Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Шкільний одяг - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Шкільний одяг Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Панна Ганна 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 липень 2010 - 13:51

Перегляд повідомленняLiG (21.7.2010, 11:55) писав:

В кожній школі свої вимоги... У нас не вимагали нічого, хтось ходив в лосінах, хтось мав лише спортивні штани і футболку, хтось весь костюм... Чешки не потрібні були. Шкарпетки теж.

Так, у кожній школі до спортивної форми свої вимоги. У нас всі три роки, що дочка навчається, вересень починався із суворих вимог купити однакову форму для всього класу і вже у жовтні про це якось саме собою забувалося - і таке буває. А от що до взуття, то тут чітко: пара для занять на вулиці, пара для занять у залі (хоча там діти бувають рідко, але мати треба).

І ще, якщо дівчинка, то проблема шкільної зачіски і всього для неї. Ми перед 1 вересня накупили різноманітних бантиків, але... бантики побули актуальними у нашому першому класі з місяць. У другому класі - тиждень-два. У третьому - на свята. У моєї дитини волосся довге, то їй більше подобалося, коли мама плела косу і підбирала її під сіточку, роблячи гулю. Корисними виявилися і різні заколки і резинки, які допомагали урізноманітнювати прості зачіски (щось складне може заважати дитині самостійно переодягатися, швидко розтрипуватися від біганини на перервах, а потім виглядати неохайно і лізти волоссям в очі).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2010 - 18:38

На рахунок спортивної форми можу дати пораду, взуття (кросівки, кеди) тре вибрати таке, щоб підошва не була слизькою, бо в спортзалі підлога гладенька, і дитина може травмуватися, нам категорично заборонили купляти взуття з слизькою підошвою.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 11:34

Перегляд повідомленняIra+kola (21.7.2010, 19:38) писав:

На рахунок спортивної форми можу дати пораду, взуття (кросівки, кеди) тре вибрати таке, щоб підошва не була слизькою, бо в спортзалі підлога гладенька, і дитина може травмуватися, нам категорично заборонили купляти взуття з слизькою підошвою.

Так само і тапочки на перезувне! Бо паркет дуууже слизький :unknw: .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Книжуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 11:51

А у нас форму неносять. і мені це не подобається. Кожного ранку проблема що одягати. Взагалі я виділила певні речі для школи, так званий шкільний гардероб, але мала постійно скиглить: ятого не одягну. а я втому смішна, а хлопці будуть сміятися і т.д. І це при тому що ми закінчили тільки перший клас, а що далі буде? Цього року думаю може варто купити форму і не дивитися на інших однокласників.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 12:17

Можу своїм досвідом поділитись щодо форми для хлопчика. Я минулого року облазила купу магазинів з формами і нашими і польськими і т.д. І жодна мене по якості не вдовольнила. По-перше, високий % синтетики, по-друге, піджак дуже незручний для першокласника - однозначно, що сковував рухи; далі в школі з опаленням були проблеми, тому в теплу погоду парив, в зимну погоду - не грів. Щодо штанів - то я так і їх не вдягла малому, бо синтетики забагато, він як міряв, то вже іскри сипались :( Словом, викинула 400 грн на вітер. Ми пошили 2 пари вельветових натуральних зручних брюк і ще одні шерстяні, і одну безрукавку теж з натуральної тканини, а ще одну купила вязану. Малому було набагато зручніше в такій формі. Коли тепло - то сорочку давала на короткий рукав і пошиту безрукавку, коли прохолодніше - сорочку на довгий і вязану безрукавку. На прохолоднішу погоду купила трикотажні гольфики замість сорочок.

А ще виявилось, що на певні свята йому потрібен костюм (свято букварика, останній дзвоник і т.д.), тому на цей рік я буду купувати костюм кращої якості і знову шити безрукавку, і штани того кольору, що форма.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 липень 2010 - 12:20

В нас форма обов*язкова.Я в 1 клас купила форму:сарафан,піджак і штани(ні разу штани не одягнули,таке враження,що їх на слоненя пошили ,а не на маленьку дівчинку)Але ,можна лише щось одне одягати.Тобто,якщо дівчинка не в сарафані(це стосується холодної пори року),то можна будь-які штанята і обов*язково від форми піджак чи безрукавку.Але у нас з малою вічна проблема:один піджак загубився(дитина на групі забула,а зранку в класі його вже не було),свекруха їй подарувала гарний вельветовий,їй хтось зачепив і порвав.
В теплий період ходить в сарафані(маю надію,що ще й на 3 клас буде добрий,бо брала з запасом) і блузочки-кофтинки тоненькі,а коли холодно,то в штанах(не від форми,нам дві бабусі накупили вельветових від бордового до коричневого кольору)і в гольфиках+безрукавка +(якщо вже дуже холодно)светрик або піджак.

Повідомлення відредаговано liya: 23 липень 2010 - 12:47

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таня-Оксана 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 серпень 2010 - 08:37

Чи є тут мами діток з 5 школи? Там є форма?, а якщо є, то якого кольору? Я щось прогавила то питання, заходила до школи, щоб зараз розпитати - а там ремонт. Зараз в роздумах: купляти, чи не треба?
My Signature
Ну щоб здавалося слова, слова та голос, більш нічого. А серце б'ється, ожива, як їх почує
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлясік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 серпень 2010 - 17:51

купляла форму піджак,сарафан і штани.цього року буду купляти сарафан і піджак,штани були лишніми-неодягали ніразу!вдягали теплі колготи і ходили в сарафані.нехворіли ніразу тьфу-тьфу!!!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Гість_Дружинонька_*

• Група: Гості

Відправлено 22 серпень 2010 - 21:58

Поділіться інформацією, де у Львові можна купити колготки дитячі дешевше, бажано польські але мене цікавлять всі.Дякую
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anmag 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 19 жовтень 2010 - 15:38

Дівчата,хтось порадьте, хочу купити малій взуття зимове на кролячому міху . Щось чули про тепло і якість його носіння. Італійська фірма TM PRIMIGI
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yanya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2010 - 15:29

Погоджуся з більшістю сарафан зручніший, ніж спідничка. У нас куплена форма(піджак, сарафан і штани) вельветова, подобається мені вельвет і носиться гарно. Але я ще дошивала потім спідничку, штани утеплені і піджак ширший(щоб зимою можна було теплу кофту одягнути під нього). Носимо все потроху - немає нічого непотрібного.
My Signature
У жінки точка G знаходиться в кінці слова SHOPPING!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vladinusja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 червень 2011 - 09:40

шкільна форма - це чудово,особливо при теперішньому різноманітті моделей і кольорів(не те,що було в нас,маю на увазі 80-90),
для дочки беру сарафан,штани,цього року шорти з корсетом,під них постійно одягає блузки(літом),5 штук і більше,щоб кожного дня змінити,а зимою -гольфи,піджак теж використовуємо ,коли прохолодніше..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   perepelochka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2011 - 21:33

У нас в 45 школі кожного року вимагають купляти форму, але в результаті малий її вдягає на перший дзвоник і ще раз чи два на рік. Ніхто в класі в формі не ходить, тож не буду я його змушувати в ній ходити.... Цього року вирішила, що не буду купляти форму... викинуті гроші.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 липень 2011 - 14:40

Думала-вагалася, що купляти, сарафан чи спідничку.
Знайшла цю тему і сиджу задоволена, бо знайшла відповідь на своє питання.
Дякую, дівчата!!!
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 липень 2011 - 14:50

о, і я знайшла відповідь також, що ще обрані мною 2 пари блузок, до тих двох, що вже є в хаті не зашкодять)) ну і гольфики само собою ще також є.. Дякую, Ясочка!!
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2011 - 14:26

Мамусі школярів, допоможіть, будь-ласка.
ЩО то за тканина Крістіна для шкільної форми? Який її склад? Може хтось має таку форму, що там на бірці пише?
І взагалі, який склад оптимальний?
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 10 липень 2011 - 15:19

закінчили ми перший клас. то напишу наш шкільний гардероб, може стане у пригоді. блузки: 3 з коротким рукавом та 5 з довгим - прала їх раз на тиждень всі разом. гольфіків також 5 шт - то вже як було холодно. 2 сарафанчики - одягали їх в ті дні як не було фізкультури, бо самій доні було складно їх гарно одягнути, вічно з тими молніями була проблема. три спіднички. в мене мала з шилом в попі, то кожен день мусила давати новий комплект одягу. колготки... вже не пам*ятаю скільки, бо було їх досить багато, і тоненьки, і теплі, і капронові на свята. трикотажний жилет. шкарпетки для фізкультури (кольрові) 3 пари, гольфіки для теплої погоди 5 пар. перевзувачка для класу ( за рік їх було 3 пари), кросівки на фізкультуру, чешки для танців. спортивний костюм та три білі футболки. на всяк випадок висіла в шавці флісова кофтинка. заколочки-неведимки, резиночки для волосся звичайні та 3 пари бантиків - одні великі білі на свято і дві маленьких під настрій. наче нічого не забула...
написала і сама злякалась, скільки всього. на другий клас майже все треба купувати наново, бо доня дуже виросла
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 липень 2011 - 17:59

Цитата

І взагалі, який склад оптимальний?

Звичайно натуральний (згадайте свої костюми на роботу з синтетики, як в них незручно). В мене малявка ще не іде до школи, але сужу по собі: шерсть, бавовна і троооошечки синтетики (щоб не м'явся одяг).
от рекомендацыъ щодо вибору:
Во-первых, – стиль. Школьная форма должна вписываться в классический стиль, быть элегантной, Текст, що розкривається
немного сдержанной, и в тоже время модной. В противном случае со стороны ребенка будет идти шквал негативных эмоций по отношению к форме, и в итоге — не бережное отношение к ней и плохое настроение.

Во-вторых, – это долгий срок службы изделия, практичность, неприхотливость в уходе.

В-третьих, – материалы, из которых эта форма пошита. Предпочтение отдается натуральным материалам, таким как полушерстяные, кашемировые, хлопчатобумажные и льняные ткани. Составу ткани уделите особое внимание: детская одежда, в том числе и школьная форма, должна содержать не более 35% – 55% синтетических материалов.

Чем их меньше — тем лучше, ведь синтетика вызывает аллергию, кожные раздражения, накапливает статическое электричество, пыль и вредные микроорганизмы. Под синтетикой тело ребенка «не дышит», он потеет и подвергается различным заболеваниям.

Кроме этого, стоит отметить и моральный дискомфорт, который испытывают дети, одетые в некачественную форму, снижение усидчивости, раздражительности и рассеянности. Из натуральной ткани также должна быть выполнена подкладка пиджака или нательная блузка. Особое внимание уделите карманам и подбортам, они должны быть проклеены флизелином, иначе — карманы отвиснут или утратят жесткость при первой же стирке.

ще
Текст, що розкривається
На что обратить внимание при покупке школьной формы

- Обязательно спрашивайте Гигиеническое соответствие требованиям Министерства Здравоохранения Украины. Если его нет - лучше такую школьную форму не покупать ...

- Ткань, из которой шьется форма. Хорошо если она хотя бы наполовину состоит из шерсти, хлопка или вискозы (натуральных материалов). Подкладка так же должна быть из натуральной ткани. Никакой жесткой, «стеклянной» (хотя и более практичной) синтетики не допускается!

- Не торопитесь, внимательно рассмотрите школьную форму! Посмотрите на ярлычок с данными производителя, составом ткани и рекомендациями по чистке и стирке изделия. На изделии, в котором, много полиэфира (синтетического материала) - образуются катышки.

Будьте внимательны!

• Внимательно изучите маркировку одежды (ярлычок с данными производителя, составом ткани и рекомендациями по чистке и стирке изделия).

• Обратите внимание на символы, обозначающие, каким должен быть уход за изделием. Например, если на нем указана химчистка – лучше отказаться от такой одежды для ребенка, хим. вещества могут быть вредны для здоровья вашего школьника, который проведет почти целый день в этом костюме. Если изделие запрещено гладить и стирать ткань, отказывайтесь от этой одежды - она синтетическая.

• Ткань, из которой шьется форма, должна хотя бы наполовину состоять из шерсти, хлопка или вискозы. К форме должно быть гигиеническое соответствие требованиям Министерства Здравоохранения Украины.

• Проверьте подкладку. Она должна быть из натуральной ткани. Никакой жесткой, «стеклянной» (хотя и более практичной) синтетики не допускается!

• Лучше подобрать для ребенка сразу несколько предметов школьной одежды, чтобы их было удобно менять в течение недели.

Повідомлення відредаговано Мумуся: 10 липень 2011 - 18:00

My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 1
  • Back To Top

Користувач у мережі   Юлька-мамулька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2012 - 12:12

Скоро і ми поповнимо ряди школяриків....від тепер починаю думати над гардеробом.
Форма в школі обов"язкова....то ж...думаю,що то робити...купляти 2, щоб одна була на кожен день,а інша на свята чи як?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2012 - 12:32

Я думаю,що не варто купувати 2 комплекти форми.Вистачить і одного,цілком.
[ex]Для таких повідомлень існує спеціальний розділ в Дошці Оголошень[/ex]
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Verochka світлина

Verochka  Моєму щастю сьогодні 1 рочок! Моїй малесенькій донечці рочок! Безмежно дякую Богу за неї! За кожну мить, яка в нас була, і які ще будуть!

Сьогодні, 14:39

Показати коментарі (4)

Бернадета2606 світлина

Бернадета2606  дуже прошу зголоситися ініціаторів листа-інструкції:якт діяти у разі мобілізації. буду вдячною!

Сьогодні, 11:19

Показати коментарі (1)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Зберемо кошти для наших Героїв спільними зусиллями? l line33.png b 9.png t Mojijj solodenyekjhjj d 24 m 2 y 2010 c 11 http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=62330&st=80

Сьогодні, 11:14

kati-lok  світлина
Айра світлина

Айра  Також дякую про лист!!!

Сьогодні, 10:15

Тьомушка світлина

Тьомушка  Дякую за лист про мобілізацію. Дякую

Сьогодні, 09:59

Показати коментарі (4)

G@lynk@ світлина
скварочка світлина

скварочка  Так само отримала лист про мобілізацію, роздала хлопцям на роботі, вручила чоловікові.Дуже-дуже дякую!

Сьогодні, 09:03

MamyljaSawyli світлина

MamyljaSawyli  Кожне слово твоє ловлю,

Вчора, 22:57

*luckyy*  світлина

*luckyy*   це перше літо коли хочеться не моря ,а миру

Вчора, 16:53

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 липень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн