Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: скільки повинна їсти дитина - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

скільки повинна їсти дитина скільки повинна з'їдати дитина за добу Оцінка: -----

Користувач поза мережею   elena0709 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 грудень 2009 - 16:18

У мене виникло таке питання. Ми на змішаному вигодовуванні, так склалось, що синок їсть з пляшечки як грудне молоко так і суміш тому можу проконтролювати скільки він їсть. Буває так що малюк з'їдає за добу до 1150 мл. а нам тільки 3 місяці, чи це нормально? І ще нераз він з'їдає за 1 раз 70 гр. заледве а нераз 250!!! мл. від чого це залежить і знову ж таки чи це нормально?
Шановні модератори якщо така тема вже існує то перемітіть будь-ласка я не змогла знайти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 17:00

Ість стільки, скільки смакує. :godinnik: Голодний не буде. Мому малому вже 3 роки, а він крім "дорослої" їжі випиває ще літру молока в сутку. Але він нормально виглядає. Не є товстуном! Нехай їдять на здоров"ячко! :prapor:
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 грудень 2009 - 17:12

Дитина сама собі знає скільки їсти, якщо з вагою все нормально, то не переживай , у нас взагалі мала як Дюймовочка їсть, якби не грудь, то взагалі б нічого не їла, я раніше переживала, а тепер зрозуміла, що головне - це спокій мами і дитинки.
А дитина як і дорослий, коли який апетит має, так і сть, а як щось болить, то і взагалі може не їсти, так що у тебе все нормально, не хвилюйся
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 лютий 2011 - 15:38

Мій синок може за один раз зїсти 350 гр. супу( після чого відразу какає), я не хочу йому стільки давати за один прийом і тому годую його по 250 гр. 5 раз в день.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 березень 2011 - 22:58

знайшла таку інформацію: Дитина до 6 місяців на грудному годуванні зїдає за добу 700-750 мл молока, але Ви розумієте, що це все дуже індивідуально
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   В ритмі щастя...  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2011 - 08:48

Нам тільки виповнився місяць, але оскільки маю мало молока то мусимо догудовувати, постійно сціджую щоб за 2 рази набрати на одне годування, тож кашку їмо 1-2 рази в день, як коли молочка стає((((((( молока даю так як кашки, чи це норально, може потрібно менше?????? бо моя мала може зїсти стільки скільки даш, даш більше тоже зїсть, але розбивати шлуночок в такому віці недобре, тай вернути потім може що лишнє зїла(((
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Романівна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2011 - 13:25

Улянка25, я б на вашому місці робила би все, аби уникнути догодовування - частіше прикладати до грудей, нехай навіть то триває і годинами і лише потім зціджувати залишки, хай то будуть лише краплі. щодо розбивання шлунка -- вважаю це нісенітницями, але це моє ІМХО, бо висновки роблю лише з досвіду зі своїми дітьми. зригування до півроку - абсолютно нормальне явище і не треба його боятися. немовлятка зригують також через недостатню зрілість шлункового сфінктера. до двох місяців вони самі собі встановлюють кількість необхідного молока, а в перший місяць у них найбільша потреба у задоволенні смоктального рефлексу. діти на ГВ не можуть їсти щоразу однаковий об"єм. боріться за ГВ і все буде ОК

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galicia 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2011 - 18:54

Улянка25, а хто сказав що молока лялі не вистачає??? прикладайте часто - до 1,5 місяці в тебе лактація встановлюється - молока має бути достатньо - вночі кожні 2-3 години!!
My Signature
Зображення

До мене тільки на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 13 жовтень 2011 - 20:34

Улянка25 (23.9.2011, 8:48) писав:

Нам тільки виповнився місяць, але оскільки маю мало молока то мусимо догудовувати, постійно сціджую щоб за 2 рази набрати на одне годування, тож кашку їмо 1-2 рази в день, як коли молочка стає((((((( молока даю так як кашки, чи це норально, може потрібно менше?????? бо моя мала може зїсти стільки скільки даш, даш більше тоже зїсть, але розбивати шлуночок в такому віці недобре, тай вернути потім може що лишнє зїла(((

В мене дуже схожа ситуація(((Ще й годую тільки з пляшечки, бо грудь не бере (((Я знаю ,що молока не хватає , бо груди пусті , зцідженого немає , а малий кричить, їсти хоче, тому мушу два рази на добу давати кашку!
My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2011 - 10:03

Дівчата, порадьте...
Ми були на змішаному вигодовуванні. Зараз малявки стали повністю відмовлятися від суміші. Я спочатку втішилася. Але... За 2 останні тижні не набрали ваги, получається. А старший ще й 100 грам втратив. Цицю "їдять" фактично цілий день з невеличкими перервами. Плачуть багато. Підгузники не такі повні, як раніше. Я розгубилася. Якби їм вистарчало, то, напевно, вагу ю набирали. Ну але і заставляти їсти суміш не хочу. Як же нам бути?..
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LaCrima 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 листопад 2011 - 01:11

Доброго всім дня доби!

А в нас протилежна ситуація - малюк на грудному вигодовуванні, але має прекрасний апетит і добряче набирає вагу... Пробувала прикладати на менший проміжок часу, щоб не доїдав до кінця - або плаче, або частіше просить їсти. І не знаю як бути(
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ракета 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 25 листопад 2011 - 15:54

А моя мала зараз зовсім не просить їсти, я сама здогадуюся,що час вже цицю давати, спочатку просила частіше, далі я зробила певний режим у вигодовуванні 3-4 часи. І тепер все нормально. Іще я замітила чим частіше їла то зразу гикала(значить переїдала). Так що я за режим.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   shine5 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 лютий 2012 - 22:54

ми як буди на ЗВ то тоже була проблема з визначенням дози, бо не знати скільки малявка витягла з грудей.........то я давала по 20-30 мг і дивилась на реакцію, треба було то ше додавала........дуже боялась шоб не переїдала суміші...................то як молочко переїсть то не страшно, а суміші навпаки, вона ж важче засвоюється
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nadiyaH 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 червень 2012 - 22:25

а скільки повинна зїдати дитина в 4 -5 міс? Я важу їсть ніби немало за раз -120 грам, але за останні два тижжні набрала тільки 100 грам :girl_cray: А до того дуже добре набирала. Ми виключно на ГВ. :girl_cray:

Знайшла в іншій темі шо в 5 міс повинні важити дівчата 7 кг в середньому, ми в 4,5 важимо 6700. А ще там пише, що
4-6 місяців - 85-142 грама за тиждень :girl_cray: А в нас менше вийшло....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RINNA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2012 - 09:30

Я незнаю скільки ми зідаємо в день, але вагу набираємо добре.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 16 )

Перекладач онлайн