Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як лікувати дитину від глистів? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 67 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як лікувати дитину від глистів? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:06

Наташа М, Впевнена на 200%.Ми травили препаратом Макмірор.Це найпростіші паразити типу амеби
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:38

Перегляд повідомленняSophy (2.12.2009, 21:32) писав:

Я на днях витягла рибку з морозилки посмажити. Розморозила, порізала, а як почала солити то просто була в шоці. Взяла один із шматочків, а за ним щось тянеться. Словом то був глист довжиною десь 15 см і досить широкий. Гидко було до неможливості. Блін ми ж постійно ту рибу їмо. В неті всюди пишуть, що уся не морська риба кишить паразитами. Морська також має, але менше. Просто так співпало, що та зараза поселилась не у кишках, а у м'язевій тканині і я її побачила у філе. А так хто його знає скільки глистів було у тій рибині в кишках та інших органах, з якої філе зробили. От тепер думаю, що необхідно профілактику якусь провести. Раніше приймала Вермокс і відчула дуже суттєве покращення, але розумію, що профілактити треба усіх включаючи і малого. Може хтось знає з якого віку можна давати дитині насіння гарбуза? І я так думаю, що усіми цими методами з травами, насінням, горіхами можна вивести глисти з органів травлення, але як бути із тими видами, які живуть будь-де (легені, м'язи...). Таких напевне трави не беруть? Чи я помиляюсь?

Для того і дітям потрібно варити або пекти не менше 40 хв., а жареної думаю не конче давати.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:43

Щодо проносного, то його дійсно радять пити, коли лікуєтеся від глистів. Скоріш за все , цей рецепт для дорослих :) .

Прихований текст
Відоме ще в Прадавній Русі засіб від глистів використовується й у наш час: 300 г очищених сирих насінь гарбуза ретельно розтерти, залити 60 мол води й перемішати. Можна також розтерти їх зі свіжим брусничним соком. Отриманий засіб ухвалювати на голодний шлунок невеликими порціями протягом 1 години. Через 4 години необхідно прийняти проносне, а через 30 хвилин зробити ще й клізму. Лікування продовжувати протягом 2 тижнів.
.

А щодо фаз місяця, то я поділилася інформацією, а кожна мам вирішує скористатися нею чи ні :db: .
Наташа М, я також помітила, що коли місяць у повні, то малого обсипає, а коли місяць худий - то , відповідно, і малому краще. Тому думаю, шось у цьому все таки є, але я нікого не закликаю в це вірити :blush: .

Бажаю всім нам здорових діточок :acute: !
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 17:52

так, радять проносне або очищувальну клізму зранку, коли лікують від глистів, якщо приймають хімпрепарат звечора, щоб трупи глистів вивести з кишківника разом із залишками хімпрепарату...або як мінімум сорбент прийняти (смекта, активоване вугілля)
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 грудень 2009 - 20:07

Нам крім Декарісу прописали Лактомун по 0,5 пакетика в день 14 днів. І глюконат кальцію 0,5 табл. вдень.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 20:08

Перегляд повідомленняНаташа М (3.12.2009, 15:40) писав:

:help: Ви впевнені? я таке вперше чую.

Точно.У мене колись терапевт запідозрила,бо місяць температура трималась, то ломадей призначила, а потім ще Хепель, щоб антибіотик з печінки вивести.
Ми сьогодні теж отримали результат - лямблії. Робили в СЕС, лікарка сказала порадитись з педіатром щодо лікування, бо якщо безсимптомно лямбліоз протікає,то краще такій малій дитині не лікувати, бо від ліків сучасних більше шкоди,ніж від лямблій (її слова.) Але у малої знов висипка і спить дуже погано,вчора,бідне,до 3-ї ночі крутилось, плакало,ніс чухало.Видно,дійсно на повний місяць загострення,а я ще й щодня даю їй насіння гарбузове-скільки просить,стільки даю. Сьогодні вже не дала.
Ще ужастик - мамина знайома ніяк не могла вивести глисти у малого, возили десь у гастроентерологічний санаторій, там їх не травлять препаратами, а виводять різними процедурами, через 3 тижні вони як повалили - налякались і мама і дитина.Але,видать, яйця залишились, тому тут вони постійно їх лікують, перепробували вже все, допомагає тільки чорний горіх Nature’s Sunshine. Дівчат,хтось користувався чи чув щось?
Ось ще трохи про цих "пасажирів":

Избавиться от лямблий или описторхов можно всего за две недели. Например, поможет молоко с чесноком. Вскипятите стакан молока, всыпьте в него измельченные один-два зубчика чеснока, прикройте крышкой и дайте настояться минут двадцать. Процедите, добавьте по желанию мед или соль и пейте через соломинку на ночь. Можно чеснок добавить в стакан кефира – тут уж, конечно, кипятить не нужно. А можно пить томатный сок с чесноком, дети на это охотно соглашаются. Помогает и отвар осиновой коры – на стакан кипятка чайная ложечка измельченной коры, настоять полчаса в водяной бане, выпить в три приема в течение дня. Свекла с чесноком тоже поможет Вам. И вкусно!
My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 20:09

Сорі за офф: hrystyna, Лактомун по чому купляли? Скільки днів прописали пити Декаріс? Як думаєш він (Декаріс) більш поблажливий ніж Ворміл?
Дякую!

Повідомлення відредаговано Roksolana: 03 грудень 2009 - 20:10

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 21:23

Roksolana, ,ми малій виводили,так тоді інфекціоністка сказала,що ці лямблії як бур"ян.Є ледь не вкожного і дорослим вони шкоди майже не завдають,а от дітям треба виводити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 11:37

Дівчата, ви мене вибачте, але я ніяк не можу заспокоїтись про ці антибіотики.. Всім відомо, що вони діють на бактерії. А глисти - це ж паразити. Я спеціально відкрила довідник з медпрепаратів і ось:

oskin, якщо я правильно зрозуміла, ви лікувались препаратом МАКМІРОР. Це протимікробний та антисептичний засіб для застосування при захворюваннях сечостатевої системи. Показаннями до застосуваня є: вульвовагінальні інфекції, спричинені чутливими до препарату збудниками (патогенними мікроорганізмами, кандидами, трихомонадами, хламідіями). Пієлонефрит, уретрит, цистит, пієліт та інші захворювання сечовидільної системи. Кишковий амебіаз і лямбліоз. Дітям можна приймати з 6 років. Отже, це не антибіотик.

Венгрррия, ви приймали ЛОМАДЕЙ. Так, це антибактеріальний засіб групи хінолонів. Показаний для лікування таких інфекцій, спричинених чутливими до нього мікроорганізмами: інфекції сечостатевих шляхів (гострий і хронічний пієлонефрит, простатит, цистит та ін.); інфекції дихальних шляхів (пневмонія, плеврит, емпієма, загострення хронічного бронхіту та ін.); інфекції ЛОР-органів, включаючи отит, синусит, тонзиліт; інфекції шкіри та мягких тканин; інші інфекційні хвороби (черевний тиф, сальмонельоз, шигельоз); венеричні захворювання (гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз); інфекції органів малого тазу; туберкульоз. Не слід призначати дітям і підліткам до 15 років, вагітним та матерям, що годують груддю. Тай побічних дій там багатенько. В мене склалось враження, що ваша терапевт просто не могла поставити точний діагноз і вирішила пролікувати вас антибіотиком широкого спектру дії, тобто, може вгадаю з лікуванням. Але цей препарат немає нічого спільного з глистами.

Чому я так прискіпливо ставлюсь до препаратів для лікування саме ЛЯМБЛІОЗУ. Коли в моєї дитини знайшли їх, я оббігала багатьох інфекціоністів і педіатрів. Одні розписували цілі схеми лікування препаратами, які взагалі немають ніякого відношення до лямблій (коли я їх почала запитувати про це, мені сказали що просто переплутали назву препарату :shok: ), інші казали не звертати на них уваги і не лікувати взагалі. Тепер я іду в аптеку тільки після того як хоча б перед тим прочитаю анотацію до лікарства.

Повідомлення відредаговано Наташа М: 04 грудень 2009 - 11:38

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 15:12

Ворміл категорично неможна давати таким малим дітям. Декаріс більш поблажливий і імуностимулятор.
Фармакологическое действие. Высокоэффективное противогельминтное средство широкого спектра действия.

Текст, що розкривається
Показания к применению. Аскаридоз, анкилостомоз, некатороз, стронгилоидоз, трихостронгилез, трихоцефалез, энтеробиоз. Декарис пригоден для изгнания тех глистов, которые удерживаются в организме хозяина при помощи своей мышечной деятельности, но неприменим для изгнания тех видов паразитов, которые прочно фиксированы на слизистой оболочке кишечника, а также для изгнания ленточных червей и большинства сосальщиков.
Групповая принадлежность:
Противогельминтное средство

Описание действующего вещества (МНН):
Левамизол

Лекарственная форма:
таблетки

Фармакологическое действие:
Вызывает деполяризацию мембраны мышц гельминтов, блокирует сукцинатдегидрогеназу, угнетает фумаратредуктазу, нарушая течение биоэнергетических процессов гельминтов. Обладает иммуномодулирующим действием: увеличивает выработку антител на различные антигены, усиливает T-клеточный ответ, активируя T-лимфоциты, стимулирует их пролиферацию, повышает функции моноцитов, макрофагов и нейтрофилов (их способность к хемотаксису, адгезии и фагоцитозу).

Показания:
Аскаридоз, анкилостомоз, некатороз, стронгилоидоз, трихостронгилез, трихоцефалез, энтеробиоз, токсоплазмоз.

Короче, воно не панацея, але я нашій лікарці вірю, ні пазу не призначила щоб вийшло на зле. А Лактомун п"ємо для відновлення флори та й взагалі воно досить добре для малявок. Правда ціна...227грн. за 14 пакетиків. Ну а що робити? Здоров"я дорожче!
До речі про повний місяць! Я вчора малій дала другу половинку Декарісу, а то якраз повний місячок.....Надіюсь таку ніч мала востаннє. Мала не спала до 1.30 ночі, верещала криком, Дала Дуфалак, то в 5.00 покакала і трохи заснула. Значить щось воно є. Бо ще вчора говорила з лікаркою, випитувала про все це, то казала, що якраз зараз і варто давити ту заразу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:03

hrystyna, я так розумію , що ви аскариди травите? Бо в інструкції до Декарісу про лямбліоз ніц не пише... А у нас саме лямблії... лікарка казала попити Ворміл, а я в неті начиталася такого, що тепер і не буду давати малому.

П.С. За Лактомун окремо - спасибі, нам теж колись його виписували... думаю ціни порівняю :) , а виявилося, що особливо нічого й порівнювати, бо у нас така сама ціна :) .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:10

Наташа М, ,пояснюю-паразити-це не тільки глисти.Є дві форми співіснування організмів-паразитизм(це коли одні живуть за рахунок інших)і симбіоз(корисне співжиття.Пам"ятаю з уроків біології.)Амеби,приміром,це ж не глисти,а теж є паразитами.Так і лямблії.Мало хто в курсі,що лямблії відносяться до найпростіших і думають,що це червяки.Тому травлять їх антибактеріальними препаратами,тобто антибіотиками.МАКМІРОР-це антибіотик!!!!!!!!Я теж звикла читати інструкції (і не тільки),тому ось прочитайте

Макмирор комплекс
Показания
Комплексная терапия вульвовагинальных инфекций, вызванных чувствительными к препарату возбудителями: бактериями, трихомонадами, грибами рода Candida и хламидиями.
Фармакологическое действие - антибактериальное, противопротозойное, противогрибковое.

Це дійсно антибіотик.І Венгрррия теж лікувала антибіотиком.Подивіться на аналізи вашої дитини,де знайдено глисти.Там біля графи Я/Г має бути прочерк,а от біля графи НАЙПРОСТІШІ-напис лямблії(на латині)
Радує,що ви читаєте анотації до ліків,але бажано ширше вивчати дану проблему.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:14

oskin, Вам допоміг Макмірор? Бо вже заплуталася .... Дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:14

Roksolana, по всіх признаках, в нас гострики. Всі симптоми. Йду в понеділок здавати аналізи, то буду точно знати.
Консультувалась з кількома лікарями - і старими і молодими, по всіх признаках - вони(((( А той Декаріс на всіх гадів має вплив. Він швидше як профілактичний. Бачила, там і токсоплазмос лікують.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:56

Roksolana, ,я ще сама не знаю,бо ми лікувалися недавно,і ще не перездали аналізи,маємо проблеми трохи,не можем зранку їх зібрати.А цей препарат призначала не рядова інфекціоністка і казала,що він найбільш безпечний,а те що йде з шести років-просто нічого кращого нема,тому прийшлося його вживати.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 04 грудень 2009 - 17:30

Читала вчора відповідь Комаровського на запитання про профілактику від глистів. Сказав, що ніякої профілактики робити не треба, а лише лікувати, якщо вже вони є. Бо всі сучасні препарати ДУЖЕ токсичні, і приймати їх тре лише за порадою КВАЛІФІКОВАНОГО лікаря і в разі ДІЙСНОЇ потреби. І ще казав, що, щоб виявити паразитів, треба один і той же аналіз здати разів з 10 - тоді можна бути впевненим у результаті. А якщо вам з одного разу сказали що є, або що -нема, то не треба зразу кидатись лікуватися або заспокоюватися. Тре перевірити ще кілька разів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 22:28

Я доні зробила всі можливі аналізи(у нашому місті) на наявність паразитів,в т.ч. і кров з вени. Останній покаже слід, якщо глисти взагалі були в організмі коли-небудь. Всі аналізи негативні.
Гастроентеролог все одно порадила для профілактики Вермокс або Декарис(але не Ворміл--токсичний).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 22:31

Світла,повністю згідна.Профілактика-це безглуздя,так само як лікувати ВСІ види глистів одним препаратом.А на рахунок повторних здач аналізів-100%правда,провірено на собі

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Levandovskij, ,я би не давала.Який сенс?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 грудень 2009 - 09:43

Чула що глисти можна якось ананасами виводити. Може хтось знає як?
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jasorim 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 грудень 2009 - 09:58

Дівчата, а хтось з вас давав дитині пірантел? нам його лікар призначив.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 67 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 16 )

Перекладач онлайн