Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Поради невролога - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Поради невролога консультує доцент, к.м.н. Воронин Денис Михайлович Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ksano4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 вересень 2009 - 22:22

Скажіть будь-ласка, чи може високий рівень білірубіну спричинити неврологічні порушення у діток?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2009 - 22:46

Скажіть будь-ласка які наслідки того, що тім"ячко закрилося в п"ять місяців. Що ви можети сказати за препарат "сабріл"("вегабетрин") і "церепро " і чи можна їх дістати у Львові. Дякую.
І ще маю до вас питання чи робите ви мануальну терапію? Скільки кошує така процедура?
My Signature
Зображення
Зображення
Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RoksanaVW 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 вересень 2009 - 10:38

DoctorDenis, Він дуже різко і часто махає ручками і ніжками...і дуже кряхтить, дуже часто і глубоко дихає,коли їсть груди дуже нервується (він тільки на ГВ) плаче, дуже запрокидує голову назад, особливо коли спить, очка в нього вдкриваються дуже широко так що видно склери зверху, шкра така інколи сірувата робиться, і синюшнісь носогубного трикутника, інколи спостерігаю тремор підборіддя...і це все відбувається коли він не має кольок...бо живіть мягенький і дитина не тужиться..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DoctorDenis 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 вересень 2009 - 19:22

Перегляд повідомленняksano4ka (3.9.2009, 22:22) писав:

Скажіть будь-ласка, чи може високий рівень білірубіну спричинити неврологічні порушення у діток?

Високий білірубін не може впливати на стан нервової системи, але фактор який викликав підвищення – може.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняsmaili (3.9.2009, 22:46) писав:

Скажіть будь-ласка які наслідки того, що тім"ячко закрилося в п"ять місяців. Що ви можети сказати за препарат "сабріл"("вегабетрин") і "церепро " і чи можна їх дістати у Львові. Дякую.
І ще маю до вас питання чи робите ви мануальну терапію? Скільки кошує така процедура?

Ранішнє закриття тім’ячка може вказувати на краніостеноз, мікроцефалію, гіпервітаміноз вітаміну Д. Якщо характеризувати в загальному ці препарати, то перший – проти судомний, другий – для покращення мозкового кровообігу. Оскільки я ці препарати в своїй практиці не використовую – то не зможу вам сказати чи можна їх купити.
Мануальну терапію роблю, всі подробиці моїх консультацій можна узнати за телефоном клініки 237-71-71.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняRoksanaVW (4.9.2009, 10:38) писав:

DoctorDenis, Він дуже різко і часто махає ручками і ніжками...і дуже кряхтить, дуже часто і глубоко дихає,коли їсть груди дуже нервується (він тільки на ГВ) плаче, дуже запрокидує голову назад, особливо коли спить, очка в нього вдкриваються дуже широко так що видно склери зверху, шкра така інколи сірувата робиться, і синюшнісь носогубного трикутника, інколи спостерігаю тремор підборіддя...і це все відбувається коли він не має кольок...бо живіть мягенький і дитина не тужиться..

Чесно кажучи, я би своїй дитині ноофен не давав би…Краще обрати такий препарат, як «сомазіна».
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2009 - 19:32

DoctorDenis, і цієї сомазини достатньо? непотрібно більше нічого, можливо щось заспокійливе...бо у нього вже сспостерігається тремор ручок...дуже сильний...я вже так переживаю ...будь-ласка допоможіть...
У нас в місті немає нормального невропатолога....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яринка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 вересень 2009 - 21:03

DoctorDenis, в нас така проблема - наш хлопчик не спить. Спати хоче, очки тре, позіхає, але не засинає. За день дуже втомлюється і ввечері щодня істерики, заспокоїти майже неможливо - в квартирі стоїть такий крик, що стає страшно. Було декілька днів, що спав вдень, то ввечері поводить себе добре. Були в двох неврологів, кажуть, що дитина повністю здорова, один з них призначив Нотту 2 місяці - результату ніякого не дало. Але ж дитина страждає від того безсоння! Питання: чи можна давати щось заспокійливе такій маленькій дитині, щоб лікування не нанесло шкоди психічному і фізичному здоров’ю, і чи варто щось давати? Дякую!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irunka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 06 вересень 2009 - 08:40

Перегляд повідомленняЯринка (5.9.2009, 22:03) писав:

DoctorDenis, в нас така проблема - наш хлопчик не спить. Спати хоче, очки тре, позіхає, але не засинає. За день дуже втомлюється і ввечері щодня істерики, заспокоїти майже неможливо - в квартирі стоїть такий крик, що стає страшно. Було декілька днів, що спав вдень, то ввечері поводить себе добре. Були в двох неврологів, кажуть, що дитина повністю здорова, один з них призначив Нотту 2 місяці - результату ніякого не дало. Але ж дитина страждає від того безсоння! Питання: чи можна давати щось заспокійливе такій маленькій дитині, щоб лікування не нанесло шкоди психічному і фізичному здоров’ю, і чи варто щось давати? Дякую!

У нас така ж картина,дитина якщо спить то лише по 15 хв,мені вже сил не вистарчає.
My Signature
Зображення
Чоловік у своєму житті повинен любити лише трьох жінок-ту,що його народила,ту,що йому народить і ту,що в нього народиться
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2009 - 10:12

DoctorDenis, Була у ще одного невропатолога, він теж радив Ноофен приймати...а от чомусь сомазіну казав не приймати...бо якщо у нього коліки то буде ще гірше...Ноофен радить вже 4 лікар...чому ви не радите його, будь-ласка скажіть?
Ще радили приймати Магне В6 розчин для перорального застосування, та як його маленькій дитинці приймати я щось не дуже зрозуміла, можливо Ви скажете як?...Чи можливо приймати магне в6 мені...щоб йому переходило церез грудне молоко???????
Ще радили приймати ректально вібурколові свічі що вони мають заспокійливий ефект і в той же час обезболюючий...що скажете про цей препарат?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2009 - 10:48

DoctorDenis, Привіт ! Ау мене таке запитання. Я отримала політравму правої руки: зламана ключиця, зовнішній надвиросток ліктя і дві променеві кістки. Поставили мені д-з моноплегія. Від плеча до ліктя рухи в руці є, а від ліктя до кисті обмежені, кисть не рухається взагалі. Болі в кисті страшні а при рухах рукою я аж кричу від болі . Приймала Прегабалін, Габапентин, карбомазепін, амітриптилін ....біль не знімається. Через цю біль я нічого не можу зробити. Контрактура страшна. Біль постійний 24 год на добу а не простріли . Що це таке як боротися з біллю............як довго буде відновлюватись нерв?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   melanja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2009 - 11:10

DoctorDenis, доброго дня. В мене така проблема - кілька років тому мені поставили діагноз - сколізоз 2 ст. середньої частини хребта (між лопатками). Спина мене болить періодично, особливо на роботі (робота сидяча, за комп"ютером), також не можу багато ходити і стояти - також починаються болі. Порадьте, будь ласка, що мені робити, щоб ці болі не були такими частими?
My Signature
У житті мало бути розумним, треба ще не бути дурнем....
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2009 - 22:25

Перегляд повідомленняRoksanaVW (5.9.2009, 19:32) писав:

DoctorDenis, і цієї сомазини достатньо? непотрібно більше нічого, можливо щось заспокійливе...бо у нього вже сспостерігається тремор ручок...дуже сильний...я вже так переживаю ...будь-ласка допоможіть...
У нас в місті немає нормального невропатолога....

Вібуркол – препарат непоганий, але не знаю чи він вже є в аптеках, оскільки фірма НЕЕL мала деякі проблеми з МОЗ України. Через грудне молоко проходить зовсім мінімальна доза препарату, яка не може дати ефекту. Ноофен (верніше його діюча речовина) за рядом закордонних досліджень має значні побічні ефекти на розвиток психіки дітей до 16 років. Теоретично коліки можуть викликатись майже любим медикаментозним препаратом.

Перегляд повідомленняЯринка (5.9.2009, 21:03) писав:

Якщо вже кілька спеціалістів сказали, що ваша дитина є здоровою, я думаю в цьому не варто сумніватись. В такому випадку провідне місце займає психологічний аспект і побудова режиму дня. Скоріше за все режим, яки є у дитини їй не підходить, його треба під корегувати. Особисто в моєї дитини були подібні явища. Психологічний аспект полягає в тому, що дитина вже знає обстановку в якій спить і її це може нервувати (що її намагаються покласти спати) – тоді необхідно змінити обстановку і місце для її спання – тоді вона може не зрозуміти що її вкладають – і заснути.

Перегляд повідомленняirunka (6.9.2009, 8:40) писав:

У нас така ж картина,дитина якщо спить то лише по 15 хв,мені вже сил не вистарчає.

Відповідь вказана вище.Якщо дитина прокидається – значить не вистачає матері поряд – необхідно спати з дитиною.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняVesta* (9.9.2009, 10:48) писав:

DoctorDenis, Привіт ! Ау мене таке запитання. Я отримала політравму правої руки: зламана ключиця, зовнішній надвиросток ліктя і дві променеві кістки. Поставили мені д-з моноплегія. Від плеча до ліктя рухи в руці є, а від ліктя до кисті обмежені, кисть не рухається взагалі. Болі в кисті страшні а при рухах рукою я аж кричу від болі . Приймала Прегабалін, Габапентин, карбомазепін, амітриптилін ....біль не знімається. Через цю біль я нічого не можу зробити. Контрактура страшна. Біль постійний 24 год на добу а не простріли . Що це таке як боротися з біллю............як довго буде відновлюватись нерв?

Звичайно щоб порадити і щось сказати напевне – необхідно бачити знімки. Але, якщо брати принципово – в даному випадку необхідно взяти в комплексі препарат покращуючий нервову провідність, міорелаксант і не стероїдний протизапальний препарат. Має значення ще скільки часу пройшло після травми.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняmelanja (9.9.2009, 11:10) писав:

DoctorDenis, доброго дня. В мене така проблема - кілька років тому мені поставили діагноз - сколізоз 2 ст. середньої частини хребта (між лопатками). Спина мене болить періодично, особливо на роботі (робота сидяча, за комп"ютером), також не можу багато ходити і стояти - також починаються болі. Порадьте, будь ласка, що мені робити, щоб ці болі не були такими частими?

Сколіоз звичайно викликає розвиток остеохондрозу, при якому виникають больові відчуття. Для заняття симптомів використовуються не стероїдні протизапальні, вітаміни групи В і фізіотерапія, а оскільки проблема механічна – лікування можна здійснювати за допомогою укріплення глибоких мязів хребта та в деяких випадках мануальної терапії.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 вересень 2009 - 13:52

DoctorDenis, Ще будь-ласка скажіть чи варто приймати малечі препарат Магне В6, нам його рекомендував невропатолог, перепитала як його приймати,сказав: по 4-5 кр 3 рази в день попередньо розводити з водою або молоком грудним 1 ч.л. потім поступово збільшувати по 1 кр. до 5 днів перейти на 05 мл. 3 рази в день ..так пити 1 місяць...скажіть чи правильно саме так приймати цей препарат...?

Повідомлення відредаговано RoksanaVW: 10 вересень 2009 - 13:53

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 вересень 2009 - 14:04

DoctorDenis, після травми пройшло вже 5 місяців. Ще я вживала мідокалм , Нуклео ЦМФ (біль збільшився) а решта знеболюючих типу: дексалгін, кетанов, ксефокам.......не допомагають.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2009 - 16:46

DoctorDenis, підкажіть будь-ласка, яке б Ви призначили лікування при діагнозі М'язова Дистонія? Діагноз поставлений на основі того,що коли вона лежить на спинці і піднімаємо її за ручки, то вона піднімає попу замість того, щоб піднімати голівку, при цьому лежачі на животику голівку тримає добре, дитині рівно 3 місяці.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pacis 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2009 - 17:12

DoctorDenis, підкажіть, чи є нормальною ситуація, коли дитина дуже вигинає голову назад. При годуванні і під час сну. Під час годування неспокійна, пнеться, вигинається, запрокидує голову назад. Так буває, але не весь час, періодично. Невропатолог на огляді казала, що дитина здорова.
Що це може бути, чи не є симптомом чогось серьйозного? Дитини 4,5 місяці.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КМР 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2009 - 18:49

І в мене питання на рахунок неспокійного смоктання. Мала постійно рухає руками, ногами..... Що є причиною такої поведінки?
My Signature
Якщо падати, то тільки в чиїсь обійми!
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2009 - 09:07

Перегляд повідомленняRoksanaVW (10.9.2009, 13:52) писав:

DoctorDenis, Ще будь-ласка скажіть чи варто приймати малечі препарат Магне В6, нам його рекомендував невропатолог, перепитала як його приймати,сказав: по 4-5 кр 3 рази в день попередньо розводити з водою або молоком грудним 1 ч.л. потім поступово збільшувати по 1 кр. до 5 днів перейти на 05 мл. 3 рази в день ..так пити 1 місяць...скажіть чи правильно саме так приймати цей препарат...?

Я би не радив його застосовувати, оскільки проти показом є вік дитини до 6 років. Не кажучи про те, що я не знаю навіщо він потрібен в даному випадку.

Перегляд повідомленняVesta* (10.9.2009, 14:04) писав:

DoctorDenis, після травми пройшло вже 5 місяців. Ще я вживала мідокалм , Нуклео ЦМФ (біль збільшився) а решта знеболюючих типу: дексалгін, кетанов, ксефокам.......не допомагають.

В загальному не ознайомившись зі знімками я би радив в комплексі спробувати гідрокінезотерапію, ЛФК, мідокалм 1млх2 р. на добу д/м (7 днів); мова ліс 15 мг х 1 р. на добу д/м (7 днів); нейрорубін 1 інєкція через добу (5 інєкцій).

Перегляд повідомленняolyalya83 (11.9.2009, 16:46) писав:

DoctorDenis, підкажіть будь-ласка, яке б Ви призначили лікування при діагнозі М'язова Дистонія? Діагноз поставлений на основі того,що коли вона лежить на спинці і піднімаємо її за ручки, то вона піднімає попу замість того, щоб піднімати голівку, при цьому лежачі на животику голівку тримає добре, дитині рівно 3 місяці.

Цей діагноз відносний – зробіть 10 сеансів масажу.

Перегляд повідомленняpacis (11.9.2009, 17:12) писав:

DoctorDenis, підкажіть, чи є нормальною ситуація, коли дитина дуже вигинає голову назад. При годуванні і під час сну. Під час годування неспокійна, пнеться, вигинається, запрокидує голову назад. Так буває, але не весь час, періодично. Невропатолог на огляді казала, що дитина здорова.
Що це може бути, чи не є симптомом чогось серьйозного? Дитини 4,5 місяці.

Це скоріше за все етап розвитку дитини.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняКМР (11.9.2009, 18:49) писав:

І в мене питання на рахунок неспокійного смоктання. Мала постійно рухає руками, ногами..... Що є причиною такої поведінки?

Відповідь аналогічна попередній.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лана78 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 жовтень 2009 - 13:00

DoctorDenis,
Здравствуйте. Уже 5 лет у меня головные боли. Голова болит справа в области глаза и иногда отдает в затылок. Приступы повторяются часто, и могут длиться несколько дней, но сам характер боли разный. Иногда постоянная боль (подозреваю мигрень). А иногда (где-то пол года назад такое появилось), как бы подергивания (ну вот как нерв, только очень-очень слабая по интенсивности), или просто тупая, ноющая боль в одной точке, но всегда справа. Болит несколько секунд, потом несколько минут не болит и эти промежутки всегда разные. То над бровью болит, то под бровью в области глаза. Болит неделю, даже ночью. Принимала аналгин, парацетамол, аспирин, ничто не помогает, а вот от пенталгина иногда проходит. А бывает так, что сама по себе мгновенно проходит. Сейчас постоянные вот эти подергивания то над бровью, то то под бровью. Это не очень больно, но напрягает постоянство. Еще недавно я зметила, что когда я ложусь и голову кладу (с той стороны где болит) на высокую подушку или на мягкую игрушку или просто подпираю рукой (получается что позвоночник в шейном отделе выгибается в противоположную сторону от боли), то перестает болеть. Но это иногда. По этому подозреваю, что это связано с позвоночником. Еще боль стихает в теплой воде. Посоветуйте мне что-нибудь. Я хотела бы попасть, к Вам на очный прийом. Как это возможно?

Спасибо.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 жовтень 2009 - 17:27

Перегляд повідомленняЛана78 (2.10.2009, 14:00) писав:

DoctorDenis,

Такие боли чаще всего связаны с тремя аспектами: проблемы с кровоснабжением головного мозга, проблемы с позвоночником, либо хронический гайморит. Желательно сделать снимки шейного отдела позвоночника в двух проэкциях и узи сосудо вшеи. Попасть прием ко мне во Львове реально по вторникам. Запись по телефону 237-71-71 (медицинский центр "Життя")
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лана78 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 жовтень 2009 - 18:15

Перегляд повідомленняDoctorDenis (2.10.2009, 18:27) писав:

Такие боли чаще всего связаны с тремя аспектами: проблемы с кровоснабжением головного мозга, проблемы с позвоночником, либо хронический гайморит. Желательно сделать снимки шейного отдела позвоночника в двух проэкциях и узи сосудо вшеи. Попасть прием ко мне во Львове реально по вторникам. Запись по телефону 237-71-71 (медицинский центр "Життя")

Доброго вечора, лікарю. УЗД судин голови і шиї, рентген і опис очного дна пройшла. Але , карточку з обстеженнями ніяк не можу забрати в лікаря, тому точно сказати що там написано не можу. Зі слів лікаря :спазм судин 2 степені. На рентгені теж побачили, якийсь наріст на шийному хребці. Назначила мені лікар Ніцерголін, від якого мені дуже зле, тиск падав до 90/50, неприємні відчуття в області серця, тому я його далі не вживала. А тому і покращення ніякого не відчула.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Tanysha83 світлина
Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

Вчора, 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

Вчора, 11:16

Ліна15 світлина

Ліна15  *** За столом зібралась Вся наша родина, Святкує Великдень Рідна Україна. Із тими святами Я усіх вітаю, Свяченим яєчком Всіх благословляю! Хрисос Воскрес

Вчора, 10:58

vikks-R світлина

vikks-R  Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім’ю!

Вчора, 10:03

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Вчора, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 квітень 14 )

• З днем народження
    xrystyna_design 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    alabama 
    - Вік: 30
  • З днем народження