Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Спринцювання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Симпатія форуму-2016!

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Спринцювання сподіваюсь написала правильно Оцінка: ***-- 1 Голосів

Опитування: Чи робите ви спринцювання? (310 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

чи безпечно на вашу думку робити сприцювання?

1. так (196 голосів [66.89%])

Відсоток голосів: 66.89%

2. ні (97 голосів [33.11%])

Відсоток голосів: 33.11%

Що ви використовуєте?

1. ромашку (103 голосів [33.77%])

Відсоток голосів: 33.77%

2. прополюс (2 голосів [0.66%])

Відсоток голосів: 0.66%

3. звичайну воду (22 голосів [7.21%])

Відсоток голосів: 7.21%

4. інше (94 голосів [30.82%])

Відсоток голосів: 30.82%

5. не використовую цей метод (84 голосів [27.54%])

Відсоток голосів: 27.54%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Incadessence 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 березень 2010 - 21:30

Я сама ніколи не спринцювалась, хоч і лікарка казала, шо при молочниці можна спринцюватись ромашкою, шоб вимити звідти виділення. Постійно користувалась свічками.
А якось почула від чоловікової сестри, що їй лікарка сказала, що не добре спринцюватись. Бо коли ти спринцюєшся, то вимиваєш всю мікрофлору, чим створюєш ідеальне середовище для будь-якої інфекції. Не знаю на скільки то правда. За шо купила, як-то кажуть, за то продаю)))) Але сама так і не спринцююсь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lybimaja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 квітень 2010 - 13:47

Коли в мене була молочниця та ерозія, лікар сказав спринцюватись спочатку содою (в пропорції 1 ч.л. на 0,5 л теплої води), а потім відваром ромашки. Лікарка до якої я перейшла з цими проблемами не погоджується із частим спринцюванням, особливо, содою, так як це справді вимиває мікрофлору, створюючи сприятливе середовище для різного роду інфекцій. У приватній клініці, чула ще таку думку, що спринцюватись варто лише для профілактики не частіше 1 разу в місяць борною кислотою (в пропорції 1 ч.л. на 1 л теплої води), знаю це дуже дивно, цей метод я не пробувала. На мою думку, спирцювання це не метод лікування... і сама ставлюсь до цього упереджено.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   voloshehka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2010 - 19:38

Я не є прихильником цієї процедури, якщо призначив лікар, як додаток до певного лікування то так, але безліч жінок взагалі невідомо навіщо це роблять. Ця процедура не є для нас корисною, вона порушує природню міклофлору, а це дуже сприятливо для різноманітних інфекцій.
My Signature
Дитина потребує вашої любові більше всього саме тоді, коли вона менше всього її заслуговує. - Е. Бомбек

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сота 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 квітень 2010 - 15:06

Я так само не є прихильником спринцювань, особливо препаратом бура- м'яко кажучи, це не засіб вибору в лікуванні кандидозу, сам засіб може бути середовищем проблем (місцева подразнююча дія, особливо при регулярному застосуванні).
My Signature
Зображення

Зображення

Скажи що-небудь, щоб я тебе побачив
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   geisika 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 13:53

При женском бесплодии растворите 1 ч.л. пищевой соды в 0,5 л теплой кипяченой воды и спринцуйтесь этим раствором непосредственно перед половым актом. Дело в том, что у женщин во влагалище среда кислотная, а сперма у мужчин щелочная. При повышенной кислотности влагалищной среды сперматозоиды гибнут моментально.
Хто може якось це прокоментувати? Ми намагаємося завагітніти. Я найшла цей метод в газеті "Бабушка". В мене були порушення з мікрофлорою після прийому антибіотиків, але я купила Ливарол і зуд пройшов(ттт), але залишилися невеликі білі виділення і кислуватий запах. До лікаря поки що не маю змоги піти. Що ви мені порадите?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalyuska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 квітень 2010 - 14:06

geisika мені лікарка також розповідала про такий метод, думаю спробувати можна, проте я на разі його ще не використовувала :)
Якщо тобі допоможе, ділись радістю
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lybimaja 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 14:10

geisika Я звичайно не лікар, але в мене білі сирні виділення і кислуватий запах асоціюється саме з молочницею. В мене таке було при молочниці, але крім цього ще виявили в мене інфекції, тому я точно сказати не можу від чого в мене були такі виділення, коли полікувалась ніякого запаху та виділень немає. Раджу все ж таки сходити до лікаря і здати аналізи.....всього доброго!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Koshemana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 14:53

Я користувалась методом спринцювання (запарений деревій) і зараз ніхто з лікарів ерозії у мене не знайшов. Як і у моєї мами свого часу.
Погоджуюсь, що метод можливо застарілий, але дієвий.
А от як контрацептив грушу використовувати не радять, бо ефективність цього методу 50 на 50. Як то кажуть "на двоє баба ворожила: чи помре, чи буде жила:)
Щодо молочниці, то як такої у мене її не було, бо при перших ознаках використовую підмивання водою з содою (або спринцювання) і ознаки зникають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Chemnyulya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2010 - 03:09

Перегляд повідомленнямартуська (20.12.2009, 21:39) писав:

Дуже незручно питати, але зараз мені потрібна ця процедура, а як її правильно робити ніхто не пояснив :bye: , це має бути просто клізмочка в піпу :angel: . Соромно у когось питати, а тут якось простіше. Напишіть будь ласка, що ви використовуєте як добавку до води.
Наперід дякую за відповіді.

Мені приписували цю процедуру 4 рази. Кожного разу робила - і "хлорофіліптом", і содою, і ромашкою, і олійками евкаліпту і кануки-мануки. Все без проблем.
Правильно спринцюватися потрібно так:
1. спринцівку з твердим пластмасовим наконечником перед першим використанням прокип"ятити (я кип"ятила після кожного використання і перед використанням);
2. в кип"ячену воду додаєте препарат, який призначив лікар (якщо це ромашка - під час кипіння засипаєте і закриваєте кришкою та виключаєте плиту, в залізному посуді кип"ятити не варто).
3. коли вода остине (слідкуйте, щоб не була холодна, чи гаряча) набираєте в спринцівку, старайтеся набрати максимум, щоб не лишилося повітря.
4. перед спринцювання випускаєте все повітря зі спринцівки, якщо повітря потрапить в середину можуть бути сильні болі (таке було в моєї мами).
5. спринцювання можна робити лише 10 днів, щоб не зашкодити флорі.
6. поспринцювалися 10 днів - 20 днів - перерви (не можна цього робити), щоб не вимити "добрі мікроби".
7. після процедури обов"язково промиваєте спринцівку і ставите, щоб висохла.
Спринцюватися самостійно, без консультації лікаря не можна.
Вам можливо вже й не потрібна консультація, бо бачу, що повідомлення Ваше написане давно, але може пригодиться комусь. Будьте здорові!!!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 10:35

як правильно запарити трави - ромашку, календулу, цвіт акації для спринцювання? сьогодні лікар призначила перед свічками спринцюватися, а які пропорції нічого не сказала :(
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bulochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 11:09

Перегляд повідомленняNatalyuska (12.1.2010, 18:44) писав:

лікарі радять під час овуляці, для більшої ймовірності зачаття малятка, спринцюватися розчином соди.
а хто знає пропорції, це допомагає насправді???

І я чула, але не робила такого, бо мені не призначали. Буває таке, що в піхві є закисле середовище для сперматозоїдів і завелика кількість їхня ще там губиться. Так для того, щоб зменшити те кисле середовище кажуть спринцюватись содовим розчином. Пропорції і чи допомагає і не шкодить - не знаю.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

Перегляд повідомленняgeisika (20.4.2010, 14:53) писав:

При женском бесплодии растворите 1 ч.л. пищевой соды в 0,5 л теплой кипяченой воды и спринцуйтесь этим раствором непосредственно перед половым актом. Дело в том, что у женщин во влагалище среда кислотная, а сперма у мужчин щелочная. При повышенной кислотности влагалищной среды сперматозоиды гибнут моментально.
Хто може якось це прокоментувати? Ми намагаємося завагітніти. Я найшла цей метод в газеті "Бабушка". В мене були порушення з мікрофлорою після прийому антибіотиків, але я купила Ливарол і зуд пройшов(ттт), але залишилися невеликі білі виділення і кислуватий запах. До лікаря поки що не маю змоги піти. Що ви мені порадите?

Думаю, якщо ви хочете позбутись молочниці, то краще обрати інший метод. Тут багато пишуть про трави. А найкраще таки піти до лікаря і взнати чи дійсно є молочниця. Содою можете неправильно "збити" флору. Мені виписували якусь мазі і перед нею спринцювання ромашкою.
"бабушку" не читаю, там багато ризикованих рецептів... (моя думка)

Повідомлення відредаговано bulochka: 21 травень 2010 - 11:15

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 12:58

Перегляд повідомленняuliarv (21.5.2010, 11:35) писав:

як правильно запарити трави - ромашку, календулу, цвіт акації для спринцювання? сьогодні лікар призначила перед свічками спринцюватися, а які пропорції нічого не сказала :(

Я брала по столовій ложці кожної трави в 0,5 банки, залила водою гарячою кип"яченою, поставила в більшу і глибшу каструлю з гарячею водою і нехай кипить, після закипання до 10 хв....
і все охолодила і вперед... удачі... спочатку спринцювання, далі закладення супозиторії... удачі!
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2010 - 13:07

MoonRise, , дякую за детальне роз"яснення :)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Perlunka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2010 - 15:01

Я також не прихильник спринцювань без потреби. Але якщо виникає потреба, навіть та ж молочниця, то нічого страшного не буде, якщо поспринцюватись з 5 - 6 днів ромашкою.
Сама так робила і жодних проблем не виникало. Правда содою спринцюватись не пробувала, і мені ніколи ніхто цього не радив, не думаю, що це добре(хіба тільки підмиватись нею).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2010 - 17:18

Перегляд повідомленняuliarv (21.5.2010, 11:35) писав:

Під час кипіння засипаєте (ромашки дві ложки) в посудину закриваєте кришкою та виключаєте і настоюєте.

Користувач подумав і додав через 11 хв.:
До речі, я спринцювалася содою. Правда за рекомендацією лікаря. Після спринцювання ставила свічки - от і зараз проходжу такий курс. Не знаю, чому всі так насторожено ставляться до соди і взагалі до спринцювання. Нічого страшного в цьому немає. Це той самий вид лікування, що й інші. І так само все залежить від конкретної людини і ситуації, комусь призначають, комусь не потрібне. До речі спринцювання призначають, здебільшого в комплексі з іншими препаратами, або після проходження лікування і лікар сам визначає, що і як треба.

Повідомлення відредаговано Chemnyulya: 04 червень 2010 - 17:30

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BellaFiore 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 червень 2010 - 02:46

Мені от здається, що якщо є молочниця, то мікрофлора вже не є хороша, її вимивають і дають можливість відновитись хорошій. Але за умови, що спринцювання використовується як допоміжний засіб при основному лікуванні, головне правильно це робити. Це особисто моя думка.

Знаю такий рецепт розчину для спринцювання: На 1 л. кип'ятка взяти 2 ст.л. солі і прокип'ятити 2-3 хвилини. Остудити до 40 градусів. Добавити 1 ст.л соди і 10-12 капель (майже 1 чайна ложка) йоду. Цим розчином робити спринцювання 2 раза в день на протязі 5 днів.
На рахунок йоду, треба точно знати чи немає на нього алергії! Якщо невпевнені, то краще його не додавати.

І питання трішки можливо не по темі: хто знає чи можна робити спринцювання при вагітності в перші 2 тижні, коли ще точно невідомо? Чи це може якось вплинути на дитинку??

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jyl4uk 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2010 - 12:59

Привіт дівчатка!!!!!Я теж робила спринцювання, але шприцом(ну звісно що без голки)))), мені так лікар казав, то зовсім не боліло і ніякого дискомфорту!!!!А спринцювання лікар мене призначив після лапараскопії, щоб відновити мікрофлору матки!!!!А про спринцювання під час молочниці я такого не чула!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 червень 2010 - 13:33

Перегляд повідомленняBellaFiore (9.6.2010, 3:46) писав:

....

І питання трішки можливо не по темі: хто знає чи можна робити спринцювання при вагітності в перші 2 тижні, коли ще точно невідомо? Чи це може якось вплинути на дитинку??[/color]

Спринцювання протипоказане при вагітності, під час менструації, в перші тижні після пологів, аборту, ну і ще всіляких "завумних" хвороб........ Під час вагітності, за рекомендацією лікаря, з лікувальною метою краще використовувати свічки.
Навіщо ризикувати?
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 червень 2010 - 11:10

До речі на рахунок пропорцій у спринцюванні мені постійно призначають на пів літри кип"яченої води:
- якщо содою: 2 чайні ложки соди;
- ромашкою - 2 ч. л. ромашки;
- останній раз: 1 ч. ложка солі + 1 ч. л. соди.
Поради, то звісно добре, але кожна людина індивідум, тому якщо хочемо бути здоровими не займаймося самодікуванням. Не лінуйтеся зайвий раз перепитати в лікаря, прийти, подзвонити, коли щось забули. Спринцювання - це не страшно і не боляче, головне робити все правильно. Здоров"я Вам усім!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   aanglS 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 червень 2010 - 11:10

В мене через антибіотики завжди періодично виникала молочниця. використовувала разом із свічками спринцювання. А зараз третій тиждень вагітності - молочниця просто замучила, на вагінальних свічках пише - не рекомендується в перший триместр. Я почала спринцюватись содою, трохи допомогло - але боюся зашкодити. до лікара поки немає можливості піти. хтось так робив?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

1. Google

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Kуся світлина

Kуся  З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився. За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані! Христос Хрещається!

18 січ 2017 20:05

Показати коментарі (1)

Алетейя світлина

Алетейя 
Голосуємо за найулюбленіших форумчан!!! Симпатія форуму-2016! За деталями - клацайте на картинку)

18 січ 2017 15:04 Розблокувати

iaestnatalia 999 світлина

iaestnatalia 999  привіт..дорогі дівчата дуже прошу у вас поради..це моя перша вагітнісь..незнаю як все правильно робити..уже потрібно ставати на облік...порадьте будь-ласка хороші клініки і які там ціни на ведення вагітності..бо чула що Медичний Центр Святої Параскеви дуже хороший але дорогий..1 триместр аж-6700..дайте пораду..Дякую

Заблокований 17 січ 2017 20:07

Показати коментарі (2)

Nata33 світлина

Nata33  Мама солоденької донечки (з діабетом)

16 січ 2017 17:00

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Нам конче потрібно бути потрібними і добре б завжди залишатися добрими, і кожен щоб мав хоч когось,але рідного, й у собі тримав хоч би щось непідробне....

14 січ 2017 19:07

❤❤❤ світлина

❤❤❤  Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!

14 січ 2017 16:57

Ryzyk світлина
katra світлина
fenix світлина

fenix  "Які ж вони дивні, ці дні, в які належить радіти згідно з календарем." - М.Леві

Заблокований 03 січ 2017 09:03

Показати коментарі (12)

пані Ольга світлина

пані Ольга  Давайте на Новий рік усі дружно загадаємо, щоб всі діти були щасливі...і щоб цей світ став хоч трошки добрішим...

30 гру 2016 09:08

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 січень 17 )

Перекладач онлайн