Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: А як доглядати за горобчиками та пелюсточками немовлят? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

А як доглядати за горобчиками та пелюсточками немовлят? Доглядаємо за статевими органами діток правильно Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Peremoga 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 грудень 2009 - 12:43

:15_1_55: Коли я дізналася, що у нас хлопчик - дуже зраділа, але трішки і напружилася, як за тим горобчиком доглядати? Все таки дівчинка мамі більш звичніша, хоча теж є велика кількість нюансів.

Тому запрошую всіх мамочок маляток ділитися правилами та нюансами догляду за статевими органами у хлопчиків і дівчаток. Думаю, і мені допоможете трішки підготовитися до догляду за моїм хлопчиком!
My Signature
Зображення

Я впевнена, що кожна матуся може годувати свого малюка груддю,
Вірю, що допоможу повірити в це мамам,
Зроблю все, щоб підтримати і допомогти їм у цьому.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 12:48

У мене також хлопчик.Не дуже обізнана в цьому питанні, але знаю що статеві органи хлопчика не требе змащувати нічим, коли дупку змащується.Можна дитину підмивати в будь якому напрямку(дівчаток так не можна).Коли підмивати хлопчика(педіатр наголошувала) обережно відкривати трішки головку на органі і похлюпати водичкою.Памперс старатись туго не натягувати, а створити так званий мішок між ножками, протипоказані тісні комбідресики, щоб не тиснули там хлопчика і потрібно проводити часті повітряні ванни.

Повідомлення відредаговано Зоряна05: 03 грудень 2009 - 12:49

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся Діанки 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 грудень 2009 - 14:54

В мене дівчинка і я теж вагаюся чи правильно доглядаю за нею. Коли змащуєш кремчиком чи присипкою, то вони потрапляють між статеві губки і там забиваються. Як правильно їх звідти вимивати?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 15:31

В нас теж хлопчисько. Думаю за дівчинкою слідкувати важче. От справді, як з тими присипками, кремиками? Вони в середину легко попасти можуть.
Я козака підмиваю тепленькою водичкою, складочки мащу кремиками або присипкою - чергую. Дупцю тільи кремиком Веледа, бо часто пріє і тільки він нам найкраще підходить. Часто гугаємо голясиком, але ненадовго - по 5 хвилин. Якщо доводиться вдягати памперс - то щоб не тиснув і вчасно міняти.
А ще мама навчила, щоб дивитись аби яя не були завжди на одну сторону :acute: , при зміні підгузка їх повертати і трошки мошоночку з пісюнчиком припіднімати - так пріти не буде.
Ой, такі інтимні деталі пішли :acute:
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vanna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 грудень 2009 - 15:32

Хлопчика коли будете купати у ванній десь після місяця по трошки витягувати треба голівку,але кожного дня по чуть-чуть бо дитину може боліти.і це тільки у воді. І також коли вдіваєте пампер пісю піднімаєте до гори.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 15:45

Для тих, у кого дівчатка: мені в пологовому неонатолог сказала, що як випишуть нас додому, то потрібно 1 раз ретельно вимити внутрішні статеві губи (тому що там ще є першородна змазка), а потім туди не лізти, лише підмивати легенько, і в книзі про догляд за немовлятами я читала, що у дівчаток в статевих органах відбувається самоочищення, і якщо "глибоко" підмивати, то можна спровокувати запалення, і навіть пошкодити статеві органи.
Щодо кремів - мені лікар казала взагалі ніяких кремів, присипок не використовувати якщо немає запрілостей, тому що самі ці креми теж їх викликають, і справді якщо часто міняти підгузники і кожен раз підмивати і добре просушити дитину, то запрілостей не виникає, принаймні у нас. Якщо є запрілості - то казала використовувати Бепантен або Дисетин. Дисетин нам не підходить, він таки дійсно забивається "туди" як акуратно я не намагалась мастити, і вимити те все потім дуже важко, пробували мазь Бюбхен - аналогічно, а от Бепантен нам підходить, інколи мащу попку якщо є почервоніння, і він майже не заходить у статеві органи, а якщо і трохи є, то легко змивається.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 00:13

А може мані хтось підкаже навіщо хлопчикам припіднімати пісюн? І це, що до того часу поки на горщик сам не буде ходити?
Я взагалі не мажу там ні чим. Мию звичайною водичкою із ватою. А так стараюсь довго залишати голенького, при кожній заміні памперса по 10-15хв мінімум відкритого, і ніякої пітнички чи запрілостей нема.
Подруга казала, що під яїчка потрібно багато пудри сипати, щоб не запрівали. Але ж навіть мій чоловік знає, що пудру на закриті ділянки шкіри не наносять.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 13:48

Я трішки не зрозуміла, а хіба можна дитині відділяти верхню плоть? Наскільки я знаю - то ні. Вона сама по трішки буде відділятися, і тільки тоді під нею можна помити.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Люська*, тут писали що трреба піднімати і пісюнчик і яїчка як вдягаєте памперс, щоб опрілостей не було. Я своєму козакові лише між ножками та пісюнчиком присипку раніше сипала.
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Felicitas 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 липень 2010 - 13:50

А я в якійсь книжці читала, що не треба пісюн в памперсі піднімати догори, бо тоді дитина випорожнятиметься собі на живіт. Не знаю так це чи ні. Я теж намагаюся більше залишати голенького, а мию тепленькою водичкою і присипаю присипкою лише складочки.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся0703 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 27 липень 2010 - 13:59

Нам лікарка,ще коли ми малого тільки з роддому принесли сказала, щоб коли одіваю памперс,то щоб пісюнчик догори піднімала (але от для чого я незнаю, чомусь я навіть недодумалась запитати). Зараз я вже це роблю машинально. Кремчиком мажу тільки коли попрілості є.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Brazilianka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 27 липень 2010 - 14:02

Перегляд повідомленняPeremoga (3.12.2009, 13:43) писав:

:wacko3: Коли я дізналася, що у нас хлопчик - дуже зраділа, але трішки і напружилася, як за тим горобчиком доглядати? Все таки дівчинка мамі більш звичніша, хоча теж є велика кількість нюансів.

Тому запрошую всіх мамочок маляток ділитися правилами та нюансами догляду за статевими органами у хлопчиків і дівчаток. Думаю, і мені допоможете трішки підготовитися до догляду за моїм хлопчиком!

У нас теж хлопчик.Я тоже не знаю як це робити.Кажуть що за хлопчиками потрібно дуже добре доглядати,щоб під шкірку горобчика не потрапила якась інфекція.Ще кажуть що потрібно витягати горобчика,але я цього не роблю тому що не получається.Може треба звернутися до лікаря.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:13

Brazilianka, вам в тему про фимоз у малышей, не надо ничего оттягивать, сделаете только хуже.
А вообще у меня уже оба из памперса выросли, никогда письн не поднимала, имхо это не физиологично и опрелостей под ним не было.

и еще шокирует название темы, воробьи - это птицы, а лепестки на цветах, а в трусах половые органы...
My Signature
Зображення - перчинка форуму!
мои тортики
ВСЁ ПОЛУЧАЕТСЯ ТОЛЬКО У ТЕХ, КТО НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюшкa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:17

Натуся_V, ну мабуть причина все ж не в тому, що буде випорожнюватися на живіт. Я сама така не чула. що треба піднімати. А на рахунок випорожнення, то воно як не крути, а все йде наперід в памперс, а взаді порожньо. У мене часто буває, що дитина вночі багато пісяє, і зранку встає весь мокрий(і простинь, і футболочка) .
Дівчата, ну хто ж знає насправді для чого піднімати статеві органи хлопчика вверх? Напишіть, бо дуже цікаво.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Сеструлька, ви вже з досвідом. Скажіть, чи відділяли верхню плоть по трішки після народження?
Так як я чула що не можна, а ось форумчанки кажуть що треба.

Повідомлення відредаговано Танюшк@: 27 липень 2010 - 14:19

My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:25

Танюшк@, я уже написала,что ничего оттягивать не надо, в теме "фімоз у маленьких"обсуждали это много раз, это не только не нужно, но и опасно, почитайте Комаровского о гигиене мальчиков.
My Signature
мои тортики
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:35

Думаю, що це питання важливо як для хлопчиків так і для дівчаток. У нас донечка. Особисто я обмиваю чистенькою водою статеві органи та срачку і тільки раз в день мащу трішки кремом від Веледи складочки біля ножок і срачку. Думаю, що немає чого мастити чи присипати чимось сaмe статеві органи діток. Чистенькою водою гарно промити, чистою та сухою марлечкою промокнути і доста. Головне вчасно міняти підгузники і слідкувати за тим, щоб нігдe не було залишків калу, промити і одягати дитину в сухий підгузник. А всякі там модняцькі креми, присипки- це не саме головне ;)

Повідомлення відредаговано Зайка*: 27 липень 2010 - 14:48

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Костина мама 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 липень 2010 - 14:50

Все в подробностях :)
Текст, що розкривається
Внимательно рассмотрев мальчика, по прибытии из родильного дома, Вы обнаружите примерно такую картину
Зображення
Вид оконечности полового члена, покрытой плотной неподвижной кожей вызывает волнение родителей, а иногда и непреодолимое желание разобраться, почему же кожа на крайней части органа настолько неподвижна… Нередко эксперименты кончаются печально. Давайте разбираться.

При рождении половой член (так он правильно называется и у детей, и у взрослых – не писюн, не кончик, не краник, не попипуська, не «важнейшая семейная инвестиция в будущее») состоит из цилиндрического тела с округленным (конусовидным) концом, называемом головкой члена. Головка отделена от члена неглубокой бороздкой (шейкой головки). Весь член, вместе с головкой покрыт кожей, причем часть кожи, которая покрывает головку члена, называется крайней плотью.
Крайняя плоть состоит из двух слоев – наружной кожистой и внутренней, более нежной, обращенной непосредственно к головке.
Зображення
До рождения крайняя плоть и головка члена развиваются, как единая ткань и при появлении ребенка на свет крепко «спаяны» друг с другом. В течение долгого времени внутренний слой крайней плоти и наружный слой головки отделяются друг от друга, естественно и безо всякой помощи со стороны. Наружные клетки обоих слоев, которые постоянно обновляются в течение всей жизни, способствуют постепенному разделению.
Отторгнутые клетки, образуя так называемую «младенческую смегму» (которая нередко пугает тревожных мамочек) постепенно выходят через наружное отверстие крайней плоти. (Заметим, что детская смегма, существенно отличается от взрослой – последняя в основном образована продуктом секреции препуциальных желез, – которые практически не действуют у младенцев, – и служит для смазки головки члена)
Зображення
В конечном счете может потребоваться и 3, и 5, и 10 лет для полного разделения поверхностей, после чего крайняя плоть смещается по направлению к животу. Редко крайняя плоть отделяется еще до рождения; в большинстве случаев – к 5-6 годам, но и задержка разделения свыше указанных сроков сама по себе не должна беспокоить. Отделению крайней плоти может способствовать младенческая эрекция (которая в норме может возникать с рождения и даже зафиксирована до родов – в утробе матери). И, наконец, познавая свое тело, дети «обнаруживают» пенис, с удовольствием играют им (это тоже норма) и, тем самым способствуют отделению крайней плоти.
Важно понять – если крайняя плоть не смещается в детском возрасте – это нормально, не требует беспокойства и вмешательства.

Гигиена крайней плоти у младенца.
Ребенка надо купать ежедневно, обмывая гениталии также, как и все тело. Необрезанный член легко содержать чистым. Никакие специальные манипуляции не требуются. Попытки насильственного отделения крайней плоти недопустимы и опасны. Нет необходимости в использовании парфюмерных средств, антисептиков или промывании струей воды под давлением. Обычных воды и мыла будет достаточно. Впоследствии ежедневная гигиеническая забота о половом члене станет такой же рутинной привычкой мальчика, как мытье рук и чистка зубов.

Признаками, которые должны насторожить родителей и стать причиной обращения к детскому урологу являются

1. Надувание кожи полового члена при мочеиспускании
2. Появление признаков баланопостита – покраснения и отека крайней плоти
Зображення
РЕЗЮМЕ забота о половом члене необрезанного мальчика весьма легка. «Оставьте его в покое» – вот наилучший совет Ежедневное мытье самого члена и видимой в покое части головки вполне достаточны. Насильственные манипуляции над крайней плотью могут быть опасны резкой болью, кровотечением и последующим сращением, которое может потребовать помощи хирурга. Самостоятельное естественное отделение крайней плоти может занять много лет. В старшем возрасте юноша учится сдвигать отделившуюся крайнюю плоть и обрабатывать головку полового члена при повседневной гигиене.

ВАЖНОЕ ПРИМЕЧАНИЕ Альтернативным способ разрешением проблемы является циркумизация (обрезание). Несмотря, на наличие данных о медицинских преимуществах такой процедуры (в частности, сокращения случаев рака полового члена), на сегодняшний день эта процедура в значительной степени связана с национальностью и культурой семьи ребенка.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Гигиена девочек
Текст, що розкривається
При рождении, половые органы девочки еще совсем «маленькие», но уже нуждаются в строгом уходе. В раннем возрасте эту заботу на себя должна взять мама. От того, как она будет ухаживать за гениталиями своей малышки зависит, сможет ли ее «крошка» в свою очередь стать мамой.

У младенцев кожный покров очень нежный. Эпидермис уязвимый и любая инфекция способна создать воспалительный процесс. То же можно сказать и об отсутствии гигиены, в частности гигиены половых органов. Девичьи гениталии уязвимы не только внешне, но и внутренне. Слизистая половых органов у младенцев, которая обычно призвана защищать от попадания инфекции, еще слабо развита.

В первые дни после рождения у девочек могут наблюдать кровянистые выделения. Это нормальный процесс, так как у девочки остались мамины гормоны, которые выводятся таким образом. Поэтому паники быть не должно. Выделения проходят через пару дней. Необходимо, каждый два часа менять одноразовые подгузники и соблюдать правила гигиены.

Процедура подмывания

Не в коем случае не надо мыть половые органы девочки в ванночке. Лучше подмыть ребенка проточной кипяченой водой. Можно использовать влажные ватные тампоны для мытья. Водную процедуру следует производить после каждой смены подгузника. Во время подмывания мама должна проводить рукой от лобка до копчика, именно в таком направлении. В противном случае остатки фекалии могут попасть на половые губы, и начнется воспаление.

В первый год жизни лучше не использовать косметические средства для мытья половых органов, а так же лучше не пользоваться марганцовкой и другими средствами. Они сушат кожу и уничтожают ту слабенькую защитную функцию кожи, которая успела появиться. После года можно пользоваться специальным жидким мылом для интимной гигиены девочек и только в случае попадания фекалий на кожу. Мылом моется только поверхность половых органов, то есть большие губы. Мыльное вещество не должно попасть в половую щель.

Просушить кожу после процедуры подмывания следует отдельным полотенцем, принадлежащим только девочке. Помимо этого у нее должны быть собственные мочалка и мыло. После этого надо смазать внешнюю часть половых органов детским кремом.

Нижнее белье

Нижнее белье должно быть выполнено только из натуральных материалов. К примеру, хлопка или льна. Синтетические материалы не позволяют коже дышать. Кроме этого, искусственные волокна ткани не могут впитывать выделения, которые происходят у девочек, в результате они скапливаются и натирают кожу, вызывая воспаление.

Одежда малышки всегда должна быть свободной: не стягивать область половых органов, не сковывать движения. Запрещено стирать одежду и белье ребенка вместе с вещами взрослых.

Смегма

Многие мамы начинаю паниковать, когда видят, что у девочки проявляются бели. Хотя у нее даже месячные еще не начались. Будьте готовы, что в период с трех до четырех первых месяцев жизни, с семи до девяти и с тринадцати до четырнадцати лет у ребенка на половых губах будет образовываться белый налет. Это говорит вовсе не о болезни, а о том, что половые органы развиваются и взрослеют. Смегма - результат работы сальных желез наружных половых органов. Снимать белые выделения надо тампоном, смоченным в прокипяченном оливковом масле или в кипяченой воде. Так можно действовать, когда ребенок маленький. В более взрослом возрасте, мама может рассказать малышке про эти выделения и научить ребенка самостоятельно ухаживать за половыми органами.

Всеми вышеперечисленными способами, а именно гигиеной области половых органов мы стараемся «убежать» от многих болезней. Но в основном от вульвовагинита. Это воспаление девичьих гениталий, которое локализируется на внешней части половых органов. Чаще всего от вульвовагинита страдают маленькие девочки младше десяти лет. Все из-за слаборазвитой защитной функции организма и плохой гигиены. Болезнь развивается и может привести к плачевным последствиям, которые сразу определить трудно. В будущем девочка может стать бесплодной. Поэтому дорогие мамы не брезгуйте правилами гигиены. Тогда ваша в будущем на одну счастливую женщину в мире станет больше!

My Signature
Зображення
Зображення

Великі розуми обговорюють ідеї, середні, - обговорюють вчинки, а малі - людей
  • 14
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2010 - 22:46

Почитала все. Мене теж дивувало нащо то діло піднімати, якщо ще памперс не застибну, а воно вже впаде.
А крайню плоть мені педіатр казала відтягувати і мити, мотивуючи тим, що біленьке може торбувати дитину. А зараз розумію, що це небезпечно. Більше так не роблю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 серпень 2010 - 10:08

В роддомі ніхто нічого не казав як доглядати за статевими органами сина, вже участковий педіатр сказала, що у ванній трішки відтягувати крайню плоть і промивати, хірург сказала у ванній дитину треба купати, а всі маніпуляції з пісюном проводити за її межами. Вона ж показала як треба робити, у мене аж серце зойкнуло від того як вона показала :give_rose: Я це робила, але не з такою силою, відтягувала легенько і піпеточкою капала туди олійку. Зараз роблю це рідко, бо у такому віці він постійно кудись спішить відповзти.
Стосовно фімозу і того, що не треба взагалі чіпати пісюн, то у мого чоловіка в, коли він був маленький він був двічі і вирішували цю проблему хірурги, свекруха нічого не чіпала, не промивала. Так не чіпати чи все ж? Запитейтесь у своїх чоловіків як вони миють свій статевий орган, чомусь я впевнена, що і відтгують і промивають. Однієї думки у лікарів не має, тому кожен сам вирішує як буде краще для його дитини.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 серпень 2010 - 10:30

Alka, объясните мне зачем капать масло на головку с оттянутой крайней плотью? Может муж ваш тоже так делает(если уж вы считаете, что гигиена новорожденных должна быть такой же,как и взрослых мужчин, ведущих половую жизнь). У мужа вашего в детстве скорее всего эта проблема решилась бы сама собой в подростковом возрасте, если бы врачи не оперировали ему раньше времени.
My Signature
мои тортики
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 серпень 2010 - 12:13

Перегляд повідомленняСеструлька (6.8.2010, 11:30) писав:

Alka, объясните мне зачем капать масло на головку с оттянутой крайней плотью? Может муж ваш тоже так делает(если уж вы считаете, что гигиена новорожденных должна быть такой же,как и взрослых мужчин, ведущих половую жизнь). У мужа вашего в детстве скорее всего эта проблема решилась бы сама собой в подростковом возрасте, если бы врачи не оперировали ему раньше времени.

Стосовно олійки, то так порадила лікар, трішки відтягнути і капнути капельку, після цього ще раз трішки відтягнути, напевно щоб не порвати і не було тріщин. Думаю кожен хлопчик, як тільки він вже може САМ доглядати за своїм пісюном буде проводити такі ж гігієнічні процедури як і його татко (статеве життя ту нідочого), а поки він малий і безпомічний у цьому плані, то має на те батьків. У моєї дитини крайня плоть тіршки відтягується, я не відтягую силою, а роблю це обережно і вважаю, що мити ТАМ треба.
Щодо чоловіка, то за словами свекрухи дитина червоніла від плачу коли пісяла, мабуть це його добряче турбувало і певно б не дотерпів до підліткового віку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

Вчора, 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

Вчора, 11:16

Ліна15 світлина

Ліна15  *** За столом зібралась Вся наша родина, Святкує Великдень Рідна Україна. Із тими святами Я усіх вітаю, Свяченим яєчком Всіх благословляю! Хрисос Воскрес

Вчора, 10:58

vikks-R світлина

vikks-R  Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім’ю!

Вчора, 10:03

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Вчора, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн