Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Спринцювання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Спринцювання сподіваюсь написала правильно Оцінка: ***-- 1 Голосів

Опитування: Чи робите ви спринцювання? (299 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

чи безпечно на вашу думку робити сприцювання?

1. так (190 голосів [67.38%])

Відсоток голосів: 67.38%

2. ні (92 голосів [32.62%])

Відсоток голосів: 32.62%

Що ви використовуєте?

1. ромашку (97 голосів [32.99%])

Відсоток голосів: 32.99%

2. прополюс (2 голосів [0.68%])

Відсоток голосів: 0.68%

3. звичайну воду (22 голосів [7.48%])

Відсоток голосів: 7.48%

4. інше (92 голосів [31.29%])

Відсоток голосів: 31.29%

5. не використовую цей метод (81 голосів [27.55%])

Відсоток голосів: 27.55%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 березень 2010 - 21:30

Я сама ніколи не спринцювалась, хоч і лікарка казала, шо при молочниці можна спринцюватись ромашкою, шоб вимити звідти виділення. Постійно користувалась свічками.
А якось почула від чоловікової сестри, що їй лікарка сказала, що не добре спринцюватись. Бо коли ти спринцюєшся, то вимиваєш всю мікрофлору, чим створюєш ідеальне середовище для будь-якої інфекції. Не знаю на скільки то правда. За шо купила, як-то кажуть, за то продаю)))) Але сама так і не спринцююсь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lybimaja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 квітень 2010 - 13:47

Коли в мене була молочниця та ерозія, лікар сказав спринцюватись спочатку содою (в пропорції 1 ч.л. на 0,5 л теплої води), а потім відваром ромашки. Лікарка до якої я перейшла з цими проблемами не погоджується із частим спринцюванням, особливо, содою, так як це справді вимиває мікрофлору, створюючи сприятливе середовище для різного роду інфекцій. У приватній клініці, чула ще таку думку, що спринцюватись варто лише для профілактики не частіше 1 разу в місяць борною кислотою (в пропорції 1 ч.л. на 1 л теплої води), знаю це дуже дивно, цей метод я не пробувала. На мою думку, спирцювання це не метод лікування... і сама ставлюсь до цього упереджено.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   voloshehka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2010 - 19:38

Я не є прихильником цієї процедури, якщо призначив лікар, як додаток до певного лікування то так, але безліч жінок взагалі невідомо навіщо це роблять. Ця процедура не є для нас корисною, вона порушує природню міклофлору, а це дуже сприятливо для різноманітних інфекцій.
My Signature
Дитина потребує вашої любові більше всього саме тоді, коли вона менше всього її заслуговує. - Е. Бомбек

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сота 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 квітень 2010 - 15:06

Я так само не є прихильником спринцювань, особливо препаратом бура- м'яко кажучи, це не засіб вибору в лікуванні кандидозу, сам засіб може бути середовищем проблем (місцева подразнююча дія, особливо при регулярному застосуванні).
My Signature
Зображення

Зображення

Скажи що-небудь, щоб я тебе побачив
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   geisika 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 13:53

При женском бесплодии растворите 1 ч.л. пищевой соды в 0,5 л теплой кипяченой воды и спринцуйтесь этим раствором непосредственно перед половым актом. Дело в том, что у женщин во влагалище среда кислотная, а сперма у мужчин щелочная. При повышенной кислотности влагалищной среды сперматозоиды гибнут моментально.
Хто може якось це прокоментувати? Ми намагаємося завагітніти. Я найшла цей метод в газеті "Бабушка". В мене були порушення з мікрофлорою після прийому антибіотиків, але я купила Ливарол і зуд пройшов(ттт), але залишилися невеликі білі виділення і кислуватий запах. До лікаря поки що не маю змоги піти. Що ви мені порадите?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalyuska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 квітень 2010 - 14:06

geisika мені лікарка також розповідала про такий метод, думаю спробувати можна, проте я на разі його ще не використовувала :)
Якщо тобі допоможе, ділись радістю
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lybimaja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 14:10

geisika Я звичайно не лікар, але в мене білі сирні виділення і кислуватий запах асоціюється саме з молочницею. В мене таке було при молочниці, але крім цього ще виявили в мене інфекції, тому я точно сказати не можу від чого в мене були такі виділення, коли полікувалась ніякого запаху та виділень немає. Раджу все ж таки сходити до лікаря і здати аналізи.....всього доброго!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Koshemana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 14:53

Я користувалась методом спринцювання (запарений деревій) і зараз ніхто з лікарів ерозії у мене не знайшов. Як і у моєї мами свого часу.
Погоджуюсь, що метод можливо застарілий, але дієвий.
А от як контрацептив грушу використовувати не радять, бо ефективність цього методу 50 на 50. Як то кажуть "на двоє баба ворожила: чи помре, чи буде жила:)
Щодо молочниці, то як такої у мене її не було, бо при перших ознаках використовую підмивання водою з содою (або спринцювання) і ознаки зникають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chemnyulya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2010 - 03:09

Перегляд повідомленнямартуська (20.12.2009, 21:39) писав:

Дуже незручно питати, але зараз мені потрібна ця процедура, а як її правильно робити ніхто не пояснив :bye: , це має бути просто клізмочка в піпу :angel: . Соромно у когось питати, а тут якось простіше. Напишіть будь ласка, що ви використовуєте як добавку до води.
Наперід дякую за відповіді.

Мені приписували цю процедуру 4 рази. Кожного разу робила - і "хлорофіліптом", і содою, і ромашкою, і олійками евкаліпту і кануки-мануки. Все без проблем.
Правильно спринцюватися потрібно так:
1. спринцівку з твердим пластмасовим наконечником перед першим використанням прокип"ятити (я кип"ятила після кожного використання і перед використанням);
2. в кип"ячену воду додаєте препарат, який призначив лікар (якщо це ромашка - під час кипіння засипаєте і закриваєте кришкою та виключаєте плиту, в залізному посуді кип"ятити не варто).
3. коли вода остине (слідкуйте, щоб не була холодна, чи гаряча) набираєте в спринцівку, старайтеся набрати максимум, щоб не лишилося повітря.
4. перед спринцювання випускаєте все повітря зі спринцівки, якщо повітря потрапить в середину можуть бути сильні болі (таке було в моєї мами).
5. спринцювання можна робити лише 10 днів, щоб не зашкодити флорі.
6. поспринцювалися 10 днів - 20 днів - перерви (не можна цього робити), щоб не вимити "добрі мікроби".
7. після процедури обов"язково промиваєте спринцівку і ставите, щоб висохла.
Спринцюватися самостійно, без консультації лікаря не можна.
Вам можливо вже й не потрібна консультація, бо бачу, що повідомлення Ваше написане давно, але може пригодиться комусь. Будьте здорові!!!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 10:35

як правильно запарити трави - ромашку, календулу, цвіт акації для спринцювання? сьогодні лікар призначила перед свічками спринцюватися, а які пропорції нічого не сказала :(
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bulochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 11:09

Перегляд повідомленняNatalyuska (12.1.2010, 18:44) писав:

лікарі радять під час овуляці, для більшої ймовірності зачаття малятка, спринцюватися розчином соди.
а хто знає пропорції, це допомагає насправді???

І я чула, але не робила такого, бо мені не призначали. Буває таке, що в піхві є закисле середовище для сперматозоїдів і завелика кількість їхня ще там губиться. Так для того, щоб зменшити те кисле середовище кажуть спринцюватись содовим розчином. Пропорції і чи допомагає і не шкодить - не знаю.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

Перегляд повідомленняgeisika (20.4.2010, 14:53) писав:

При женском бесплодии растворите 1 ч.л. пищевой соды в 0,5 л теплой кипяченой воды и спринцуйтесь этим раствором непосредственно перед половым актом. Дело в том, что у женщин во влагалище среда кислотная, а сперма у мужчин щелочная. При повышенной кислотности влагалищной среды сперматозоиды гибнут моментально.
Хто може якось це прокоментувати? Ми намагаємося завагітніти. Я найшла цей метод в газеті "Бабушка". В мене були порушення з мікрофлорою після прийому антибіотиків, але я купила Ливарол і зуд пройшов(ттт), але залишилися невеликі білі виділення і кислуватий запах. До лікаря поки що не маю змоги піти. Що ви мені порадите?

Думаю, якщо ви хочете позбутись молочниці, то краще обрати інший метод. Тут багато пишуть про трави. А найкраще таки піти до лікаря і взнати чи дійсно є молочниця. Содою можете неправильно "збити" флору. Мені виписували якусь мазі і перед нею спринцювання ромашкою.
"бабушку" не читаю, там багато ризикованих рецептів... (моя думка)

Повідомлення відредаговано bulochka: 21 травень 2010 - 11:15

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 12:58

Перегляд повідомленняuliarv (21.5.2010, 11:35) писав:

як правильно запарити трави - ромашку, календулу, цвіт акації для спринцювання? сьогодні лікар призначила перед свічками спринцюватися, а які пропорції нічого не сказала :(

Я брала по столовій ложці кожної трави в 0,5 банки, залила водою гарячою кип"яченою, поставила в більшу і глибшу каструлю з гарячею водою і нехай кипить, після закипання до 10 хв....
і все охолодила і вперед... удачі... спочатку спринцювання, далі закладення супозиторії... удачі!
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 13:07

MoonRise, , дякую за детальне роз"яснення :)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Perlunka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2010 - 15:01

Я також не прихильник спринцювань без потреби. Але якщо виникає потреба, навіть та ж молочниця, то нічого страшного не буде, якщо поспринцюватись з 5 - 6 днів ромашкою.
Сама так робила і жодних проблем не виникало. Правда содою спринцюватись не пробувала, і мені ніколи ніхто цього не радив, не думаю, що це добре(хіба тільки підмиватись нею).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2010 - 17:18

Перегляд повідомленняuliarv (21.5.2010, 11:35) писав:

Під час кипіння засипаєте (ромашки дві ложки) в посудину закриваєте кришкою та виключаєте і настоюєте.

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
До речі, я спринцювалася содою. Правда за рекомендацією лікаря. Після спринцювання ставила свічки - от і зараз проходжу такий курс. Не знаю, чому всі так насторожено ставляться до соди і взагалі до спринцювання. Нічого страшного в цьому немає. Це той самий вид лікування, що й інші. І так само все залежить від конкретної людини і ситуації, комусь призначають, комусь не потрібне. До речі спринцювання призначають, здебільшого в комплексі з іншими препаратами, або після проходження лікування і лікар сам визначає, що і як треба.

Повідомлення відредаговано Chemnyulya: 04 червень 2010 - 17:30

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BellaFiore 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 червень 2010 - 02:46

Мені от здається, що якщо є молочниця, то мікрофлора вже не є хороша, її вимивають і дають можливість відновитись хорошій. Але за умови, що спринцювання використовується як допоміжний засіб при основному лікуванні, головне правильно це робити. Це особисто моя думка.

Знаю такий рецепт розчину для спринцювання: На 1 л. кип'ятка взяти 2 ст.л. солі і прокип'ятити 2-3 хвилини. Остудити до 40 градусів. Добавити 1 ст.л соди і 10-12 капель (майже 1 чайна ложка) йоду. Цим розчином робити спринцювання 2 раза в день на протязі 5 днів.
На рахунок йоду, треба точно знати чи немає на нього алергії! Якщо невпевнені, то краще його не додавати.

І питання трішки можливо не по темі: хто знає чи можна робити спринцювання при вагітності в перші 2 тижні, коли ще точно невідомо? Чи це може якось вплинути на дитинку??

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jyl4uk 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2010 - 12:59

Привіт дівчатка!!!!!Я теж робила спринцювання, але шприцом(ну звісно що без голки)))), мені так лікар казав, то зовсім не боліло і ніякого дискомфорту!!!!А спринцювання лікар мене призначив після лапараскопії, щоб відновити мікрофлору матки!!!!А про спринцювання під час молочниці я такого не чула!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2010 - 13:33

Перегляд повідомленняBellaFiore (9.6.2010, 3:46) писав:

....

І питання трішки можливо не по темі: хто знає чи можна робити спринцювання при вагітності в перші 2 тижні, коли ще точно невідомо? Чи це може якось вплинути на дитинку??[/color]

Спринцювання протипоказане при вагітності, під час менструації, в перші тижні після пологів, аборту, ну і ще всіляких "завумних" хвороб........ Під час вагітності, за рекомендацією лікаря, з лікувальною метою краще використовувати свічки.
Навіщо ризикувати?
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 червень 2010 - 11:10

До речі на рахунок пропорцій у спринцюванні мені постійно призначають на пів літри кип"яченої води:
- якщо содою: 2 чайні ложки соди;
- ромашкою - 2 ч. л. ромашки;
- останній раз: 1 ч. ложка солі + 1 ч. л. соди.
Поради, то звісно добре, але кожна людина індивідум, тому якщо хочемо бути здоровими не займаймося самодікуванням. Не лінуйтеся зайвий раз перепитати в лікаря, прийти, подзвонити, коли щось забули. Спринцювання - це не страшно і не боляче, головне робити все правильно. Здоров"я Вам усім!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   aanglS 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 червень 2010 - 11:10

В мене через антибіотики завжди періодично виникала молочниця. використовувала разом із свічками спринцювання. А зараз третій тиждень вагітності - молочниця просто замучила, на вагінальних свічках пише - не рекомендується в перший триместр. Я почала спринцюватись содою, трохи допомогло - але боюся зашкодити. до лікара поки немає можливості піти. хтось так робив?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЛяО світлина

ЛяО  40 років кумедний вік! Одна подруга стала бабусею, інша пішла в декрет!

Сьогодні, 00:10

Показати коментарі (1)

Теплинка світлина

Теплинка  Не забудьте ,що цієї ночі(на 26 жовтня) переводять годинники на 1 годину назад

Сьогодні, 00:07

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  Коханий повертайся додому живим і здоровим!!!ми з донею чекаємо на тебе!!!

Вчора, 23:20

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Вчора, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

24 жов 2014 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

24 жов 2014 20:40

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 жовтень 14 )

• З днем народження
    Myrra 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Krisss24  
    - Вік: 26
  • З днем народження