Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як лікувати дитину від глистів? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 65 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як лікувати дитину від глистів? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 лютий 2011 - 21:36

Перегляд повідомленняIranova (8.2.2011, 21:13) писав:

домашніх тварин треба глистогонити раз в квартал, а бажано і щомісяця якщо гуляє по "злачних мєстах"
в дітей до року визначити глистів крім як з калу важкувато, але точно помітно бо манюньок сильно вражають - не пропустите

в домашніх тварин бувають людські глисти? дайте почитати де ви то вичитали
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 08 лютий 2011 - 21:53

В нас за другий раз сьогодні висіялись яйця гостриків.починаєм лікування всієї сім"ї пірантелом.От тільки нам більше нічого не приписали для печінки і проти алергії.Може це потрібно при більшій дозі від аскаридів?
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Iranova 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 лютий 2011 - 22:17

Перегляд повідомленняirunka (8.2.2011, 21:53) писав:

В нас за другий раз сьогодні висіялись яйця гостриків.починаєм лікування всієї сім"ї пірантелом.От тільки нам більше нічого не приписали для печінки і проти алергії.Може це потрібно при більшій дозі від аскаридів?

Для гостриків достатньо, але там повтор через тиждень чи скільки плбс мийка квартири включно з люстрами.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

Перегляд повідомленняinchik (8.2.2011, 21:36) писав:

в домашніх тварин бувають людські глисти? дайте почитати де ви то вичитали

Домашні тварини яйця аскарид можуть принести з вулиці на собі чи в слині. Банально собака облизала дитину чи погладити пса (який себе теж вилизує) і привіт! А токсокароз - це взагалі інвазія собачими паразитами типу toxocara canis, тобто собачі. Чи заражаються котячими - вчені ще досліджують.
Взагалі ми робили аналіз калу на я/г на 14 паразитів, якими може заразитись людина різними способами.

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
При гостриках ще дитині трусики з резинками щоб до попи не добиралась. постільну білизну поки пролікуєтесь бажано міняти щодня і прасувати з обох сторін...
це так по максимуму...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martiny 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 лютий 2011 - 22:53

Загалом для профілактики необхідно раз в півріччя пройти усій сімї лікування від гельмінтів бо якщо лікувати саму дитину ефекту не буде!!!! Наприклад ми використовуємо Зентел або Ворміл!
1. Найкраща діагностика це лебораторна, точно не компютерна
2.лікуватись потрібно згідно ВОЗівських схем а не хаотично
3. Лікування сімєю
4. усунути усі домашні тварини
5. контрольні аналізи
6. власна гігієна
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маринка1988 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 01:37

доброї ночі. толку з того, яка річ може йти всією сімєю ну чоловік, мала , (я не можу -вагітна), вимию я коврик хату ііііііііііііііі......................???????????????
я живу з батьками + з нами ще 7 моїх братів і сестер молодших які за собою не слідкують, як я їм втолкую що з вулиці треба мити руки, тварини в нас є але не вхаті і я слідкую щоб мала до них не торкалася або відразу йшла мити руки. але я от зараз подумала що вона могла і заразитися в баби в селі, бо вона там була пару днів просто дурдом з тими глистами і де вони тільки взялися на наші голови.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 01:47

Значить лікуються ВСІ хто живе в хаті і вимивається ВСЯ хата і глистогоните собак чи котів які в контакті. Навіть якщо вони живуть не в хаті. Перевірте малу на дизбак, алергію. Здайте аналізи (заг крові, сечі, копрограму) будете бачити. глисти чіпляються до слабких

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Може піску землі десь наілась, щось в рот потягла...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 10:23

Iranova, ,я з дечим не згідна.У нас були 2 види глистів,а еозинофіли були в нормі(1).Сама знаю ,що мають бути підвищені.Парадокс?
Будь-які глисти передаються від людини до людини-через немиті руки,приготування їжі брудними руками.Головне,щоб яйця потрапили на руки,а далі в рот.
При будь-яких глистах лікується вся сім"я(з власного досвіду)
А на рахунок домашніх тварин-першими словами ,коли ми прийшли до інфекціоніста,були,чи є дома тварини.Якщо є,то лікування марне,через деякий час буде рецидив.
З усім решта згідна.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 10:23

Iranova, дякую за такі вичерпні відповіді.
гоніння глистів то, звісно, добре. але дуже хвилює токсичність хімпрепаратів (Ворміл, пірантел і т.п.) і шкода дитячої печінки.
від піску, землі і брудних рук всеодно не завжди виходить вберегти.
мені більше по душі метод Х.Кларк
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 10:27

маринка1988, ,не переживай,тобі не можна)
Добре мий дитині руки і часто.Головне,щоб в рот не тягла.
А на рахунок вагітних-моя знайома гінеколог в приватній клініці всіх вагітних заставляє здавати на глисти.То каже,що ужас,майже у всіх є.Ще й якось вони лікуються,хоча не уявляю чим.
Не гризись,у всіх глисти є,просто не всі про це знають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 12:34

inchik, тому їх просто так і не пють...
мали би після того призначати ще для очищення печінки (типу хеппель і тд). і препарати треба дивитись яке виробництво. пірантел купляю тільки польський, а ще ліпше французький.
Оськін, а які саме були глисти у вас? в такому випадку треба здавати IGG до трьох видів. еозофіли можуть бути в нормі при гостриках. в решту впадках - не знаю... хронічний лямбліох теж може таке давати...
хоча зараз багато лікарів кажуть про змазаність симптомів. :(
аскаридоз і токсокароз не передаться. хіба би дитина запхала руки в землю (де були яйця) а потім вам в рот. а просто від людини до людини - ні. ще через погано промиті фрукти. при термічній обробці вони вмирають... з їжею - хіба річкова риба, слабосолена ікра і риба, сирувате мясо і тд

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
в нас теж еозинофіли в нормі, а igg токсокар показує. в калі його не вичислиш. мусим здавати igm і ще якийсь...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 12:41

Iranova, у нас був карликовий ціп"як і лямблії.
аскариди були у племінника,то теж еозинофіли в нормі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ice 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 13:07

Перегляд повідомленняОськін (6.2.2011, 14:58) писав:

Ice,якщо виявили раз,значить точно є.Вам пощастило,що вони висіялись за перший раз,бо іноді кілька разів здають,а яйця не знаходять,хоча глисти і є.
Пірантел для аскарид залегкий препарат.У мого племінника(дитині рік)теж знайшли аскариди.Прописали наступне-тиждень підготовки-жовчогінне(хофітол),панкреатин.Потім лікування-препарат від глистів(альдазол),хофітол,панкреатин,і протиалергійне(діазолін).Бажано зробити клізми.Після цього ще кілька тижнів пити для пітримки печінки щось(галстена,хофітол...).
Обов"язково лікуватись всій сім"ї,і зробити дома ген прибирання,щоб не було повторного зараження.
До лікування слід поставитись серйозно.А взагалі то від глистів лікують інфекціоністи ,а не гастроентерологи.Удачі!

І ще-а хіба копрологія виявляє глисти?По-моєму,це аналіз на перетравлювання їжі.Чи я помиляюсь?

Я подзвонила до знайомого педіатра, щоб ще порадитись. То вона сказала, що можна давати той Пірантел, а ще щось антигістамінне (сказала Зодак, бо знає, що я його маю вдома) та Галстену для печінки. А ми з чоловіком повинні пити Альдазол. Дітям до 3 років його не можна. Я надіюсь, що малому Пірантел допоможе. І ще, хіба ген. прибирання щось дає, хіба аскариди передаються побутовим шляхом?
Щодо копрології, то ви праві. Ми здавали її, бо 3 тижні тому лежали в лікарні з кишковою інфекцією і приймали антибіотики. Але графа Яйця гельмінтів там є.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksushaF 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2011 - 16:48

Ми лікувались препаратом "Гельмінтокс", від підходить також і для профілактики.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юльчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 лютий 2011 - 16:55

даю малому для профілактики раз на рік Пірантел, а ще кажуть, що добре давати дітям квашені огірки. Мій їх раз в тиждень точно їсть
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2011 - 14:15

Коліжанка розмовляла із знайомим хірургом, то він порадив їм не давати протиглистних таблеток. Мотивував тим, що глисти мутували і на них ці таблетки вже не діють. А пічкати дитину хімією лишній раз не варто.
Порадив такий лік:
100 гр меду натурального
1 лимон без шкірки (чи то сік з одного лимона?)
100 гр гарбузового сирого насіння
Перемолоти, перемішати. Давати 2тижні дітям по 1 чайній ложечці, дорослим по 1 столовій ложці раз в день зранку натще за пів години до їди.
Чесно кажучи, мало вірю, що цей засіб так чудодійно виводить глисти, але те, що від таблеток глисти не пропадають, то я теж замітила.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mila.it 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 21:34

В малого дурна привичка пальчик в ротик пхати, коли спати хоче, от і на новий рік коника погладив, а потім і пальця засунув, мабуть, бо після свят в нього аскариди появилися, при чому що самі побачили їх..., він в мене квашене полюбляє, от і вони почали вилазити. Ми спочатку попили Пірантел, і ніби все добре було..., але..., зараз знову мучиться, виснажений такий, весь час на руки проситься, присідає і за животик ловиться. Так нам порадили робити клізму з молока і часника, і ще сік квашеної цибулі, та й гарбузове насіння наще дві столові ложки перемолоті в кофемолці.Побачимо що з того вийде. :(
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 лютий 2011 - 22:42

всі говорять що молоко з часником дуже їх вбиває це не правда- виявляється що молоко є оживляючим препаратом для глистів , воно вбирає всі отруйні речовини в себе, наприклад- перевірено з власного досвіду_ в сусідів був пес , його отравили так сильно що він навіть з буди не міг вилізти, то моя баба принесла йому молоко відразу з під корови ще з пінкою-на другий день пес був здоровий , отже випливає звідти що в період лікування глистів , не можна давати молоко, бо вони всі виживуть.от така історія
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kamel 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2011 - 17:39

Перегляд повідомленнямаринка1988 (13.2.2011, 22:42) писав:

всі говорять що молоко з часником дуже їх вбиває це не правда- виявляється що молоко є оживляючим препаратом для глистів , воно вбирає всі отруйні речовини в себе, наприклад- перевірено з власного досвіду_ в сусідів був пес , його отравили так сильно що він навіть з буди не міг вилізти, то моя баба принесла йому молоко відразу з під корови ще з пінкою-на другий день пес був здоровий , отже випливає звідти що в період лікування глистів , не можна давати молоко, бо вони всі виживуть.от така історія

це правда, нам лікарка казала коли даємо протиглистні препарати то молока не давати, бо для глистів молоко це як лікарство, вони відживають.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2011 - 19:19

маринка1988, права,молоко під час травлі відміняється.Ще має бути безвуглеводнева дієта-не можна печива,булочок,каш.
Mila.it, ,обов"язково напиши нам про ефект!
Коли я була мала,з"їла багато винограду і вилізла аскарида.Мама потравила чимось(я забула назву тих таблеток),то вилізло ще 4.м@рійк@, правильно робиш,що мало віриш в то.Хірурги не інфекціоністи.Я думаю,що якби все було так просто,то таблетки би були на основі меду,лимону і насіння,або інших рослин.А насправді вони в більшості синтетичні і дуже токсичні.Коли ми їх пили,то голова ще півгодини крутилася.
Нам в півтора виписували таблетки,які йдуть з чотирьох і шести років,бо нічого кращого ще не придумали за словами лікаря.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2011 - 21:15

а на рахунок кавуна+виноград на протязі ну думаю 5 днів з тебе ціла купа почне вилізитала? в газеті здоровя, прочитала що одна жінка поїхала на море заробляти і встроїлася на виноград збирати і кавуни, сонце вітер і мороз:жартую, ну кроче в спеку не хочеться так їсти дуже то вона їла кавуни і виноград.Одного разу почав боліти її живіт і дуже сильно захотіла в туалет, сіла під кущем і не повірите пів відра всякої гадості, вибачте за виражения, не знаю де воно всьо в ній сиділо і чи то правда, но судячи з попереднії дописів, все ж таки в тому щось є
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 65 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Matysya світлина

Matysya  Діти - це клопоти, труднощі, крик, шум, бардак. Але коли підходиш до них сплячих, поправляєш ковдру, цілуєш в носик, щічки, і розумієш, що це найбільше щастя в житті !!!

Сьогодні, 06:08

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  Два роки тому, Бог дав мені саме найбільше щастя мого життя, - сина. Хлопчику мій, з Днем Народження!

Сьогодні, 03:51

Dianisimka світлина

Dianisimka  З чого ж, все-таки, щастя починається? З двох смужок на тесті твоєму, з УЗД, яке показує зовсім ще крихітне і красиве дитинча, з того, що тепер ви завжди будете втрьох

Вчора, 17:28

Показати коментарі (1)

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

29 жов 2014 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

29 жов 2014 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  привіт дівчатка.потрібна допомога.в мене чоловік в АТО,скоро має повернутись і я хочу йому зробити такий військовий жетон,з якимосб гарним надписом шо можнапридумати,підскажіть будь ласка

27 жов 2014 00:20

Показати коментарі (4)

Зесічка світлина

Зесічка  Не сип, мила, скла, Ой, не сип, мила, скла під червоную рожу, Бо до неї я, ... Бо до неї я приступити не зможу. ...

26 жов 2014 23:59

Показати коментарі (5)

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Йду обирати свою хунту)))

26 жов 2014 12:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 31 жовтень 14 )

• З днем народження
    Lara! 
    - Вік: 37
  • З днем народження