Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради невролога - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Поради невролога консультує доцент, к.м.н. Воронин Денис Михайлович Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Манюня:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 травень 2010 - 09:32

DoctorDenis, в нас дуже подібна проблема з засинанням з Riki_tiki_tavi.
Наша проблема ось в чому. Моя доня десь з 3,5 місяців почала страшенно погано засинати (до цього ми уже побороли коліки і усе було гаразд). Сну передують плачі і крики, які інколи переходять в істеричні. І тоді уже просто катастрофа. Дитину заспокоїти і наново заколисати, то просто не можливо. Вона фактично вирубується від того, що довго плаче. Коли уже засинає, то, інколи, починає здригуватись і просинається. Але я пов"язую це з тим, що вона збуджена після такого заколисування, чи це не так?
Те, що у неї почались формуватись зубки, це зрозуміло. І, навіть, видно по її яснах. Але, якщо вона грається і не проявляє ніяких ознак занепокоєння, то сумніваюсь, що саме зуби турбують її в період засинання. Я стараю, вкаладати її спати, як тільки помічаю, що вона втрачає інтерес до гри, починає позіхати, терти оченята і більш-менш, орієнтуюсь по годині.
Порадьте, нам щось, будь ласка!

Повідомлення відредаговано Манюня:): 12 травень 2010 - 09:34

My Signature
Зображення
- Легко бути мамою?
- Так! Якщо поряд гарний тато! :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сніжинка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 травень 2010 - 08:18

І в мене потіють руки, часті головні болі і паморочення (думала спочатку, шо то анемія, але гемоглобін в нормі). Ті симптоми у мене, ще зі школи. Один раз йшла після інституту додому і почала паморочитись голова, а потім все роздвоюватися, я пішла швиденько до тітки додому, але на 8 поверх не дійшла сіла на другому і відключилася, проснулася через дві години і все вроді зі мною було нормально. До лікаря не зверталася...Випадково почитала ваші дописи хочу запитатися, чи може цей випадок бути повязаний з порушенням роботи вегетативної нервової системи? І що з цим робити?
My Signature
Зображення
[Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RoksanaVW 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 травень 2010 - 11:42

Приблизно 2-3 тижні тому назад я помітила що він ніби як закидує голову назад в той час відкриває ротика і різко вертає голову назад...потім за день ситуація змінилася, він вже не закидував голову а просто прижимав головку до лівого плечика...потім ми показалися невропатологу вона сказала що все ок (хоча маєм діагнози спочатку ставили Синдром нейрорефлекторної збудливості, судомний синдром під питанням через ністагм а зараз синдром рухових розладів)бо він під час огляду цього не проявив...потім ми пили 2 тижні кальцій і ніби не помічала такого...а тепер коли перестали пити кальцій знову появилося ...він так ніби зажимає голівку в середину на лівий бік так ніби його хтось полоскотав по шийці,а інколи голівку назад...таке трапляється дуже часто може навіть 20 разів на день...до невропатолога більше не ходили бо наша невролог сказала щоб не звертати увагу...а я щось неможу незвертати...бо мені здається що це не нормально.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 травень 2010 - 22:09

Вже 4 дні даю кальцій, приступи пропали...незнаю чи повязувати це з браком кальцію, адже по аналізу кальцію 2.09 ++ (можете розшифрувати дані?)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galk@ 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 травень 2010 - 22:25

Привіт , прошу поради чи заспокоєння)) Я сьогодні помітила що синочок дуже сильно витягує язичок , повністю йому через 3 дня буде 5 місяців.При цьому він дуже спокійно себе поводив , і посміхався до мене і водив язичокм по губках і жував його .Це нормально ????І ще він коли чує якийсь трохи сильніший звук зразу починає плакати ?? Буду вдячна за відповідь
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DoctorDenis 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 травень 2010 - 19:43

Перегляд повідомленняHelga25 (16.4.2010, 9:41) писав:

DoctorDenis, почну з початку, шоб ви зрозуміли суть проблеми. я родила дуже важко - епізіотомія, наркоз при ручній ревізії для видалення плаценти , вагітність була стресова, в результаті синочку уже 2 міс і він дуже неспокійний. перший місяць то взагалі дуже мало спав 8-10 год, дньом майже не спав.. потім оглядала педіатр і приписала заспокійливу мікстурку на травах і ванни в седативних зборах. ну результат я побачила, малюк дійсно спокійніший став, але все-рівно коли спить, то здригається. а може то і не мікстура так помогла, як він вже просто став цікавішим, гратись, концентрувати погляд і в мене пройшла післяродова дипресія...Підкажіть, будь-ласка, шо це в нас за проблема і як з неї виходити? наперед дякую!!!

Для таких пологів це норма. Відповідно проходьте вчасно обстеження невролога.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняRiki_tiki_tavi (20.4.2010, 17:18) писав:

DoctorDenis, доброго дня!
Мене турбує таке питання - донечці 4 місяці, десь днів 5-6 назад почались проблеми із сном, а точніше, із засинанням.
До цього часу доня переважно засинала сама (особливо наніч, дивилась на іграшки, бавилась і засинала). Тепер і вдень, і вночі, перед засинанням вона дуже кричить, плаче, аж захлинається, голос тепер постійно від тих криків аж захриплий. Хвилин 10-15 плаче, а тоді засинає. Те саме вночі, коли будиться на годування.

В невролога були місяць тому, робили НСГ, все в нормі.
При народженні мала кефалогематому, але зовнішню, НСГ показувало, що все в нормі. І до цього часу дитина добре засинала, ніяких проблем не було.

Чи може бути це пов,язано із ростом зубів?
Бо видно, що ясна напухші, але чому ж крик і нерви спостерігаються лише в момент засинання?
Дякую!

З травленням проблем немає?

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняmarijanka (23.4.2010, 23:55) писав:

доброго дня.У мене таке запитання чи нормально коли дитинка під час засипання може здригатись рази 3-5(коли як)і рідкі посмикування ручок або ніжок під час сну.був період що небуло а тепер знову.Дитина розвивається добре.

треба перевірити рефлекси у невролога

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

Перегляд повідомлення_ircja_ (1.5.2010, 14:30) писав:

доброго дня
в мене таке питання
у 8 класі я захворіла на менінго-енцифаліт(але я швидко як мені сказали відійшла). як довго я можу відчувати наслідки перенесеної хвороби?
зараз я навчаюсь на 4 курсі. на плановому медогляді в університеті в мене виявив окуліст коли дивився очне яблоко - спазмовані (здається саме так сказала) судини.
останнім часом (близько 2-3 тижнів) мене турбують практично кожен день сильні головні болі. причому вони починаються як тільки я просинаюсь або через невеликий проміжок часу і є практично цілий день. з чим може бути це повязано?

Наслідки можуть відчуватись дуже довго, але вам варто зробити УЗД гілок дуги аорти

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

Перегляд повідомленняSaintpaulia (1.5.2010, 16:50) писав:

Доброго дня.
Доня коли нервується чи плаче, то часто із сидячого положення раптово кидається на спину. Найчастіше то трапляється на ліжку, але буває, що на підлозі, то вдаряється голівкою, якщо не встигну підхопити. Це норма поведінки, чи потрібно проконсультуватись? В місяць і в три робили нейросонографію, все було в нормі.

Можливий наслідок емоційних стресів

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняmedolia (7.5.2010, 9:00) писав:

Доброго дня лікарю Denis скажіть будь-ласка до скількох місяців ще можна вирівняти форму черепа у дитини????.моїй донечці 4,5 міс і в неї
О-подібна голова.і якщо можна її вирівняти то як,крім того що класти її спати рівно.може масажі???але як їх робити?????дякую!!!!

торкати нічого не можна, може в дитини просто така форма черепа

Користувач подумав і додав через 9 хв.:

Перегляд повідомленняМанюня:) (12.5.2010, 9:32) писав:

DoctorDenis, в нас дуже подібна проблема з засинанням з Riki_tiki_tavi.
Наша проблема ось в чому. Моя доня десь з 3,5 місяців почала страшенно погано засинати (до цього ми уже побороли коліки і усе було гаразд). Сну передують плачі і крики, які інколи переходять в істеричні. І тоді уже просто катастрофа. Дитину заспокоїти і наново заколисати, то просто не можливо. Вона фактично вирубується від того, що довго плаче. Коли уже засинає, то, інколи, починає здригуватись і просинається. Але я пов"язую це з тим, що вона збуджена після такого заколисування, чи це не так?
Те, що у неї почались формуватись зубки, це зрозуміло. І, навіть, видно по її яснах. Але, якщо вона грається і не проявляє ніяких ознак занепокоєння, то сумніваюсь, що саме зуби турбують її в період засинання. Я стараю, вкаладати її спати, як тільки помічаю, що вона втрачає інтерес до гри, починає позіхати, терти оченята і більш-менш, орієнтуюсь по годині.
Порадьте, нам щось, будь ласка!

У деяких дітей бувають саме в цьому віці подібні прояви - емоційної нестабільності, треба потерпіти, можете дати Нотту

Користувач подумав і додав через 11 хв.:

Перегляд повідомленняСніжинка (13.5.2010, 8:18) писав:

І в мене потіють руки, часті головні болі і паморочення (думала спочатку, шо то анемія, але гемоглобін в нормі). Ті симптоми у мене, ще зі школи. Один раз йшла після інституту додому і почала паморочитись голова, а потім все роздвоюватися, я пішла швиденько до тітки додому, але на 8 поверх не дійшла сіла на другому і відключилася, проснулася через дві години і все вроді зі мною було нормально. До лікаря не зверталася...Випадково почитала ваші дописи хочу запитатися, чи може цей випадок бути повязаний з порушенням роботи вегетативної нервової системи? І що з цим робити?

Так ви правильно подумали - це дисфункція ВНС. Але для призначення конкретних препаратів необхідно кілька обстежень (рентген шиї, УЗД гілок дуги аорти)+детальний збір анамнезу

Користувач подумав і додав через 16 хв.:

Перегляд повідомленняRoksanaVW (22.5.2010, 22:09) писав:

Вже 4 дні даю кальцій, приступи пропали...незнаю чи повязувати це з браком кальцію, адже по аналізу кальцію 2.09 ++ (можете розшифрувати дані?)

Це трохи нижче норми, вам варто приймати вітамін Д

Користувач подумав і додав через 17 хв.:

Перегляд повідомленняGalk@ (22.5.2010, 22:25) писав:

Привіт , прошу поради чи заспокоєння)) Я сьогодні помітила що синочок дуже сильно витягує язичок , повністю йому через 3 дня буде 5 місяців.При цьому він дуже спокійно себе поводив , і посміхався до мене і водив язичокм по губках і жував його .Це нормально ????І ще він коли чує якийсь трохи сильніший звук зразу починає плакати ?? Буду вдячна за відповідь

Етап розвитку
My Signature
Зображення
  • 5
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2010 - 17:36

DoctorDenis, Даю Препарат Кальціум Д, 2 рази на день. Чи варто давати щось інше, чи правильне дозування?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DoctorDenis 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2010 - 22:22

Перегляд повідомленняRoksanaVW (24.5.2010, 18:36) писав:

DoctorDenis, Даю Препарат Кальціум Д, 2 рази на день. Чи варто давати щось інше, чи правильне дозування?

норма 7,5 мл в три прийоми за добу
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lilia-22 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2010 - 22:51

Порадьте, що робити коли дитина дуже потіє, трохи побігає чи порухається і вже з нього піт градом тече. Вночі так само, коли дуже вкриється одіялом весь мокрий і подушка теж. Постійно його передягаємо сонного, він цього переодягання навіть не пам*ятає.
Засинає миттєво, з цим ніколи проблем не було. Зараз йому 8 років.
Вночі ніколи не прокидається, сон дуже міцний, розбудити майже неможливо.

В мене також така пітливість, а в чоловіка - ні.
Це спадкове, чи є якісь порушення?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сплюшок 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2010 - 12:24

DoctorDenis, Не певна, що питання за адресою, але боюсь щось пропустити, тому...
Донька не вміє відпочивати. Нам майже рочок. Спить погано від народження, перший місяць взагалі мало спала, лише колишучись на руках. На прогулянці візочок мав рухатись, інакше відразу відкривала оченята. На мою думку проблема була в кольках. Можливо через це звикла засинати лише колишучись. До цього часу засинає лише в колясці під гойдання, і спить вдень гойдаючись, без гойдання лише 30 хв. (часом більше, часом можна лише підгойдати і буде наступні 30 хв. спати). Загалом є тенденція до покращення денного сну. Спить вночі як коли, часто повзає по ліжку, але то вікова проблема, на скільки я розумію. Лише часто в нас сон неглибокий, може почати вовтузитись навіть якщо я поворухнусь (спимо разом).Нейросонографію робили в місяць і в три, все в нормі. Але це передісторія, можливо більше прояснить ситуацію. Тепер про головне. Вона дуже активна, постійно в русі, посидіти може порівняно недовго, якщо якась іграшка зацікавить, чи журнал погортає. Інакше навіть поїсти спокійно не може, все з того крісла вивертається. Коли стомиться, стає дратівлива, часом трохи плаксива (щоправда ще й зубки турбують), видно що хоче спати, АЛЕ не може лягти і відпочити. Буде вже падати, втрачати рівновагу від втоми (самостійно ще не ходить, забави з повзанням та ходінням біля опори) але полежить пару секунд і далі вперед. І на руках побути не хоче. Чи від тої рухливості, чи чому, ми до сих пір спимо 2, а часом 3 рази на день (залежно коли прокинеться зранку) десь по 1,5 години. Для нашого віку то багато. Втомлюється орієнтовно за 2,5-3 години. Але як би не змучилась, сама не полежить, і тим більше сама не засинає.
Скажіть, будь-ласка, то індивідуальний характер і режим дитини, чи можуть бути інші причини такої поведінки? Дякую.

Повідомлення відредаговано Saintpaulia: 25 травень 2010 - 12:58

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   elena0709 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2010 - 12:55

DoctorDenis Доброго дня. Хотіла б з вами проконсультуватись. Дитина народилась з гіпоксично ішемічним ураженням ЦНС через дострокові пологи, при народженні не дихав. Лежали в реанімації, потім у лікарні. Ходили на консультації до невропатологів, робили нейросоно все добре. Але дитина майже не спить вночі. Постійно просинаєтья, може прокинутись і просто гратись 1,5-2 год. Або прокидатись кожні 40-60 хв. і плакати. Невропатолог казала, що все в нормі і приводу для хвилювання немає, але він не спить? Що ви нам порадите. Чи це просто така особливість конкретно у нашої дитини і потрібно просто перечекати?
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Helga25 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 травень 2010 - 10:56

Дуже дякую за відповідь :ireful:
My Signature
ЗображенняЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   satira 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2010 - 14:56

А в мене таке питаннячко. Малому в 3 місяці робили УЗД голови але результатів нам толком ніхто не обяснив ,сказали нічого страшного. А хотілось б почути все добре
Результати такі: півкулі симетричні, просвіт звужений ,передні роги правий і лівий по 2,6 мм, ПЗР правий 10,5 мм, лівий - 7,3 мм. Міжпівкулева борозна зімкнена, конвекситальна поверхня - 1 мм.судинні сплетення ущільненні, не розширені, егогенність структур підсилена.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Феєрія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2010 - 16:33

Доброго дня! В мене теж виникло таке питання. Ми вже два рази були в лікарні із запаленням легень (в 9 місяців і в рік і 2 місяці). Як наслідок-великий стрес, дитина боїться лікарів і взагалі різних процедур. Тиждень тому ми були на УЗІ внутрішньочеревних органів, то синок дуже плакав. Декілька ночей після того погано спав(хоча таке і раніше бувало,як лізли зуби,зараз прорізаються кутні). Три дні тому вночі почав сильно плакати крізь сон і потекла кров з носа. Ми з чоловіком налякались і тому викликали швидку. Лікарі швидкої оглянувши дитину сказали,що причиною не були болі в животі і навряд чи зуби. Порадили звернутись до невролога,бо як вони сказали " дитина неадекватно сприймає огляд"(синок справді дуже сильно плакав,прудчався при тому,як його прослуховували фонендоскопом,було помітно,що в дитини дуже сильний страх).
Ми зараз приймаємо кіндінорм за порадою нашого педіатра.Дитина дуже активна,легкозбудлива. Останнім часом важко засинає ввечері,лягає спати в 23 годині,а то й пізніше. В день ж спить добре,приблизно 3-3,5 год. А ще останній місяць погано їсть.
Що б ви порадили-нам справді потрібно йти на огляд до невролога? Чи страх після лікарні пройде сам?

Повідомлення відредаговано Феєрія: 04 червень 2010 - 16:36

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   -=Чуча=- 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 червень 2010 - 15:38

Доброго дня. У мене до Вас питання. Проходили плановий огляд у невропатолога. Лікарка сказала, що у малого відчутнє зорове зосередження. Тонус мязів дещо знижений, сухожильні рефлекси Д>S. Відправили нас на нейросонографію. Ми пройшли, ось результат : ехощільність тканин головного мозку - звичайна, зміщення серединних структур мозку - не виявлено, ІІІ шлуночок не поширений, (правий) 10 мм діл.суд.Спл - 11 (лівий), правий і лівий шлуночки - дрібні кісти, прозора перетинка не візується, пульсація судин - посилена, конвекситальні простори (справа і зліва) - 2-3 мм.
На основі цього невропатолог поставила нам діагноз - Синдром вегето-вісцеральної дисфункції.
Хочу спитати, що означає даний діагноз? І що робити з тими кістами? І чи можна зараз повторити цю нейросонограму?
P.S. ще хотіла сказати, що малий дуже неспокійний. Плаче крізь сон, погано спить. Часті істеричні плачі. Коли нервується, то тремтить ніжка і підборіддя. Плачі я списувала на коліки, а тремтіння на несформовану нервову систему. Ще лікарку насторожило,що він голову назад запрокидує. постійно нагається так робити.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Іринка@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 червень 2010 - 22:33

у мене таке запитання: дитині 15 років ,часто є скачки росту (виріс уже 1.90) і з недавніх пір бувають такі симптоми:стерпає права частина обличчя ,паморочиться перед очами ,рве ,а тоді сильно болить голова ,після цього засинає і все проходить.може повторюватися 1 раз в місяць
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenkaOpa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 червень 2010 - 14:14

DoctorDenis, доброго дня!мене цікавить таке-ми робили нейросонографію малому-і нам поставили діагноз-наслідки перинальної енцефалопатії.приписали курс масажу і Сомазену.курс масажу ми пройшли.нам 4 місяці-малий вміє тримати голову і перекидатись зі спини на живіт!скажіть будь ласка-чи потрібно пити сомазену..якщо ні -то щоб ви порадили????

Додано:
DoctorDenis, доброго дня!мене цікавить таке-ми робили нейросонографію малому-і нам поставили діагноз-наслідки перинальної енцефалопатії.приписали курс масажу і Сомазену.курс масажу ми пройшли.нам 4 місяці-малий вміє тримати голову і перекидатись зі спини на живіт!скажіть будь ласка-чи потрібно пити сомазену..якщо ні -то щоб ви порадили????
My Signature
Зображення
Щодня думай про свою мрію, мрія здійсниться Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svetka. 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 червень 2010 - 15:39

У мене таке питання.
Малий постійно чухає затилок,і видно що це його непокоїть.Деколи буває що кілька днів непочеше,а так то чухає по кілька разів на день.
Казала неврологу,вона сказала що це нічого.
Але я так не вважаю,бо це його непокоїть. Почалось це кілька місяців тому.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gal4onka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 червень 2010 - 17:45

мій малий зригує постійно, після кожного годування, і фонтаном і творожком і як тільки можна. Ношу стовпчиком- не допомагає, повітря виходить, а він потім всеодно зригує. Я б і не хвилювалась, але він втратив у вазі. Родився-3650г, в два тижні важились-4380г, а тепер в місяць-4080г. Виходить шо він 300 г втратив, а педіатр не вірить, шо то через зригування і я не знаю, шо робити :wacko3:
My Signature
Зображення Зображення

Для збереження миру в сім'ї потрібні: терпіння, кохання, взаєморозуміння і, на додаток до цього, два телевізори та два комп'ютери.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OlenkaOpa 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 червень 2010 - 22:30

Gal4onka, попробуйте недогодовувати дитинку..тобто давати їй їсти по -чучуть але зато часто...моїй знайомій таке допомогло!і непереживайте ви так-адже у вас ше всяке по переду :give_rose:
My Signature
Зображення
Щодня думай про свою мрію, мрія здійсниться Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

switljachok:) світлина

switljachok:)  "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" Л.Костенко.

Сьогодні, 11:09

SeeStar світлина

SeeStar  Осінь...і знову якось несподівано. здається, ще б трошечки літа...хоч краплиночку, пару деньочків...

Сьогодні, 11:02

*luckyy*  світлина

*luckyy*   Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина, За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну! Страшною порою не дай їм загинуть! Хай наші молитви до Бога полинуть! Нехай він злобу у серцях наших спинить! Молюсь, щоб людина почула людину, Щоб син пожалів батька іншого сина, Щоб мирною знову стала країна - Я Бога прошу - збережи Україну!

Сьогодні, 07:17

Ikhtab світлина

Ikhtab  Не кидай порожніх слів на вітер, Вони впадуть й забудуться на мить. Порожнім словом душу не зігріти, Від нього й серце вмить не защемить. Не проводи мене ти на прощання, Не говори ні пуху ні пера. Якщо захочеш - побажай кохання, Любові і хоч трошечки тепла.

Вчора, 22:19

Айра світлина

Айра  УРА! УРА! УРА! Малеча знову з нами)))

Вчора, 15:41

Shady Lady  світлина

Shady Lady   І я не знаю, Як світанок настає, І як закінчився Улюблений альбом, Бо не бажаю Ні хвилини самоти. І там живу, немов літаю я, Так немов літаю я Кожну мить, коли зі мною ти!.. І я на небі! ОЕ

21 вер 2014 22:50

Показати коментарі (1)

lenasl світлина

lenasl  Як же малечі не вистачало!!!

21 вер 2014 20:17

Жива вода  світлина

Жива вода   Слід пам'ятати яке сьогодні значне свято і який важкий шлях пройшла св. Анна до народження діви Марії. Особливо це важливо для тих, хто мріє про діток ;)

21 вер 2014 16:00

Показати коментарі (4)

Фіало4ка світлина

Фіало4ка  любі переміни несуть в собі нові можливості

21 вер 2014 14:00

юлія 27 світлина

юлія 27  Вітаю всіх татусів з днем батька(чоловіка

21 вер 2014 03:55

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 вересень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн