Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Якою фарбою для волосся Ви користуєтесь? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Якою фарбою для волосся Ви користуєтесь? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   FreeFlyer 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 листопад 2010 - 15:34

Дівчатка, порадьте, яку можна взяти фарбу, щоб гарно замалювала волосся (з природного темно-русого в світло-русий, або пшеничний). Але є одна умова - я годую грудьми, тому хочу, щоб по менше хімії попало....
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irini 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 грудень 2010 - 12:29

Зкористувалась фарбою Kasting від Loreal. Перепробувала багато вже різних марок фарб, але найбільше сподобалась саме ця. Волосся після неї блискуче, колір вийшов дуже гарний (каштан). І взагалі кольорі дуже гарні . А ще вона не містить аміак, тобто дуже лагідна до волосся. При вагітності користувалась тільки безаміачною, але іншою, так як і гарною хотілось бути і, щоб мінімум шкідливого впливу .Колір "Kasting" тримався десь місяців два, що здивувало. Інші такого плану змивались швидше (часто мию волосся - кожні два дні). Але висвітлювати волосся, як мені здається, такі фарби не здатні. Ну може - тон чи два. А для темного волосся фарба - просто супер.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 грудень 2010 - 12:35

Дівчата порадьте гарну фарбу для волосся БЛОНД, щоб не змивалася так швидко (в мене 2-тижні і вже змивається... :give_rose: ) ну 3 тижні максимум... чи може вона у всіх так мало тримається??? :smile:
My Signature
Зображення Зображення

Мої дітки - моє ЩАСТЯ!!!! ))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ANGELINA G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2010 - 11:22

А я завжди роблю мілірування,але таке,що вже повністю світле волосся,то в перукарні дають супру,а потім поливають нотатоном попелястим і воно стає шовковисто біляве....
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   linka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2010 - 12:20

Я користувалась Лонда. але мию кожного дня голову - то раз в місць підфарбовувала. Через різ фарбування дуже сильно почало вилазити, тепер користуюсь хна+басма запарена на каві чи чаї. Не такий відтінок як був при фарбуванні фарбою (темно коричневий), зате волосся не лізе
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cutie 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2010 - 12:28

FreeFlyer, , я під час вагітності користувалвся безаміачними, але вони не висвітлюють добре, як для мене, то просто відтінок получався. А коли годувала грудьми, то перукарка порадила зробити міліровку- вона ж не від самих коренів робиться, тому хімія не попадає
wombatua, мені найкраще "тримається" Лореаль пепельний блондин, але я й так намагаюся фарбуватися 1р в півтора місяці
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sapfira 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2010 - 18:28

Користувалась LOREAL PARIS(не можу сказати що неперевершена,але мені підходить), у мого волосся такий "коник"-якою краскою б не форбувалась,всеодно рижуватий відтінок,якого неможливо позбутись))))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нерозгадана 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 26 грудень 2010 - 22:01

_Ruslana@_, я думала, що то тільки я одна така - постійно рижий відтінок..спочатку колір класний, а потім появляється рижинка...
My Signature
Навіть якщо ти - ангел, завжди знайдеться той, кому не сподобається шелест твоїх крил...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 грудень 2010 - 22:15

Завжди фарбувалась Palete deLuxe, ніби нормальна фарба. Але вирішила спробувати щось дорожче. Купила вчора Loreal Preference, рудий. В вівторок іду в перукарню. Напишу, який результат.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   wombatua 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2010 - 10:00

Перегляд повідомленняnata1205 (26.12.2010, 22:01) писав:

_Ruslana@_, я думала, що то тільки я одна така - постійно рижий відтінок..спочатку колір класний, а потім появляється рижинка...

Дівчата, ви не одні.... я напевно теж входжу в цю категорію з жовтим пігментом. Завжди робила мелірування- а потім вирішила пофарбуватися повністю і вже 4 рази фарбувалася, а оця жовтизна вилазить тижні через 2-3 :sorry:
My Signature
Зображення Зображення

Мої дітки - моє ЩАСТЯ!!!! ))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Найщасливіша мама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 січень 2011 - 15:57

Перегляд повідомленняirini (4.12.2010, 12:29) писав:

Зкористувалась фарбою Kasting від Loreal. Перепробувала багато вже різних марок фарб, але найбільше сподобалась саме ця. Волосся після неї блискуче, колір вийшов дуже гарний (каштан). І взагалі кольорі дуже гарні . А ще вона не містить аміак, тобто дуже лагідна до волосся. При вагітності користувалась тільки безаміачною, але іншою, так як і гарною хотілось бути і, щоб мінімум шкідливого впливу .Колір "Kasting" тримався десь місяців два, що здивувало. Інші такого плану змивались швидше (часто мию волосся - кожні два дні). Але висвітлювати волосся, як мені здається, такі фарби не здатні. Ну може - тон чи два. А для темного волосся фарба - просто супер.

Я згідна з вами .я теж цією фарбою користуюся. там ще є дуже гарний колір - морозний шоколад чи каштан 515.супер .волосся блискуче і живе
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krista84 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2011 - 15:22

Sofi
Завжди фарбувалась Palete deLuxe, ніби нормальна фарба. Але вирішила спробувати щось дорожче. Купила вчора Loreal Preference, рудий. В вівторок іду в перукарню. Напишу, який результат.

Як Вам ця фарба ? Сподобалась?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bianca 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 лютий 2011 - 15:28

І я кастингом в блонд малююсь. Бере дуже кльово, я й не сподівалась. Але то безаміачна, злазить скоро. Тому малююсь щомісяця. Проте волосся дуже гарне, не палене, не січеться. Таке враження, що краще навіть стало, ніж до. :)
Перед тим малювалась безаміачним ревлоном - палить. Шварцкопф - так само. А от гарньєр безаміачний - супер! Тільки щоразу при фарбуванні колір ставав темнішим, хоч брала той самий номер. Але волосся м"яке від неї.
My Signature
Зображення

Это жизнь, а не рай... Я не должна быть идеальной!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2011 - 20:49

bianca, а який у вас природній колір волосся?
У мене колір волосся - темно-русий, і я от думаю чи "візьме" його Кастинг?
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bianca 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 лютий 2011 - 22:21

Cherika, В мене русий.
My Signature
Зображення

Это жизнь, а не рай... Я не должна быть идеальной!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Aля 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2011 - 23:03

в мене з фарбами завжди як1сь проколи(((, але я практично до любого результату в1дношусь позитивно: зм1нилася, стала 1накшою, як була, а якщо ще й нову стрижку додати... :ireful:
у мене природн1й кол1р темно-русий, трохи попелястий. 1 от на випускний у школ1 ще захот1ла бути блондинкою, то висв1тлювалась аквареллю 1 одраз фарбувалась Палет(якийсь там блонд))). такий кол1р як хот1ла - не вийшов((, а кор1ння дуже швидко в1дросло 1 якось я кинула ту 1дею бути блондинкою, з часом в1дстригла пофарбоване та й все. другий раз ентуз1азм сильно проявився п1сля род1в, здаэться то була Лонда. кол1р уже не згадаю, але вийшов тааакий чевоний..... що ц1лий р1к посп1ль фарбуючись р1зними (лонда, палет, ряб1на) поступово д1йшла до шоколадного Палет10хв. результат був класний, але скоро змилось 1 червон1 пасма знов проступили :diablo: !!!!!! 1 менулого л1та я вир1шила з цим пок1нчити 1 знову висв1тлила волосся 1 пофарбувалась. рижина була КАТАСТРОФ1ЧНА!!!! вже в к1нц1 л1та взяла фарбу Онл1 (така синя упаковочка), зм1шала 2 в1дт1нка - св1тло-русий 1 попелясто-русий (здаэться так) 1 результат ДУЖЕ СПОДОБАВСЯ!!!! 1 волосся не сильно попалилось, проте на сонц1 трошки п1двигор1ло 1 змилось....
тепер от п1сля таких довготривалих експеримент1в захот1лось в1дростити своэ, натуральне. але ж таку р1зницю треба чимось п1дфарбовувати, то беру пер1одично Нотатонки, зм1шую. хоть не так палиться, поте швидко змиваэться. 1 дешевинько :cray: :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 лютий 2011 - 00:02

Перегляд повідомленняKrista84 (4.2.2011, 15:22) писав:

Sofi
Як Вам ця фарба ? Сподобалась?

Фарба дуже сподобалась. Волосся м"яке і блискуче, минуло три тижні а колір зберігається. Тепер тільки ця фарба!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krista84 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 лютий 2011 - 22:03

Sofi

Прочитавши Ваш відгук , сьогодні пофарбувалась Loreal Preference каштановий і залишилась ду-у-же задоволена. Волосся таке м"яке і природнє :angel:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюська 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 лютий 2011 - 22:11

Дівчата порадьте якою фарбою пофарбувати волосся? В мене вже років 5 меліровка, але я хочу вийти з неї. Вже 2 рази фарбувалася в перукарні фарбою Естель делюкс світло русий відтінок, але вже після другого миття голови змивається фарба і просвічується меліровка. Всоє волосся маю темно каштанове, але хочеться були світлішою
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Qwertysia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 лютий 2011 - 22:36

Хм... дівчата, може не зовсім в тему... але через тиждень йду на весілля, не малювала волосся вже десь півроку, бо була вагітна (на останніх місяцях не фарбувалась), ну а тепер на ГВ.... і до сьогодні була свято впевнена, що на ГВ мамі фарбувати волосся не можна... так ось до чого веду - підкажіть якусь фарбу без аміачну (бо мілірування робити не хочу - не пасує мені), щоб привести себе до людського вигляду, бо кожного разу бішуся, дивлячись на свої "відростки"... (сама темно руса, а завжди фарбувалась або в золотисту русу, або в попельну русу)
My Signature
Зображення

Дітям потрібні не повчання, а приклади (Ж. Жубер)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Iruska світлина

Iruska  Є на світі люди, ціль життя яких зіпсути життя іншій людині...

Вчора, 23:05

Показати коментарі (2)

Julka світлина
Ірина 345 світлина

Ірина 345  Яке щастя носити під серцем маленьке чудо від коханого чоловіка)))))))))

Вчора, 13:23

Показати коментарі (1)

nanamira світлина

nanamira  Я вірю, що все буде добре.

Вчора, 11:19

мамочкаа світлина

мамочкаа  Дорогі Львів'яни! У ці вихідні 26-27 квітня до Львова приїздять студенти з Донецька у рамках програми обміну. Якщо хтось із Вас має змогу взяти до себе одного, або більше студентів просимо зголошуватись за телефоном: 0938419745 (Соломія)

22 кві 2014 22:11

Показати коментарі (1)

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  То капєц((( Люди виживають як можуть... Кримчанки вагітними їдуть поближче на захід і інші регіони - хто де може - щоб отримати допомогу на діти - в Росії такого нема...

Заблокований 22 кві 2014 21:04

Показати коментарі (2)

IRUNA110984 світлина

IRUNA110984  Дорогі форумчанки незабуваємо про те що ваші магнітики від МАЛЕЧІ ще в мене!!!!

22 кві 2014 18:49

@net світлина

@net  Сьогодні Обливаний понеділок або Волочильник (нар.). бо всі болочаться по гостях =)))

21 кві 2014 11:09

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

20 кві 2014 19:53

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн