Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як лікувати дитину від глистів? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 64 Сторінок +
  • « Перша
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як лікувати дитину від глистів? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Inspector 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 червень 2012 - 00:29

прочитала темку всю! мене дане питання теж турбує, бо у самої виявили токсокару. купили ще й собаку, йому лиш місяць. злегковажила з даною покупкою. сьогодні давала собаці дитячий Пірантел-глисти виходили клубками, досі не можу відійти!!! Діти і тварини не сумісні-лиш тепер до мене дійшло!
Потрапила мені в руки книга Надіїї Семенової-славнозвісного паразитолога, раджу всім-вона розставляє всі крапки над і. В Криму існує її Школа здоров"я "Надія", де займаються чисткою від паразитів.

доречі, на рахунок бабок, які виганяють глистів, як тут писали,-я сміялася, не вірила! так от Семенова пише, що була на Кавказі, і там одна бабка теж таке робила-підпалювала якусь отруйну траву і люди дихали тим димом-глисти лізли через очі. чому? виявляється, вони реагують на наркотики!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Innusia 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 червень 2012 - 12:58

Перегляд повідомленняInspector (15 червень 2012 - 00:29) писав:

прочитала темку всю! мене дане питання теж турбує, бо у самої виявили токсокару. купили ще й собаку, йому лиш місяць. злегковажила з даною покупкою. сьогодні давала собаці дитячий Пірантел-глисти виходили клубками, досі не можу відійти!!! Діти і тварини не сумісні-лиш тепер до мене дійшло!
Потрапила мені в руки книга Надіїї Семенової-славнозвісного паразитолога, раджу всім-вона розставляє всі крапки над і. В Криму існує її Школа здоров"я "Надія", де займаються чисткою від паразитів.

доречі, на рахунок бабок, які виганяють глистів, як тут писали,-я сміялася, не вірила! так от Семенова пише, що була на Кавказі, і там одна бабка теж таке робила-підпалювала якусь отруйну траву і люди дихали тим димом-глисти лізли через очі. чому? виявляється, вони реагують на наркотики!

Десь я згодна. паразити не люблять отруйних речовин, але так виганяти глистів у дитини - на мою думку - це ще більш негуманний метод. Крім того, через очі можуть вилазити тканеві глисти, наприклад токсокара. але як виявляється аскариди також полюбляють покидати тіло хазяїна, коли з ним шось не те. і лізуть вони і носом і ротом і через кишковик.
Я просто хочу сказати щодо лікування. Я погоджуюсь, що є методи і народної медицини і лікарські препарати. Але треба зважати на те, що дитина не інструмент для дослідів. І якцо ви намагаєтесь лікуватися травою, то треба то робити також під наглядом лікаря. Справа в тім що всі лікарські засоби проходять дослідження. А з травою або чимосб таким нетрадицийним ви можете мати передозування набагато швидше аніж з ліками. Тому бідьте уважними. А ще добавлю, шо на кожен препарат є інструкція. і її треба дотримуватись. або радитись з лікарем.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Loza_SV 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 21 червень 2012 - 22:04

Ну звичайно, над дитиною не слід ніяких експериментів ставити. Бо тоді будете себе карати все життя, адже відповідальність лежить на МАМІ. Будь-яке лікування слід проводити під наглядом лікаря. Сьогодні хоча і висококваліфікованих лікарів і малувато, але у нас є право вибору. Якщо сумніваєтесь у професіоналізмі одного лікаря, йдіть до другого. Мамина інтуїція ніколи не підведе, а якщо до інтуїції будете ще щось знати з тієї, чи іншої проблеми, то точно знайдете гарного лікаря.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 червень 2012 - 00:20

Перегляд повідомленняLoza_SV (21 червень 2012 - 22:04) писав:

Ну звичайно, над дитиною не слід ніяких експериментів ставити. Бо тоді будете себе карати все життя, адже відповідальність лежить на МАМІ. Будь-яке лікування слід проводити під наглядом лікаря. Сьогодні хоча і висококваліфікованих лікарів і малувато, але у нас є право вибору. Якщо сумніваєтесь у професіоналізмі одного лікаря, йдіть до другого. Мамина інтуїція ніколи не підведе, а якщо до інтуїції будете ще щось знати з тієї, чи іншої проблеми, то точно знайдете гарного лікаря.

а у вас які симптоми були? Ми коли зверталися, нам казали: то все нормально... переросте....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 25 червень 2012 - 20:32

Innusia, тобто переросте? Глисти переросте,чи що?
а ентеросгель приймати після прийому препарату проти глистів чи до?.Бо разомнаскільки знаю ентеросгель з ліками не приймається,так як може послаблювати їх дію.і скільки часу треба давати взагалі ентеросгель?
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ewa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 липень 2012 - 13:51

нам сказала лікарка три дні підряд пірантел наще і через дві години давати сорбекс або смекту або ентеросгель і через два тижні знов теж саме -це від аскаридів.
My Signature
У мене було три лінієчки. Я порушила вимоги до Підпсиу.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LILIYAGAL 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 липень 2012 - 21:28

Дівчата, моїй малій рік і місяць. Останній місяць, вона змінила поведінку - дуже поганий апетит(раніще гарно їла), перехворіла (кищкова інфекція, сопельки, кашель вночі), бачу по малій, що щось не те (частіше просипається вночі і плаче ), якщо чесно почала здогадуватись про паразитів. Здали аналізи - виявили яйця аскаридів в калі. :girl_cray: Мабуть з пісочниці. Я в паніці, вона ще така маленька. Тут, хтось писав, що до 2х років дитину не трогає на рахунок цього, але ж якщо вже виявили і навіть не гостриків, то треба їх вивести.. лікар виписала пірантел. Що ще порадите? Коли потрібно здати повторний аналіз?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ewa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 липень 2012 - 08:26

Перегляд повідомленняLILIYAGAL (02 липень 2012 - 21:28) писав:

Дівчата, моїй малій рік і місяць. Останній місяць, вона змінила поведінку - дуже поганий апетит(раніще гарно їла), перехворіла (кищкова інфекція, сопельки, кашель вночі), бачу по малій, що щось не те (частіше просипається вночі і плаче ), якщо чесно почала здогадуватись про паразитів. Здали аналізи - виявили яйця аскаридів в калі. :girl_cray: Мабуть з пісочниці. Я в паніці, вона ще така маленька. Тут, хтось писав, що до 2х років дитину не трогає на рахунок цього, але ж якщо вже виявили і навіть не гостриків, то треба їх вивести.. лікар виписала пірантел. Що ще порадите? Коли потрібно здати повторний аналіз?

Пірантел самий щадящий для організмі і саме менше токсичний,якщо чесно то я б навіть іншого не брала для такої манюні ми також його сьогодні почали пити в суспензії по 5мл три дні підряд.
My Signature
У мене було три лінієчки. Я порушила вимоги до Підпсиу.
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2012 - 21:30

Люди можуть бути заражені від о до 200 років. То неправда, що немовлята не заражаються. А аскариду ви могли занести додому на черевичках а потім дитина проковтнула яйця разом з пилом. Тільки не думайте, що я ьуь кажу про негігієнічність... виявляється, що глисти такі мерзотники, від яких одною гігієною не можна врятуватися. неможлидо отримати таку стерильність, шоб уникнути зовсім зараження.
На предмет пірантела скажу, що він слабкий щодо аскарид. Я б радила суспензію вормила, але вам треба з лікарем порадитись як приймати. справа в тім, що пірантел не впливає на личинки аскарид, а вам потрібно пролікувати дитуну так, щоб не залишити глистам нового шансу на життя. Аскариди - підступні дуже. Вони наносять руйнівну силу на личинковій міграційній стадіі, потім вони не всі одночасно можуть потрапляти до кишковика. Буває таке, що довго мігрують по органах, а потім заселяють кишковик. Тому я не думаю, що пірантел - це є вихід. Я не проти пірантела, просто у даному випадку лікування може затягнися, або не бути 100% ефективним. Чесно кажу: порадьтесь з паразитологом або епідіміологом. вони краще розуміються на глистах, ніж терапевти та гастроентерологи.

Перегляд повідомленняewa (02 липень 2012 - 13:51) писав:

нам сказала лікарка три дні підряд пірантел наще і через дві години давати сорбекс або смекту або ентеросгель і через два тижні знов теж саме -це від аскаридів.

А мені проти аскарид пірантел не радили. Паразитолог сказала, що вони настільки пристосувалися, що пірантел їх не бере. І курс нам радили геть інший. Я думаю, якщо мова про кишкових дорослих глистів - то тут одноразовий прийом. Але аскариди мають такий цикл розвитку, що краще їх лікувати в три заходи через 3-4 тижні.
прийняли ліки - почекали 3-4 тидні, знову прийняли - 3-4 тижні, знову повтор. Кадуть, що тільки так можна гарантувати виліковування від дорослих та личинок. А в іншому випадку аскариди через деякий час з"являться. Тоді люди кажуть про неєфективність ліків. Хоча все залежить від правильного курсу і дози.
Це я не сама придумала. Я дійсно мала дуже багато причин радитись саме з паразитологом.

Перегляд повідомленняHalina (25 червень 2012 - 20:32) писав:

Innusia, тобто переросте? Глисти переросте,чи що?
а ентеросгель приймати після прийому препарату проти глистів чи до?.Бо разомнаскільки знаю ентеросгель з ліками не приймається,так як може послаблювати їх дію.і скільки часу треба давати взагалі ентеросгель?

Ентересгель зранку, ліки на ніч. і так протягом всьго періоду лікування, а потім ще 3-5 дні один ентеросгель.
Хоча не всі діти можуть його пити. Я ще варила кашу размазню рисову або вівсянку. Мені паразитолог сказала, що велику токсичність має не так лікарський засіб, ак самі глисти, особливо коли вмирають і починають розкладатися ферментами у кишковику. головна задача адсорбентів - накнайшвидце вивести продукти розкладу з організму. А якщо про дитину - то це дуже важливо.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenaC 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2012 - 00:38

Читала, що чорниця теж помічна при лікуванні глистів. Радять по 1 стак. в день.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2012 - 14:53

[quote name='OlenaC' timestamp='1341614321' post='1421923']
Читала, що чорниця теж помічна при лікуванні глистів. Радять по 1 стак. в день.
[/quote

Чорниця взагалі дуже корисна для організму. там багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів.
Але якщо проти глистів - то тут лище ліки, нажаль ((
Ніколи ви не зможете вигнати або вбити глистів, особливо цепня або аскариду. Я вже мовчу про токсокару.
Просто вживання в їжу багато вітамінів компенсує з"їдені глистами речовини і виникає ілюзія що стало краще. Але то все лише ілюзія.
Мені паразитолог взагалі сказала, що сучасні глисти так пристосовуються, що навіть аналізи крові на антитіла не дуже добре працюють. Виявляється глисти теж роблять все можливе для того, аби їх не знайшли та не вбили.

Повідомлення відредаговано Innusia: 07 липень 2012 - 14:58

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Loza_SV 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 липень 2012 - 18:54

У вас така маленька дитина, що навіть радити щось боязко. Але я знаю 100% одне - лікування слід проводити під пильним наглядом лікаря! Обовязково лікування проводять у 3 етапи: 1-підготовка до лікування, 2-саме лікування, 3-реабілітація. Важливу роль у лікуванні відіграє правильність підбору самих ліків. Вам тут вже радили саше Ворміла, цей препарат призначають дітям від року. Для лікування аскоридозу він є ефективним також. Аскаридоз дуже небезпечний!!! Обовязково лікуйтесь. Аскаридоз небезпечний через свою міграцію личинок, бо в цей перід вони пошкоджують майже всі органи.

Деяка інформація про патогенез: Яйця аскарид потрапляють через рот у шлунок, потім в тонку кишку, де розвиваються личинки, потім проникають у венозні судини слизової оболонки, потім личинки потрапляють в печінку, серце, легені, піднімаються в бронхи, трахею і глотку. Потрапляють в рот, заковтуються зі слиною, повертаються в тонку кишку, де розвиваються до статевозрілих глистів. Весь цикл розвитку аскарид від моменту зараження людини до появи у фекаліях яєць нової генерації становить 2,5-3 міс.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SveticSV 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 липень 2012 - 22:59

хочу поділитись досвідом і інформацією.Моїй донечці зараз 2,5р.маємо проблеми з аскаридами-з лютого неможемо їх позбутися,пройшли ЧОТИРИ курси лікування -результату немає...ситуація щоразу гірша бо "садимо" її і свою печінку,в неї постійно болить живіт,в недавно на фоні аскаридозу мали кишкову інфекцію-тиждень лежали на Орлика,кололи АБ,потім мали такий дисбактеріоз що мала поносила 5 днів водою і важила менше 8 кг.я працюю в медицині,є купа знайомих у всіх лікарнях,лабораторіях,ходила до самих толкових і ніби найдосвідченіших лікарів(завідуючих і тут теж згадуваних)....результату нема-всі руками розводять(не знають чому вони не гинуть),пили і ворміл,і вермокс,і зентел,і антипаразит....я все вже пробувала -кожному лікареві і його схемам...а потім виявилось що всі ці ліки були підробні....допоміг нам зентел в рідині привезений знайомим з Польщі,пропили як треба 2-ма курсами....повторили за міс аналіз..і я в шоці......знову яйця аскарид!видно ми попали в фазу коли вони десь мігрували...до кого йти не знаю,мала мало важить,постійно з кишківником проблеми...норм.флори практично немає(за рез.аналізів).Просто якесь зачароване коло...може хтось щось може підказати...якогось грамотного паразитолога(я ще з таким спец.гн консульт.)сил нема вже дивитись як дитинка страждає. дякую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 липень 2012 - 08:54

[quote name='SveticSV' timestamp='1342126773' post='1426951']
пробували давати з часнику клiзми...хоча би 5 днiв..принаймi не зашкодить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana143 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 липень 2012 - 15:47

Перегляд повідомленняSveticSV (12 липень 2012 - 22:59) писав:

хочу поділитись досвідом і інформацією.Моїй донечці зараз 2,5р.маємо проблеми з аскаридами-з лютого неможемо їх позбутися,пройшли ЧОТИРИ курси лікування -результату немає...ситуація щоразу гірша бо "садимо" її і свою печінку,в неї постійно болить живіт,в недавно на фоні аскаридозу мали кишкову інфекцію-тиждень лежали на Орлика,кололи АБ,потім мали такий дисбактеріоз що мала поносила 5 днів водою і важила менше 8 кг.я працюю в медицині,є купа знайомих у всіх лікарнях,лабораторіях,ходила до самих толкових і ніби найдосвідченіших лікарів(завідуючих і тут теж згадуваних)....результату нема-всі руками розводять(не знають чому вони не гинуть),пили і ворміл,і вермокс,і зентел,і антипаразит....я все вже пробувала -кожному лікареві і його схемам...а потім виявилось що всі ці ліки були підробні....допоміг нам зентел в рідині привезений знайомим з Польщі,пропили як треба 2-ма курсами....повторили за міс аналіз..і я в шоці......знову яйця аскарид!видно ми попали в фазу коли вони десь мігрували...до кого йти не знаю,мала мало важить,постійно з кишківником проблеми...норм.флори практично немає(за рез.аналізів).Просто якесь зачароване коло...може хтось щось може підказати...якогось грамотного паразитолога(я ще з таким спец.гн консульт.)сил нема вже дивитись як дитинка страждає. дякую

А не могло бути повторного зараження?

Перегляд повідомленняNetli (15 березень 2012 - 14:44) писав:

так, чайна ложка кларетину!

Привіт!Розкажу свою думку, ми консультувалися у багатьох лікарів.....тому про глисти аж забагато знаю, всі лікарі кажуть що власне ворміл і зентел дуже токсичні для печінки і жовчного, тому не рекомендують, а власне аскариди обов"язково потрібно через 2 тижні знову гнати, бо перший раз ми вбиваємо дорослих які в кишківнику, а яйця їхні відкладені у легенях, печінці, нирках...живі і розвиваються, тому потрібно обов"язково повторно лікувати, а паралельно підстрахувати шлунок і печінку, як я вже казала кларетин, біле або чорне вугілля і галстена в крапельках, або світанок!( у мене батьки лікарі). тому маю у кого вчитися!Не хвилюйтеся, це не страшно, але і не запускайте, обов"язково лікуйте, це ж паразити які їдять наших дітей!!!!

Не змогла стриматися, вибачайте. А як виявляють наявність яєць аскарид у організмі, якщо вони відкладені у печінці, легенях і нирках? Аскариди розмножуються у травному тракті (у кишківнику). З яйця (якщо воно не вийшло з каками) виходить личинка і для того щоб вона стала дорослою вона повинна пройти коло по кровоносних судинах, легенях, глотка і знову шлунок кишківник.

Перегляд повідомленняSashen (15 березень 2012 - 22:38) писав:

Дякую за пораду :wink: . Я також дуже остерігаюсь Ворміла і Зентела. Але Пірантел навіть не вбив дорослих аскарид, бо вони так і не вийшли, а личинки (що у печінці і легенях) вже вийшли у кишечник, бо вони ж і перетворилися на дорослих аскарид, які несуть тепер яйця по яких були виявилені.
Аскариди не розмножуються в організмі людини, вони тільки несуть яйця, які потім мають дозріти в грунті і перетворитися на личинок. Потім личинка попадає в організм людини через немиті овочі, фрукти, або просто з брудними руками (що дуже характерно для дітей, які граються в піску)і вже через кишечник потрапляє в печінку, потім в серце, потім в легені, а далі людина викашлює їх і проковтує знову. На цьому етапі личинка в кишечнику вже виростає в дорслу аскариду, яка несе яйця... і так по колу.
Може ця інформація комусь згодиться, бо я вже начиталася за два тижні і тепер вже знаю про тих аскарид як про себе :wacko3: .
Просто ті всі препарати протиглисні не завжди і не всім допомагають. А я спати спокійно не можу, знаючи що воно лазить в животику малечі.
Буду ще пробувати за порадою лікаря Декаріс. Якщо допоможе, то обо'вязково повідомлю.

Помиляєтеся, аскаридам якраз дуже добре розмножуватися в людському організмі і вони це роблять. Пишу це просто для того щоб не вводилися в оману інші, хто буде перечитувати цю тему.

Повідомлення відредаговано oksana143: 17 липень 2012 - 15:44

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюська Н 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2012 - 09:00

У нас більше місяця тму виявили аскариди(хоча прочитавши всю цю темку розумію, що нам не повністю правильне лікування призначили), спочатку приписували пірантел , але це все без антигістамінних і сорбентів, пропили два курси, глисти як були так і алишились, потім прописали ворміл, пройшли курс, дитина вже місяць плаче ,що болить животик, я все думала, прпє , вийдуть глисти, перестане боліти,а з кожним днем все гірше жаліється. Що мені робити , чи їхати до Львова??Але до кого саме , хто є толковий??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Волиняночка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 липень 2012 - 09:47

Я останній раз дитину свою лікувала не пірантелом і вормілом,що допомагають за три - чотири дні,а трав*яними таблетками від глистів(забула як назва вдома буду напишу).Правда курс лікування довший,але без хімії і садіння печінки.Нам їх приписала педіатр,вона мені сама дала можливість вибрати чим лікувати.Тим більше,що ці таблетки йдуть з вітамінами і покращують апетит,я це відразу побачила по малому.А,і ще хочу здати все таки малому кров з вени на наявність всіх видів глистів,правда в нашому місті це не роблять.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2012 - 09:52

Перегляд повідомленняВолиняночка (23 липень 2012 - 09:47) писав:

Я останній раз дитину свою лікувала не пірантелом і вормілом,що допомагають за три - чотири дні,а трав*яними таблетками від глистів(забула як назва вдома буду напишу).Правда курс лікування довший,але без хімії і садіння печінки.Нам їх приписала педіатр,вона мені сама дала можливість вибрати чим лікувати.Тим більше,що ці таблетки йдуть з вітамінами і покращують апетит,я це відразу побачила по малому.А,і ще хочу здати все таки малому кров з вени на наявність всіх видів глистів,правда в нашому місті це не роблять.

подивіться будь ласочка дома назву тих таблеточок, а вони теж від аскаридів?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 липень 2012 - 08:00

Була я в одного лікаря, поприписував на травах ліки, лікуємось, напишу потім результат.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кошк@ 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 26 липень 2012 - 09:41

Мій похресник алергічний і йому тоді було не повних 2 роки. То вона радила зранку чайну ложечку соку з квашеної капусти і 10 сухих (не підсмажених!) зерняток гарбуза. Казала якщо він любить зернятка то давати частіше ну і сік капусти теж можна.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 64 Сторінок +
  • « Перша
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Фіалочка світлина

Фіалочка  Так хочеться,щоб ЧУДО сталось в моєму житті...

Сьогодні, 12:46

Показати коментарі (1)

iraira світлина

iraira  Засмучені очі твої, Україно... І їх засмутив не осінній туман... В боях за свободу сини твої гинуть... А скільки ж іще - помирають від ран!.. Не роси, а сльози схилили калину... І вічною буде печаль матерів... Мій Боже Святий! - збережи Україну! - Сьогодні щиріших не знайдено слів!... Ми віримо в те, що мине зла година!.. Сам Бог нам велів залишатись ЛЮДЬМИ! Хай стане щасливою знов Україна!... А з нею - мудрішими станемо й ми...

Сьогодні, 12:41

Maмуся світлина

Maмуся  А за вікном малюсінькі сніжинки...бррр)))

Сьогодні, 10:42

Показати коментарі (2)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Надворі легкою хмаринкою лягає осінь. Неквапливо, безтурботно, вона обіймає дерева і легким подихом освіжає повітря. Небо змінює свої літні фарби, на вбрання по сезону. А ми, з радістю чи з сумом, кутаючись в улюблені теплі речі, заварюємо філіжанку ароматної кави...

Сьогодні, 08:08

Аліска світлина

Аліска  через тиждень вибори, в моїй країні, в якій йде війна. Дуже відповідально ставлюсь до цих виборів, запрошую подискутувати у відповідній темі.

Вчора, 12:28

Показати коментарі (2)

alibi світлина

alibi  Ого, дівчата, я в шоці, згідно з синоптиком-цього четверга вже у Львові мокрий сніг((((((((((((((

Вчора, 11:12

Показати коментарі (4)

Зесічка світлина

Зесічка  Нагадую, що тривають останні дні голосування в Конкурсі українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!" Встигніть обрати свого фаворита в жовто-блакитних номінаціях

Вчора, 10:52

Показати коментарі (1)

zvjozdochka світлина

zvjozdochka  БАЛДІЮ від запаху гелю для душу "Бразильское кофе" Ів Роше..м-мм-м

18 жов 2014 21:45

Показати коментарі (1)

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дівчатка помоліть щоб пройшла добре операція. У мене позаматкова(

18 жов 2014 11:19

Показати коментарі (23)

Gabi 7 світлина
Всі зміни →