Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що подарувати дитині (1-3р)? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що подарувати дитині (1-3р)? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 23 квітень 2008 - 15:57

Марикоша (23.4.2008, 15:29) писав:

Дівчата, підкажіть, будь-ласка, що можна подарувати дівчинці :i_am_so_happy: на День Народження, якій виповнилось 2 роки. Подарунок повинен стосуватися тільки манюні, а не батьків. Дуже хочетья вгадати, щоб малечі було цікаво, підходило по віку та ще й допомагало розвиватися! Коротше, чим більше плюсів, тим краще ;) ! Допоможіть, бо вже мозок закипає. Дякую за допомогу :smile: !

Дуже гарну мяку іграшку, з якоб дитина засинала! Велосипед, щоб дитина довго не засинала, а по хаті ганяла, як Пяточкин по садочку. Або... абощо
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ansi 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 квітень 2008 - 16:18

Ми своїй подаруємо велосипед та стіл зі стульчиком. Але то дорогувато, якщо не своїм.
А для інших, якщо спитають, що дарувати, я підготувала приблизно таке:
1. мозіїка (велика, з 80 елементів, це з найбільш крупними деталями для наймолодших) - десь 45 грн.
2. набір кеглів - 40грн.
3. говоряща азбука-120грн.
4. "хлібний" пластилин (для наймолодших) - 45грн
5. пальчикові фарби - до 100грн.
6. рамки-вкладиши Монтесорі 9магазин Знайка - 25-50грн.
7. СД (розвиваючі, казки..)
8. набір лікаря
9. ксілофон -25грн.
10. книжки...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mary 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 18:14

Впринципі перелік запропонований ansi доволі змістовний
проте моя доця і племінниця не отримали задоволення від мозаїки та кеглів. їм дуже сподобався синтезатор (приблизно 100 грн.), конструктор з магнітиків. Доця любить цирк і клоунів - їй подарували величеньку ляльку-клоуна. вона з ним уже пів року бавиться.
ще їм подобається такий мягенький килимо, який як пазли складається з цифрами та буквами. Дуже люблять столик перукаря іграшковий. велосипед також гарний подарунок.
Ми доці подарували калясочку таку величеньку ще в рочок. вона з нею досі не розлучається. довгий час сама в ній вкладалася спати та зараз підросла то вже по зросту не може лягти в неї, але лялечок своїх катає, спатки вкладає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 23 квітень 2008 - 18:37

Нам нещодавно було 2 рочки і серед усіх подарунків до душі припав... велосипед та магнітна дошка з літерами та фігурами :i_am_so_happy:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 19:06

Пральну машинку, магазин, кухню (звичайно, дитячі), зараз такий прекрасний вибір!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 19:15

Можна ще дошку таку подарувати, з одного боку на магнітах і можна малювати маркерами, а з іншого - така, що малювати крейдою. До неї ще в набір додаються літери на магнітах, різні фігури, маркери, губки для витирання дошки. І ціни є різні - я бачила від 90 гривень і більше, є й 200 з хвостиком. Така дошка на ножках і там ще є поличка внизу.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 19:23

Щасливий татусь (23.4.2008, 16:57) писав:

Дуже гарну мяку іграшку, з якоб дитина засинала! Велосипед, щоб дитина довго не засинала, а по хаті ганяла, як Пяточкин по садочку. Або... абощо

Дякую за пораду, Щасливий татусь, але велисопед я вже дарувала на 1 рік, а м"яких іграшоу у неї й так багато,їй їх всі дарують, бо це простіше простого, довго заморочуватись не треба ;) .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 19:37

Дуже вдячна всім за поради :smile: ! Коли я заходжу до іграшкових магазинів, то в мене очі розбігаються. Я б сама гралася всім тим, а запитай , що я хотіла б найбільше, то я б не визначилась, бо хочеться все :cray: :cray: !!! Я уявляю як-то воно діточкам :blush: ! Ваші поради для мене дуже корисні, бо ви радите з власного досвіду, з реакції, яку підмітили у своїх мацюпунь, коли їм дарували той чи інший подарунок. Я й сама задивлялась і на пральні машини, і на набори для лікарів, продавців, і на коляски для ляльок, а ви ще так доречно підкинули ідею з розвиваючою дошкою :i_am_so_happy: . Тепер мені буде легше визначитись, бо коли питаєш у продавців на який вік розрахована іграшка, то вони намагаються, спочатку, випитати скільки років дитині, а тоді під цю вікову категорію підписують майже весь асортимент магазину :D .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 19:43

Дякую, 'ansi' , за такий змістовний список. Хотіла зробити Вам комплімент: я помітила, що ви завжди так фундаментально та вичерпно відповідаєте в любій темі форуму!, мені дуже подобається Ваш стиль відповіді на питання, все по порядку, по пунктам і, разом з тим, лаконічно :i_am_so_happy: :smile: !
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 19:47

мамаПашіЖені (23.4.2008, 20:15) писав:

Можна ще дошку таку подарувати, з одного боку на магнітах і можна малювати маркерами, а з іншого - така, що малювати крейдою. До неї ще в набір додаються літери на магнітах, різні фігури, маркери, губки для витирання дошки. І ціни є різні - я бачила від 90 гривень і більше, є й 200 з хвостиком. Така дошка на ножках і там ще є поличка внизу.

МамаПашіЖені, а не пригадаєте, де бачили ці дошки. В "Дитячому світі" на Дарниці чи на дитячому базарі, що біля нього, вони, напевне, точно є?!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 20:15

Мені здається така дошка для трошки старших діток ніж 2 рочки:)
My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тарасовамама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 21:44

Тарасу на дворіччя подарували килимок-пазл "Транспорт". Супер! Як раз на такий вік. А я ще бачила такі ж самі, тільки з фруктами, тваринами, буквами та цифрами (це для старших діток).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 23 квітень 2008 - 21:46

Чула вже від багатьох знайомих про цей килимок-коврик схвальні відгуки - дівчаткам подобається, вони бувають з цифрами, а бувають з звірятками.
В нас ще попитом користується конструктор з тканини. Купували в "Знайка" Соня спочатку просила мене скласти якусь "лялю", а тепер вже придумує сама :)
Зображення
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 22:00

Марикоша (23.4.2008, 20:47) писав:

МамаПашіЖені, а не пригадаєте, де бачили ці дошки. В "Дитячому світі" на Дарниці чи на дитячому базарі, що біля нього, вони, напевне, точно є?!

Повинні бути. Там є все. Я просто хочу своєму купити, бо він любить гратися магнітиками (ми чіпляємо на холодильник) і ще любить розмальовувати стіни (якщо вчасно не помітимо).
Може, подарунок трошки і на виріст, зате буде тішити дитину довго, і пригодиться потім для вивчення цифр і букв.
Хоча дівчата підкинули теж непогані ідеї. Є з чого вибрати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 22:30

Марикоша (23.4.2008, 20:43) писав:

Дякую, 'ansi' , за такий змістовний список. Хотіла зробити Вам комплімент: я помітила, що ви завжди так фундаментально та вичерпно відповідаєте в любій темі форуму!, мені дуже подобається Ваш стиль відповіді на питання, все по порядку, по пунктам і, разом з тим, лаконічно :13_4_10: :36_3_18: !

Дякую за комплімент :)
Хоча деякі ввжають подібний стиль занудством :)
Так що, раптом і вам колись так видастся, то кажіть обов"язково, буду вдячна :)

До речі, підказки інших мені нагадали: а як стосовно театру? Є такі ширмочки різного виду (на підлогу, на стіл..), а до неї можна і набір ляльок з якоїсь казки.
Може й ранувато, та залежить від тоо, чи вміє вже трошки розмовляти. Якщо так, то можливо навпаки, як раз буде в тему.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 22:46

ansi (23.4.2008, 23:30) писав:

Дякую за комплімент :)
Хоча деякі ввжають подібний стиль занудством :)
Так що, раптом і вам колись так видастся, то кажіть обов"язково, буду вдячна :)

До речі, підказки інших мені нагадали: а як стосовно театру? Є такі ширмочки різного виду (на підлогу, на стіл..), а до неї можна і набір ляльок з якоїсь казки.
Може й ранувато, та залежить від тоо, чи вміє вже трошки розмовляти. Якщо так, то можливо навпаки, як раз буде в тему.

Ні! Нічого подібного з занудством, на мій погляд. :36_3_18: Я сама така, що люблю все розкладати по поличкам, коли збираюсь кудись, то перед виходом разів 5 прокручую точний маршрут, з усіма подробицями :13_4_10: . І трохи не комфортно себе почуваю, коли щось змушує мене відхилитися від надуманого :13_4_10: . А щодо театру, то це класна ідея, але боюсь, що батьки дівчинки не будуть гратися з нею (для своєї дитинки я б дуже хотіла його придбати). А це така гра, для якої потрібна компанія, треба зацікавити дитину, показати на власному прикладі (і не один раз) як народжується і робиться казка. Варіант з килимком теж чудовий , але, боюсь, що там така сама ситуація складеться :13_4_10: . Тому і доводиться вибирати щось більш автономне для похресниці, щоб вона сама могла гратися і не залежати ні від кого.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 22:50

наденька (23.4.2008, 22:46) писав:

Чула вже від багатьох знайомих про цей килимок-коврик схвальні відгуки - дівчаткам подобається, вони бувають з цифрами, а бувають з звірятками.
В нас ще попитом користується конструктор з тканини. Купували в "Знайка" Соня спочатку просила мене скласти якусь "лялю", а тепер вже придумує сама :)
Зображення

Наденька, скажіть, будь-ласка, а як фігурки в тканевому конструкторі прикрапляються . Просто в мій час були подібні, може пам"ятаєте, там треба було гномика скласти, але там всі деталі скріплювались клеем, тому це була,, така собі одноразова утіха.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2008 - 07:07

Марикоша (23.4.2008, 19:23) писав:

Дякую за пораду, Щасливий татусь, але велисопед я вже дарувала на 1 рік, а м"яких іграшоу у неї й так багато,їй їх всі дарують, бо це простіше простого, довго заморочуватись не треба ;) .

Оце точно, нам їх також навезли із закордону і український з китайськими понаносили! Ми вже не знаємо де їх дівати, а оскільки маємо трошки молодших хлопчиків і дівчаток то їм віддаємо, а всім знайомим наказуємо, щоб більше не дарували ні іграшок, ні одягу, бо й ми купуємо яке нам підходить й інші понаносять.
І то є зле, бо зараз серед усього цього різноманіття дійсно важко, щось гарне купити на подарунок.
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2008 - 08:10

Марикоша (23.4.2008, 23:50) писав:

Наденька, скажіть, будь-ласка, а як фігурки в тканевому конструкторі прикрапляються . Просто в мій час були подібні, може пам"ятаєте, там треба було гномика скласти, але там всі деталі скріплювались клеем, тому це була,, така собі одноразова утіха.

Ті, що я бачила - багаторазові. Там тканина якась цупка або ще варіант - липучки.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 24 квітень 2008 - 09:37

Так, там дійсно ліпучки, точніше одна сторона ліпучої ленки, а тканина цупка і до неї добре та ліпучка чіпляється. Він багаторазовий і багатоваріантнмй :). Тільки треба уважно дивитись коли вибираєте, бо він здається нашого виробництва і в нас наприклад деталі в конструкторі не такі як деталі на запропонованих варіантах, що дуже розстроювало в перший час Соню. А зараз вона експерементує...:)
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Dolynka світлина

Dolynka  Ой літо-літечко, не вспіли натішитися, куди тікаєш?,,

28 сер 2016 20:21

Показати коментарі (4)

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 серпень 16 )

Перекладач онлайн