Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Шкільний одяг - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Шкільний одяг Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Панна Ганна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 липень 2010 - 13:51

Перегляд повідомленняLiG (21.7.2010, 11:55) писав:

В кожній школі свої вимоги... У нас не вимагали нічого, хтось ходив в лосінах, хтось мав лише спортивні штани і футболку, хтось весь костюм... Чешки не потрібні були. Шкарпетки теж.

Так, у кожній школі до спортивної форми свої вимоги. У нас всі три роки, що дочка навчається, вересень починався із суворих вимог купити однакову форму для всього класу і вже у жовтні про це якось саме собою забувалося - і таке буває. А от що до взуття, то тут чітко: пара для занять на вулиці, пара для занять у залі (хоча там діти бувають рідко, але мати треба).

І ще, якщо дівчинка, то проблема шкільної зачіски і всього для неї. Ми перед 1 вересня накупили різноманітних бантиків, але... бантики побули актуальними у нашому першому класі з місяць. У другому класі - тиждень-два. У третьому - на свята. У моєї дитини волосся довге, то їй більше подобалося, коли мама плела косу і підбирала її під сіточку, роблячи гулю. Корисними виявилися і різні заколки і резинки, які допомагали урізноманітнювати прості зачіски (щось складне може заважати дитині самостійно переодягатися, швидко розтрипуватися від біганини на перервах, а потім виглядати неохайно і лізти волоссям в очі).

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2010 - 18:38

На рахунок спортивної форми можу дати пораду, взуття (кросівки, кеди) тре вибрати таке, щоб підошва не була слизькою, бо в спортзалі підлога гладенька, і дитина може травмуватися, нам категорично заборонили купляти взуття з слизькою підошвою.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 11:34

Перегляд повідомленняIra+kola (21.7.2010, 19:38) писав:

На рахунок спортивної форми можу дати пораду, взуття (кросівки, кеди) тре вибрати таке, щоб підошва не була слизькою, бо в спортзалі підлога гладенька, і дитина може травмуватися, нам категорично заборонили купляти взуття з слизькою підошвою.

Так само і тапочки на перезувне! Бо паркет дуууже слизький :unknw: .

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Книжуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 11:51

А у нас форму неносять. і мені це не подобається. Кожного ранку проблема що одягати. Взагалі я виділила певні речі для школи, так званий шкільний гардероб, але мала постійно скиглить: ятого не одягну. а я втому смішна, а хлопці будуть сміятися і т.д. І це при тому що ми закінчили тільки перший клас, а що далі буде? Цього року думаю може варто купити форму і не дивитися на інших однокласників.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 12:17

Можу своїм досвідом поділитись щодо форми для хлопчика. Я минулого року облазила купу магазинів з формами і нашими і польськими і т.д. І жодна мене по якості не вдовольнила. По-перше, високий % синтетики, по-друге, піджак дуже незручний для першокласника - однозначно, що сковував рухи; далі в школі з опаленням були проблеми, тому в теплу погоду парив, в зимну погоду - не грів. Щодо штанів - то я так і їх не вдягла малому, бо синтетики забагато, він як міряв, то вже іскри сипались :( Словом, викинула 400 грн на вітер. Ми пошили 2 пари вельветових натуральних зручних брюк і ще одні шерстяні, і одну безрукавку теж з натуральної тканини, а ще одну купила вязану. Малому було набагато зручніше в такій формі. Коли тепло - то сорочку давала на короткий рукав і пошиту безрукавку, коли прохолодніше - сорочку на довгий і вязану безрукавку. На прохолоднішу погоду купила трикотажні гольфики замість сорочок.

А ще виявилось, що на певні свята йому потрібен костюм (свято букварика, останній дзвоник і т.д.), тому на цей рік я буду купувати костюм кращої якості і знову шити безрукавку, і штани того кольору, що форма.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 12:20

В нас форма обов*язкова.Я в 1 клас купила форму:сарафан,піджак і штани(ні разу штани не одягнули,таке враження,що їх на слоненя пошили ,а не на маленьку дівчинку)Але ,можна лише щось одне одягати.Тобто,якщо дівчинка не в сарафані(це стосується холодної пори року),то можна будь-які штанята і обов*язково від форми піджак чи безрукавку.Але у нас з малою вічна проблема:один піджак загубився(дитина на групі забула,а зранку в класі його вже не було),свекруха їй подарувала гарний вельветовий,їй хтось зачепив і порвав.
В теплий період ходить в сарафані(маю надію,що ще й на 3 клас буде добрий,бо брала з запасом) і блузочки-кофтинки тоненькі,а коли холодно,то в штанах(не від форми,нам дві бабусі накупили вельветових від бордового до коричневого кольору)і в гольфиках+безрукавка +(якщо вже дуже холодно)светрик або піджак.

Повідомлення відредаговано liya: 23 липень 2010 - 12:47

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Оксана 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 серпень 2010 - 08:37

Чи є тут мами діток з 5 школи? Там є форма?, а якщо є, то якого кольору? Я щось прогавила то питання, заходила до школи, щоб зараз розпитати - а там ремонт. Зараз в роздумах: купляти, чи не треба?
My Signature
Ну щоб здавалося слова, слова та голос, більш нічого. А серце б'ється, ожива, як їх почує
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлясік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 серпень 2010 - 17:51

купляла форму піджак,сарафан і штани.цього року буду купляти сарафан і піджак,штани були лишніми-неодягали ніразу!вдягали теплі колготи і ходили в сарафані.нехворіли ніразу тьфу-тьфу!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Дружинонька_*

• Група: Гості

Відправлено 22 серпень 2010 - 21:58

Поділіться інформацією, де у Львові можна купити колготки дитячі дешевше, бажано польські але мене цікавлять всі.Дякую
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anmag 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 19 жовтень 2010 - 15:38

Дівчата,хтось порадьте, хочу купити малій взуття зимове на кролячому міху . Щось чули про тепло і якість його носіння. Італійська фірма TM PRIMIGI
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yanya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2010 - 15:29

Погоджуся з більшістю сарафан зручніший, ніж спідничка. У нас куплена форма(піджак, сарафан і штани) вельветова, подобається мені вельвет і носиться гарно. Але я ще дошивала потім спідничку, штани утеплені і піджак ширший(щоб зимою можна було теплу кофту одягнути під нього). Носимо все потроху - немає нічого непотрібного.
My Signature
У жінки точка G знаходиться в кінці слова SHOPPING!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vladinusja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 червень 2011 - 09:40

шкільна форма - це чудово,особливо при теперішньому різноманітті моделей і кольорів(не те,що було в нас,маю на увазі 80-90),
для дочки беру сарафан,штани,цього року шорти з корсетом,під них постійно одягає блузки(літом),5 штук і більше,щоб кожного дня змінити,а зимою -гольфи,піджак теж використовуємо ,коли прохолодніше..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   perepelochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2011 - 21:33

У нас в 45 школі кожного року вимагають купляти форму, але в результаті малий її вдягає на перший дзвоник і ще раз чи два на рік. Ніхто в класі в формі не ходить, тож не буду я його змушувати в ній ходити.... Цього року вирішила, що не буду купляти форму... викинуті гроші.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 липень 2011 - 14:40

Думала-вагалася, що купляти, сарафан чи спідничку.
Знайшла цю тему і сиджу задоволена, бо знайшла відповідь на своє питання.
Дякую, дівчата!!!
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 липень 2011 - 14:50

о, і я знайшла відповідь також, що ще обрані мною 2 пари блузок, до тих двох, що вже є в хаті не зашкодять)) ну і гольфики само собою ще також є.. Дякую, Ясочка!!
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2011 - 14:26

Мамусі школярів, допоможіть, будь-ласка.
ЩО то за тканина Крістіна для шкільної форми? Який її склад? Може хтось має таку форму, що там на бірці пише?
І взагалі, який склад оптимальний?
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2011 - 15:19

закінчили ми перший клас. то напишу наш шкільний гардероб, може стане у пригоді. блузки: 3 з коротким рукавом та 5 з довгим - прала їх раз на тиждень всі разом. гольфіків також 5 шт - то вже як було холодно. 2 сарафанчики - одягали їх в ті дні як не було фізкультури, бо самій доні було складно їх гарно одягнути, вічно з тими молніями була проблема. три спіднички. в мене мала з шилом в попі, то кожен день мусила давати новий комплект одягу. колготки... вже не пам*ятаю скільки, бо було їх досить багато, і тоненьки, і теплі, і капронові на свята. трикотажний жилет. шкарпетки для фізкультури (кольрові) 3 пари, гольфіки для теплої погоди 5 пар. перевзувачка для класу ( за рік їх було 3 пари), кросівки на фізкультуру, чешки для танців. спортивний костюм та три білі футболки. на всяк випадок висіла в шавці флісова кофтинка. заколочки-неведимки, резиночки для волосся звичайні та 3 пари бантиків - одні великі білі на свято і дві маленьких під настрій. наче нічого не забула...
написала і сама злякалась, скільки всього. на другий клас майже все треба купувати наново, бо доня дуже виросла
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 липень 2011 - 17:59

Цитата

І взагалі, який склад оптимальний?

Звичайно натуральний (згадайте свої костюми на роботу з синтетики, як в них незручно). В мене малявка ще не іде до школи, але сужу по собі: шерсть, бавовна і троооошечки синтетики (щоб не м'явся одяг).
от рекомендацыъ щодо вибору:
Во-первых, – стиль. Школьная форма должна вписываться в классический стиль, быть элегантной, Текст, що розкривається
немного сдержанной, и в тоже время модной. В противном случае со стороны ребенка будет идти шквал негативных эмоций по отношению к форме, и в итоге — не бережное отношение к ней и плохое настроение.

Во-вторых, – это долгий срок службы изделия, практичность, неприхотливость в уходе.

В-третьих, – материалы, из которых эта форма пошита. Предпочтение отдается натуральным материалам, таким как полушерстяные, кашемировые, хлопчатобумажные и льняные ткани. Составу ткани уделите особое внимание: детская одежда, в том числе и школьная форма, должна содержать не более 35% – 55% синтетических материалов.

Чем их меньше — тем лучше, ведь синтетика вызывает аллергию, кожные раздражения, накапливает статическое электричество, пыль и вредные микроорганизмы. Под синтетикой тело ребенка «не дышит», он потеет и подвергается различным заболеваниям.

Кроме этого, стоит отметить и моральный дискомфорт, который испытывают дети, одетые в некачественную форму, снижение усидчивости, раздражительности и рассеянности. Из натуральной ткани также должна быть выполнена подкладка пиджака или нательная блузка. Особое внимание уделите карманам и подбортам, они должны быть проклеены флизелином, иначе — карманы отвиснут или утратят жесткость при первой же стирке.

ще
Текст, що розкривається
На что обратить внимание при покупке школьной формы

- Обязательно спрашивайте Гигиеническое соответствие требованиям Министерства Здравоохранения Украины. Если его нет - лучше такую школьную форму не покупать ...

- Ткань, из которой шьется форма. Хорошо если она хотя бы наполовину состоит из шерсти, хлопка или вискозы (натуральных материалов). Подкладка так же должна быть из натуральной ткани. Никакой жесткой, «стеклянной» (хотя и более практичной) синтетики не допускается!

- Не торопитесь, внимательно рассмотрите школьную форму! Посмотрите на ярлычок с данными производителя, составом ткани и рекомендациями по чистке и стирке изделия. На изделии, в котором, много полиэфира (синтетического материала) - образуются катышки.

Будьте внимательны!

• Внимательно изучите маркировку одежды (ярлычок с данными производителя, составом ткани и рекомендациями по чистке и стирке изделия).

• Обратите внимание на символы, обозначающие, каким должен быть уход за изделием. Например, если на нем указана химчистка – лучше отказаться от такой одежды для ребенка, хим. вещества могут быть вредны для здоровья вашего школьника, который проведет почти целый день в этом костюме. Если изделие запрещено гладить и стирать ткань, отказывайтесь от этой одежды - она синтетическая.

• Ткань, из которой шьется форма, должна хотя бы наполовину состоять из шерсти, хлопка или вискозы. К форме должно быть гигиеническое соответствие требованиям Министерства Здравоохранения Украины.

• Проверьте подкладку. Она должна быть из натуральной ткани. Никакой жесткой, «стеклянной» (хотя и более практичной) синтетики не допускается!

• Лучше подобрать для ребенка сразу несколько предметов школьной одежды, чтобы их было удобно менять в течение недели.

Повідомлення відредаговано Мумуся: 10 липень 2011 - 18:00

My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлька-мамулька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2012 - 12:12

Скоро і ми поповнимо ряди школяриків....від тепер починаю думати над гардеробом.
Форма в школі обов"язкова....то ж...думаю,що то робити...купляти 2, щоб одна була на кожен день,а інша на свята чи як?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 13 січень 2012 - 12:32

Я думаю,що не варто купувати 2 комплекти форми.Вистачить і одного,цілком.
[ex]Для таких повідомлень існує спеціальний розділ в Дошці Оголошень[/ex]
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

Вчора, 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

Вчора, 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Любомирівка світлина

Любомирівка  Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни… (Святослав Вакарчук)

21 сер 2016 21:43

Показати коментарі (2)

Dolynka світлина

Dolynka  1 настане час, коли один скаже:"Слава Укра1н1!", а м1льйони в1дпов1датимуть:"Героям слава!" (С. Бандера)

21 сер 2016 20:27

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 серпень 16 )

• З днем народження
    любця 
    - Вік: 39
  • З днем народження
    BeeMom 
    - Вік: 29
  • З днем народження