Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ацетон у дитини - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ацетон у дитини Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 жовтень 2011 - 22:48

Вже і ми певно з цим маємо справу... (запаху з ротика немає, активний хлопець, стілець не рідкий... правда один раз вирвав в п*ятницю, другий - в неділю. Животик болить вночи, температура піднімається висока. Лікар призначила протиглистовий засіб, серед інших препаратів. За ацетон мови не йшло. Але я для себе перевірила тими домашніми тестами, виявилось є - до 3+... Будемо давати багато пити (певно сушку, лужну воду без газів , просто питво, ромашку), вже дала таблеточку від глистів (я схиляюсь до думки, що в нас це пов*язано з глистами...) Купили ампулу глюкози, та ще не використали. Буду слідкувати за станом. Чесно кажучи, симптомів як таких ацетону немає, крім температури і двохразової блювоти напротязі трьох днів. Як побачила смужку, була в шоці! Чекаємо що принесе завтрашній день, дай Бог, тільки хороше!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dudu 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 жовтень 2011 - 11:47

Перегляд повідомленняАнічка (17.10.2011, 23:48) писав:

Вже і ми певно з цим маємо справу... (запаху з ротика немає, активний хлопець, стілець не рідкий... правда один раз вирвав в п*ятницю, другий - в неділю. Животик болить вночи, температура піднімається висока. Лікар призначила протиглистовий засіб, серед інших препаратів. За ацетон мови не йшло. Але я для себе перевірила тими домашніми тестами, виявилось є - до 3+... Будемо давати багато пити (певно сушку, лужну воду без газів , просто питво, ромашку), вже дала таблеточку від глистів (я схиляюсь до думки, що в нас це пов*язано з глистами...) Купили ампулу глюкози, та ще не використали. Буду слідкувати за станом. Чесно кажучи, симптомів як таких ацетону немає, крім температури і двохразової блювоти напротязі трьох днів. Як побачила смужку, була в шоці! Чекаємо що принесе завтрашній день, дай Бог, тільки хороше!

В нас також були глисти, думали, що це ацетон. Симптоми тіж самі, слава богу пройшло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 жовтень 2011 - 17:31

Знаєте, дала ту таблетку, вночи ацетону вже не було, і в ранці, і в день, і дай Бог щоб ми з ним більше не стикались... Але стан контролюю, тести роблю провсяк, так як синуля сьогодні рвав 2 рази, але кашляє до того сильно, думаємо можливо так кашель подразнює горло (також варіант). Але той ацетон ще та підступна штука!!! Не знаєш від чого толком.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zlata09 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 жовтень 2011 - 13:21

ми також тепер знайомі з ацетоном, а сталося так: потрапили з лоренгітом до лікарні, лікували антибіотиками, а наступного для після виписки, на вечір, мала почала блювати, потім піднялась температура до 38.8, ранком (температуру збили до 37.3) поїхали в поліклініку до дільничної, подивилися, послухали, відправили додому, відпоювати Смектою та Регідроном. Та це нам не допомогло, хоча що 5 хвилин заливала пиття, сусідка порадила зробити тест на ацетон і було 4+, налякалися і знов поїхали до лікарні. Промивання, 3 крапельниці і донечці стало значно краще. Та потім зустріла мамочку з якою разом лежали в палаті перший раз (у них ангіна була) і у її сина також був ацетон. Хотіла спитати, чи могло лікування антибіотиками спровокувати підняття рівня ацетона?
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lenys@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 листопад 2011 - 17:41

У нас ацетон піднімається защораз як Дашка хворіє, тоді мож здуріти треба хворобу лікувати і ще ацетону не давати підніматись.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   xmarynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2012 - 12:56

ОЙ... у нас знов криза... але цього разу дуже дивно, бо не можу виявити, що спровокувало, і рвоти теж нема. Просто зранку дитина встала, на диво просить їсти-пити, а десь до години - з ротика сильний запах ацетону. Тест усе підтвердив(((( Вже по повній відпоюємо, добре, що активний і п"є свою "болжомі". Сподіваюсь на краще.
До речі, цього разу спробували відразу дати випити ампулу 40% глюкози. Побачимо, як буде далі...

Повідомлення відредаговано xmarynka: 12 лютий 2012 - 13:12

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SLAVA2675 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 лютий 2012 - 22:33

в дитини виявили ацетон і тепература на вечір піднімається 38.5 що робити
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 лютий 2012 - 13:15

SLAVA2675, шукати причину.
А поки що можна боротись боржомі або кока-колою. Боржомі треба пити постійно - столова ложка щопівгодини. Або крапельниці в лікарні.
Температуру можна збити - чим звичайно збиваєте.
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 01:02

Привіт. Хтось пробував перевіряти ацетон, коли у дитини немає ніяких симптомів: блювоти, поносу, температури.
У нас така ситуація, немає ніяких симптомів ацетону. Дитина має апетит, грається, нічого підозрілого. Зранку полоска -0,у вечері - ++, -+++. Це після того як зьїсть помідору з банки або огірка збанки.
Я так розумію, що ацетон дає підшлункова. То це логічно коли дитина з"їсть солоне або жирне. Вже більше місяця, я його контролюю (5 баночок по 25 смужок), довго тримати на дієті не можу, бо тільки й чую ням-ням і ням-ням. Мясо даю обов"язково, варю на олії, даю смоктальні цукерки. І не поясниш що неможна. Як його позбутися зовсім, мене лікарі лякають, що це дуже шкодить.
Янавіть з ротика нечую, а мама сказала що чула ніби запах перегару, от так і вирішила контролювати.

Пити примусово нехоче. Коли бачу щополоска рожевенька пою силою, або мінералкою, або несолодкий кампот з сухофруктів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 09:36

Перегляд повідомленняkykla (15 лютий 2012 - 01:02) писав:

Привіт. Хтось пробував перевіряти ацетон, коли у дитини немає ніяких симптомів: блювоти, поносу, температури.
У нас така ситуація, немає ніяких симптомів ацетону. Дитина має апетит, грається, нічого підозрілого. Зранку полоска -0,у вечері - ++, -+++. Це після того як зьїсть помідору з банки або огірка збанки.
Я так розумію, що ацетон дає підшлункова. То це логічно коли дитина з"їсть солоне або жирне. Вже більше місяця, я його контролюю (5 баночок по 25 смужок), довго тримати на дієті не можу, бо тільки й чую ням-ням і ням-ням. Мясо даю обов"язково, варю на олії, даю смоктальні цукерки. І не поясниш що неможна. Як його позбутися зовсім, мене лікарі лякають, що це дуже шкодить.
Янавіть з ротика нечую, а мама сказала що чула ніби запах перегару, от так і вирішила контролювати.

Пити примусово нехоче. Коли бачу щополоска рожевенька пою силою, або мінералкою, або несолодкий кампот з сухофруктів.

От і у нас з"явився ацетон без отих як ви кажете симтомів...
Але причини в їжі я так і не знайшла - ми гарненько відпоїлися і на диво, до вечора вже не було чути ацетону. Дивно, що дитина була активна, а не "як завжди". Ото мучусь від чого і чого б?!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 19:46

xmarynka, спробуйте проконтролювати через декілька днів. Особливо після солоної або жирної їжі. Мені здається, що так реагує дитяча підшлункова залоза на нагрузку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Appelezin 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 лютий 2012 - 21:44

Так звичайно накраша профілактика ацетону це дієта. в мене подружка, щоб швидко збити ацетон робить клізму з боржомі це і температуру збиває.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2012 - 15:20

Перегляд повідомленняkykla (15 лютий 2012 - 19:46) писав:

xmarynka, спробуйте проконтролювати через декілька днів. Особливо після солоної або жирної їжі. Мені здається, що так реагує дитяча підшлункова залоза на нагрузку.

Тож власне, нічого такого з їжі не було... ми намагаємось трохи "триматись" з харчуванням.
А через кілька днів - поки все ок. Побачимо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julia_87 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 лютий 2012 - 17:17

У моєї донечки теж така проблема, у неї постійно виділяється ацетон то 3 то 4 плюси! Раніше до того як пішли в садочок піднімався ацетон 1 раз у місяць, а зараз цим садочком кожну неділю, ну при цьому вона себе почуває звично як здорова дитина, якби не внюхувалась і не була б такою настороженою то можна й пропустити бо сьогодні є, а завтра прропадає!!!Я вже не знаю що мені робити, допоможіть будь-ласка!!!Може у когось була такаж історія?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ака 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 лютий 2012 - 15:25

Натисніть для завантаження текстового редактораі в моєї дитини тоже така проблема...почалось в 3 роки.якось почула запах ацетону, потім жалілась на болі в животі.а через тиждень була рвота, та понос.
вже рік нас то мучить і як позбутись не знаю.кажуть що переросте.
в моєї сестри в сина таке було, то вона мені порадила відмовитись від цукерок,жирного і бульонів-це перші продукти що спричиняють підняття ацетону.
як тільки чую легкий запах то зразу даю багато пити:сушеню,чай або воржомі.рідина виводить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sveta2010 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2012 - 19:23

Дівчатка, не хочу нікого лякати, але ацетон у сечі також з"являється при цукровому діабеті. Тому крім тесту на ацетон краще здати аналіз крові на цукор. Мало того, від тривалого високого вмісту ацетону в організмі може наступити кома.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OksanaDanilla 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2012 - 23:16

Перегляд повідомленняAppelezin (15 лютий 2012 - 21:44) писав:

Так звичайно накраша профілактика ацетону це дієта. в мене подружка, щоб швидко збити ацетон робить клізму з боржомі це і температуру збиває.

Дуже допомагає клізма з содою...на 0,5 л води 1-2 ст. ложки соди.......в мене двоє старших дуже страждали ацетономічним синдромом....багато разів в інфекційній лежали...поки один розумний лікар не призначив лікування...тепер в першу чергу рорбимо клізму...дуже допомагає.....кажу, бо перевірено!!!!

Перегляд повідомленняака (29 лютий 2012 - 15:25) писав:

Натисніть для завантаження текстового редактораі в моєї дитини тоже така проблема...почалось в 3 роки.якось почула запах ацетону, потім жалілась на болі в животі.а через тиждень була рвота, та понос.
вже рік нас то мучить і як позбутись не знаю.кажуть що переросте.
в моєї сестри в сина таке було, то вона мені порадила відмовитись від цукерок,жирного і бульонів-це перші продукти що спричиняють підняття ацетону.
як тільки чую легкий запах то зразу даю багато пити:сушеню,чай або воржомі.рідина виводить.

якщо в дитини є схильність до ацетономічного синдрому, то його може підняти будь-що....навіть нерви....висока температура при простуді....ускладення після хвороби.....в мене племінник страждає.....організм на вірусну інфекцію відразу реагує через підшлункову((((.....мої дітки переросли!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Персик 2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 березень 2012 - 21:29

Перегляд повідомленняMira-bella (10 вересень 2011 - 12:41) писав:

Ми пережили шалену вірусну інфекцію, рвоту понос і ацетон зашкалював. І це одразу в обох дітей. Вийшли з цього завдяки регідрону, посиленому питтю, кока-колі. Їсти не давала поки був ацетон у сечі. Перевіряла його рівень латмусовими папірцями, які взяла в лабораторії. Тільки пиття може зняти рівень ацетону, і як не парадоксально, кока-кола.

У мене така сама ситуація, після віруски в обох дітей ацетон зашкалює!!! Малеча температурить,вночі рвала-1 раз,та раз ввечері.Даю багато пити, переживаю...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2012 - 09:16

Після стрибка ацетону сувора дієта (така, яка наведена на 1-ій сторінці теми) повинна дотримуватися 2 місяці. А після того, дієта на 1 рік. Таку можна оформити і в садку, який відвідує дитина (педіатр дає довідку на це).
А ще дуже помічними є ампули з глюкозою - дати їх дитині пити, як їй стало погано. Вони солодкі - діти п"ють із задоволенням, фактично як крапельниця в лікарні. Але щоб вчасно їх дати, то вони мають бути у домашній аптечці. Будьте здорові!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2012 - 09:49

Перегляд повідомленняGalla (26 березень 2012 - 09:16) писав:

Після стрибка ацетону сувора дієта (така, яка наведена на 1-ій сторінці теми) повинна дотримуватися 2 місяці. А після того, дієта на 1 рік. Таку можна оформити і в садку, який відвідує дитина (педіатр дає довідку на це).
А ще дуже помічними є ампули з глюкозою - дати їх дитині пити, як їй стало погано. Вони солодкі - діти п"ють із задоволенням, фактично як крапельниця в лікарні. Але щоб вчасно їх дати, то вони мають бути у домашній аптечці. Будьте здорові!

Ми вже практикували ампулу глюкози - давали, коли піднімався ацетон. Іноді навіть сам просить "солодкої водички".
Щодо дієт: я розумію, що треба дотримуватись, але це дуже важко (з тим же садочком теж - коли одні їдять, іншим не дають). Ми не даємо жирної, жареної, гострої їжі, закруток теж... але якщо врахувати, що крім того, він не їсть картоплю і рибку - що їсти? постійно тим мучусь...
А ще важче "боротись" з мамою, яка постійно запевняє, що треба давати все по трошки :girl_cray:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Matysya світлина

Matysya  Діти - це клопоти, труднощі, крик, шум, бардак. Але коли підходиш до них сплячих, поправляєш ковдру, цілуєш в носик, щічки, і розумієш, що це найбільше щастя в житті !!!

Сьогодні, 06:08

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  Два роки тому, Бог дав мені саме найбільше щастя мого життя, - сина. Хлопчику мій, з Днем Народження!

Сьогодні, 03:51

Показати коментарі (1)

Dianisimka світлина

Dianisimka  З чого ж, все-таки, щастя починається? З двох смужок на тесті твоєму, з УЗД, яке показує зовсім ще крихітне і красиве дитинча, з того, що тепер ви завжди будете втрьох

Вчора, 17:28

Показати коментарі (2)

Іваночка13 світлина

Іваночка13  Велике свято у мене сьогодні - святкую першу річницю на Малечі! Люблю Вас малечівці і дякую організаторам за другу велику і дружню родину!

29 жов 2014 12:32

Показати коментарі (6)

Талочка світлина

Талочка  Успіх – це ще не крапка, невдача – це ще не кінець: єдине, що має значення, - це мужність продовжувати боротьбу.

29 жов 2014 10:52

Арсім  Ішан світлина

Арсім Ішан  Моєму серденьку-моєму маленькому синочку сьогодні рочок. Дивлюсь на нього і навіть не віриться, що так скоро біжить час. Обожнюю його і прошу в Бозі для нього міцного здоровя і гарної долі.

28 жов 2014 08:44

Показати коментарі (15)

Frozen світлина

Frozen  Ох, я то тяжко було переховуватися :) Облітала багато всього на мітлі

27 жов 2014 19:43

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  привіт дівчатка.потрібна допомога.в мене чоловік в АТО,скоро має повернутись і я хочу йому зробити такий військовий жетон,з якимосб гарним надписом шо можнапридумати,підскажіть будь ласка

27 жов 2014 00:20

Показати коментарі (4)

Зесічка світлина

Зесічка  Не сип, мила, скла, Ой, не сип, мила, скла під червоную рожу, Бо до неї я, ... Бо до неї я приступити не зможу. ...

26 жов 2014 23:59

Показати коментарі (5)

Рінна Shadoi світлина

Рінна Shadoi  Йду обирати свою хунту)))

26 жов 2014 12:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 31 жовтень 14 )

• З днем народження
    Lara! 
    - Вік: 37
  • З днем народження