Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ацетон у дитини - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Ми розпочинаємо ВЕЛИКИЙ ЗИМОВИЙ квест на Малечі. тема

Час подання заявок обмежений!
Благодійний аукціон до Дня Святого Миколая. ВІДКРИТО ТОРГИ ПО ВСІХ ЛОТАХ!!!

Літературний конкурс Лист до Святого Миколая

Осінньо-зимовий благодійний флешмоб Різдвяне янголятко

Конкурс малюнків ВЕСЕЛКА НА СНІГУ

Обмінник до Миколая Віра у диво

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ацетон у дитини Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 жовтень 2011 - 22:48

Вже і ми певно з цим маємо справу... (запаху з ротика немає, активний хлопець, стілець не рідкий... правда один раз вирвав в п*ятницю, другий - в неділю. Животик болить вночи, температура піднімається висока. Лікар призначила протиглистовий засіб, серед інших препаратів. За ацетон мови не йшло. Але я для себе перевірила тими домашніми тестами, виявилось є - до 3+... Будемо давати багато пити (певно сушку, лужну воду без газів , просто питво, ромашку), вже дала таблеточку від глистів (я схиляюсь до думки, що в нас це пов*язано з глистами...) Купили ампулу глюкози, та ще не використали. Буду слідкувати за станом. Чесно кажучи, симптомів як таких ацетону немає, крім температури і двохразової блювоти напротязі трьох днів. Як побачила смужку, була в шоці! Чекаємо що принесе завтрашній день, дай Бог, тільки хороше!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dudu 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 жовтень 2011 - 11:47

Перегляд повідомленняАнічка (17.10.2011, 23:48) писав:

Вже і ми певно з цим маємо справу... (запаху з ротика немає, активний хлопець, стілець не рідкий... правда один раз вирвав в п*ятницю, другий - в неділю. Животик болить вночи, температура піднімається висока. Лікар призначила протиглистовий засіб, серед інших препаратів. За ацетон мови не йшло. Але я для себе перевірила тими домашніми тестами, виявилось є - до 3+... Будемо давати багато пити (певно сушку, лужну воду без газів , просто питво, ромашку), вже дала таблеточку від глистів (я схиляюсь до думки, що в нас це пов*язано з глистами...) Купили ампулу глюкози, та ще не використали. Буду слідкувати за станом. Чесно кажучи, симптомів як таких ацетону немає, крім температури і двохразової блювоти напротязі трьох днів. Як побачила смужку, була в шоці! Чекаємо що принесе завтрашній день, дай Бог, тільки хороше!

В нас також були глисти, думали, що це ацетон. Симптоми тіж самі, слава богу пройшло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анічка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 жовтень 2011 - 17:31

Знаєте, дала ту таблетку, вночи ацетону вже не було, і в ранці, і в день, і дай Бог щоб ми з ним більше не стикались... Але стан контролюю, тести роблю провсяк, так як синуля сьогодні рвав 2 рази, але кашляє до того сильно, думаємо можливо так кашель подразнює горло (також варіант). Але той ацетон ще та підступна штука!!! Не знаєш від чого толком.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zlata09 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 жовтень 2011 - 13:21

ми також тепер знайомі з ацетоном, а сталося так: потрапили з лоренгітом до лікарні, лікували антибіотиками, а наступного для після виписки, на вечір, мала почала блювати, потім піднялась температура до 38.8, ранком (температуру збили до 37.3) поїхали в поліклініку до дільничної, подивилися, послухали, відправили додому, відпоювати Смектою та Регідроном. Та це нам не допомогло, хоча що 5 хвилин заливала пиття, сусідка порадила зробити тест на ацетон і було 4+, налякалися і знов поїхали до лікарні. Промивання, 3 крапельниці і донечці стало значно краще. Та потім зустріла мамочку з якою разом лежали в палаті перший раз (у них ангіна була) і у її сина також був ацетон. Хотіла спитати, чи могло лікування антибіотиками спровокувати підняття рівня ацетона?
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lenys@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 листопад 2011 - 17:41

У нас ацетон піднімається защораз як Дашка хворіє, тоді мож здуріти треба хворобу лікувати і ще ацетону не давати підніматись.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   xmarynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2012 - 12:56

ОЙ... у нас знов криза... але цього разу дуже дивно, бо не можу виявити, що спровокувало, і рвоти теж нема. Просто зранку дитина встала, на диво просить їсти-пити, а десь до години - з ротика сильний запах ацетону. Тест усе підтвердив(((( Вже по повній відпоюємо, добре, що активний і п"є свою "болжомі". Сподіваюсь на краще.
До речі, цього разу спробували відразу дати випити ампулу 40% глюкози. Побачимо, як буде далі...

Повідомлення відредаговано xmarynka: 12 лютий 2012 - 13:12

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SLAVA2675 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 12 лютий 2012 - 22:33

в дитини виявили ацетон і тепература на вечір піднімається 38.5 що робити
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 лютий 2012 - 13:15

SLAVA2675, шукати причину.
А поки що можна боротись боржомі або кока-колою. Боржомі треба пити постійно - столова ложка щопівгодини. Або крапельниці в лікарні.
Температуру можна збити - чим звичайно збиваєте.
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 01:02

Привіт. Хтось пробував перевіряти ацетон, коли у дитини немає ніяких симптомів: блювоти, поносу, температури.
У нас така ситуація, немає ніяких симптомів ацетону. Дитина має апетит, грається, нічого підозрілого. Зранку полоска -0,у вечері - ++, -+++. Це після того як зьїсть помідору з банки або огірка збанки.
Я так розумію, що ацетон дає підшлункова. То це логічно коли дитина з"їсть солоне або жирне. Вже більше місяця, я його контролюю (5 баночок по 25 смужок), довго тримати на дієті не можу, бо тільки й чую ням-ням і ням-ням. Мясо даю обов"язково, варю на олії, даю смоктальні цукерки. І не поясниш що неможна. Як його позбутися зовсім, мене лікарі лякають, що це дуже шкодить.
Янавіть з ротика нечую, а мама сказала що чула ніби запах перегару, от так і вирішила контролювати.

Пити примусово нехоче. Коли бачу щополоска рожевенька пою силою, або мінералкою, або несолодкий кампот з сухофруктів.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 09:36

Перегляд повідомленняkykla (15 лютий 2012 - 01:02) писав:

Привіт. Хтось пробував перевіряти ацетон, коли у дитини немає ніяких симптомів: блювоти, поносу, температури.
У нас така ситуація, немає ніяких симптомів ацетону. Дитина має апетит, грається, нічого підозрілого. Зранку полоска -0,у вечері - ++, -+++. Це після того як зьїсть помідору з банки або огірка збанки.
Я так розумію, що ацетон дає підшлункова. То це логічно коли дитина з"їсть солоне або жирне. Вже більше місяця, я його контролюю (5 баночок по 25 смужок), довго тримати на дієті не можу, бо тільки й чую ням-ням і ням-ням. Мясо даю обов"язково, варю на олії, даю смоктальні цукерки. І не поясниш що неможна. Як його позбутися зовсім, мене лікарі лякають, що це дуже шкодить.
Янавіть з ротика нечую, а мама сказала що чула ніби запах перегару, от так і вирішила контролювати.

Пити примусово нехоче. Коли бачу щополоска рожевенька пою силою, або мінералкою, або несолодкий кампот з сухофруктів.

От і у нас з"явився ацетон без отих як ви кажете симтомів...
Але причини в їжі я так і не знайшла - ми гарненько відпоїлися і на диво, до вечора вже не було чути ацетону. Дивно, що дитина була активна, а не "як завжди". Ото мучусь від чого і чого б?!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 лютий 2012 - 19:46

xmarynka, спробуйте проконтролювати через декілька днів. Особливо після солоної або жирної їжі. Мені здається, що так реагує дитяча підшлункова залоза на нагрузку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Appelezin 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 лютий 2012 - 21:44

Так звичайно накраша профілактика ацетону це дієта. в мене подружка, щоб швидко збити ацетон робить клізму з боржомі це і температуру збиває.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2012 - 15:20

Перегляд повідомленняkykla (15 лютий 2012 - 19:46) писав:

xmarynka, спробуйте проконтролювати через декілька днів. Особливо після солоної або жирної їжі. Мені здається, що так реагує дитяча підшлункова залоза на нагрузку.

Тож власне, нічого такого з їжі не було... ми намагаємось трохи "триматись" з харчуванням.
А через кілька днів - поки все ок. Побачимо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julia_87 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 лютий 2012 - 17:17

У моєї донечки теж така проблема, у неї постійно виділяється ацетон то 3 то 4 плюси! Раніше до того як пішли в садочок піднімався ацетон 1 раз у місяць, а зараз цим садочком кожну неділю, ну при цьому вона себе почуває звично як здорова дитина, якби не внюхувалась і не була б такою настороженою то можна й пропустити бо сьогодні є, а завтра прропадає!!!Я вже не знаю що мені робити, допоможіть будь-ласка!!!Може у когось була такаж історія?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ака 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 лютий 2012 - 15:25

Натисніть для завантаження текстового редактораі в моєї дитини тоже така проблема...почалось в 3 роки.якось почула запах ацетону, потім жалілась на болі в животі.а через тиждень була рвота, та понос.
вже рік нас то мучить і як позбутись не знаю.кажуть що переросте.
в моєї сестри в сина таке було, то вона мені порадила відмовитись від цукерок,жирного і бульонів-це перші продукти що спричиняють підняття ацетону.
як тільки чую легкий запах то зразу даю багато пити:сушеню,чай або воржомі.рідина виводить.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sveta2010 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2012 - 19:23

Дівчатка, не хочу нікого лякати, але ацетон у сечі також з"являється при цукровому діабеті. Тому крім тесту на ацетон краще здати аналіз крові на цукор. Мало того, від тривалого високого вмісту ацетону в організмі може наступити кома.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OksanaDanilla 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 березень 2012 - 23:16

Перегляд повідомленняAppelezin (15 лютий 2012 - 21:44) писав:

Так звичайно накраша профілактика ацетону це дієта. в мене подружка, щоб швидко збити ацетон робить клізму з боржомі це і температуру збиває.

Дуже допомагає клізма з содою...на 0,5 л води 1-2 ст. ложки соди.......в мене двоє старших дуже страждали ацетономічним синдромом....багато разів в інфекційній лежали...поки один розумний лікар не призначив лікування...тепер в першу чергу рорбимо клізму...дуже допомагає.....кажу, бо перевірено!!!!

Перегляд повідомленняака (29 лютий 2012 - 15:25) писав:

Натисніть для завантаження текстового редактораі в моєї дитини тоже така проблема...почалось в 3 роки.якось почула запах ацетону, потім жалілась на болі в животі.а через тиждень була рвота, та понос.
вже рік нас то мучить і як позбутись не знаю.кажуть що переросте.
в моєї сестри в сина таке було, то вона мені порадила відмовитись від цукерок,жирного і бульонів-це перші продукти що спричиняють підняття ацетону.
як тільки чую легкий запах то зразу даю багато пити:сушеню,чай або воржомі.рідина виводить.

якщо в дитини є схильність до ацетономічного синдрому, то його може підняти будь-що....навіть нерви....висока температура при простуді....ускладення після хвороби.....в мене племінник страждає.....організм на вірусну інфекцію відразу реагує через підшлункову((((.....мої дітки переросли!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Персик 2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 березень 2012 - 21:29

Перегляд повідомленняMira-bella (10 вересень 2011 - 12:41) писав:

Ми пережили шалену вірусну інфекцію, рвоту понос і ацетон зашкалював. І це одразу в обох дітей. Вийшли з цього завдяки регідрону, посиленому питтю, кока-колі. Їсти не давала поки був ацетон у сечі. Перевіряла його рівень латмусовими папірцями, які взяла в лабораторії. Тільки пиття може зняти рівень ацетону, і як не парадоксально, кока-кола.

У мене така сама ситуація, після віруски в обох дітей ацетон зашкалює!!! Малеча температурить,вночі рвала-1 раз,та раз ввечері.Даю багато пити, переживаю...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2012 - 09:16

Після стрибка ацетону сувора дієта (така, яка наведена на 1-ій сторінці теми) повинна дотримуватися 2 місяці. А після того, дієта на 1 рік. Таку можна оформити і в садку, який відвідує дитина (педіатр дає довідку на це).
А ще дуже помічними є ампули з глюкозою - дати їх дитині пити, як їй стало погано. Вони солодкі - діти п"ють із задоволенням, фактично як крапельниця в лікарні. Але щоб вчасно їх дати, то вони мають бути у домашній аптечці. Будьте здорові!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2012 - 09:49

Перегляд повідомленняGalla (26 березень 2012 - 09:16) писав:

Після стрибка ацетону сувора дієта (така, яка наведена на 1-ій сторінці теми) повинна дотримуватися 2 місяці. А після того, дієта на 1 рік. Таку можна оформити і в садку, який відвідує дитина (педіатр дає довідку на це).
А ще дуже помічними є ампули з глюкозою - дати їх дитині пити, як їй стало погано. Вони солодкі - діти п"ють із задоволенням, фактично як крапельниця в лікарні. Але щоб вчасно їх дати, то вони мають бути у домашній аптечці. Будьте здорові!

Ми вже практикували ампулу глюкози - давали, коли піднімався ацетон. Іноді навіть сам просить "солодкої водички".
Щодо дієт: я розумію, що треба дотримуватись, але це дуже важко (з тим же садочком теж - коли одні їдять, іншим не дають). Ми не даємо жирної, жареної, гострої їжі, закруток теж... але якщо врахувати, що крім того, він не їсть картоплю і рибку - що їсти? постійно тим мучусь...
А ще важче "боротись" з мамою, яка постійно запевняє, що треба давати все по трошки :girl_cray:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Аліска світлина

Аліска  Запрошую всіх у розділ благодійні сп, обираємо іграшки , даруємо радість своїм і чужим діткам

Вчора, 23:21

Показати коментарі (1)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Дівчата, прошу помолитися за мого маленького племінника Євгена(1,2 рочки). Він дуже сильно попікся кип'ятком. Зараз повезли у лікарню.

Вчора, 16:52

Показати коментарі (8)

Айра світлина

Айра  Як холодно на форумі стало)))

Вчора, 16:35

Лелічка світлина

Лелічка  Яка краса на Малечі!!!

Вчора, 15:29

Mariannka світлина

Mariannka  як гарно на форумі))))))) Зимовий подих)))))

Вчора, 12:53

Показати коментарі (1)

Nektarynka світлина

Nektarynka  Хочу щастя.. Маленького такого щастя.. З крихітними ручками і ніжками.. І з його очима...

Вчора, 12:45

Показати коментарі (2)

Віллі Вонка світлина
SeeStar світлина

SeeStar  чим ближче до Нового року, тим сильніше люди починають вірити в чудеса)))Це так гарно. Навіть дорослі люди на деякий час повертаються в дитинство і починають мріяти, кожен про своє, але всі вірять що бажання здійсняться!!!! І я теж мрію...мрію щоб моя доця була здоровенькою, бо коли з нею все добре то і в нас є бажання мріяти та веселитися...

Вчора, 09:55

Показати коментарі (3)

Saulė світлина
Улянуся світлина

Улянуся  Допоможи Боже народити здорових діточок!

27 лис 2014 22:52

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 29 листопад 14 )

• З днем народження
    Джаді 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Radyga 
    - Вік: 32
  • З днем народження