Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кімната для виписки при пологових - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 27 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кімната для виписки при пологових ділимося досвідом Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   sambukina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 листопад 2011 - 02:07

Перегляд повідомленняchopenko.Lida (28.6.2011, 3:01) писав:

А я цього квітня виписувалась з Джамбула.Так,ось,пишу.Дзвоне чоловік,що вже чекає в низу біля тих ніби парадних дверей,я пішла до мед.сестри і сказала,що малого одягнула і мене чекають,тут одна схопила мої сумки,друга малюка і несуть з третього на низ,а я думаю,"добрі тьоті"допомагають,та не тут то було,запихаю жіночці,що сумки несла 40 грн. І сказала щоб поділились(я їх вперше бачила за весь час перебування),думаю вистачить за те,що знесли,та й при собі не було більше.Заходим ми в ту "чудо кімнату",я швиденько переодягнулась,і прошу щоб покликали чоловіка,щоб сумки забрав,а мені щоб малого віддали,і кажу,що того фото і т.д. нам не треба,бо ми свое маємо,а вона мені:"А то не від мене залежить!",і не дае дитину,а я думаю,ах ти ж "собака",я тобі зараз зроблю,вирвала з її рук маля,чоловік зайшов а там одна тьотя з їхньої спільної "кантори" каже,що 40 грн то мало,що треба ще віддячитись за сина,а я думаю зараз я тебе віддячусь,мало того,що ледь стою,швів повно,то ще й вона мене злить! ! ! Витягаю з чоловіка кармана 20,10,5 і 2 грн,2 грн залишаю остальне ховаю собі в карман даю ті тьоті при всіх присутніх тих 2 грн і кажу:"Вам якраз на маршрутку,на більше ви не заслужили своїм хамством!",вона розгублена,злуща вибігла а ми щасливі побігли втрьох під грозою та зливою до машини! ! !вот так з ними треба.

Аналогічна ситуація у мене була у лютому 2009р. тільни на Мечнікова. Я не дала ні гривні. Але ж то треба так вміти спаскудити людям такі щасливі миті життя?! Я би їх всіх там розстріляла :cray:
Висловила Вам своє дякую, але побільше би таких людей в світі було як я і Ви, то може би і лад в тій країні навели.

Користувач подумав і додав через 25 хв.:

Перегляд повідомленняsambukina (26.11.2011, 2:07) писав:

Аналогічна ситуація у мене була у лютому 2009р. тільни на Мечнікова. Я не дала ні гривні. Але ж то треба так вміти спаскудити людям такі щасливі миті життя?! Я би їх всіх там розстріляла :cray:
Висловила Вам своє дякую, але побільше би таких людей в світі було як я, Ви, інші форумчанки, то може би і лад в тій країні навели.

З.І, Де ж ці всі медсестри,що виривали доньку з рук і сумки були 3 попередні дні? Я так їм там подякувала,що певно довго будуть згадувати моє дякую за послуги проти мого бажання.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руді 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 листопад 2011 - 10:49

Ми теж потрапили в "чудо кімнату" в січні цього року на Джамбула. Я ще задовго до родів попереджала чоловіка, щоб він не слухав нікого а говорив, що нам тго не потрібно. І ось прийшов той день!!!!!! Чоловік вже мене чекає. Я зібрала малу, теж прибігли 2 медсестрички, забрали в мене дитину, речі і ведуть в кімнату для виписки. Я їй говорю, що ми відмовляємось від їхніх послуг, нас це не цікавить. А вони "Тато за все заплатив". Я тоді така зла на чоловіка була.... ну думаю, випишу тобі потім.....
Провели ту всб прцедуру, збрили гроші..... я потім сварюся з чоловіком, мол я ж попереджала... а він "та я теж відмовлявся, і ні за що платити не хотів, вони сказали, що то ти цього дуже хочещ"
Получається йому сказали, що я "За", а мені, що він вже заплатив. Розвели нас як останніх...... Відео ми не брали, а паро фоток всетаки зробили.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЩасливаЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2011 - 00:16

Я в шоці від всього прочитаного. Ото чує моє серце, що крові мені вони сильно попють!!! В мене чоловік такий, що його попереджуй-не попереджуй...дуже легко піддається на вмовляння! А свекруха, то взагалі чудо горохове, щей сама нас туди всіх затягне, бо у неї в житті все має бути ГАРНО! А то, що то рагулізм повний, якість жахлива, то нічого...
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fostyak 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 грудень 2011 - 15:34

Мечнікова,гарна випискова з лелеками з фото зйомками
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марія.к 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2011 - 17:47

І я згадала за ту "чарівну кімнату" в Медінституті 2009р.
Заставляти нас ніхто не заставляв, тільки запропонували.
я відразу відмовилась, а от чоловік з радості розчулився (словом по дорозі до палати його напевно гарно переконали) і потяг усіх нас туди. Відео і фото вийшли мяко кажучи жахливі: я бліда не намальована, чоловік замучений (тиждень саменький, вимучений), єдине наше дитя було червоненьке, бо кричало до нестями.
Словом подавали якісь медальку, папірчики, 5хв. відео, пару фото і здерли біля 500гр.

А за виписку дала медсестрі 15гр, вона і тим була задоволена.

Повідомлення відредаговано марія.к: 05 грудень 2011 - 17:48

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Малинка-мандаринка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2011 - 18:46

ми теж були в такій кімнаті на Джамбула. слава Богу завдяки нашій МАЛЕЧІ, я вже знала чого чекати, і спланувала всю виписку. чоловіка попередила, та він ще й памятав жахливі фото куми з виписки, авторами яких були ті самі фотографи, тому був категорично проти того всього. поки я ще збиралась, чи то ще чекала перед дверима, вони взяли чоловіка номер тел. лапшу на вуха навішали, зазняли ту частину де він щойно прийшов і чекає мене і т.д. і тут з тої кімнати до моєї дитини вилітає якесь чудо з камерою і фотоапаратом, ну а я спеціально стою з кірпічним лицем і нічого не кажу, все зазняли, всі такі веселі- і одна я з кірпічним лицем. тут дойшла черга до того, що ПРОШУ ОПЛАТИТИ. а ми кажемо А ПОКАЖІТЬ ЩО ВИЙШЛО! вони чемно в пршвидшеному режимі показали нам відео, де я з кірпічним лицем і три раза говрю неправильну вагу дитини, де тато мій від розгубленості почав запинатися під час привітання і гооврив Щастя Здоровя-разів шість мабуть, а чоловік те саме- червоний як рак не може слова сказати з переживання)))) коротше вийшов такий ржач- можливо заради того хіба треба було брати, так би мовити, було б секретне сімейне відео))))))) потім вони почали казати ціну фотографій, а я кажу- покажіть що вийшло, щоб ми могли вибрати, а вдруг якісь та й взяли б, а вони кажуть: а фотографії ми не показуємо, а я тоді кажу : гроші не маленькі, тому я не можу купляти кота в мішку!!!!! та й все, ми розвернулись і пішли. а потім через 2 тижні до чоловікадзвонить якийсь невідомий номер, він піднімає трубку, а до нього з такими притензіями: ЦЕ З РОДДОМУ ДО ВАС ДЗВОНЯТЬ, ЧОМУ ВИ НЕ ЗАМОВИЛИ НІЯКИХ ФОТОГРАФІЙ, ВІДЕО І Т.Д.??? мій чоловік спочатку був ошелешений фразою "ЦЕ З РОДДОМУ ДО ВАС ДЗВОНЯТЬ", а вже потім як почали говорити за ті фото, він просто сказав що ми не потребуємо того, і поклав трубку. більше нас не турбували)))
My Signature
www.malecha.org.ua/lines/loved/line3.png/10.png/14/2/2007/ZHivemo__u__ljubovjh/3/17/5/2008/Odruzhenjh/1/loved/line.png[/img][/url]
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nysya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 грудень 2011 - 19:03

Ми виписувались цього року в жовтні з медінституту і справді завдяки малечі знали до чого себе готувати.Нам медсестра знесла дитинку в ту...кімнату,не кімнату,а кладовку за розміром.Чоловік взяв дитинку від медсестри приговорююючи дякуємо вам за бла,бла,бла.Поки всі його слухали,він мене поперед себе взяв( бо я ше би повелася,після родів стала впєчатлітільна :blush: ) і за двері вийшов.За нами були ще голоси що ми не записали потрібну інформацію,не взяли документи і т.п
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pampuwok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2011 - 18:24

Перегляд повідомленняhrystyna (11.4.2009, 18:31) писав:

Дівчата, вже 8,5 міс. пройшло а мене досі не покидає думка написати скаргу гол. лікарю про ту садистську кімнату виписки. Вона ніби добровільна, але то що вони роблять, то переходить всі межі!!!!

вона добровільна,але пройти просто так неможеш тебе нагло туди пхають
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 грудень 2011 - 02:06

Перегляд повідомленняРуді (26.11.2011, 10:49) писав:

Получається йому сказали, що я "За", а мені, що він вже заплатив. Розвели нас як останніх......

М-да... А вони "вдосконалюються" у майстерності вмовляння.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjywenka_88 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 грудень 2011 - 22:18

Родила я в лютому на Мечнікова, так як родила перший раз, то про кімнату "щасття "нічого не знала. Прийшли ми в ту кімнату, а вони всі як напали як бджоли на мед, один вже з камерою, друга вже вітає, я взагалі стою в шоці не знаю що робиться. Зопропонували купити паспорт малюка і ще якісь пріколи, я думала то так треба всі через ту кімнату проходять, тай ми купили, потім ще відео і фотки замовили навіть аванс дали 100 грн. але дома собі сіли і подумали що не треба нам тих фоток по10 грн. за штуку тим більше що я після родів замучена, синочка не видно і відео нам не треба. Коли вони подзвонили ми їм пояснили що не будемо брати ні фото ні відео. Не повірите, але малому вже майже 10 міс,а вони ще й досі видзвонюють, я вже й на них кричала, не доходить!!!! Так що добренько подумайте чи треба вам та кімната, щоб потім не довелося номер телефону міняти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   chub 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 грудень 2011 - 16:15

Ми виписувались в жовтні цього року з Батальної. Про виписну кімнату ніхто нічого навіть не говорив. Вийшли через вхід для відвідувачів.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Red sun 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2011 - 12:07

Перегляд повідомленняnysya (5.12.2011, 19:03) писав:

Ми виписувались цього року в жовтні з медінституту і справді завдяки малечі знали до чого себе готувати.Нам медсестра знесла дитинку в ту...кімнату,не кімнату,а кладовку за розміром.Чоловік взяв дитинку від медсестри приговорююючи дякуємо вам за бла,бла,бла.Поки всі його слухали,він мене поперед себе взяв( бо я ше би повелася,після родів стала впєчатлітільна :smile: ) і за двері вийшов.За нами були ще голоси що ми не записали потрібну інформацію,не взяли документи і т.п

А ми, недосвідчені, таки попали в цю кімнату... і розвели нас більше ніж на 200 грн :36_3_9:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Son4ik 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 грудень 2011 - 09:19

Я родила в січні 2010року. Про кімнату виписки мені розказала одна мамочка вже в післяродовій палаті, так що налаштована я була пройти ту кімнату 10ою дорогою, але медсестра занесла дитину туди і почалося. Чоловік повівся на медальку, бо в нього теж така є, і за бузька потрималися. Я вже там стояти не могла, бо все боліло, сісти не могла, короче ніяк на камеру не працювала. В результаті в нашому альбомі є 2 чи 3 фотки звідти на яких я без макіяжу і зарьована. Отакі урочистості.
My Signature
Не більше двох лінійок у підписі. Правила http://www.malecha.o...3976
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Red sun 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 грудень 2011 - 14:08

Son4ik, аналогічно)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksanochka0502 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 січень 2012 - 10:31

Я родила в лютому 2011року на Мечнікова. В нас перша донечка і ми робили у виписній кімнаті все і відео і фотографії, щоб була памятка дитині і батькам))) Ми задоволені)))Супер)))
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фісташка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 06 січень 2012 - 01:54

я народжувала на Мечнікова і ту кімнату виписки згадую з жахом.Нагло тичуть тобі непотріб, користуючись розгубленістю татка і втомленістю мами, і на твої слова ніхто не реагує. А вдома усвідомлюєш що гроші витратив даремно: 10 однакових фотографій (дитини не видно, сама ніяка, в татка переляк і медсестра у всій красі), відео яке не будеш дивитися. Таке враження що ця кімната створена для того щоб з батьків викачати ще грошей, нібі після лікарів, медсестер, дитячих і т.д. щось могло залишитись.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DARUNA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 січень 2012 - 18:20

,Ми виписалися 16 січня з Мечнікова, про кімнату чула багато, зразу з чоловіком вирішили, що нам це не потрібно. От прочекали ми з дитиною пів дня на ті документи, потім за кожну бумажку заплатили :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: , чоловік з 3 до 6 прочекав нас на вулиці, і нарешті ми спускаємся, ще не зійшовши на перший поверх на нас налетіла так звана ведуча-хамка і фотограф, і сказали, що не випустять нас доки не зайдемо в цю чудо-кімнату........мене за цілий день так довели, що змовчати я вже не змогла, от вони всі по розбігались по кутках, і все таки випустили......... так що по більше наглості, іншого ставлення вони не заслужили
My Signature
Зображення
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nananet 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 січень 2012 - 19:16

Дуже погано, що головні лікарі пологових пов'язані з власниками цих "виписних кімнат". У всякому разі виглдає на це. Інакше, все було би справді добровільно.
Ми відмовилися від процедури виписки, але тільки після сварки й крику нам відкрили двері. До цього вимагали сказати всі дані, відмовлялися пояснити навіщо і т.д. При цьому дитя в зимовому конверті парилося в приміщенні, а нас чекала машина. Приємного мало. А після сварки та й примусового відкривання дверей ще й осад неприємний залишився... (міський пологовий в Івано-Франківську)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Coco Mademoiselle  

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 лютий 2012 - 22:50

Оце прикол з тією кімнатою. Я була на Мечнікова, поки маячила своїм, щоб грошей не давали, то ті так нашого діда розвели, по повній програмі. А потім і мене під кінець. Не повірите, останні 100 грн за касету віддала. Ну думаю, памятка буде. Та де там. На касеті 8 хв запису, з яких 2 хв - вулиця Личаківська, 4 хв - зовнішній вигляд роддома, 1 хв - табличка роддома, 1 хв - виписка. Дивилась це відео дома - сміх крізь сльози.
Нема на них управи дівчата, шкода що до вагітності форум не відвідувала. А так би була готова. В такий день - і такий розвод.
My Signature
Спойлер

Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Серденько 

• Матуся року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2012 - 09:26

zhannЯ знала про ті всі їзні штучки, тому попросила чоловіка , щоб заходив один за нами і попередила , що будуть тиснути! Я їм відмовила зразу, і вони приступили за чоловіка, так він десь три рази казав , що урочистотей не потрібно. Після того , як вони зрозуміли , що нічого не вийде , то відпускали нас з страшенними нервами...І під кінець сказали "Не забудьте віддячити медсесрі , які дитину зносила".Я може би і злилась після такої виписки, але мені було все-рівно...Я їхала додому, а на руках тримала свого гарбузика)))
My Signature
Спойлер

Звертайтесь до мене на ТИ

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 27 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MamyljaSawyli світлина

MamyljaSawyli  Кожне слово твоє ловлю,

Сьогодні, 22:57

*luckyy*  світлина

*luckyy*   це перше літо коли хочеться не моря ,а миру

Сьогодні, 16:53

марія.к світлина

марія.к  Отримала від форуму лист про права при мобілізації. Інформативний. Дякую.

Сьогодні, 16:08

Показати коментарі (22)

Голубка Тетяна світлина

Голубка Тетяна  Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця - більше за всіх здатні щиро кохати ...

Сьогодні, 10:06

Мадона світлина
Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Щоб жити і радіти, треба всього дві речі: по-перше жити, а по-друге радіти.)))

Вчора, 19:30

Осіння симфонія світлина

Осіння симфонія  ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ ВСІМ!! "Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано... "

Вчора, 13:00

Tetianka світлина

Tetianka  Завтра на УЗД...по моїх підрахунках 10 тижнів.... переживаю страшно....

Вчора, 11:37

Показати коментарі (2)

Ikhtab світлина

Ikhtab  Готова на все, тільки б з личка моєї доці не зникала посмішка.

Вчора, 10:24

ренесма світлина

ренесма  21.07.2009р. о 05.45 я вперше стала мамою.і ось сьогодні мому найкращому і любимому синочкові Данилкові 5 рочків!!!Я люблю тебе мій малий!Ураааааа.

Вчора, 00:15

Показати коментарі (9)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 липень 14 )

• З днем народження
    Bysi4ka 
    - Вік: 26
  • З днем народження
    Viks 
    - Вік: 26
  • З днем народження