Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як лікувати дитину від глистів? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 63 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як лікувати дитину від глистів? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 березень 2008 - 15:14

За результатами аналізів у дитини знайшли яйця аскаридів. Чи має хто досвід лікування? Що краще - медикаменти, чи спочатку спробувати народними методами (радять насіння гарбуза)? Чи п"ють ваші дітки медикаменти від глистів з метою профілактики? Як можна уникнути повторного зараження? Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 07 березень 2008 - 21:52

Привіт, я своїм кожних 6 місяців для профілактики, щось даю. А ле ніколи не даю попідряд ті самі ліки. Якщо ми лікувались одними то через пів року можуть бути інші і ось так і чередую. Народні методи типу гарбузового насіння та молока з часником притримуюсь напротязі піврічного періоду. Нічого, допомогає, ще жодного разу нічого подібного не находили :shok: :i_am_so_happy:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настёна 

• Дашулькина мамулька
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 березень 2008 - 02:14

Я давала один раз декарис, одну таблетку. Там больше не надо. Он расщепляет их. Моя мася всегда семочки такие лопает, но не думаю, что это поможет от глистов. На улице камешки облизать, собаку потрогать и т.д.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Golka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 березень 2008 - 22:16

досвіду лікування аскаридів у нас не було, але питання щодо профілактики я задавала нашій приватній лікарці. Вона сказала, що то НЕ потрібно!!! зараз ми систематично здаємо аналізи, часто миємо руки!
А щодо насіння гарбуза, то, думаю така профілактика не зашкодить! але власне профілактика, бо якщо глисти є виявлені, то треба лікувати їх медикаментозно!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buba 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 квітень 2008 - 16:23

В такому малому віці мати паразітів можливо лише за наявності їх в близькому оточенні
я б наполегливо радив перевірити а краще пролікувати всих людей і домашніх тваринок
це єдиний шлях як малеча могла підхопити.

bu

Перегляд повідомленняОсока (7.3.2008, 16:14) писав:

За результатами аналізів у дитини знайшли яйця аскаридів. Чи має хто досвід лікування? Що краще - медикаменти, чи спочатку спробувати народними методами (радять насіння гарбуза)? Чи п"ють ваші дітки медикаменти від глистів з метою профілактики? Як можна уникнути повторного зараження? Дякую.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2008 - 13:22

Golka, поддерживаю, я неоднократно читала статьи гастроинтерологов и педиатров о том, что нельзя проводить профилактику глистов детям, это не собаки!
My Signature
Зображення - перчинка форуму!
мои тортики
ВСЁ ПОЛУЧАЕТСЯ ТОЛЬКО У ТЕХ, КТО НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ!
  • 0
  • Back To Top

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 09:01

Ось стаття на тему: Доречі ОСЬ ТУТ є страшний фільм на цю тему

Паразити „атакують” організм людини

Глисти, або гельмінти, - черв’яки-паразити, які „селяться” в організмі людини, чи тварини. "В залежності від шляхів зараження, гельмінти можна розділити на три групи.
До першої відносять гельмінти (круглі черв’яки - аскариди, волосоголовці), якими люди заражаються через грунт, воду та немиті овочі. В кишечнику людини самки відкладають яйця, які з випорожненням хворого виділяються назовні. Часто люди заражаються аскаридами і волосоголовцями, висіваючи овочі, зібрані на городах, на яких для добрив були використані незнезаражені людські випорожнення", - сказала лікар-паразитолог Хмельницької міської санітарно-епідеміологчної станції Лариса Мартиненко. Для попередження зараження необхідно недопустити забруднення грунту яйцями аскаридів, волосоголовців, потрібно вносити на городи тільки знезаражені нечистоти. Найбільш ефективний спосіб знезараження нечистот - це їх компостування, або розведення аміачною водою 1:4 (6,25% водний розчин аміаку). Співвідношення аміачною водою і фекаліями 1:1 залишають на десять днів, потім його можна використовувати. Перед вживанням овочів, фруктів, ягід необхідно обдавати їх кип’ятком.
До другої групи належать гельмінти (свинячий та бичий ціп’як, трихінели, широкий лентець, опісторхоз, ехінококоз), якими люди заражаються при вживанні в їжу ураженого личинками глистів м’яса великої рогатої худоби, свинини, а також риби. Так, у 2001 році жителька Хмельницького заразилася ехінококом. Жінка полюбляла доглядати за бродячими тваринами. За словами епідеміологів, саме вони були носіями паразитів. Жінку не вдалося врятувати. Після розтину тіла в неї було виявлено суцільне ураження ехінококом легень, нирок, селезінки, печінки. Для попередження зараження цими паразитами необхідно добре проварювати та прожарювати рибу, не використовувати сиру ікру щуки, не забруднювати водойми людськими екскрементами, не купувати на базарах м’ясо без тавра (не перевіреного ветеринарною службою – прим. автора).
Третя група об’єднує гельмінти (гострики та карликовий ціп’як), зараження якими відбувається через предмети побуту. Люди, які заразилися гостриками, можуть не позбавитися цих паразитів протягом багатьох років. Зараження може відбуватися під час ігор, при рукостисканні, користуванні спільною постіллю. Для попередження зараження необхідно підстригати нігті, мити руки перед їжею.
My Signature
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 10:38

татіка, , согласна, что гельминты - это серьезно и страшно, но их надо лечить, если они есть, а не делать профилактику не такими уж и безвредными препаратами. Сама медик, хорошо о них осведомлена и думаю, что просто нужно регулярно сдавать анализы.
My Signature
мои тортики
  • 0
  • Back To Top

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2008 - 10:43

Я ще десь читала, що відвар льону можна вживати і для профілактики і для лікування... тільки там нічого не було сказано про діток, нажаль :blink:
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олеся Ш 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 травень 2008 - 00:54

Моя знайома пролікувала дітей по методиці Семенової, результати приголомшлеві!
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 травень 2008 - 07:56

Олеся Ш, а поподробнее можно и о методике самой и о самих результатах?
My Signature
мои тортики
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buba 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2008 - 22:40

Перегляд повідомленняОлеся Ш (2.5.2008, 1:54) писав:

Моя знайома пролікувала дітей по методиці Семенової, результати приголомшлеві!

Привіт. А чи ніхто не чував чи дійсно добре працює прибор Парацельс 7?
Прихований текст

Дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2008 - 12:13

Дівчатка підскажіть будь ласка як часто потрібно здавати какусю на яйцеглист. Ми здавали у рік - і нічого не виявили. Хоча знайомі матусі кажуть, що аналіз не завжди може дати вірну інформацію. Так у дитини моєї подруги аналіз нічого не показав, але вона все одно дала таблетку для профілактики і вилізли аскидри :praising:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2008 - 13:07

Перегляд повідомленняЕмма (15.9.2008, 13:13) писав:

Дівчатка підскажіть будь ласка як часто потрібно здавати какусю на яйцеглист. Ми здавали у рік - і нічого не виявили. Хоча знайомі матусі кажуть, що аналіз не завжди може дати вірну інформацію. Так у дитини моєї подруги аналіз нічого не показав, але вона все одно дала таблетку для профілактики і вилізли аскидри :scratch_one-s_head:

ви можете здавати чи не щодень і можуть не знайти, а насправді глисти можуть бути. збирати для аналізів ще треба вміти. по УТ-1 була передеча, але я майже все пропустила :(((( і так якось...але в Києві є інститут який займається визначенням і робить аналізи калу на паразитів, можливо кияни знають чи якось через довідку взнають. то в тому інституті навіть безкоштовно, принаймні так вони стверджують, роблять аналізи і призначають лікування, і пояснюють як правильно треба збирати для аналізів кал.
наша особисто педіатр каже, що ті всі препарати хімічного походження шкідливі для печінки і нирок, лікувати треба як вже дійсно виявили. а з метою профілактики гігієна, насіння гарбуза причому на тщесерце.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2008 - 15:25

Мы лечили аскариды. Обнаружили у нас их на четвертом или третьем анализе кала и то на общем (копрологии). У нас дома до 10 месяцев была кошка, а мы как раз учились ползать. Лечили Вормилом малыш и для профилактики вся семья. Потом Дане дала полный курс Бифи-форма для восстановления флоры кишечника.
У нас на грудки был контактный дерматит в слабовыраженной форме. НАКОНЕЦ-ТО у себя во Львове нашли хорошего дерматолога с 50-летнем стажем. Так нас вылечил за 2 недели. Лекарства делала сама, мази, болтушки. Я так рада, потому что до этого бегала по докторам и к профессору-светиле ходили, деньги большие платили, а толку только выписывали гормоны. А тут такой результат!!! :D
Так доктор говорила что на коже могут быть высыпания от глистов. Проверялись через 2 месяца контрольно. Четыре раза сдавала анализы (каждый раз лаборантке давала десятку), слава Богу ничего не нашли!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2008 - 19:19

Перегляд повідомленняЕмма (15.9.2008, 13:13) писав:

Дівчатка підскажіть будь ласка як часто потрібно здавати какусю на яйцеглист. Ми здавали у рік - і нічого не виявили. Хоча знайомі матусі кажуть, що аналіз не завжди може дати вірну інформацію. Так у дитини моєї подруги аналіз нічого не показав, але вона все одно дала таблетку для профілактики і вилізли аскидри :drinks:

Еммо, вчора перерила силу-силенну інформації з цього приводу. Зрозуміла, що для отримання достовірного результату треба здавати аналіз калу на глисти (чи яйцеглисти, точно назву не пам"ятаю) і ще аналіз крові на антигени на антитіла паразитів (називається ІФА, здається, але назва довгя,, я можу неправильно написати). З дописів лікаря-інфекціоніста на одному форумі зрозуміла, що оцей аналіз крові може дати псевдопозитивний результат, тому треба перевіряти, здаючи аналіз калу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 вересень 2008 - 20:28

Мені лікар радив ось що (для профілактики). Беремо кожуру бананів, підсушуємо на сковороді, перетворяється на крихку скоринку, розтираємо - отримуємо результат схожий на розчинну каву (не гранульовану :) ), даємо ложку цього порошку і даємо запити водою, або розчиняємо у воді (розчиняється майже як і кава)
:)
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2008 - 22:15

Перегляд повідомленняKtara (15.9.2008, 20:28) писав:

Мені лікар радив ось що (для профілактики). Беремо кожуру бананів, підсушуємо на сковороді, перетворяється на крихку скоринку, розтираємо - отримуємо результат схожий на розчинну каву (не гранульовану :) ), даємо ложку цього порошку і даємо запити водою, або розчиняємо у воді (розчиняється майже як і кава)
:)

а нам казали для профілактики сік морквяний і... оселедці, якщо дитина їх їсть, Наш як спробував, то тепер доводиться оселедці від нього ховати, бо ж це не найкращий продукт для дитини, а він бі їв їх весь час.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galo4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2008 - 23:03

06.10.2008 №186(3835)Газета "Високий замок"

Поради народних зцілителів

Як позбутися глистів

Що саме вони - аскариди, солітери, звичайні глисти - мучать людину, легко визначити. Бліда, із сіруватим відтінком шкіра обличчя, млявість, сум в очах, іноді легкий кашель, білий язик, погана робота органів травлення, відсутність апетиту, біль у шлунку, запаморочення - ось ознаки.

Візьміть дві повні ложки очищеного гарбузового насіння і з’їжте натщесерце. Насіння можна подрібнити - для дітей, старих людей. Через годину велику дозу чого-небудь проносного. Глисти повинні вийти. Процедуру можна повторити.

Або ще. Якщо з’їсти з кип’яченим і пряженим молоком відразу десять зубців (бажано великих) часнику, то глисти також вийдуть. Можна їсти часник вранці натще і без молока. І чим більше, тим краще. Через дві години - також сильне проносне.

Вибір рецепта залежить від ваших смаків і можливостей.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2008 - 23:12

Дівчатка зі Львова, хто знає де можна здати такі аналізи щоб бути певним що їх результати достовірні, порадьте хорошу лабораторію чи що?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 63 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ірина 345 світлина

Ірина 345  Яке щастя носити під серцем маленьке чудо від коханого чоловіка)))))))))

Сьогодні, 13:23

nanamira світлина

nanamira  Я вірю, що все буде добре.

Сьогодні, 11:19

мамочкаа світлина

мамочкаа  Дорогі Львів'яни! У ці вихідні 26-27 квітня до Львова приїздять студенти з Донецька у рамках програми обміну. Якщо хтось із Вас має змогу взяти до себе одного, або більше студентів просимо зголошуватись за телефоном: 0938419745 (Соломія)

Вчора, 22:11

Показати коментарі (1)

(:Хрюшка:) світлина

(:Хрюшка:)  То капєц((( Люди виживають як можуть... Кримчанки вагітними їдуть поближче на захід і інші регіони - хто де може - щоб отримати допомогу на діти - в Росії такого нема...

Заблокований Вчора, 21:04

Показати коментарі (2)

IRUNA110984 світлина

IRUNA110984  Дорогі форумчанки незабуваємо про те що ваші магнітики від МАЛЕЧІ ще в мене!!!!

Вчора, 18:49

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Ох,як сьогодні іменинників багато!!! Вітаю всіх-всіх зі святами!!!

21 кві 2014 14:43

@net світлина

@net  Сьогодні Обливаний понеділок або Волочильник (нар.). бо всі болочаться по гостях =)))

21 кві 2014 11:09

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

20 кві 2014 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

20 кві 2014 11:16

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн