Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як лікувати дитину від глистів? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 65 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як лікувати дитину від глистів? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Оськін 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:06

Наташа М, Впевнена на 200%.Ми травили препаратом Макмірор.Це найпростіші паразити типу амеби
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанаа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:38

Перегляд повідомленняSophy (2.12.2009, 21:32) писав:

Я на днях витягла рибку з морозилки посмажити. Розморозила, порізала, а як почала солити то просто була в шоці. Взяла один із шматочків, а за ним щось тянеться. Словом то був глист довжиною десь 15 см і досить широкий. Гидко було до неможливості. Блін ми ж постійно ту рибу їмо. В неті всюди пишуть, що уся не морська риба кишить паразитами. Морська також має, але менше. Просто так співпало, що та зараза поселилась не у кишках, а у м'язевій тканині і я її побачила у філе. А так хто його знає скільки глистів було у тій рибині в кишках та інших органах, з якої філе зробили. От тепер думаю, що необхідно профілактику якусь провести. Раніше приймала Вермокс і відчула дуже суттєве покращення, але розумію, що профілактити треба усіх включаючи і малого. Може хтось знає з якого віку можна давати дитині насіння гарбуза? І я так думаю, що усіми цими методами з травами, насінням, горіхами можна вивести глисти з органів травлення, але як бути із тими видами, які живуть будь-де (легені, м'язи...). Таких напевне трави не беруть? Чи я помиляюсь?

Для того і дітям потрібно варити або пекти не менше 40 хв., а жареної думаю не конче давати.
My Signature
Зображення
Моє життя - це мої діти. Вклоняюсь, Господи, Тобі до ніг. Слізьми я б мила Твої ноги, щоб все життя Ти їх беріг.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksolana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:43

Щодо проносного, то його дійсно радять пити, коли лікуєтеся від глистів. Скоріш за все , цей рецепт для дорослих :) .

Прихований текст
Відоме ще в Прадавній Русі засіб від глистів використовується й у наш час: 300 г очищених сирих насінь гарбуза ретельно розтерти, залити 60 мол води й перемішати. Можна також розтерти їх зі свіжим брусничним соком. Отриманий засіб ухвалювати на голодний шлунок невеликими порціями протягом 1 години. Через 4 години необхідно прийняти проносне, а через 30 хвилин зробити ще й клізму. Лікування продовжувати протягом 2 тижнів.
.

А щодо фаз місяця, то я поділилася інформацією, а кожна мам вирішує скористатися нею чи ні :db: .
Наташа М, я також помітила, що коли місяць у повні, то малого обсипає, а коли місяць худий - то , відповідно, і малому краще. Тому думаю, шось у цьому все таки є, але я нікого не закликаю в це вірити :blush: .

Бажаю всім нам здорових діточок :acute: !
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 17:52

так, радять проносне або очищувальну клізму зранку, коли лікують від глистів, якщо приймають хімпрепарат звечора, щоб трупи глистів вивести з кишківника разом із залишками хімпрепарату...або як мінімум сорбент прийняти (смекта, активоване вугілля)
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 грудень 2009 - 20:07

Нам крім Декарісу прописали Лактомун по 0,5 пакетика в день 14 днів. І глюконат кальцію 0,5 табл. вдень.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Венгрррия 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 20:08

Перегляд повідомленняНаташа М (3.12.2009, 15:40) писав:

:help: Ви впевнені? я таке вперше чую.

Точно.У мене колись терапевт запідозрила,бо місяць температура трималась, то ломадей призначила, а потім ще Хепель, щоб антибіотик з печінки вивести.
Ми сьогодні теж отримали результат - лямблії. Робили в СЕС, лікарка сказала порадитись з педіатром щодо лікування, бо якщо безсимптомно лямбліоз протікає,то краще такій малій дитині не лікувати, бо від ліків сучасних більше шкоди,ніж від лямблій (її слова.) Але у малої знов висипка і спить дуже погано,вчора,бідне,до 3-ї ночі крутилось, плакало,ніс чухало.Видно,дійсно на повний місяць загострення,а я ще й щодня даю їй насіння гарбузове-скільки просить,стільки даю. Сьогодні вже не дала.
Ще ужастик - мамина знайома ніяк не могла вивести глисти у малого, возили десь у гастроентерологічний санаторій, там їх не травлять препаратами, а виводять різними процедурами, через 3 тижні вони як повалили - налякались і мама і дитина.Але,видать, яйця залишились, тому тут вони постійно їх лікують, перепробували вже все, допомагає тільки чорний горіх Nature’s Sunshine. Дівчат,хтось користувався чи чув щось?
Ось ще трохи про цих "пасажирів":

Избавиться от лямблий или описторхов можно всего за две недели. Например, поможет молоко с чесноком. Вскипятите стакан молока, всыпьте в него измельченные один-два зубчика чеснока, прикройте крышкой и дайте настояться минут двадцать. Процедите, добавьте по желанию мед или соль и пейте через соломинку на ночь. Можно чеснок добавить в стакан кефира – тут уж, конечно, кипятить не нужно. А можно пить томатный сок с чесноком, дети на это охотно соглашаются. Помогает и отвар осиновой коры – на стакан кипятка чайная ложечка измельченной коры, настоять полчаса в водяной бане, выпить в три приема в течение дня. Свекла с чесноком тоже поможет Вам. И вкусно!
My Signature
Зображення

"Якщо я засну и прокинусь через сто років і мене запитають, що зараз відбувається в країні, я відповім - П"ЮТЬ І КРАДУТЬ". (с) Салтиков-Щедрин
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 20:09

Сорі за офф: hrystyna, Лактомун по чому купляли? Скільки днів прописали пити Декаріс? Як думаєш він (Декаріс) більш поблажливий ніж Ворміл?
Дякую!

Повідомлення відредаговано Roksolana: 03 грудень 2009 - 20:10

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 21:23

Roksolana, ,ми малій виводили,так тоді інфекціоністка сказала,що ці лямблії як бур"ян.Є ледь не вкожного і дорослим вони шкоди майже не завдають,а от дітям треба виводити.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 11:37

Дівчата, ви мене вибачте, але я ніяк не можу заспокоїтись про ці антибіотики.. Всім відомо, що вони діють на бактерії. А глисти - це ж паразити. Я спеціально відкрила довідник з медпрепаратів і ось:

oskin, якщо я правильно зрозуміла, ви лікувались препаратом МАКМІРОР. Це протимікробний та антисептичний засіб для застосування при захворюваннях сечостатевої системи. Показаннями до застосуваня є: вульвовагінальні інфекції, спричинені чутливими до препарату збудниками (патогенними мікроорганізмами, кандидами, трихомонадами, хламідіями). Пієлонефрит, уретрит, цистит, пієліт та інші захворювання сечовидільної системи. Кишковий амебіаз і лямбліоз. Дітям можна приймати з 6 років. Отже, це не антибіотик.

Венгрррия, ви приймали ЛОМАДЕЙ. Так, це антибактеріальний засіб групи хінолонів. Показаний для лікування таких інфекцій, спричинених чутливими до нього мікроорганізмами: інфекції сечостатевих шляхів (гострий і хронічний пієлонефрит, простатит, цистит та ін.); інфекції дихальних шляхів (пневмонія, плеврит, емпієма, загострення хронічного бронхіту та ін.); інфекції ЛОР-органів, включаючи отит, синусит, тонзиліт; інфекції шкіри та мягких тканин; інші інфекційні хвороби (черевний тиф, сальмонельоз, шигельоз); венеричні захворювання (гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз); інфекції органів малого тазу; туберкульоз. Не слід призначати дітям і підліткам до 15 років, вагітним та матерям, що годують груддю. Тай побічних дій там багатенько. В мене склалось враження, що ваша терапевт просто не могла поставити точний діагноз і вирішила пролікувати вас антибіотиком широкого спектру дії, тобто, може вгадаю з лікуванням. Але цей препарат немає нічого спільного з глистами.

Чому я так прискіпливо ставлюсь до препаратів для лікування саме ЛЯМБЛІОЗУ. Коли в моєї дитини знайшли їх, я оббігала багатьох інфекціоністів і педіатрів. Одні розписували цілі схеми лікування препаратами, які взагалі немають ніякого відношення до лямблій (коли я їх почала запитувати про це, мені сказали що просто переплутали назву препарату :shok: ), інші казали не звертати на них уваги і не лікувати взагалі. Тепер я іду в аптеку тільки після того як хоча б перед тим прочитаю анотацію до лікарства.

Повідомлення відредаговано Наташа М: 04 грудень 2009 - 11:38

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 15:12

Ворміл категорично неможна давати таким малим дітям. Декаріс більш поблажливий і імуностимулятор.
Фармакологическое действие. Высокоэффективное противогельминтное средство широкого спектра действия.

Текст, що розкривається
Показания к применению. Аскаридоз, анкилостомоз, некатороз, стронгилоидоз, трихостронгилез, трихоцефалез, энтеробиоз. Декарис пригоден для изгнания тех глистов, которые удерживаются в организме хозяина при помощи своей мышечной деятельности, но неприменим для изгнания тех видов паразитов, которые прочно фиксированы на слизистой оболочке кишечника, а также для изгнания ленточных червей и большинства сосальщиков.
Групповая принадлежность:
Противогельминтное средство

Описание действующего вещества (МНН):
Левамизол

Лекарственная форма:
таблетки

Фармакологическое действие:
Вызывает деполяризацию мембраны мышц гельминтов, блокирует сукцинатдегидрогеназу, угнетает фумаратредуктазу, нарушая течение биоэнергетических процессов гельминтов. Обладает иммуномодулирующим действием: увеличивает выработку антител на различные антигены, усиливает T-клеточный ответ, активируя T-лимфоциты, стимулирует их пролиферацию, повышает функции моноцитов, макрофагов и нейтрофилов (их способность к хемотаксису, адгезии и фагоцитозу).

Показания:
Аскаридоз, анкилостомоз, некатороз, стронгилоидоз, трихостронгилез, трихоцефалез, энтеробиоз, токсоплазмоз.

Короче, воно не панацея, але я нашій лікарці вірю, ні пазу не призначила щоб вийшло на зле. А Лактомун п"ємо для відновлення флори та й взагалі воно досить добре для малявок. Правда ціна...227грн. за 14 пакетиків. Ну а що робити? Здоров"я дорожче!
До речі про повний місяць! Я вчора малій дала другу половинку Декарісу, а то якраз повний місячок.....Надіюсь таку ніч мала востаннє. Мала не спала до 1.30 ночі, верещала криком, Дала Дуфалак, то в 5.00 покакала і трохи заснула. Значить щось воно є. Бо ще вчора говорила з лікаркою, випитувала про все це, то казала, що якраз зараз і варто давити ту заразу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:03

hrystyna, я так розумію , що ви аскариди травите? Бо в інструкції до Декарісу про лямбліоз ніц не пише... А у нас саме лямблії... лікарка казала попити Ворміл, а я в неті начиталася такого, що тепер і не буду давати малому.

П.С. За Лактомун окремо - спасибі, нам теж колись його виписували... думаю ціни порівняю :) , а виявилося, що особливо нічого й порівнювати, бо у нас така сама ціна :) .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:10

Наташа М, ,пояснюю-паразити-це не тільки глисти.Є дві форми співіснування організмів-паразитизм(це коли одні живуть за рахунок інших)і симбіоз(корисне співжиття.Пам"ятаю з уроків біології.)Амеби,приміром,це ж не глисти,а теж є паразитами.Так і лямблії.Мало хто в курсі,що лямблії відносяться до найпростіших і думають,що це червяки.Тому травлять їх антибактеріальними препаратами,тобто антибіотиками.МАКМІРОР-це антибіотик!!!!!!!!Я теж звикла читати інструкції (і не тільки),тому ось прочитайте

Макмирор комплекс
Показания
Комплексная терапия вульвовагинальных инфекций, вызванных чувствительными к препарату возбудителями: бактериями, трихомонадами, грибами рода Candida и хламидиями.
Фармакологическое действие - антибактериальное, противопротозойное, противогрибковое.

Це дійсно антибіотик.І Венгрррия теж лікувала антибіотиком.Подивіться на аналізи вашої дитини,де знайдено глисти.Там біля графи Я/Г має бути прочерк,а от біля графи НАЙПРОСТІШІ-напис лямблії(на латині)
Радує,що ви читаєте анотації до ліків,але бажано ширше вивчати дану проблему.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:14

oskin, Вам допоміг Макмірор? Бо вже заплуталася .... Дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:14

Roksolana, по всіх признаках, в нас гострики. Всі симптоми. Йду в понеділок здавати аналізи, то буду точно знати.
Консультувалась з кількома лікарями - і старими і молодими, по всіх признаках - вони(((( А той Декаріс на всіх гадів має вплив. Він швидше як профілактичний. Бачила, там і токсоплазмос лікують.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:56

Roksolana, ,я ще сама не знаю,бо ми лікувалися недавно,і ще не перездали аналізи,маємо проблеми трохи,не можем зранку їх зібрати.А цей препарат призначала не рядова інфекціоністка і казала,що він найбільш безпечний,а те що йде з шести років-просто нічого кращого нема,тому прийшлося його вживати.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 04 грудень 2009 - 17:30

Читала вчора відповідь Комаровського на запитання про профілактику від глистів. Сказав, що ніякої профілактики робити не треба, а лише лікувати, якщо вже вони є. Бо всі сучасні препарати ДУЖЕ токсичні, і приймати їх тре лише за порадою КВАЛІФІКОВАНОГО лікаря і в разі ДІЙСНОЇ потреби. І ще казав, що, щоб виявити паразитів, треба один і той же аналіз здати разів з 10 - тоді можна бути впевненим у результаті. А якщо вам з одного разу сказали що є, або що -нема, то не треба зразу кидатись лікуватися або заспокоюватися. Тре перевірити ще кілька разів.
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 22:28

Я доні зробила всі можливі аналізи(у нашому місті) на наявність паразитів,в т.ч. і кров з вени. Останній покаже слід, якщо глисти взагалі були в організмі коли-небудь. Всі аналізи негативні.
Гастроентеролог все одно порадила для профілактики Вермокс або Декарис(але не Ворміл--токсичний).
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 22:31

Світла,повністю згідна.Профілактика-це безглуздя,так само як лікувати ВСІ види глистів одним препаратом.А на рахунок повторних здач аналізів-100%правда,провірено на собі

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Levandovskij, ,я би не давала.Який сенс?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 грудень 2009 - 09:43

Чула що глисти можна якось ананасами виводити. Може хтось знає як?
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jasorim 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 грудень 2009 - 09:58

Дівчата, а хтось з вас давав дитині пірантел? нам його лікар призначив.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 65 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Irunka11 світлина
Майбутня мамуся  світлина

Майбутня мамуся   Дякую Богу що все уже добре!

Сьогодні, 00:14

@Iryna@ світлина
Борисюк Олена Валеріївна світлина
Тьотя Ізі світлина

Тьотя Ізі  сиджу собі, сиджу. підходить 3-річний малюк і каже: "ніколи більше на роботу не підеш, зрозуміла?" . зрозуміла, звичайно..

Вчора, 14:11

Показати коментарі (3)

iraira світлина

iraira  Дівчатка,дуже прошу вашої молитви за військовослужбовця Олександра,важко пораненого на сході.Його вдома чекають двоє маленьких діточок..

25 лис 2014 19:04

Показати коментарі (3)

матуся 27 світлина

матуся 27  Мені наснилось, що вони зустрілись: Убитий в Крутах й вірменин Сергій. В саду едемськім на травичці всілись: "За що тебе? " "За Україну, друже мій." "Ти знаєш і мене за неї вбили, Та це було вже років майже сто. Тоді померли ми, щоб ви нам жили. А вас вбивають... Вас тепер за що?" "Ти пам'ятаєш, друже. Звісно, пам'ятаєш, Як біло-біло в нас цвітуть сади. І ти цей запах п'єш. І ти його вдихаєш ... Я б все віддав, щоб хоч на мить туди." "А я ще ввечері узяв дівча за руку Й тихенько так...

25 лис 2014 17:50

Показати коментарі (3)

allinav світлина
кvіtо4к@ світлина

кvіtо4к@  Сьогодні прокинувся у полі , Зустрів знайомих , З якими ліг в нерівнім бої , Зустрів усіх убитих я , Побачив крила , Невже це доля мене так сильно надурила? Для чого ця війна ? Для чого жертви ? Невже заради цього , ось так я мав померти ? Пробач матусю що я пішов , Що іншої дороги, я просто не знайшов , А тут красиво , так сонце світить , І хмари кудись безупинно пливуть , Пробач мені НЕНЬКО, пробач УКРАЇНО , Та з часом всі рани твої заживуть!!!

25 лис 2014 08:16

nysya світлина

nysya  Вже запрацювало Різдвяне радіо.Ще би загарбники відступили і це би було найказковіше Різдво...

24 лис 2014 19:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 листопад 14 )

• З днем народження
    Dzvinka 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Ікринка 
    - Вік: 30
  • З днем народження