Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як збити високу температуру? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 54 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як збити високу температуру? у дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 04 квітень 2010 - 15:17

В нас вже сьогодні п"ятий день піднімається температура до 38 і горло болить і дуже червоне, Нурофеном збиваємо температуру, десь 12 год немає а потім знову піднімається. Вчора була лікарка прописали антибіотик Цефікс. Вже не знаю що робити, так переживаю, ще три дня трималась якось, думала пройде а сьогодні вже все, дуже боюся. Горло сказала Фарингосептом лікувати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 квітень 2010 - 15:49

До речі лікарка теж сказала, що то зараз вірус такий і мене теж здивувало, що вона прописує антибіотик. Дівчата, в кого був такий вірус, через скільки днів все проходить?

Повідомлення відредаговано Ananaska: 04 квітень 2010 - 15:49

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 квітень 2010 - 15:58

Ananaska, вірус досить сильний, тому я хоч і не великий "любитель" антибіотиків таки його дала. 4 дні температури-навіть арбідол не витягував того, про афлубін мовчу.., на 5 день здалась-антибіотик, був дуже глибокий бронхіт і кашель, такого ніколи не чула, чомусь то горло миттєво перекинулось нижче...Два дні антибіотиків і температура спала, чи вже їй просто пора було, але не шкодую, бо кашель ще і тепер, хоч вже тиждень як антибіотик закінчили давати, а малеча ще інколи покашлює, що було б якби не дала його невідомо...
Швидшого одужання усім дітлахам!

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Впринципі, старшенька моя справилась сама-день температури і ще днів 10 кашлю, зрідка, але ще є...
Тому це залежить від дитинки-давати чи ні антибіотик, спостерігайте за ними і ви зрозумієте-справляться вони чи ні.
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 квітень 2010 - 16:05

olia14, а чим ви горло лікували? Малий теж почав кашляти і кашель такий горловий, кашляє і починає плакати, видно що болить дуже під час кашлю
Шановні модератори вибачайте що не по темі, просто дуже треба знати.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olia14 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 квітень 2010 - 16:13

Ananaska, давала фарінгосепту, кашель справді дуже болючий, але це вже по старшенькій побачила, вона вміла краще пояснити що з нею робиться... Я не впевнена, що він помічний, просто давала, щоб совість не мучила, але результат був слабенький. Температури не збивала усі 3, навіть 4 дні, але вона і була в межах 37.8-38.3, але на 5 день не витримала, збивається вона добре. Давала арбідол і фарінгосепт, пити багато, та потім прийшлось антибіотик. Думаю вам було б добре на такий болючий кашель дати іслу моос-вона краще пом"якшує, а ще я давала сироп Тайса, він теж добрий при такому болючому, Фарінгосепт давала, бо мала дома-тільки через це, але він зовсім не справлявся :36_15_38: . тримайтесь, дуже шкода дитинки, ще маленькі дуже(дивилась, що у мене різниця 2 рочки, то діти зовсім по-різному перенесли, старшенькій значно легше було.., а меньша таке бідолашко :36_15_34: ). Видужуйте!!!
My Signature
я все зумію, все встигаю! А часу зовсім я не гаю :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 квітень 2010 - 21:54

Перегляд повідомленняolia14 (4.4.2010, 16:13) писав:

Ananaska, давала фарінгосепту, кашель справді дуже болючий, але це вже по старшенькій побачила, вона вміла краще пояснити що з нею робиться... Я не впевнена, що він помічний, просто давала, щоб совість не мучила, але результат був слабенький. Температури не збивала усі 3, навіть 4 дні, але вона і була в межах 37.8-38.3, але на 5 день не витримала, збивається вона добре.

повторюся, що на 3-5 дні хвороби починає вироблятися інтерферон в організмі і хвороба відступає....
аналіз крові покаже чи хвороба має вірусну чи бактеріальну природу, тим більше, що хвороба вже не перший день триває....
антибіотик віруси не вбиває.....якби існували препарати, що вбивають віруси, то і СНІД би вже подолали б....
щодо горла, то і ми маєм часто таку проблему, причому горло відразу дає температуру за 38....підліковуємо горло, то і температура проходить..
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Квіточка Іринка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 квітень 2010 - 23:06

У нас теж напередодні свят серед ночі в малої піднялася температура до 38,5. Виявила, коли прикладала її до грудей о 5 ранку. Ввечері з дитиною було все нормально, а тут наче ні з того ні з сього. Як з'ясувалося, у малої прорізувалися 2 зубки, ще педіатр сказала, що приєдналася вірусна інфекція.
От зараз трошки "пробіглася" по темці, і начиталася, що антибіотики виписують при вірусах, афлубін і тп.....
Коли прорізуються зуби Зараз роблю для себе такі висновки - щоб там не казали лікарі та світила (то й же Комаровський) як на мене - кожен організм індивідуальний, тому є діти в яких від прорізування зубів взагалі не піднімається температура, а є такі, в яких і поза 39 сягає. У багатьох моїх знайомих, які дітям при тому стані ніяких ліків не давали (крім жарознижуючих) - зубчик виліз, і все пройшло. Але, якщо лізуть зубки, але є висока температура, все ж раджу звертатися до лікаря, щоб не дай Бог чогось серйозного не пропустити.
Вірусна інфекція Не знаю, що то за непрофесійні лікарі антибіотики в тих випадках виписують. Перестраховуються, коли не впевнені, що поставили правильний діагноз, чи що... Наскільки знаю, антибіотики застосовують для боротьби тільки з бактеріальними інфекціями. Іноді буває після вірусної через ослабленість імунітету можна одразу ще й бактеріальною захворіти, от тоді варіант з антибіотиками зрозумілий. Якщо є температура - краще не збивати до 38, 5, бо тільки при 38,3 починає вироблятися в організмі інтерферон, який бореться з інфекцією. Якщо температура вища - тоді краще застосувати свічки з парацетамолом. Щодо Нурофену - ставлення неоднозначне, зараз його сильно критикують закордоном та вказують на значну кількість можливих побічних дій, і дія препарату ще недостатньо вивчена. Як правило, при вірусних виписують Афлубін, Назоферон і тп. Скільки із знайомим спілкуюся - ще ніхто не сказав, що приймав Афлубін - і вилікувався швидше, чи не захворів. До інтерферону взагалі ставлення неоднозначне - виготовлено з людської крові (хто зна, чого в ній ще не навчилися виявляти і як це впливає на організм), крім того - чому б не дати організму самому навчитися боротися з інфекціями, а не ставити організм на "костилі"? Віруси треба відлежати, багато пити, щоб не допустити зневоднення і інтоксикації. А всі інші препарати - це так, аби батьки були спокійні, що наче чимось лікують дітей.
Пораджу Тут вже неодноразово писали, і я приєднаюся - не спішіть робити все, що кажуть лікарі. Дуже часто вони перестраховуються, тому, якщо є можливість, після призначень лікаря приділіть годинку часу та почитайте про діагноз малятка в неті, порадьтеся з іншим лікарем, зверніться до свого здорового глузду. І ще таке - до температури треба бути готовому, тому радила б аптечці все мати кілька свічок Ефералгану (чи ін з парацетамолом). Також не завадить для боротьби з закладенням носика і сопельками мати крапельки для промивання носика - Но-соль, Солін, Аквамаріс і тп. І ще таке - якщо дитина на ГВ, то при підвищеній температурі допоювати дитину потрібно обов'язково!
Всім бажаю міцного здоров'я!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inchik 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2010 - 09:28

Цитата

Як правило, при вірусних виписують Афлубін, Назоферон і тп. Скільки із знайомим спілкуюся - ще ніхто не сказав, що приймав Афлубін - і вилікувався швидше, чи не захворів.

цілком згодна з вашим дописом....
а щодо Афлубіну, ну так навіть в інструкції написано, що його треба застосовувати в комплексі при лікуванні...
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зебра 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 квітень 2010 - 10:05

В мене малий теж на днях мав 39,3, начебто на зуби - то я ставила цефеконову свічку, поставила вночі 2 шт, він добре пропотів, а потім мені лікарка порадила 3 дні підряд давати Нурофен з рази по чайні ложчі, і три рази на день по 3 каплі Афлубіну. Нічого, ми здорові. А ще добре збиває температуру мефенамінова кислота, 1/3 таблетки, дитина добре потіє. Тільки зловживати нею не треба. Здоров*я всім!

Повідомлення відредаговано Зебра: 06 квітень 2010 - 10:08

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   сімейка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2010 - 00:29

в мене старший захворів висока температура і горло.вчора температура легко збивалась парацетамолом а сьогодні 39.5 і навіть мефинамінова кислота погано збиває і то при тому що від горла даю біопарокс це місцевий антибіотик.обтирання тежне діють.так страшно коли всі методи не діють
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buzyaka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 19 травень 2010 - 00:43

Я не збиваю температуру до 38,5... Не кутаю, і якщо взагальному дитина не плаче дуже то слідкую чи не піднімається температура вище. Міряю температуру кожні 30 хв. Даю ацетамінофен якшо вище 39. Дуже часто дитина перетемпературить 1-2 дні і вірус чи простуда відступає без подальшого лікування. Збивати температуру до 38,5 не добре. Організм при такій температурі сам вбиває інфекцію. А збивання температури перешкоджає тому.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _ircja_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2010 - 08:31

Перегляд повідомленнясімейка (19.5.2010, 1:29) писав:

в мене старший захворів висока температура і горло.вчора температура легко збивалась парацетамолом а сьогодні 39.5 і навіть мефинамінова кислота погано збиває і то при тому що від горла даю біопарокс це місцевий антибіотик.обтирання тежне діють.так страшно коли всі методи не діють

коли в мене була висока температура мені кололи анальгін з димедролом. потім я записала, а проснувшись температури практично не було
ще є народний засіб: намастити дитині на згинах рук і ніг водою з оцтом (але від такого може трохи нудити) і добре закутатись
а також давайте дитині дуже багато пити (але не горячого, а теплого). дитина може не хотіти їсти - не змушуйте його, але багато пити обовязково заставляти
My Signature
Спойлер

На вулиці така хороша погода, треба підсунути комп'ютер поближче до вікна :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2010 - 09:08

Як швидкий засіб - температуру можна збивати обтерши дитину розчином води з спиртом(горілкою). Допомагає швидко, але не довго. Дитина повинна бути накрита максимум простирадлом, кутати не можна. Так як писали вище - запястя рук та внутр сторону ніг (там де вени проступають) можна намазати водою з оцтом (або лимоном, це теж кислота). Десь від року малому допомагав лише парацетамол (дит доза) з анальгіном в таблетках (я подрінювала між 2-ма ложками). Температура збивалась до 4 год.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2010 - 15:32

Дівчата потрібна допомога!!!!!!!!!!!!!
в малої температура вночі 39, на ранок вже 39, 3 а потім і 39,7. визивали швидку, карочє нам нурофен збиває температуру лише на 2-2,5 год потім опять повишується!а нурофен можна лише через 8 год, скора робила укол-"анальгін+дімедрол". температура спадає, мала заснула, а прокинеться незнаю чого чекати! я думала що це так зуби дають, нам 1,2 роки, ріжеться нижній великий і верхня десна підпухша, але лікарі кажуть що якийсь вірус.
4 тижні тому ми тільки перехворіли, температура височезна+ангіна, приймали антибіотик.
як тепер спастися без антибіотиків??? з такими скачками температури взагалі незнаю як бути, парацетамол взагалі не збиває...............
ой, незнаю як бути????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Масянічка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2010 - 15:42

Давайте по 1/3 ношпа, анальгін, парацетамол . Нам чудесно збиває температуру.
Ми самі тільки оклигали, також мали 40С і викликали швидку, але поки вони приїхали, то ми вже збили таблетками.

Нурофен не рекомендую....наша педіатр, якій я дуже довіряю, сказала не користуватися, ним, так він швидко збиває температуру, але він шкідливий, бо токсичний.....
Найкраще свічки анальгін, парацетамол.
Одужуйте.
My Signature
Зображення
Ідеальна краса, найчарівніша зовнішність нічого не варті, якщо ними ніхто не захоплюється.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2010 - 16:22

Масянічка дякую!
а це все в таблетках має бути так?
а для нашого віку(1,2) таке можна???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juliab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2010 - 18:02

Перегляд повідомленняanjyta (26.5.2010, 16:22) писав:

Масянічка дякую!
а це все в таблетках має бути так?
а для нашого віку(1,2) таке можна???

Нам найкраще допомагає при такій температурі клізмочка (темпер до 40 в нас часто буває) 1кубік анальгіну(в ампулах) розвести з 2ст. л. води і зробити клізму. Не дати дитині викакати. Температуру збиває найшвидше і на довгий час.
До речі, ми місяць тому хворіли ангіною, а зараз знову хворієм. Без антибіотиків не обійшлося.
My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

Гість_Інеса_*

• Група: Гості

Відправлено 26 травень 2010 - 18:08

Мені прописала дитяча лікарка,яка є добрим спеціалістом у ЛЬВОВІ мефенамінову кислоту.Дітям до року по 1\4 таблєтки.Діти її добре п"ють,вона не гірка.Попробуйте.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juliab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2010 - 18:17

Перегляд повідомленняІнеса (26.5.2010, 18:08) писав:

Мені прописала дитяча лікарка,яка є добрим спеціалістом у ЛЬВОВІ мефенамінову кислоту.Дітям до року по 1\4 таблєтки.Діти її добре п"ють,вона не гірка.Попробуйте.

Моєму, наприклад, таку високу температуру вона не збиває.
My Signature
Спойлер

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Buhgal 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2010 - 18:32

Дуже добре збиває температуру спитр, оцет, вода в одинакових пропорціях, і зтерти з голови до ніг, і прикладувати повязки на ручки і голову
My Signature
Зображення,Зображення,Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 54 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

*luckyy*  світлина

*luckyy*   це перше літо коли хочеться не моря ,а миру

Сьогодні, 16:53

марія.к світлина

марія.к  Отримала від форуму лист про права при мобілізації. Інформативний. Дякую.

Сьогодні, 16:08

Показати коментарі (16)

Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця - більше за всіх здатні щиро кохати ...

Сьогодні, 10:06

Мадона світлина
MamyljaSawyli світлина

MamyljaSawyli  Кожне слово твоє люблю,бо я маю чим дорожити...Боже як я тебе люблю,я без тебе не вмію жити....

Вчора, 22:09

Показати коментарі (2)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Щоб жити і радіти, треба всього дві речі: по-перше жити, а по-друге радіти.)))

Вчора, 19:30

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ ВСІМ!! "Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано... "

Вчора, 13:00

Tetianka світлина

Tetianka  Завтра на УЗД...по моїх підрахунках 10 тижнів.... переживаю страшно....

Вчора, 11:37

Показати коментарі (2)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Готова на все, тільки б з личка моєї доці не зникала посмішка.

Вчора, 10:24

ренесма світлина

ренесма  21.07.2009р. о 05.45 я вперше стала мамою.і ось сьогодні мому найкращому і любимому синочкові Данилкові 5 рочків!!!Я люблю тебе мій малий!Ураааааа.

Вчора, 00:15

Показати коментарі (9)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 липень 14 )

• З днем народження
    Bysi4ka 
    - Вік: 26
  • З днем народження
    Viks 
    - Вік: 26
  • З днем народження