Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Папілома вірус людини (ПВЛ) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Папілома вірус людини (ПВЛ) лікування, вплив на можливість завагітніти і перебіг вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   galya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 грудень 2012 - 12:29

Не розумію, як можна одночасно побачити ерозію і дисплазію. Дисплазія є наслідком довго не лікованої ерозії.Від ерозії до дисплазії проходить кілька років.Так мені пояснив мій гінеколог (йому довіряю 100%). В мене самої є ерозія, я її контролюю раз в півроку. Папіломавірус здебільшого не провокує дисплазії і ерозії, це страшилки лікарів. Лікар казав, що якщо є вірус, то він нікуди не дінеться, бо то залежить від імунітету людини (може проявитись після банального нежитю). Його треба лікувати , коли він в стадії загострення, імунними препаратами. І про прививку говорив, що то просто заробляння грошей - якщо імунітет слабкий, то ніяка прививка його не підніме.
P.S. Ходжу до приватника, то міг уже витягнути багато грошей на аналізи і лікування.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 грудень 2012 - 13:45

галюсик11 (05 грудень 2012 - 09:04) писав:

привіт всім . потрібна ваша порада. я пішла до гініколога і вона відправила мене на аналіз на папіломовірус. призначила лікування мені і чоловікови. то що тепер не можна вести статеве життя???

чому ж не можна :) разом хворієте, разом лікуєтесь і разом одужуєте

tasha47 (05 грудень 2012 - 10:05) писав:

Дівчатка, в мені по цитології поставили діагноз дисплазія шийки матки, я вичитала, що здебільшого папілома вірус спричиняє такий діагноз. Тому перед другим походом до Г, я зробила аналі на ПВЛ, здала кров, і жодно з штампів (16 і 18,31, 33, 51, 54) - не виявлено. Але аналіз здавала по крові, а на прийомі в Г вона дуже здивувалась, що по крові, а не по мазку.
Дівчатка, яким чином ви здавали аналіз на ПВЛ?

я здавала мазок

galya (05 грудень 2012 - 12:29) писав:

Не розумію, як можна одночасно побачити ерозію і дисплазію. Дисплазія є наслідком довго не лікованої ерозії.Від ерозії до дисплазії проходить кілька років.Так мені пояснив мій гінеколог (йому довіряю 100%). В мене самої є ерозія, я її контролюю раз в півроку. Папіломавірус здебільшого не провокує дисплазії і ерозії, це страшилки лікарів. Лікар казав, що якщо є вірус, то він нікуди не дінеться, бо то залежить від імунітету людини (може проявитись після банального нежитю). Його треба лікувати , коли він в стадії загострення, імунними препаратами. І про прививку говорив, що то просто заробляння грошей - якщо імунітет слабкий, то ніяка прививка його не підніме.
P.S. Ходжу до приватника, то міг уже витягнути багато грошей на аналізи і лікування.

хочу трошки не погодитись
у мене була післяродова ерозія, поки годувала дитину грудьми, то не лікувала. при колькоскопії вигляд ерозії не змінювався (вона не збільшувалась), спостерігалася кожні 3 місяці. Потім здала цитологію і біопсію, яка виявила дисплазію ІІ ст. здавала мазак на ПВЛ і робила конус (конізацію шийки матки) бо дисплазія була в цервікальному каналі - куди ні один гінеколог не загляне :(
Але (ттт) нарешті в цьому році мене зняли з обліку. все гарно зажило. так як маю ПВЛ (16 тип) мушу щороку здавати цитологію
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   галюсик11 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2012 - 19:45

ну я так зроруміла що вже мож забути про другу дитину
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2012 - 20:14

галюсик11 (05 грудень 2012 - 19:45) писав:

ну я так зроруміла що вже мож забути про другу дитину

ви що!? навіть не думайте такого, цей вірус ПВЛ є в 90% людей, тільки він "спить", його дійсно немає смислу лікувати, а ерозія і дисплазія теж не є протипоказанням для пологів і вагітності, вірніше - краще їх пролікувати і ВПЕРЕД!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   галюсик11 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2012 - 20:46

uliarv (05 грудень 2012 - 20:14) писав:

ви що!? навіть не думайте такого, цей вірус ПВЛ є в 90% людей, тільки він "спить", його дійсно немає смислу лікувати, а ерозія і дисплазія теж не є протипоказанням для пологів і вагітності, вірніше - краще їх пролікувати і ВПЕРЕД!

дякую, то що і мож під час лікування мати стосунки з чоловіком
?????
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ульяна 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 грудень 2012 - 20:47

Мені для визначення ПВЛ Г брала мазок і помістила його в пробірочку з якоюсь рідиною і я це носила в лабораторію Ескулаб. Не виявили нічого.

Повідомлення відредаговано Ульяна: 05 грудень 2012 - 20:49

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   opaoka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 грудень 2012 - 11:51

Усім доброго дня, це моє перше повідомлення, якщо б щось не так і не в тему, скеруйте:)
Хотілось все зробити правильно, тому на планування вагітності вирішили проконсультуватись з лікарем: мабуть стандартний набір аналізів (всі ТОРЧі, СНІД, сифіліс, гепатити, на гельмінти, УЗД грудей, вн.органів, щитовидки)...але були підозри, після кольпоскопії, на вірусне ураження ШМ, скерування на ВПЛ та урео-, мікоплазму та хламідії, - справно все зробила, десь з місяць - півтори по часу.
Всі результати ОК, лиш виявили 51 тип ВПЛ (в Синево). В чоловіка не виявлено жодного.
На початку листопада призначили лікування обом: Альдазол, Валавір; Тержинан, Лаферобіно лиш мені.
Тиждень тому здавала ще раз ПЦР на ВПЛ - виявлено 35 та 51 типи. :15_5_6:
Так як проходили "дешеве" (за словами лікаря) лікування, призначили "краще": Алокін-альфа, протефлазид та ізопринозин, і через 2 місяці - знову на аналізи. Якщо не допоможе - на стаціонар під капельницю:(
Перечитавши темку і поза нею, зрозуміла що ВПЛ нікуди не дінеться, тоді чого ж вони очікують (лікарі) отим "лікуванням".... наразі вичитую що то за ліки, їхні показання і в шоці від цін:( та відгуків.
Чоловік все допитується - коли вагітнієм, а я не знаю що й думати. Чи варто йти ще до когось на консультацію?
пс. подумаю про це мабуть з наступного року, бо щось за останній квартал море інформації, але була б вдячна за поради.
:36_15_2:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Terketty 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2013 - 19:38

Папілома-вірус має багато різних форм. В мене були кандиломи (багато відростків) на внутр.статевих губах - дуже не гарні і неприємні штуки. Я ще й одну якось надірвала і з 5 міс. вагітності не могла навіть сидіти нормально - по суті на 2 міс. раніше пішла на лікарняний з роботи.
Не кожен гінеколог знає, що робити в цьому випадку вагітній. Моя тільки сказала, що я заразилась десь у спільній водоймі (море, басейн) і відправила до дерматолога. Той мене лікував кондиліном - зовнішнє нанесення тільки на кандиломи. Так мені випалювали до кінця вагітності. Після пологів все минулось буквально в 2 тижні.
Другу вагітність дуже боялась повернення, на щастя, все минулось. Третю доходжую теж без проблем. Головне, якщо зявляється молочниця, треба тут же лікувати, бо папілома-вірус дуже любить мокрість:26snow:
My Signature
Спойлер

Щастя, це коли маєш кому дарувати свій час!
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2013 - 20:27

Ось нічого з зовнішніх проявів нема, нічого не турбує, а лікар все каже аналізи здавати (ще тепер на щитовидку), лікувати ці 2 штами, якщо не вийде тим що вона каже, на стаціонар чимось іншим пробувати, невже все так загрозливо?, відповідно вже 2 рази відкладалась навіть спроба завагітніти :girl_cray: через ті ліки що приймала. Дали собі з чоловіком місяць передиху від ліків, і хочу вірити лікареві, бо інакше навіщо ж до нього ходити, і таки не знаю що робити...(вже 2 урогенітальних ПЦР то багато, і то не кінець:( )
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2013 - 20:51

opaoka (10 січень 2013 - 20:27) писав:

Ось нічого з зовнішніх проявів нема, нічого не турбує, а лікар все каже аналізи здавати (ще тепер на щитовидку), лікувати ці 2 штами, якщо не вийде тим що вона каже, на стаціонар чимось іншим пробувати, невже все так загрозливо?, відповідно вже 2 рази відкладалась навіть спроба завагітніти :girl_cray: через ті ліки що приймала. Дали собі з чоловіком місяць передиху від ліків, і хочу вірити лікареві, бо інакше навіщо ж до нього ходити, і таки не знаю що робити...(вже 2 урогенітальних ПЦР то багато, і то не кінець:( )

я не лікар, але мені дивно, що вас з чоловіком заліковують. Коли я пролікувалася від ПВЛ (тим же алокіном-альфа) більше ні разу мене на аналізи не посилали, я спитала лікарку чому, вона сама здивувалася "Навіщо тратити гроші на аналізи? вірус все-рівно є, і нікуди не дінеться". І лікували мені його не тому що він просто є, а тому що через нього не заживала моя ерозія. Я б на вашому місці прокунсультувалася з іншим лікарем
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 січень 2013 - 12:43

uliarv (10 січень 2013 - 20:51) писав:

я не лікар, але мені дивно, що вас з чоловіком заліковують. Коли я пролікувалася від ПВЛ (тим же алокіном-альфа) більше ні разу мене на аналізи не посилали, я спитала лікарку чому, вона сама здивувалася "Навіщо тратити гроші на аналізи? вірус все-рівно є, і нікуди не дінеться". І лікували мені його не тому що він просто є, а тому що через нього не заживала моя ерозія. Я б на вашому місці прокунсультувалася з іншим лікарем

Дякую за пораду. над цим вже теж розважаю зо 2 тижні, думаю куди податись :36_7_16: раніше ходила в Інтерсоно (до Медведєвої), непоганий підхід, ретельно дивилась, ерозія була (спричинено нерегулярними місячними - якщо щось таке є...), підлікували. А тоді щось туди дорого стало ходити, тому і змінила (відгуки про Склярову були і є хороші, але не "моє", на пояснення в неї чомусь часу нема, там така швидкість і оперативність, що дай дорогу:)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 січень 2013 - 12:59

Щойно з консультації від Сильвестр Г.Б., трохи черги, але хтось не з'явився по запису, я зайшла. Кажу що не на огляд, а поговорити - а вона, о, то ви з тих пацієнтів, що люблять поговорити, а у мене часу нема (але у мене мабуть був такий шокований вигляд, що час знайшовся:)) показала всі аналізи, фото з кольпоскопа (а паперів назбиралось чимало за 3 місяці), лише здивувалась чому не брали на біопсію, бо без того лікування невідоме. Так що я в очікуванні...маю з'явитись після місячних...побачимо!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 лютий 2013 - 17:09

Зробили біопсію тиждень тому - думала буде гірше :diablo: занесла на кафедру патології анатомії (моторошно там, брррр),
через 3 дні результат - CIN I ст., але що не може не тішити без койлоцитозу (вже змінені клітини).
Сьогодні почистили змінену тканину (оце неприємно і трішки боляче) методом радіохвильової хірургії... 14 лютого будемо гамати тортик хіба:)
Свічки для загоювання + алокін наразі. Очікування це зло, а що саме гірше, то коли намагаюсь цікавитись чимось іншим то все далі вичитую за дисплазію, ПВЛ і рак, а хочеться вже інші статейки)
Бережімось
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @net 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2013 - 09:49

Скажіть, будь-ласка, чи проявляються ці віруси, "болячки" якимись симптомами? і якщо після огляду гінеколога (без аналізів), на вигляд все добре чи можуть насправді бути якісь проблеми??
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2013 - 12:10

@net (12 лютий 2013 - 09:49) писав:

Скажіть, будь-ласка, чи проявляються ці віруси, "болячки" якимись симптомами? і якщо після огляду гінеколога (без аналізів), на вигляд все добре чи можуть насправді бути якісь проблеми??

У мене жодних симптомів не було, але саме на огляді кольпоскопом (Вас ним дивились) лікар помітив зміни в структурі тканини, і тому відправив на аналізи, хоча профілактично, якщо Ви хоча б щопівроку ходите на огляди, то аналізи ніби всім призначають. Також була задавнена, але пролікована ерозія.
Я вже для себе зробила висновок, що якщо ходиш до лікаря, то варто йому вірити, а якщо вже є певні сумніви, то варто шукати іншої думки.
пс. Думаю у Вас уже добре.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бланка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2013 - 17:08

У мене ерозія при тому що у скількох лікарів не була говориди що нічого страшного це протягом 5 років .
Здавши аналіз на флору і ще цитоголію -виявили що є атипічні клитини ,підозра папілома.Сьогодні ходила на огляд кольпоскопом як показали мені шийку матки це жах все червоне -діагноз перший ступінь дисплазії шийки матки завтра будуть робити кріодеструкцію.
Як я зрозуміло це все у мене від поганого лікування інфекцій, жоден з попередніх лікарів не пропонував мене огляд кольпоскопом.

На питання чи заважає це завагітніти - у деякій мірі так але це не головне жінки і з цим вагітніють але саме краще пролікувати до вагітності .
My Signature
Я не фея і живу, на жаль, не в казці … Тільки лише по-дитячому сподіваюся, що з часом все зміниться і стане легше дихати

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natasha 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2013 - 19:05

Я також кожних пів року ходила до гінеколога і чула від неї,що все добре,а коли почались болі пішла до іншої лікарки,а там......і величезна ерозія,і киста,і здала на папілома вірус-виявили,що він є....От такі у нас лікарі,потрібно в декількох консультуватись,щоб переконатись,що дійсно все добре.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @net 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2013 - 15:23

opaoka (12 лютий 2013 - 12:10) писав:

У мене жодних симптомів не було, але саме на огляді кольпоскопом (Вас ним дивились) лікар помітив зміни в структурі тканини, і тому відправив на аналізи, хоча профілактично, якщо Ви хоча б щопівроку ходите на огляди, то аналізи ніби всім призначають. Також була задавнена, але пролікована ерозія.
Я вже для себе зробила висновок, що якщо ходиш до лікаря, то варто йому вірити, а якщо вже є певні сумніви, то варто шукати іншої думки.
пс. Думаю у Вас уже добре.

ні, це звичайний огляд.. ніяких кольпоскопів.. напевне, коли якісь зміни видно вже на око то це погано... Дякую

Natasha (12 лютий 2013 - 19:05) писав:

Я також кожних пів року ходила до гінеколога і чула від неї,що все добре,а коли почались болі пішла до іншої лікарки,а там......і величезна ерозія,і киста,і здала на папілома вірус-виявили,що він є....От такі у нас лікарі,потрібно в декількох консультуватись,щоб переконатись,що дійсно все добре.

це точно. Не треба сліпо довіряти одному лікарю, який би він був хороший.. вони також люди і також помиляються... а час інколи так важливий. Моя мама пішла на черговий огляд і при ньому нічого н е виявили, здала аналізи, а в неї дисплазія 4 типу... Коротше у нвс усіх був шок... Сказали, що краще прооперувати, щобю бути спокійному, бо почнеться клімакс і будуть гормональні зміни в огранізмі... Ми оперували у Володько Наталії Антонівної на Броньовій, дуже хороший спеціаліст. Все, дякува Богу, пройшло добре. Потім назначили незначний курс опромінення. все ... це було 3 роки тому. А саме цікаве те, що в палаті моя мама була найстарша (46р) всі їнші, восновному, до 30 років. Я вважаю, що цього не потрібно боятися, ба бвгато чого зараз успішно лікується, а не затягувати , бо якщо проблема виникла, наврядчи вже сама і зникне.. Здоров"ячка Вам усім любі дівчата!!! :give_heart:
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Бланка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2013 - 15:56

@net-погоджуюсь з тобою ,що не потрібно боятись здоровья за гроші не купиш,і добре мати хорошого лікаря.Мені повезло що вчано помитили і що це 1-й ступінь ,мені аж страшно подумати щоб було через рік чи два .
Доречі зробили мені кріодеструкцію,сама процедура не болісна а от від знеболючих уколів відходила важко ,хотілось спати і нудило цілий день .Через з місці маю показатись .Не знаю але мені хочеться вірити що на 80 % це і є причина невагітності .
My Signature
Я не фея і живу, на жаль, не в казці … Тільки лише по-дитячому сподіваюся, що з часом все зміниться і стане легше дихати

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sincera 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 березень 2013 - 16:03

Привіт дівчата.У мене проблема, 9 січня я народила синочка, і тільки вчора пішла на огляд до гінеколога, виявили кондиломи, посилають на кольпоскопію...Я зараз закордоном, 11 квітня маємо повертатися додому, квитки на літак вже куплені. Мені сказали, що під час лікування грудне вигодовування неможливе, а от суміші неможна готувати наперед...Як мені бути, відкласти лікування чи що?!Порадьте будь - ласка.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

Вчора, 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

Вчора, 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  привіт дівчатка.потрібна допомога.в мене чоловік в АТО,скоро має повернутись і я хочу йому зробити такий військовий жетон,з якимосб гарним надписом шо можнапридумати,підскажіть будь ласка

27 жов 2014 00:20

Показати коментарі (2)

Зесічка світлина

Зесічка  Не сип, мила, скла, Ой, не сип, мила, скла під червоную рожу, Бо до неї я, ... Бо до неї я приступити не зможу. ...

26 жов 2014 23:59

Показати коментарі (5)

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Йду обирати свою хунту)))

26 жов 2014 12:18

матуся 27 світлина

матуся 27  Патріотичне покоління у нас підростає.От моя донечка(2,10 р,) бігає по кімнаті і весь час запитує коли ми підемо голосувати тому що так їй казав Порошенко.

26 жов 2014 11:25

Лукава Кішка світлина
Galicia світлина

Galicia  зробіть правильний вибір!!!!!!

Заблокований 26 жов 2014 10:04

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 жовтень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн