Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Шейпінг - як метод схуднення. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

- Конкурс українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!"

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Шейпінг - як метод схуднення. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ПОМАДК@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 грудень 2009 - 16:09

Шейпінг (англ. Shaping - надання форми) - вид оздоровчої гімнастики, розроблений ленінградськими фахівцями під керівництвом І. В. Прохорцева в 1988 році. Офіційно запатентований.

Спойлер

Це реально?????? (маю на увазі похудати)

Повідомлення відредаговано Suncokret: 29 вересень 2014 - 19:31

My Signature
Хто хоче довести надто багато, той не доводить нічого.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 грудень 2009 - 16:48

Особисто я не схудла. Займалась десь пів року. Перші заняття - це були тортури, а вкінці вже робила на найважчому рівні, але навантаження не відчувала. Покращує самопочуття, гарний настрій як від любих занять . Але важко було дотримуватись режиму. Вони там вимагали три години до і після не їсти зовсім , а решту дня якусь фігню. А я ше вчилась, то доводилось цілий день голодувати, а ввечері вже займатись було важко, а потім шей голодній лягати спати. Завдяки шейпінгу підсіла на зелений чай, за шо вдячна, а також відмовилась від цукру в кавах-чаях. А ше мені здаєця, шо саме там я перекачала трохи ноги, хоч може то мені здається і це сталось десь раніше чи пізніше.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   melanja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 18:13

"Це реально?????? (маю на увазі похудати)"

ПОМАДК@, звичайно що реально, я займаюся шейпінгом протягом 8 років, але не професійно, а так для себе, і постійно вага в мене трималася +,- 2 кг і самопочуття чудове, вже звикла до навантаження. Головне - це дотримуватися правил, - не їсти білків у день занять, і до занять 3 год. не їсти, а після занять - лише зелений чай без цукру.
Шейпінг - це класна штука, спершу дуже важко (аж плакала), а потім не могла без нього - залежність.Зображення

Повідомлення відредаговано melanja: 19 грудень 2009 - 18:15

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 18:25

melanja, ого, залежність, треба спробувати.
Також хочу піти, багато хто з подруг кажуть про ефективність, недавно зустріла свою однокласницю, вона ходить, каже все реально, навіть 20 кг скинути.
Я теж дуже хочу піти, тільки треба то якось організувати.ПОМАДК@, я в то вірю (і надіюсь)))
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 19:15

Я почала ходити на шейпінг, на чотирьох заняттях вже була. Подобається дуууже, я йшла туди не настільки щоб схуднути, як для того щоб відпочити, пожити цю годинку для себе, розслабитись, зайнятися собою, трохи зараз важко але кажуть потім буде легше. А ще мені не просто дотримуватись дієти, треба трохи себе вже заставляти а то результату точно не буде. і ще дивно тут кажуть і чула раніше не раз, що три години до того і після того не їсти а нам сказали лише годину до і після не їсти.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 19:35

думала сьогодні таку темку відкрити!!!! мене аж здивувало, коли побачила! привід був такий- подарував мені муж гель для душу з масажером від галенік проти целюліту. я то трохи задумалась, що значить я груба!! :28_4_5: . хоча, по собі чую, що 3-4 кг би скинула. і задумалася над шейпінгом. не пробувала, але колись знайома ходила, то коли закинула, різко поправилася. тим треба займатись постійно.

я б пішла, але не сама. треба компанію якусь шукати. так морально легше.(ніби)
My Signature
Зображення

Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач у мережі   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 грудень 2009 - 19:59

zyabka, 3 години до і після не їсти? це щось не то....
Я до пологів ходила 2 роки, тепер от знову почала. Була і анаболіці і на катаболіці. Катаболіка - знищення жиру, схуднення. Анаболіка - укріплення м"язів, коли жир спалений, підкачують м!язеві тканини.
Так, спочатку трохи важко, особливо з харчуванням. АЛЕ! воно того вартує.самопочуття - супер, ніц не випирає лишнє( оті круги спасатєльні).
Як і будь-який інший вид спорту шейпінг вимагає праці великої і зусиль. Нема такого - прийшла, подригалась і зразу - красотка)))))
Харчування - найбільш збалансоване!!! і ніяких дієт. певна річ, в день заняття(катаболіки) не гамати білків, бобових, алкоголю, кави, жирного і солодкого. ну а як інакше? хочеш схуднути - терпи!
при анаболіці навпаки - тре гамати білки, м"яско, сир(домашній), щоб м"язи ""підкріпити"
А тренери там є для того, щоб пильно слідкувати - чи правильно ногу тримаєш, чи правильно спину зафіксувала, чи нормально нахиляєшся і т.д. Бо ДУЖЕ важливо!!!! Можна надати нагрузку не тій групі м"язів кілька раз і нашкодити собі((((( +тренер слідкує за пульсом.....вірніше сама собі слідкуєш)))))можна то все робити вдома при тєлєку і ДВД але то тре себе заставити.....та й хто прослідкує????
Будьмо красиві!!!!!
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:11

hrystyna я не зрозумала, там де ви займаєтесь немає умови не їсти перед заняттями і після? Чи не три години?
Та я не чекала зразу якихось результатів, але за пів року можна було б побачити хоч 1-2 кг. Мабуть я справді не зовсім дотримувалась дієт. Повторюсь, що тоді була студенткою і найкраще мені допомогала " пивна дієта"Тренери справді дуже потрібні, особливо напочатку 1 см туди- 1 см сюди, трошки інший кут і працють вже зовсім не ті м"язи, які потрібно. Тому самій можна займатись тільки тоді, коли вже добре знаєш як правильно виконувати вправи.Та я не маю якихось притензій, але для мене мабуть все ж таки не зовсім підходить.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   галюсик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:24

Дівчата а де ви ходите на той шей пінг,я якщо бути чесною не дуже поправилась,але як вже казали спасатєльні круги такі що я на них дивитись не можу.Підкажіть будь-ласка швидкий і ефективний метод їх прибрати.
My Signature
Зображення
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:33

Перегляд повідомленнягалюсик (19.12.2009, 21:24) писав:

Дівчата а де ви ходите на той шей пінг,я якщо бути чесною не дуже поправилась,але як вже казали спасатєльні круги такі що я на них дивитись не можу.Підкажіть будь-ласка швидкий і ефективний метод їх прибрати.

Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:38

Перегляд повідомленнягалюсик (19.12.2009, 22:24) писав:

Дівчата а де ви ходите на той шей пінг?

Я знаю на Сихові є, десь біля МЖК. А взагалі де ще є незнаю :8_2_103:

Спойлер

Повідомлення відредаговано Suncokret: 29 вересень 2014 - 19:32

My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:51

Перегляд повідомленняzyabka (19.12.2009, 21:33) писав:

Адреси фітнес центрів. А ше ліпше подзвоніть в федерацію шейпінгу і вам там порадять у вашому районі. Бо можливо не всі мають достатньо кваліфікованих тренерів.
Прихований текст

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levchyk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 21:54

Є в ПС Україна на Мельника колишній Спартак, є в СШ № 2 " в молодшому корпусі на Науковій, але як там і там не знаю не була тільки чула. Сама зай маюся у фізкультурному деспансері, між двома дітками схудла на 8 кг, а тепер знову як колобок Мені комфортно, що тренер, що товариствою що час, темп і місце розташування добре, але зараз я дужжжжжжже халявлю, все обіцяю взати себе в руки
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тацуня 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 19 грудень 2009 - 22:02

Все залежатиме від тренера - вибирайте хороших, може навіть по рекомендації. Бо якщо то буде якась баришня після курсів, то вона своїми "комплексами вправ" може тільки лиха наробити. НУ не лиха, а результати будуть не ті.
Свого часу мені якраз пощастило з тренером. Аж не вірилося, але в мене реально зникло трошки зайвого - на попі, стегнах. А після того вже легше себе було в формі підтримувати. А ще та ж тренер паралельно працювала з дівчатами, які хоітли набрати вагу. Але до них вже був зовсім інший підхід і комплекс вправ.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 22:15

zyabka, я мала на увазі, що 3 години то трохи перебор))) 1-1,5 год до і 1 год після. Цього цілком достатньо. Але не значить, що за 1 год. до заняття тре наїстися макаронів з хлібом і чекати чуда чи навпаки після=))))))))) І як я вже казала, що харчування має бути збалансованим. Не значить, що цілий день нічого не їсти. Може тому вам і не підійшло...бо то дійсно страшне виснаження - студентка, цілий день на ногах, голодовка....а потім ще в залі гоцати....
Я займаюсь на вул. Караджича, то бічна Любінської. Досить класний зал. Вони, якщо не помиляюсь від "Дому краси"

Повідомлення відредаговано hrystyna: 19 грудень 2009 - 22:17

My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 22:52

Скільки часу потрібно займатись, щоб скинути хочаб 5 кг, за умови дотримання всіх так би мовити правил?
My Signature
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 грудень 2009 - 22:59

ПОМАДК@, важко так сказати....якщо так скурпольозно все виконувати, то доволі швидко. То вже залежить від вашої сили волі і бажання! Ну і тренера толкового, який НОРМАЛЬНО задасть "жару"
Я колись як займалась, то конкретно сходила з розуму - іла порційно, дотримувалась всього-всього. Але то було реальним фанатизмом. Хоча результат був досить і досить. Правда...признаюсь чесно, мені і скидати не було що)))) Просто підтягнути лишні соцотложенія і дупцю укріпити=))))))))
А зараз - все по-іншому. Можу і холодця наїстись і пляцка....Ае після 6 занять я реально бачу, що круги спласли, дупця зменшилась і взагалі....якось так легко стало. Може то організм "згадав" минулі тренування.....
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2009 - 13:23

hrystyna, дякую
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olusik25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 березень 2010 - 09:58

а я займаюся вдома під двд ( в зал немає часу ходити)
програму маю стареньку, але ефективну і що головне вправи виконувати легко - а результат є
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся Катруся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 березень 2010 - 10:32

Останні 5 років я постійно займалася шейпінгом. Не скажу, що я дуже схудла, але м.язи з,явилися. Тільки той шейпінг мені так набрид!!! Я взагалі людина лінива, сама вдома ніколи по касетах не могла займатися, а в залі якось соромно філонити... Останнім часом мені ті заняття здавалися все нуднішими.
Після пологів я вирішила спробувати східні танці (живіт був страшнючий, та й зайві кілограми). Я займаюся вже майже рік - ефект чудовий!!! Живіт, звичайно не став пласким, але його форма змінилася - мені подобається. Скинула 4 кг. А яка там музика, різні вправи, немає отої одноманітності. Як приємно виступати, чути схвальні відгуки не лише від рідних. Про ставлення чоловіка я взагалі мовчу... Тож, дівчата, ну його той шейпінг! Швидше на східні танці!!!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Джульєтта світлина

Джульєтта  Дай Боже, здоров*я нашим діткам, їхні хвороби, це найважче, але це потрібно пережити!!!

Сьогодні, 06:28

Показати коментарі (1)

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дуже прошу малечівську магію!!!! Потримайте завтра за мене кулачки!

Вчора, 22:37

Показати коментарі (1)

iryna світлина

iryna  Раніше я говорив: Я надіюсь, що все зміниться". Потім зрозумів, що є лише один спосіб, щоб все змінилось -змінитись мені самому.-Джим Рон

Вчора, 18:12

Показати коментарі (1)

скварочка світлина

скварочка  Нам сьогодні власник суттєво зменшив з/п.Руки опускаються,в душі страшний розпач.

Вчора, 10:18

Показати коментарі (1)

TотошкА світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Маю надію, що всі порушники повернулися. Наче нікого не забула.

30 вер 2014 19:48

Показати коментарі (4)

Galicia світлина

Galicia  У соцмережах жартують, що Харків виконав Dropleninchallenge і передав естафету Запоріжжю

29 вер 2014 17:29

Показати коментарі (1)

Saulė світлина

Saulė  Сонце тижні мотає в відпустці за власний рахунок, Жовтень стелиться низько захмареним анабіозом, Хрипи воронів стіни бетонні уранці відлунять, А вірші – гарячково сухі і дешеві, як проза. Над асфальтом доріг густо стигне холодне мовчання, Вітер бавиться листям опалим недбало, понуро, Сонце зараз, напевно, газелей стріляє в саванні, Доки тут його втомлені зами зітхають і курять. Жовтень кличе іти. Небо сіре, як пил чи як попіл, День недбало повзе – пережований край кіноплівки; Тиша люто, над...

29 вер 2014 17:09

ЗЛАТОГОРА світлина

ЗЛАТОГОРА  Дружина - це кухар, посудомийка, технічка, прачка, медсестра, вихователь, вчитель, швачка, економіст, бухгалтер, психолог, коханка.. А чоловік втомлюється на роботі.

29 вер 2014 12:19

Показати коментарі (3)

Мадона світлина

Мадона  Вітаю всіх Людмил з днем Ангела.

29 вер 2014 08:47

Показати коментарі (9)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 жовтень 14 )

• З днем народження
    Vala 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    Gelena 
    - Вік: --
  • З днем народження