Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: аналіз сечі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Фотоконкурс Старі фотографії покажи... конкурс новорічних світлин нашого дитинства
Прошу взяти участь в опитуванні!
Кіт в сучасній українській народній культурі

Наш обмінний проект Посткроссінг по-українськи
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

аналіз сечі Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Вовчег 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 серпень 2009 - 11:17

java script:emoticon(':friends:', 'smid_25') Перший раз здали аналіз сечі і крові у 4 місяці. здавали у Львові у мед центрі "Медіс", що у чорнобильській лікарні. Перший аналіз сечі показав, що у мацьопа кількість лейкоцитів зібльшена до 7-8 при нормі 0,0-5, окрім цього в сечі знайщли також слиз та сліди білка. ґпорадили звернутися на УЗД, оскільки підозрювали запальний процес в нирках чи сечовому міхурі. Прадоксально, але аналіз крові показав, що ШОЕ в дитини в нормі, а при запальному процесі мало бути підвищене, те саме і з лейкоцитами, які були навіть нижче за норму. Понесли на УЗД, лікар подивився, сказав що все в порядку, запального процесу в нирках не бачить, чечовий в порядку. На наступний день здали повторний аналіз сечі - лейкоцитів вже було 6-7, десь подівся слиз, але раптом знайшли бактерії (++++) ?, позитивні нітрати і знову ж таки сліди білка. До лікаря поки не ходили бо його немає в місті. Хто-небудь може мені опяснити, чому така невідповідність в аналізах і чи це може бути фімоз або цистит і т.д.?java script:emoticon(':acute:', 'smid_32')
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 серпень 2009 - 12:18

Вовчег, фимоз в вашем возрасте не проблема абсолютно и вообще вариант нормы до 7ми лет. Расскажите подробно как вы собираете анализ мочи.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2009 - 13:20

:db: купили в аптеці спеціальний мішечок для збору сечі, зранку приклеїли куди треба і зібрали. Ми знаємо, що збирати треба середню сечу, але як це втілити на практиці поняття не маємо, дуже важко зловити той момент коли він починає пісяти :acute:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2009 - 13:28

Вовчег, это да, у таких малышей особо не словишь. А мыли с мылом перед этим?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2009 - 17:07

ні
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2009 - 18:56

Перед забором сечі обов'язково необхідно підмивати дитину. До речі, при бакпосіві ми це робимо навіть двічі. Перший раз - ретельно з милом ввечері, і вранці вже нашвидкоруч, щоб встигнути зібрати сечу, але також з милом.

Бо якщо не дотримуватись такої гігієни перед аналізом, то можна отримати ще ті результати :acute: До речі, це стосується також і дорослих.
І ще одне, я не лікар, але мені видається, що кількість лейкоцитів не є такою критичною у Вашому випадку. Варто ще раз спробувати здати загальний аналіз сечі (але вже з відповідною гігієною статевих органів), ну і бакпосів заодно зробити щоб зрозуміти що ж це за бактерії у вас.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Все буде добре 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 серпень 2009 - 19:51

Вовчег читаю ваше повідомлення і фігєю. В нас почті так само. Здали мочу- є білок. Перездали - білка немає, зате є якісь бактерії. Перездали знов (по Нечипоренко, або щось схоже)- є якісь бактерії. В мене чуть не інфаркт, коли лікарка сказала, що в моєї дитини ниркова недостатність. Підняли на ноги всіх знайомих. Вийшли на обласного нефролога - вона оглянула дитину, ніби все добре, послала на УЗД- теж все в нормі. Перездали аналіз в обл. лікарні все в нормі. Для профілактики нам призначили Канефрон.
Я вам раджу перездати аналіз по можливості у кількох лабораторіях.
Хай ваш хлопчик буде здоровим
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина П. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 лютий 2010 - 13:57

А Як розбратися в тих аналзах.
Що є нормою а що ні.
Можливо хтось має розшифровку ?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Busya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2010 - 14:42

Перегляд повідомленняІрина П. (7.2.2010, 14:57) писав:

А Як розбратися в тих аналзах.
Що є нормою а що ні.
Можливо хтось має розшифровку ?

Норма сечі: Питома вага- 1005-1015 (в залежності від пори року)
Білок- відсутній
Цукор- відсутній
Колір - соломяно -жовтий
Жовчні пігменти- негативні
Епітелій - одиничний або невелика кількість в полі зору
Клітини ниркового епітелію- відсутні
Лейкоцити- 0-3 в полі зору
Еритроцити - відсутні
Циліндри- відсутні
Солі- відсутні
Бактерії - відсутні
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2010 - 15:31

В моєї доні хронічний пієлонефрит і кожного разу при аналізі сечі виявляють солі - оксалати або урати, або фосфати. Знайшла в неті статтю - оптимізму не всиляє. Але наш нефролог великої проблеми з цього не робить. Це що - не так страшно, як написано, чи недогляд лікаря. Підкажіть, хто щось знає про це, може хтось теж стикався з такою проблемою.
[quote]
Зазвичай поява солей у сечі зумовлена порушенням обмінних процесів в організмі (порушення обміну щавлевої кислоти, кальцію, фосфатів, пуринів, амінокислот). Причиною цього можуть бути як безпосереднє порушення біосинтезу та виділення деяких речовин, так і хворобливий стан дитини. Яскравим прикладом хвороби, що різко змінює обмін речовин, є діабет, але навіть після звичайних захворювань, які часто спостерігаються в дитячому віці (захворювання дихальної системи, дитячі інфекції), в аналізах сечі може з'явитися надлишок солей. На обмін речовин, який супроводжуватиметься появою солей у сечі, впливають лікарські засоби, розвиток гіпо- і гіпервітамінозу, радіаційні ураження, порушення режиму харчування, кліматичні умови, фізичні навантаження. Наявність і характер кристалурії (кристалів солей у сечі) залежать від сезону та вад розвитку органів сечової системи. Якщо є вади розвитку, то частіше спостерігають фосфатну кристалурію. Навесні навіть у здорових дітей збільшується кількість виділення оксалатів. Уратна кристалурія буває приблизно у 7% дітей.
Причиною оксалатурії може бути досить рідкісна спадкова патологія (відсутність певного ферменту), що спричиняє різке посилення синтезу оксалатів у всіх органах і тканинах. При цьому найбільше страждають нирки, оскільки оксалати виводяться через сечовивідні шляхи і травмують їх.
Якщо у дитини в аналізах сечі виявлено солі, треба встановити, наскільки постійним є такий стан надлишку солей. Для цього потрібно зробити серію аналізів сечі. Надлишок солей у сечі може бути спровокований змінами в дієті, деякими захворюваннями, прийманням медикаментів тощо, але це ще не свідчить про діатез.
Лікар пропонує робити аналіз сечі перед щепленнями та після перенесених захворювань, а також, коли дитині виповниться рік. Тобто цілком реально сечосольовий діатез можна виявити на першому році життя, навіть якщо немає жодних симптомів. Перший аналіз сечі і крові рекомендують робити в 3 місяці - перед щепленням АКДС, якщо до цього немає інших показань, наступні аналізи - на початку другого року життя.
Надлишок солей може також спостерігатися у крові.
Окрім аналізів, для діагностування сечосольового діатезу застосовують УЗД - щоб виявити пісок і дрібні камені в нирках.
У більшості випадків у дітей раннього віку яскравих проявів хвороби не помітно. Проте уратурія часто є проявом нервово-артритичного або сечокислого діатезу. Такі діти жваві, рухливі, рано розвиваються і швидко навчаються новому, але водночас у них поганий апетит, часто з'являється біль у животі, суглобах тощо.
Надлишок солей у сечі ще не є патологією, а лише передвісником тієї чи тієї хвороби в майбутньому. "Сімейний портрет" такої дитини характеризується наявністю в родичів патології з боку сечовидільних органів, травної системи, алергозу, патології серця та судин. Тому наявність солей у сечі дає підстави прогнозувати захворювання, якщо явних клінічних ознак ще немає. Інколи хвороба виникає вже у дитячому віці.
Наприклад, у людини, в якої в дитячому віці було виявлено уратурію, можуть виникнути сечокам'яна хвороба, хвороби суглобів, подагра, зміни з боку нервової системи.
Оксалатурія і фосфатурія впливають на розвиток хвороб нирок, сечовивідних шляхів, утворення каменів.
Інколи можна спостерігати, як оксалатурія, фосфатурія, уратурія можуть реалізуватися у так звані дисметаболічні нефропатії, тобто порушення діяльності нирок, зумовлене функціональними або структурними змінами на рівні клітин. При цьому страждає сечова система і це проявляється певними симптомами: часте сечовипускання, біль під час сечовипускання, іноді біль у животі. На жаль, дисметаболічна нефропатія часто спостерігається в ранньому дитячому віці, приблизно 30% у дітей дошкільного віку мають такі порушення.
Сечовий діатез нерідко може спричинити розвиток інфекційних захворювань сечових органів (пієлонефрит, цистит). Така дитина потребує лікування, спрямованого на ліквідацію інфекції.
[quote]
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Танюся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2010 - 22:37

Ми також здали сечу, хотіла знати вміст кальцію, тобто здавала аналіз по Сулковичу, а нам зробили аналіз на чутливість мікрофлори(я просто в шоці, як це взагалі можливо), але менше з тим ,бо там найшли якусь заразу - E-coli 10 в першій степені та anhaemolyticus 10 в другій степені(якщо я добре розібрала,що там написано). Дуже пршу, напишіть, що це означає, якщо хтось може розяснити, буду дуже вдячна, а то я вже не знаю, що думати. До лікаря попадемо тільки в понеділок.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gebeshonok 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 12:35

А як зібрати сечу у дівчинки 3 міс?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 12:54

Перегляд повідомленняgebeshonok (16.3.2010, 12:35) писав:

А як зібрати сечу у дівчинки 3 міс?

Я робила так - брала чисту мисочку, і як тільки доня пробуджувалася, скидала памперс, швиденько підмивала, витирала і тримала її над мисочкою. Тут головне реакція - зразу як почне пісяти, направити струмінь в мисочку. Тоді переливала в баночку.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 13:08

gebeshonok, ми зранку після пробудження підмивали і над простерилізованою баночкою в ванній тримали малу поки не попісяє. Декілька разів збирали спочатку в горщик, а потім переливали, то казав лікар що так не варто, тому що горшик з ви не стерилізуєте...і там можуть бути якісь залишки...які потім вплинуть на результат аналізу
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 13:26

Щаслива зірочка, якщо в горщик, то треба застеляти горшок кульочком. Я так багато раз здавала, то все було в нормі(якщо дитина здорова).
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 13:27

Ксюн4ик,Ю а ви думаєте кульочок чистий :)? нам простіше було над баночкою зразу тримати :)
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 13:41

Щаслива зірочка, ну я брала новий)))))))ну і це просто не один раз перевірено, та й це мені в лікарні порадили, бо в дитини хр.пієлонефрит, то аналізів стільки здавали, що ОГО, а коли дитина вже більша, а поруч нікого нема, то я її не могла довго тримати над баночкою
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gebeshonok 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2010 - 17:43

Перегляд повідомленняЩаслива зірочка (16.3.2010, 13:08) писав:

gebeshonok, ми зранку після пробудження підмивали і над простерилізованою баночкою в ванній тримали малу поки не попісяє. Декілька разів збирали спочатку в горщик, а потім переливали, то казав лікар що так не варто, тому що горшик з ви не стерилізуєте...і там можуть бути якісь залишки...які потім вплинуть на результат аналізу

будем пробувати, от тільки в мене мала, коли прсинається, то зразу їсти хоче.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2010 - 15:43

Дівчата, підкажіть, хто знає. В кінці лютого, початок березня ми потрапили в лікарню з ГРВІ, здавали там Сечу по Сулковичу, було +++, пили 3 краплі вітаміну Д. Тепер перед щепленням здали знову, те саме - +++. Знову дали пити таку дозу+препарати з кальцієм. В неті прочитала, що при таких плюсах навпаки треба зменшити вітамін Д, а ми ще й на штучному вже вигодовуванні. Я в шоці, дільничій ще буду дзвонити, бо вона на курсах, але дико переживаю з тим Сулковичем, що воно таке? І лейкоцитів 9 + зуби на підході і ніяк прививку не зробимо, хвилююся, щоб малий важче не переніс тепер. :hang1:
My Signature
Ознайомтеся з правилами підписів та лінієчок http://www.malecha.o...showtopic=48179
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Манюня:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 квітень 2010 - 16:46

:unknw: Дівчата, може хтось може допомогти нам. Ми сьогодні здали сечу на загальний аналіз. І він показав наявність білірубіну. Наскільки мені відомо, то його присутність свідчить про проблеми з печінкою :shok: . Нажаль, лікарки нашої не буде в місті аж до понеділка, а я уже собі місця не знаходжу, посиділа в неті і щось ТАКЕ поначитувалась :prapor: :cray: .
Для загальної картини вкажу ще:
лейкоцити 1-2 в полі зору.
Епітелій плоский 3-5 в полі зору.
Епітелій перехідний 0-1 в полі зору.

Повідомлення відредаговано Манюня:): 28 квітень 2010 - 17:00

My Signature
Зображення
- Легко бути мамою?
- Так! Якщо поряд гарний тато! :)
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ivanka648 світлина

Ivanka648  ви можете поділитися інформацією щодо шугарингу?

Заблокований Вчора, 22:16

Показати коментарі (1)

кvіtо4к@ світлина

кvіtо4к@  Так було добре, поки чоловік був в Хмельницьку в частині, а тепер знову їде на схід=( я вже хвилююся і молюся Богу щоб нічого поганого з ним не трапилося.

Вчора, 16:44

Показати коментарі (2)

Inka-Malinka світлина
Roza Marena світлина

Roza Marena  Літературний флешмоб розпочато!!! Запрошуємо до участі!!!

Вчора, 12:25

Показати коментарі (2)

Зесічка світлина

Зесічка  дівчатка,хто ще має намір молитися Годину ласк за старим стилем сьогодні з 12-ої години, за долю нашої України і важливі особисті прохання -- нагадую

Вчора, 11:51

Показати коментарі (1)

Наталя 27 світлина

Наталя 27  Щастя - це малесенька рученька, яка міцно стискає твій палець, довірливо дивиться тобі в очі і щиро посміхається своєю беззубою посмішкою

Вчора, 00:06

ulaska світлина

ulaska  Новий рік – чудове свято, В ньому дива є багато. І у Новорічну ніч З казочкою віч на віч Я вже спати не лягаю, А бажання загадаю. Від усіх дітей країни, Моєї неньки України, Я у Бога прошу миру І молитву свою щиру В синє небо посилаю І усіх святих благаю: Хай не гинуть більше люди, Хай у нас війни не буде, Щоб усі-усі малята Мали вдома свого тата. Дід Мороз, ти під ялинку, Не клади мені торбинку, А у це чарівне свято Подаруй життя солдату!

21 гру 2014 22:46

ЗвЄзДа світлина
Лукава Кішка світлина

Лукава Кішка  http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=64356&view=findpost&p=2345171 запрошую перевірити себе у списку в темі "Різдвяне янголятко"

20 гру 2014 23:07

Лариса Ягула світлина

Лариса Ягула  На даху висить бурулька, Виграва промінням сонця. Ой, яка ж вона хороша, Досягну її з віконця!!!

20 гру 2014 14:41

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 грудень 14 )

• З днем народження
    трініті 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Оксана Т 
    - Вік: 28
  • З днем народження
    АняСахар