора мурашкового дерева - по 1 капсулі 4 рази на день через 1,5 години після їжі;
Тривалість - один місяць (випивається по баночці)
2 етап
Артишок - по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі;
Люцерна - по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі;
Настойка № 6 - по 10 крапель від 1 до 2 разів на день.
Таким чином, здійснюється дуже м'який та комплексний вплив на нирки.

При цьому необхідно повністю прибрати неправильне харчування (уксус!), неправильні напої (кофе, солодкий чай, який не можна пити ні в якому разі, особливо дітям!), залишити лише компоти (з кураги, чорнослива), натуральні свіжоприготовлені соки (але розводити їх з водою 50 на 50, не з магазина), воду (1,5 л на день, краще кораллову).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2009 - 00:20

Давайте чай з шипишини.
Мене з запаленням нирок під час вагітності поклали на підтримку. Тоді лікар мене вилікував, більше ттт нирки не турбують. Кололи ампіциліном і дуууже багато чаю з шипшини.

Думаю вдома буде достатньо догляду дитинці і не потрібно лікарні. Виздоровлюйте!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 грудень 2009 - 01:49

Перегляд повідомленняlenmart (25.12.2009, 20:19) писав:

Тиждень в дитини трималася температура 39 - думали, що зуби. Сьогодні викликали додому лаборанта - здали сечу і кров. Аналізи дуже погані (лейкоцитів в сечі =все поле зору), поїхали до уролога на консультацію, зробили УЗД нирок - пієлонефрит з двох боків.
Зараз призначили
Терцеф (цефтриаксон)
Ніфуроксазид
Перитол
ксантинол никотинат
і ще якісь ліки на К з травами
Нурофен збивати температуру.

Може хтось мав подібні проблеми, поділіться досвідом, як лікувалися - вдома чи в стаціонарі і взагалі буду вдячна за будь-яку інформацію.

Чим можу-допоможу!
Текст, що розкривається
Потрапили в лікарню з пневмонією (додатково-цистит), через 3 місяці - з пієлонефритом. Лікувались в міській на Чорновола у знайомої в соматичному відділенні, а на консультації їздили до обласного дитячого уролога на Коновальця,прізвище все забуваю,здається,Зіняк,нам радили як найкращого спеціаліста.
1. Лікарня чи дім?
Якщо стан дитини не тяжкий (спазм судин,спричинений високою температурою,рвота,обезводнення організму) можна і вдома лікуватись,головне,забезпечити неперервний прийом медикаментів,особливо антибіотика, і контрольні загальні аналізи крові і мочі (через 2-3 дні). Чоловік возить мочу в лабораторію міської дитячої лікарні на Чорновола. Ще роблять аналіз мочі по Нечипоренко через день для визначення кількості лейкоцитів. Якщо дитина вяла,температура тримається, викличте лаборанта або найміть медсестру,нехай поставить крапельницю з контрикалом для зняття інтоксикації.
2. Діагностика додаткова.
Чи робили посів сечі в санстанції? Обовязково зробіть, щоб виділити патологічну флору і вибрати чутливий антибіотик. Цефтріаксон (терцеф) призначили як загальнопрактикуючий,бактерії можуть бути не чутливі до нього.
Біохімічний аналіз крові,щоб знати,як працюють нирочки.
Аналіз крові на мікоплазму (IgG),уреаплазму (IgG) та хламідії. Робили дитині в Медексі, виявили мікоплазму,уреаплазму,зробила собі,щоб не допустити повторного зараження дитини (пояснили,що можна навіть через постіль), не виявили нічого. Повторила в Діамебі дитячий аналіз після лікування - виявили лише уреаплазму,але титри зменшились. Порівнювати лабораторії не можна,у них різні реагенти.

3. Лікування.
"ще якісь ліки на К з травами" - це напевно Канефрон,він підсилює дію антибіотика. Можна замість нього пити і дешевший "Нефропатін" - 3 краплі на столову ложку води зранку і ввечері.
Антибіотик: цефтріаксон, дексон, ксон, біотум,цефазекс (в уколах) або бактилем ( в таблетках).
Антибіотик для мікоплазми,уреаплазми: фромілід (сироп), роксігексал.
Антибактеріальні препарати: 5-нок,фуромаг,хороший препарат "Монурал" 1 пакетик ділиться на 3 рази,дається 1 раз в тиждень перед сном. З мочогонних:фуросемід. На травах: уролесан,канефрон,нефропатін.

Лікуватись прийдеться довго,аналізи мочі здавати мінімум раз в місяць для контролю. Порадьтесь з лікарем на рахунок пиття мінеральної води (без газу,звичайно). Нам Зіняк рекомендував не розкручені бренди, а з Долини під назвою "Горянка", має склад подібний до "Сваляви". З чаїв: чай з шипшини (запарювати в термосі цілі ягідки 1 год), "Попелюшка" -протизапальний. Склад:квіти календули,квіти ромашки,трава мяти,лист чорної смородини,трава кропиви,кукурудзяні приймочки (рекомендують з двох років,але слабенький можна і швидше вживати).

І закажіть в 3 церквах в 1 день службу за здоровя дитинки! Тримайтесь! :search:

Повідомлення відредаговано Татіка: 28 січень 2010 - 16:29

• 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2009 - 13:50

Перегляд повідомленняlysenya (31.12.2009, 1:49) писав:

Чим можу-допоможу!
Лікуватись прийдеться довго,аналізи мочі здавати мінімум раз в місяць для контролю. Порадьтесь з лікарем на рахунок пиття мінеральної води (без газу,звичайно). Нам Зіняк рекомендував не розкручені бренди, а з Долини під назвою "Горянка", має склад подібний до "Сваляви". З чаїв: чай з шипшини (запарювати в термосі цілі ягідки 1 год), "Попелюшка" -протизапальний. Склад:квіти календули,квіти ромашки,трава мяти,лист чорної смородини,трава кропиви,кукурудзяні приймочки (рекомендують з двох років,але слабенький можна і швидше вживати).

І закажіть в 3 церквах в 1 день службу за здоровя дитинки! Тримайтесь! :96:

Дуже вдячна, так багато інформації, що зразу все в голові не вмістилося 8). Ми теж їздили до Зіняка на консультацію. Посів сечі не робили бо нефролог сказала, що після трьох днів антибіотика вже пізно висівати, а чекати і не колоти антибіотик не було часу, бо вже тиждень 39 трималося. Чи все тки можна і зараз робити бакпосів, щось я не розумію... Сьогодні вже 7-й раз вколять антибіотик. Температури високої немає, але 37 періодично з"являється. Треба робити додаткові аналізи. Ще раз дякую
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2009 - 17:30

Перегляд повідомленняlenmart (31.12.2009, 13:50) писав:

Посів сечі не робили бо нефролог сказала, що після трьох днів антибіотика вже пізно висівати, а чекати і не колоти антибіотик не було часу, бо вже тиждень 39 трималося. Чи все тки можна і зараз робити бакпосів, щось я не розумію...

Ми робили бакпосів і на четвертий день антибіотика, невідомо,чи одним ним обійдеться,ми кололись спочатку дексоном 10 днів,температура також "скакала", довелось продовжити потім біотумом ще 5 чи 7 днів, вже точно не памятаю.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 грудень 2009 - 17:51

lenmart, обовязково треба здати біохімічний аналіз крові, щоб виявити чи не порушена функція нирок.В моєї донечки не один раз був пієлонефрит, як потім виявилось через патологію сечовидільної системи, і нас ще завжди направляли до гінеколога, бо інфекція і туди потрапляє, тому потрібно перевірити і лікувати.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 січень 2010 - 00:15

Перегляд повідомленняlysenya (31.12.2009, 17:30) писав:

Ми робили бакпосів і на четвертий день антибіотика, невідомо,чи одним ним обійдеться,ми кололись спочатку дексоном 10 днів,температура також "скакала", довелось продовжити потім біотумом ще 5 чи 7 днів, вже точно не памятаю.

а де саме робили бакпосів? в санстанції (я так зрозуміла). мені сказали на Довгій є лабораторія бактеріологічна.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняКсюн4ик (31.12.2009, 17:51) писав:

lenmart, обовязково треба здати біохімічний аналіз крові, щоб виявити чи не порушена функція нирок.В моєї донечки не один раз був пієлонефрит, як потім виявилось через патологію сечовидільної системи, і нас ще завжди направляли до гінеколога, бо інфекція і туди потрапляє, тому потрібно перевірити і лікувати.

а паталогію виявили на рентгені чи якось інакше, бо мені нефролог весь час за рефлюкс і рентген нирок говорила, але не хочеться зараз ті запалені нирки ще рентгеном нагружати.
а аналіз на біохімію мабуть з вени беруть?

від вас, дівчата, отримала більше інформації, ніж від лікарів. все як завжди...

Повідомлення відредаговано lenmart: 01 січень 2010 - 00:19

My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олена_т 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2010 - 00:48

І у моєї доці був гострий пієлонефрит. Ми були в стаціонарі. Хоч живемо за 5 хв їзди від лікарні, я вирішиля лягати - одозначно. Там лікарі, все ж допоможуть, якщо темп підніметься чи ще щось. Кололи тиждень цефтріаксон, потім (вже призабула) цедекс, потім від наступних антибіотиків у дитини був нервовий зрив (їх лікарка сказала пропустити). І ми робили цю неприємну процедуру, як цистографія (рефлюкс). ДУУУУЖЕ неприємна, але набагато легше стало дихати, коли результати виявились добрими. І УЗД робили, щоб перевірити, чи не вроджне. Аналіз сечі постійно, зараз 1 на місяць. І ще здаємо як тільки якась темп, навіть 37. Краще застерегтись. І дієта.
Терпіння вам і здоров'я. Тримайтесь!!!!!
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2010 - 11:56

lenmart, рефлюкс нам виявили на цистограмі, в Тані був 1 ступінь і через 2 роки лікування він пройшов без операції.А в цистограмі немає нічого страшного, нам робили 2 рази в 2.5 і 4 роки і доця навіть не плакала, взагалі ніяких неприємних емоцій в неї ця процедура не викликала, може це ще від лікаря залежить.Рентген нирок нам тоже робили, але там було все добре, мені здається, що це небезпечніша процедура, бо невідомо, яка буде реакція на контраст.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 02 січень 2010 - 12:57

канефрон раджу таки давати,то є дуже хороший трав`яний препарат,можна сказати природній антибіотик
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2010 - 13:40

Перегляд повідомленняКсюн4ик (2.1.2010, 11:56) писав:

lenmart, рефлюкс нам виявили на цистограмі, в Тані був 1 ступінь і через 2 роки лікування він пройшов без операції.А в цистограмі немає нічого страшного, нам робили 2 рази в 2.5 і 4 роки і доця навіть не плакала, взагалі ніяких неприємних емоцій в неї ця процедура не викликала, може це ще від лікаря залежить.Рентген нирок нам тоже робили, але там було все добре, мені здається, що це небезпечніша процедура, бо невідомо, яка буде реакція на контраст.

Цистограма і рентген - не одне і те ж? Здається, що вводять контраст і тоді серію рентген. знімків і з них цистограму. Чи я все переплутала?

В понеділок знову здамо аналіз сечі і підемо по лікарях. Побачимо, що скажуть. Антибіотик вже не колемо (7 днів кололи), всі решта ліки приймаємо. Температура 37 стабільно тримається. Правда до того, як виявили пієлонефрит півтора місяці температура трималася 37.3. Треба шукати що це таке.
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2010 - 13:47

lenmart, це я просто про рентген нирок-урограма і рентген мочового-цистограма.При цистограмі контраст через катетор вводять в сечовий міхур і дитина його потім випісює, а при урограмі контраст вводять в вену і через певну кількість хвилин роблять знімок, він довше виводиться з організму.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2010 - 14:52

Перегляд повідомленняКсюн4ик (2.1.2010, 13:47) писав:

lenmart, це я просто про рентген нирок-урограма і рентген мочового-цистограма.При цистограмі контраст через катетор вводять в сечовий міхур і дитина його потім випісює, а при урограмі контраст вводять в вену і через певну кількість хвилин роблять знімок, він довше виводиться з організму.

Зрозуміла. Бррр. Шкода дитину, шкода в організм всяку гадость вливати. Сто процентів це все садить печінку 8(
My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2010 - 16:35

Нашій доні також потрібно робити цистограму, бо підозрюють рефлюкс (це коли сечовий міхур спазмує і залишки мочі повертаються назад,розкладаються і зумовлюють запальний процес),все відтягую,але напевно після свят зважуся.
До гінеколога обовязково сходіть, є непоганий дитячий на Коновальця (де поліклініка),може бути вульвіт,особливо часто у маленьких дівчаток,що повязано з тонким епітеліальним покривом,бактерії потрапляють в сечовий канал і звідти у міхур і нирочки.
Рентген нирок роблять тоді,коли підозрюють вроджені вади,ми з цим явищем у родині стикнулися при народжені сестри,але у неї з сечею йшли гнійні виділення,бо був вроджений загиб мочеточників (не знаю,як правильно по-українськи). Батьки вивозили її всюди поки знайшли причину,також всі настоювали на урограмі,а старенький професор у Львові відмовив,сказав,що невідомо,яка реакція у маленької дитини буде на цю контрастну рідину (її ж вводять у кров і може виникнути алергія,як найменше зло,а найбільше - ...?!),крім того робити рентген малечі важко,бо вони ж не лежать спокійно певний час,а там іде серія знімків,коротше кажучи,лише облучите дитину,а толком нічого не буде видно. Так що обійшлося без рентгену.

Біохімію роблять з вени на голодний шлунок,зранку найкраще.
:yahoo:

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняКсюн4ик (2.1.2010, 11:56) писав:

рефлюкс нам виявили на цистограмі, в Тані був 1 ступінь і через 2 роки лікування він пройшов без операції.

Ксюн4ик,а як ви лікували рефлюкс,бо нам прописали Белалгін для зняття спазм і Монурал як антибактеріальний препарат і ще якийсь укол гомеопатичний раз в тиждень?
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2010 - 15:33

Перегляд повідомленняlysenya (3.1.2010, 16:35) писав:

Нашій доні також потрібно робити цистограму, бо підозрюють рефлюкс (це коли сечовий міхур спазмує і залишки мочі повертаються назад,розкладаються і зумовлюють запальний процес),все відтягую,але напевно після свят зважуся.

А підозрюють чому? У дитинки повторювався пієлонефрит кілька разів чи просто хотять виключити паталогію? Бо нам теж казали, що причиною може бути рефлюкс.

Сьогодні черговий раз була в уролога. Сказав, що якщо цистограму робити, то треба лягати в лікарню. Щось я не доганяю цього. Це ж процедура я так розумію ну раптом одноденна, навіщо в лікарню? Чи може ця процедура доступна лише для пацієнтів стаціонару... В нас і так якесь ГРЗ почалося на додачу до нирок, а в лікарні зараз взагалі "букет". Дитина налякана уколами, лише ходить за мною і просить, щоб тьотя більше не приходила, а в лікарні на додачу до цистограми ще щось "придумають" поколоти абощо. Наразі аналізи добрі, а далі буде видно. Антибіотик більше не призначили. Залишився канефрон, нікотинова кислота і ніфуроксазид.

Повідомлення відредаговано lenmart: 04 січень 2010 - 15:37

My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2010 - 16:01

Нам Зіняк поставив діагноз: Рецидивуючий пієлонефрит невизначеної етіології,оскільки після основного лікування у стаціонарі майже щомісяця в мочі виявляли підвищену кількість лейкоцитів,доводилось знову приймати антибактеріальні препарати і навіть антибіотики,правда в таблетках,і за 2-3 дні аналізи приходили в норму,а через місяць знову те саме. І посів виявляв лише ентерокок,що є звичним для організму,лише,коли застій сечі створює сприятливе середовище,він інтенсивно розмножується і провокує запальний процес.
Цистограму мусимо робити також в стаціонарі,у Зіняка в хірургії,але щоб лягти треба здати додаткові аналізи, і мені флюрографію,і донора,і ще кілька довідок, тож я ніяк не зберусь.

А ніфуроксазид для чого? Він, здається, при отруєннях призначається чи я помиляюсь?
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2010 - 17:41

lysenya, ми теж Белалгін приймали і Монурал, Канефрон і парафін на низ живота ставила.Ще періодично Фурамаг. І так 2 роки з невеликими перервами.Ми були в Києві і нам там написали були схему лікування на півроку, а потім вже наші місцеві лікарі лікували, але практично по цій же схемі.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ольга Ф 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 04 січень 2010 - 19:22

Перегляд повідомленняlenmart (25.12.2009, 21:19) писав:

В теорії в лікарню , якщо відправляють потрібно іти. :acute: Однак , наші лікарні :girl_angel: :unknw:

У нас була схожа ситуація, лікували дома ( аналізи здавали кожний день, заг.ан.сечі, ан. сечі по Нечипоренко )консультації лікаря щоденні.

Причина захворювання, як ускладнення після скарлатини.
Лікування :
фурагін, 5-нок, уролісан, канефрон, біфідум флора, флемоклав, сок клюкви(з алое).
Динаміка лікування була позитивна , обійшлися без лікарні.

Однак, це все індивідуально де лікуватися- вдома чи в стаціонарі вирішувати Вам. Все залежить від лікаря, який зараз з вами. і наскільки ви йому довіряєте.

Підіть ще до церкви, кажуть помагає. І інколи дуже
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 січень 2010 - 23:40

Перегляд повідомленняlysenya (4.1.2010, 16:01) писав:

Нам Зіняк поставив діагноз: Рецидивуючий пієлонефрит невизначеної етіології,оскільки після основного лікування у стаціонарі майже щомісяця в мочі виявляли підвищену кількість лейкоцитів,доводилось знову приймати антибактеріальні препарати і навіть антибіотики,правда в таблетках,і за 2-3 дні аналізи приходили в норму,а через місяць знову те саме. І посів виявляв лише ентерокок,що є звичним для організму,лише,коли застій сечі створює сприятливе середовище,він інтенсивно розмножується і провокує запальний процес.
Цистограму мусимо робити також в стаціонарі,у Зіняка в хірургії,але щоб лягти треба здати додаткові аналізи, і мені флюрографію,і донора,і ще кілька довідок, тож я ніяк не зберусь.

А ніфуроксазид для чого? Він, здається, при отруєннях призначається чи я помиляюсь?

Ніфуроксазид - то з нітрофуранового ряду такий же засіб як і фурагін, фурадонін і ін. Він вцілому антибактеріальний. Ми його раніше теж від поносу пили.
Вас почитаєш - таке враження, що лікар пише. За цей час вже розбираєтесь у всіх тонкощах. Бо я сьогодні питаю в доктора, а він мені відповідає якусь фігню з таким виглядом, що це само собою зрозуміло. Поки в інтернеті не порилася, не зрозуміла що і до чого. А донорство не можна "купити" як в роддомі? Стільки менінгітів, що дійсно поки зберешся... Не все виявляється так просто. Якщо зважитеся на цю процедуру, напишіть будь-ласка що і до чого. Здоров"ячка вашій дитинці.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняОльга Ф (4.1.2010, 19:22) писав:

У нас була схожа ситуація, лікували дома ( аналізи здавали кожний день, заг.ан.сечі, ан. сечі по Нечипоренко )консультації лікаря щоденні.

Причина захворювання, як ускладнення після скарлатини.
Лікування :
фурагін, 5-нок, уролісан, канефрон, біфідум флора, флемоклав, сок клюкви(з алое).
Динаміка лікування була позитивна , обійшлися без лікарні.

а біфідум флора це щось для підтримки, щоб дисбактеріозу не було? А сік з клюкви де можна знайти. Мені теж за клюкву всі говорять, а де взяти????

Повідомлення відредаговано lenmart: 04 січень 2010 - 23:43

My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Аліска світлина

Аліска  Запрошую всіх у розділ благодійні сп, обираємо іграшки , даруємо радість своїм і чужим діткам

Вчора, 23:21

Показати коментарі (1)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Дівчата, прошу помолитися за мого маленького племінника Євгена(1,2 рочки). Він дуже сильно попікся кип'ятком. Зараз повезли у лікарню.

Вчора, 16:52

Показати коментарі (8)

Айра світлина

Айра  Як холодно на форумі стало)))

Вчора, 16:35

Лелічка світлина

Лелічка  Яка краса на Малечі!!!

Вчора, 15:29

Mariannka світлина

Mariannka  як гарно на форумі))))))) Зимовий подих)))))

Вчора, 12:53

Показати коментарі (1)

Nektarynka світлина

Nektarynka  Хочу щастя.. Маленького такого щастя.. З крихітними ручками і ніжками.. І з його очима...

Вчора, 12:45

Показати коментарі (2)

Віллі Вонка світлина
SeeStar світлина

SeeStar  чим ближче до Нового року, тим сильніше люди починають вірити в чудеса)))Це так гарно. Навіть дорослі люди на деякий час повертаються в дитинство і починають мріяти, кожен про своє, але всі вірять що бажання здійсняться!!!! І я теж мрію...мрію щоб моя доця була здоровенькою, бо коли з нею все добре то і в нас є бажання мріяти та веселитися...

Вчора, 09:55

Показати коментарі (3)

Saulė світлина
Улянуся світлина

Улянуся  Допоможи Боже народити здорових діточок!

27 лис 2014 22:52

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 29 листопад 14 )

• З днем народження
    Джаді 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Radyga 
    - Вік: 32
  • З днем народження