Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір дитячої косметики - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір дитячої косметики Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 15 серпень 2008 - 12:57

В нас шампунь Бюбхен, звичайне дитяче мило Аленка, дитячий крем Аленка, та бальзам Спасатель-на всякі випадки життя. А від опрілостей використовували Деситин.
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 серпень 2008 - 13:00

Перегляд повідомленняСвітла (15.8.2008, 13:57) писав:

В нас шампунь Бюбхен, звичайне дитяче мило Аленка, дитячий крем Аленка, та бальзам Спасатель-на всякі випадки життя. А від опрілостей використовували Деситин.

між іншим, жоден косметичний крем не допомагає від пропрілостей так, як Деситин! Всім раджу!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 жовтень 2008 - 20:22

Купили шампунь і засіб для купання від Чіко. Запах - відпад :wub:
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ameli 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 жовтень 2008 - 21:01

Користуємося косметикою Бюбхен!!! Дуже подобається засіб для купання немовлят цієї марки, найчастіше використовуємо молочко, наш малюк задоволений!!!
My Signature
Спойлер

Постійно хочу дві речі: схуднути і поїсти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   За крок до весни 

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 17 жовтень 2008 - 01:56

задумалася і я, стосовно косметики.
ми використовуємо крем під підгузник на основі оксиду цинку, 40%. мали 20%, але теперішній кращий.
маємо звичайнісінький шампунь (ми так називаємо, як рідке мило) для немовлят і звичайнісінькі вологі серветки. усе без запаху, щоб не було зайвих подразників.
олійка стоїть місце займає, ми не користуємося. дитячий крем, теж лежить - не знаю куди його пристосувати. хочемо купити витяжку з ліщини, тут кажуть дуже помічне від синців. от і вся косметика.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сяня 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 19 жовтень 2008 - 09:21

А я ще до родів купила сумку від Джонсон,сумка для дитячих речей є ,,відділення для косметики,пляшечок,та інших дрібничок,збоку відщіпна непромокаюча пеленка,дуже зручна сумка для поїздок з дитинкою в гості чи в поліклініку,я з нею не розлучаюсь.І вона була напічкана косметикою цієї ж фірми,там була присипка,шампунь,піна для купання,крем під підгузник,крем захисний,вологі серветки,здається все.Вони є в двох кольорах рожеві та голубенькі.Я їїкупили не заради косметики,але всі засоби ми використали,ніби не погано.Правда тепер користуємось Б"юбхеном і при потребі лікувальною косметикою.А от цю сумку рекомендую всім!!! аналогів такої я не бачила.Нажаль з минулої зими я їх ніде не бачу,колись були в Метро,і дуже рідко в аптеках.Ціна приблизно 140гривень.Комусь на подарунок взагалі "бомба"
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 13:14

Дівчата, скажіть, чи потрібно дитині зимою змащувати лице кремом? Я взагалі нічим не змащую обличчя малому, тільки кожного ранку вмиваю відваром ромашки. Але, відомо, зимою шкіра більше пересихає, та й вітер дуже холодний. Шкіру треба якось захистити?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 13:18

Перегляд повідомленняAntic (15.8.2008, 13:00) писав:

між іншим, жоден косметичний крем не допомагає від пропрілостей так, як Деситин! Всім раджу!

Не скажи, нам абсолютно не підійшов, опрілостей стало ще більше, а ще він жахливо змивається і смердить рибою. :unknown:
Для нас найкраще Бепантен і для малої і для мене (соски), мажемо ним все, ДОПОМАГАЄ. :smile: Але це індивідуально для кожного, кому що підходить.

Перегляд повідомленнягра з вогнем (17.10.2008, 1:56) писав:

олійка стоїть місце займає, ми не користуємося. дитячий крем, теж лежить - не знаю куди його пристосувати.

Олійкою (Джонсон Бейбі )користуємося після купання, бо вода у Львові жахлива, а крем виористовуємо під підгузники, раніше не користувалася, то доця випрівала, а зараз все ОК! Крем називається PASTA FISSAN, дуже хороший.
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MoonRise 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 13:48

Перегляд повідомленняМасянічка (28.10.2008, 13:18) писав:

Не скажи, нам абсолютно не підійшов, опрілостей стало ще більше, а ще він жахливо змивається і смердить рибою. :cray:
Для нас найкраще Бепантен і для малої і для мене (соски), мажемо ним все, ДОПОМАГАЄ. :cray: Але це індивідуально для кожного, кому що підходить.

Що індивідуально, то індивідуально... Бепантен нам не підходить :blum1: , а підходить Деситин :cray: , так змивається погано... і не смердить він рибою... напевно теж індивідуально...
Поки ніякою дитячою косметикою ми не користуємось...
My Signature
Зображення

Убогість думки породжує легіони однодумців

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 14:21

чи смердить рибою залежить від основи, на якій зроблений крем.
у нас спершу була цинкова мазь (20% оксиду цинку) вона не пахла рибою, мабуть була зроблена на олії з нейтральним запахом. а потім ми придбали крем від пелюшкового дерматиту (40% оксиду цинку), у його складі був рибячий жир - запах відповідний. але нам цей варіант підходив більше, запах довго не залишається.

щоб не було сюрпризів треба уважно читати складники. я тепер вичитую :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 15:03

Перегляд повідомленняdenysko (17.2.2008, 11:14) писав:

Я цією косметикою користувалась буквально до вчорашнього дня. після купання,як завжди, масаж з олійкою,попку намастила трошки кремом, іна тобі...На наступний день дитина вся у прищиках,а попка в тому місці,де мастила кремом червонюща. на наступний день, після купання не використовувала жодних олійок, лише крем деситин на попку-все,як рукою зняло. Але ж дитині потрібне додаткове зволоження шкіри,чи не так? Що вибрати? :rofl:

а навіщо ви мазюкаєте малятко додатково, якщо нема потреби? якщо нема ніяких подразнень, прищиків (і то прищик прищику рознь, треба дослідити від чого він ще...), то я вважаю, ніяких додаткових мазюкань не треба-))))
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 15:08

varvara, підтримую! Якщо мазати олійкою, то вона створює невидиму плівку і шкіра не дихає! Тому я теж нічим практично не користуюсь, крім засобу для купання і Деситину.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 15:56

В нашої малечі декілька днів були червоні сіднички аж з кіркою від подразнення - я грішу на серветки Хагіс. Тепер миємось лише під краном, а серветки хіба для виходу з дому будемо використовувати.
Подразнення допоміг зняти Судокрем - просто супер крем на основі цинку.
Тепер користуємось кремом під підгузник Веледа, а також олійкою, засобом для купання та милом цього виробника - все на натуральних ефірних олійках, витяжки з рослин. Результат просто чудовий. Також купили крем на зиму від обвітрювань для прогулянок Веледа. Потім поділюсь враженнями.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Мудрець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2008 - 16:02

почитала я форум, порадилася з чоловіком і вирішила без потреби не мазати кремом від пелюшкового дерматиту. вийшло! почервонінь не було навіть без крему :)
щоправда ми почали вводити прикорм, то трошки з"явилося подразнення. мабуть від незвичної їжі.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дівія 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 травень 2009 - 20:57

Перегляд повідомленняAntic (15.8.2008, 14:00) писав:

А ще "Пантестин Дарниця"

Користувач подумав і додав через 8 хв.:
А ще косметика Frezyderm, просто СУПЕР!!! Там є дитяча лінія та жіноча! В дитячій великий вибір: рідка присипка, ромашкова вана, крем на кожен день, для виведення гнейсу, молочко.. і багато іншого... Дійсно класна!
А для жінок: інтимні гелі, для лікування розтяжок та навіть від геморою (теж класний засіб :good: )
А ще в них є лінія для дітей з проблемною шкірою, здається називається ця лінія Atoprel...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sjana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 травень 2009 - 21:12

Ми теж користуєм косметикою Бюбхен, вона підходить найкраще, я сама дуже люблю її. Наразі маємо крем під підгузники і для щічок взимку, але мастились останнім дуже рідко. А от дупцю після кожного купання бюбхеном змащуємо. а при потребі якщо є почервоніння - використовую Деситин. Іноді після купання ще мащу дитинку олійкою, але не зловживаю, бо від плівочки, яку вона утворює, шкіра не може повноцінно дихати. Ото ніби і уся косметика. Мила, піни для ванни і різних гелів досі не використовуємо, один раз голівку шампунем помили, але в принципі я бачу, що волоссячко поки що можна лише травичками мити, малятку цього достатньо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 травень 2009 - 23:06

А в нас олійка від Chicco, дуже подобається, крем під підгузник від Бюбхен, ще ніякими кремами некористувались, думаю зараз без потреби. Про всяк випадок купила на літо звичайнку аптечну дит. присипку, чула, що ті кращі ніж всякі дорогі. Незнаю побичимо.
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 05 серпень 2009 - 16:32

Ми користуємся олійко. Джонсонс,кремом під підгузник Хіп,задоволені.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аріка Ікара 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2009 - 23:12

З Вікою користувалися Б"юпхеном та Джонсоном. Артемці також купила Б"юпхен: крем під підгузник, крем д/лиця,молочко д/тіла, присипку...майже всю серію :hi: .Загалом задоволена.Але хочу спробувати Чікко та Хіп.Кажуть,що не погана.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 серпень 2009 - 07:55

ми тільки чікко!!!і тільки чікко!!!крем прід підгузник з оксидом цинку і пантенолом,крем від комарів, зволожуючий(враховуючи нашу воду в місті, то можу 2 рази в тиждень), гель для миття , окремо шампунька є. ціна відповідає якості!!! і не шкода тих грошей за таке. олійки - мала хіповську-- то повна с.....ка. що запах, що рузультат.

ще будучи в пологовому, на бюбхен було 2 алергії. тому категорично проти. джонсон не пробувала, не скажу нічого.
My Signature
Зображення

Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ivit світлина

ivit  Хто ще не голосував, голосуємо! "Україно, рідна моя!" http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=63743&st=60

Вчора, 20:30

Фіалочка світлина

Фіалочка  Так хочеться,щоб ЧУДО сталось в моєму житті...

Вчора, 12:46

Показати коментарі (3)

iraira світлина

iraira  Засмучені очі твої, Україно... І їх засмутив не осінній туман... В боях за свободу сини твої гинуть... А скільки ж іще - помирають від ран!.. Не роси, а сльози схилили калину... І вічною буде печаль матерів... Мій Боже Святий! - збережи Україну! - Сьогодні щиріших не знайдено слів!... Ми віримо в те, що мине зла година!.. Сам Бог нам велів залишатись ЛЮДЬМИ! Хай стане щасливою знов Україна!... А з нею - мудрішими станемо й ми...

Вчора, 12:41

Maмуся світлина

Maмуся  А за вікном малюсінькі сніжинки...бррр)))

Вчора, 10:42

Показати коментарі (4)

Ninaalex світлина

Ninaalex  Надворі легкою хмаринкою лягає осінь. Неквапливо, безтурботно, вона обіймає дерева і легким подихом освіжає повітря. Небо змінює свої літні фарби, на вбрання по сезону. А ми, з радістю чи з сумом, кутаючись в улюблені теплі речі, заварюємо філіжанку ароматної кави...

Вчора, 08:08

alibi світлина

alibi  Ого, дівчата, я в шоці, згідно з синоптиком-цього четверга вже у Львові мокрий сніг((((((((((((((

19 жов 2014 11:12

Показати коментарі (4)

Зесічка світлина

Зесічка  Нагадую, що тривають останні дні голосування в Конкурсі українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!" Встигніть обрати свого фаворита в жовто-блакитних номінаціях

19 жов 2014 10:52

Показати коментарі (1)

zvjozdochka світлина

zvjozdochka  БАЛДІЮ від запаху гелю для душу "Бразильское кофе" Ів Роше..м-мм-м

18 жов 2014 21:45

Показати коментарі (1)

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дівчатка помоліть щоб пройшла добре операція. У мене позаматкова(

18 жов 2014 11:19

Показати коментарі (23)

Gabi 7 світлина
Всі зміни →