Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Коли діти хворіють - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 51 Сторінок +
  • « Перша
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Коли діти хворіють Як краще лікувати дітей? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Маруся 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 вересень 2009 - 07:19

Danaka82, так, і я замітила, що афлубін для малого, як горохом об стінку. Ми даємо анаферон дитячий.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 17 вересень 2009 - 08:55

Дівчата, інфлюцид непогані ліки, але треба щоб підійшли, скажімо, афлубін теж хороша штука, для когось, мені він не підійшов, але не треба на ньому таке тавро ставити,бо хтось рік ним користується і не хворіє...а анаферон безвідказні, тільки це хімія...тому вам вибирати, якщо дитина хвора серйозно, я б давала анаферон, якщо просто сопляє, то інфлюциду достатньо...
Оксанаа, я навіть не знаю, мені, як прочитала, здалось, що у вас підроблений синупрет, не уявляю як можна пити стільки і без сопельок...якщо ви пєте антибіотики, то гаймориту не може бути, так думаю...може попробуйте ще цинабсину пластиночку, вони нічим не гірші синупрету, а то і кращі..але це дійсно дивно, що у дитинки нема сопельок, а може їх і немає взагалі нігде, але чого тоді так сопе...от загадка, ви обовязково питайте про це лора. будьте здорові!!!
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 09:31

Перегляд повідомленняСонях (16.9.2009, 14:31) писав:

дівчата будьте обережні із септефрилом, не такий він і безобідний, а дітям до 5 років його взагалі не призначають. а якщо ж і керуватись принципов рівності у лікуванні дорослих і дітей, то треба правильно вираховувати дозу, тобто 1/8 таблетки дитині від 10 кг, а меншим і того менше.

А нам педіатр приписувала по 1/4 таблетки 3 рази на день вже давно (точно Яна тоді не важила 10 кг, вона і зараз стільки не важить), а я тільки ним і користуюся :( а звідки така інформація?

Користувач подумав і додав через 14 хв.:
а, бачу вже, в інструкції є....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 09:50

Нам взагалі завполіклініки казала кожного дня після садочку таблеточку септифрилу для профілактики...як вам таке? а в 5 місяців ми по половинці приймали, слава Богу нічого, але будь мудрим з тими лікарями, це просто щераз говорить за то, що потрібно постійно перевіряти, те що нам приписують! :blush:
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pacis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 09:50

Перегляд повідомленняuliarv (17.9.2009, 10:31) писав:

А нам педіатр приписувала по 1/4 таблетки 3 рази на день вже давно (точно Яна тоді не важила 10 кг, вона і зараз стільки не важить), а я тільки ним і користуюся :( а звідки така інформація?

Інформація про те, що до 5 років не призначають Септефріл в таблетках з інструкції (см. мій пост вище). Просто дуже маленькій дитині не можна давати таблетки для розсмоктування. А сам діючий компонент мабуть що можна (якщо растолокти і розвести водичкою), якщо лікарі призначають. Про дозировку я нічого вам порадити не можу. :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 вересень 2009 - 10:22

Маруся, вам можна анаферон,дітки великі в порівнянні з моїм :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 10:34

Моє чудо також заразилося вірусом. Вчора вже сопляв і температура висока. Лікар послухала, подивилася горло все чисто. Прописала нам Називін, і тепер вже й не знаю чи капати ним носик. Шукала по аптеках Анаферон дитячий, так його ніде немає, так розкупили.
При застуді і коли першить горло, малому даю і сама п"ю Енгістол від Хелль, хороший препарат нам допомагає.
А зараз наразі п"ємо Афлубін.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 12:59

pacis, не варто давати септефрил не тому що він в таблетках, а тому що декаметоксин (діюча речовина) має широкий спектр антимікробної дії (коринобактерії дифтерії, гноєтворні коки, в тому числі стафілококи, ентеробактерії, включаючи псевдомонади, спорові мікроорганізми, найпростіші, дріжджеподібні грибки, дерматоміцети, віруси), а також при лікуванні патогенного стафілококу і дифтерійної палички, при кандидозі слизової рота та глотки, тобто то досить сильний препарат. то чи варто давати його дітям?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pacis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 13:30

Перегляд повідомленняСонях (17.9.2009, 13:59) писав:

pacis, не варто давати септефрил не тому що він в таблетках, а тому що декаметоксин (діюча речовина) має широкий спектр антимікробної дії, тобто то досить сильний препарат. то чи варто давати його дітям?

Я лише цитувала інструкцію. Там написано, у даній лікарській формі препарат не застосовують для лікування дітей до 5 років.
Прихований текст

У нас Септефріл випускається у формі таблеток. З чого можна зробити висновок, що таблетирований септефріл не можна давати дітям до 5 років.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 14:40

Лі*Куся, арбідол дитячий дуже схожий препарат до анаферону, трохи дешевший, та неменш дієвий, якщо дитині не полегшає можна його дати...
Danaka82, а вам, якщо говорити про такі антивірусні препарати, то добре би був гропринозин, моя меньша в пятимісячному віці пила четвертинку таблетки, тричі в день, але думаю вам має помогти афлубін, гропринозин і решта добре давати при температурі, причому в перший же день, тоді і ефект, там є гарна інструкція де все розписано(дозування) і він відносно недорогий, а по дії, як на мене, вони однакові, що гропронозин, що арбідол, що анаферон, тільки для немовляток відповідно до ваги є тільки гропринозин, а ті два, наскільки памятаю, з двох років...
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Danaka82 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2009 - 14:59

olia14, дякую,та я вже почала давати Інфлюцид,бо Афлубін вдруге приймали і не допомагав
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2009 - 11:45

У нас сегодня тоже беда...Влад с самого утра хныкал, потом поняла,что у него уши болят+горло+насморк(насморк был до этого)...бедный, плачет все время, так жалко его:(
My Signature
Зображення - перчинка форуму!
мои тортики
ВСЁ ПОЛУЧАЕТСЯ ТОЛЬКО У ТЕХ, КТО НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Snizunka-Ira 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2009 - 12:14

У синочка були сопельки ми викликали дільничого лікара вона прийша оглянула натискала йому на вушка і він починав плакати в горло заглянула ніби не червоне, хрипів нема температури нема спить нормально і їсть теж. Вирок був такий вам треба в лікарню!(інфекційна на Орлика) на питання що з нами вона сказала я немаю права вам ставити діагноз їдьте в лікарню там вам візмуть аналізи побудете 3-4 дні і там вам скажуть шо звами. І пішла. Я недовго думаючи зібрала малого і до провіреного лікара(сестра порадила у неї двоє діточок). Заввіділення сімейної медицини ( сам він дитячий педіатр) в одній з наших поліклінік. оглянувши малого він нічого серйозного незнайшов. Вушка чисті і як він не натискав синочок навіть нешорохнувся навіть усміхався. Зато найшов молочницю.( розчин соди і вітамін Б12 і промивати і Ентерол 250) а на носик Аквамаріс, слоник ,Називін і Грудне молоко. Хто що може сказати про Ентерол і Б 12?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LIVELY 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2009 - 12:54

Ентеролом 250 користувались при кишковій інфекції, при отруєннях. Результат позитивний був, малеча без проблем його пила, має приємний запах і смак, чула багато позитивних відгуків
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lilyuska 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2009 - 21:58

Перегляд повідомленняІрина І (16.9.2009, 20:43) писав:

Видно наша участкова такого незнає :blush: бо септіфрил в рік призначала :sad:

Нам теж призначали сиптефрил,хоч нам 4,5 міс і не участкова,а знайома лікарка,яка ще й наша сусідка,то я не думаю,що вона би призначала якби не можна було :unknw:

Користувач подумав і додав через 8 хв.:

Перегляд повідомлення7ІРА7 (16.9.2009, 13:43) писав:

Сьогодні у нас перший день сопельків і взагалі перше захворювання. Я почистила носик "слоником" і закапала НАЗИВІНОМ
Тут пишуть що не всі задоволені цими краплями. А якими варто? І що взагалі ще мені робити :sad:

Всім підходить по різному,одним одні помагають,другим інші,пробуйте і будете бачити,бо так в загальному і не скажеш,кожна дитинка індивідуальна.Можна ще промивати носик саліном або но-сольом тоді сопельки добре витікаю,відсмоктати,а тоді вже закапувати.Нам наприклад нічого не допомогло,самі пройшли аж через 3 тижні.Виздоровлюйте!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2009 - 15:02

7ІРА7, Ентерол добрі ліки, якщо їх можна назвати ліками, це дріжджі, що нормалізують роботу шлунку при діареї, дають їх і при дисбактеріозах, мабуть лікар подумав, що через молочницю(а вона вказує, що імунітет дитинки ослаб, інакше дітки відбиваються від того, бо попробуй впильнувати, щоб вони нічого до ротика не брали, тому деколи дитя землі може наїстись і нічого, а деколи, коли дитинка ослаблена вистачає для молочниці і гризучки, що на підлозі побувала чи в чужих руках..) у вас не дуже хороша флора в животику, тому підстрахувався ентеролом, він зовсім не зашкодить, дуже хороша профілактика, а то ще і сопельки вам вилікує, так-так, у дитинки до року імунітет і травлення, животик тісно повязані, я нераз в лікування сопельок добавляла ще Лінекс або тому подібне..а вітамін В12, мабуть лікар вирішив, що вам його треба, йому видніше, сода відразу помагає, тільки потрібно кілька разів на день це робити і не після їди, бо малюк може вирвати, і не перед їдою, бо який тоді ефект? тому мусите якось робити це хоча б 3 рази в день. будьте здоровенькі!!!
Сеструлька, тримайтесь! тут нічого доброго, але виздоровієте буде краще, що вже зробиш з тими карапузами, може від болю дати йому Нурофену трохи, щоб пережив ті пару днів, незнаю...сил вам побільше, а Владіку здоровя!!!

Повідомлення відредаговано olia14: 20 вересень 2009 - 15:07

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зебра 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2009 - 00:02

Перегляд повідомленняОксанаа (9.9.2009, 8:54) писав:

А у нас була ангіна минолого тижня, нге обійшлось без антибіотиків, горло пройшло а ніс цілий тиждень хропів далі і час-від часу забивав, а сьогодні мала встала, ніс забитий, в носику хропе, причахає, кашляє і сопельок так і нема. Промила водою з содою, аквамарісом а результату нема. Що ще робити не знаю. Може хтось поможе

У мене малий теж так храпів, і зараз ще інколи похрапує, і тоді ще і покашлює. Коли таке було дільнича зразу приписала антибіотики, а я не давала, а поїхала до іншого лікаря - то він подивився і сказав що вузькі носові протоки, і так буде похрапувати і покашлювати бо над горлом побачив сопельку поки не переросте. А ще казав, часто малому ватною палочкою (самій ватку скручувати) прочищати носик. Я так і роблю і ще закапую молочко. Вроді храп проходить. Може і у вас таке ж...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2009 - 00:45

І ми до компанії тих хто хлюпає носом. Потекло з носа, і ще чистивши зубки малій, побачила червоне горло( то вона так рота широко відкриває що аж гланди видно :)) Температури нема, то я тільки в ніс пшикаю Делуфен. От не знаю чи ставити свічки вібурколові чи ні? І чи давати щось для горла? Сопельки ніби прозорі, негусті. Може стане одних крапель?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 вересень 2009 - 07:36

Світланkа, я б поки не чіпала, може то просто реакція на холоднішу погоду. просто тепле пиття, ще якусь би олійку дала обліпіхову чи хлофіліпт. а за декілька днів подивись.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mas@nya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 вересень 2009 - 08:32

и у нас сопли текут рекой и покашливаем немного,температуры тоже нет,сейчас у многих такие симптомы,говорят вирус ходит,носик я називином закапываю и вытягиваю клизмочкой,а горлышко смазываю раствором- капля соли,соды,йода.хорошо помагает
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 51 Сторінок +
  • « Перша
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ikhtab світлина
МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  В небі - десятки лелек. Яке це видовище неймовірне!!!

Вчора, 12:13

Показати коментарі (2)

Мамуся двох янголяток світлина
kib світлина

kib  Чи всі для фронту і все для перемоги?- не всі.. Оксана Сич, працює касиром Приватбанку Сихівського відділення (Шувар). Сьогодні відмовилася прийняти в мене валюту на обмін для перерахунку на допомогу військовим на Схід, мотивуючи це тим, що в неї почалась обідня перерва...І це після того як я півгодини простояла в черзі, підійшла моя черга(а я була остання і після мене вже нікого не було) і рівно о 14.01 вона мені каже, що не прийме мене, бо в неї обід. Я чемно пояснила куди і навіщо передаю ...

31 лип 2014 14:40

Показати коментарі (26)

НАТАЛІ 4 світлина

НАТАЛІ 4  Сьогодні моїй донечці 5 років.Дякую тобі Боже за цей дарунок і прошу у Тебе мирного неба над її головою

31 лип 2014 07:31

Показати коментарі (4)

Луківна світлина

Луківна  "Все Бог дає, Бог дбає і турбується про тебе. То як Бог може забути про тебе? Про тебе, волосинки на голові якого ніжно пораховані " (с)

Заблокований 30 лип 2014 13:30

Показати коментарі (14)

Айра світлина

Айра  Фу! Ну і реклама(((( бридко дивитися...

30 лип 2014 11:30

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Там де я була стоїть : Я піду в далекі гори, на широки полонини... або Просто мені так хочеться... або Не питай. Де я був коли тобі було так солодко.... або Як холодно без тебе, сумно як, Заплакані вікна... З тобой бути мій таємний знак, Що жити без тебе ...

29 лип 2014 23:09

рибка світлина

рибка  Сьогодні видалилась з контактів, а чоловік ще давніше. Шукаю друзів у фейзбуці)))

29 лип 2014 17:03

Показати коментарі (12)

nadia20 світлина

nadia20  28.07.2014 народився мій синочок))тепер моє чудо біля мене

29 лип 2014 10:50

Показати коментарі (11)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 серпень 14 )

• З днем народження
    CatLeon 
    - Вік: 28