Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: проблема жирного волосся - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

проблема жирного волосся які засоби використовуєте? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мілаш@  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 листопад 2013 - 21:20

дівчата, маю таку проблему, як жирне волосся. мию голову з ранку, а після обіду воно вже стає масним. Вечері вже зовсім ніяке. Мені навіть соромно, ніби я якась бруднулля, не слідкую за собою :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: Прості шампуні для обєму не підходять. В магазині знайома порадила шампунь "Десанж" (80 грн -200мл.), казала що сама ним користуваласся, і могла не мити голову тиждень, а мені не допоміг, ну правда тримається нормальний вигляд волосся до вечора, та наступний день голову треба знову мити :girl_cray: :girl_cray: можливо хтось може порадити якийсь засіб :give_heart:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Red sun 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 08 листопад 2013 - 21:46

Мілаш@ , жирність шкіри та волосся - це все дія андрогенів (чоловічих гормонів) на організм жінки. Тут одним шампунем не зарадити.
З власного досвіду знаю, що , коли приймаєш гормональні контрацептиви, які контролюють виробіток тестостерону та блокують його вплив на шкіряні рецептори, шкіра стає значно матовішою і волосся доводиться мити рідше.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рома255 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 листопад 2013 - 22:14

Якщо волосся швидко жирніє це може бути ознакою нестачі йоду в організмі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2013 - 22:27

Внесу і своюлепту в цю тему, в мене жирно-комбіноване волосся, перше не ввжала це проблемою, мила раз на 3 дні. Але ось тепер коли вийшла на роботу і з літа в мене почались проблеми, вже до обіду 2 дня після миття голови, таке враження що голову тиджень не мила. Перепробувала різні шампуні від дешевих і до дорогих..Пішла стригтись і пожалілась перукарці,що скоро волося жирніє, сказала що тепер додають до шампунею смепіально щось щоб скоро жирніло. Після цих слів рішила шукати щось інше. Поперейшла на натуральний домашній шампунь житня мука і гірчиця, і тепер 3 дні маю спокою! Надіюсь що ця сумішмене не підведе.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ласунятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2013 - 22:30

Milala сказав:

Поперейшла на натуральний домашній шампунь житня мука і гірчиця,

Ви самі його робите? Можна детальніше))
My Signature
[spoiler]Зображення

Мабуть, я залишуся собою, не хочу бути такою як усі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 08:35

я теж чула про гірчицю, але побоялась пробувати. як шкіра голови, після домашньоьго шампуню? (чи зявляється лупа?)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 08:44

В мене теж така проблема, та поки була в декреті то мила голову при потребі і дуже не звертала увагу. А зараз вийшла на роботу, то кожен другий день мушу мити , бо до вечора волосся ніяке..
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Drimka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 08:45

Здається, що гірчиця сушить, я думаю, що для комбінового(сухі кінці, жирна шкіра) таке миття з часом вилізе боком.
В мене також така проблема і дійсно контрацептиви покращують стан шкіри.
А ще для себе я зрозуміла, що всі шампуні для щоденного використання, на них так і написано, тому волосся так швидко і втрачає вигляд.
А що це за Десанж, може я спробую? Погуглила, то знайшла Десанж, але в рази дорожчий....
А ще скажу, дівчата, менше солодкого і жирного, і не тільки волосся стане кращим, знаю по собі (((((( але як зашити рот ....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 10:06

Drimka, ось цей шампунь
Прихований текст

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 11:29

:girl_cray:хм..і мене ця проблема зачипила...
вже мию малою шампунем,джонсонс бебі,і пробувала звичайний зелена аптека,чи щось таке,то хоть два дні ходжу,але ,як колись,3-дні,навіть не знаю,чим користуватись,<<<<
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Milala 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 20:33

Ласунятко, роблю сама змішую 2 столових ложки житньої муки і одну ложку гірчиці, заливаю травяним горячем чаєм , але не кипятком, добре розмішую, трохи чекаю, щоб суміш стала теплою, на мокре волося наношу все і масажую волося і голову,( шкіра в мене груба, трошки пече але не сильно, перхоті немає, )добре промиваю голову і останній раз полощу чаєм. Пробувала самою гірчицею,- непідійшло, пробувала і жовтком і коньяк. Можна і самою мукоюмити, а якщо погуглити, є багато різних шампуней в домашніх умовах. Наданий час задоволена, можливо буду пробувати ще щось інше, напишу.
Але хочу нагадати, що даний рецепт підійшов мені, і необов'ясково що підійде для когось іншого.

Повідомлення відредаговано Milala: 09 листопад 2013 - 20:37

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 22:35

Milala (09 листопад 2013 - 20:33) писав:

Ласунятко, роблю сама змішую 2 столових ложки житньої муки і одну ложку гірчиці, заливаю травяним горячем чаєм , але не кипятком, добре розмішую, трохи чекаю, щоб суміш стала теплою, на мокре волося наношу все і масажую волося і голову,( шкіра в мене груба, трошки пече але не сильно, перхоті немає, )добре промиваю голову і останній раз полощу чаєм. Пробувала самою гірчицею,- непідійшло, пробувала і жовтком і коньяк. Можна і самою мукоюмити, а якщо погуглити, є багато різних шампуней в домашніх умовах. Наданий час задоволена, можливо буду пробувати ще щось інше, напишу.
Але хочу нагадати, що даний рецепт підійшов мені, і необов'ясково що підійде для когось іншого.

дякую за інформацію :give_heart: :give_heart: хочу спробувати, можливо і мені підійде
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ласунятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2013 - 16:07

Milala, Дякую, будемо пробувати, якщо мені терпіння хватить)
My Signature
[spoiler]Зображення

Мабуть, я залишуся собою, не хочу бути такою як усі...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2013 - 22:21

В мене теж така проблема. На другий день після обіду вже страшн на себе дивитися. Мию Хед енд Шолдерсом, бо ще й лупу маю до того всього.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2013 - 22:34

А я не вважаю це проблемою. Мию голову кожного дня близько 10 років. Маю пряме тонке волосся. Коли було довге, то ще можна було в хвостик зібрати, а зараз коротке, то не вкладу, як не помию. Оскільки лакую та використовую косметику для об"єму, то треба мити. Добре, що на укладку треба максимум 5 хв))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ly4ik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 листопад 2013 - 12:04

Дівчата,а користується хтось сухим шампунем? Я трошки про нього читала, думаю, може то купити собі, носити з собою, бо часом, як десь їдеш, то не завжди є можливість вчасно голову помити, а так хоч освіжатиме (восени-взимку в мене волосся жирніє страшеенно). Але не знаю, чи добре він діє.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 листопад 2013 - 20:50

Ly4ik (11 листопад 2013 - 12:04) писав:

Дівчата,а користується хтось сухим шампунем? Я трошки про нього читала, думаю, може то купити собі, носити з собою, бо часом, як десь їдеш, то не завжди є можливість вчасно голову помити, а так хоч освіжатиме (восени-взимку в мене волосся жирніє страшеенно). Але не знаю, чи добре він діє.

у мене є цей шампунь, іноді використовую, коли волосся заплітаю у хвіст, щоб не мити голову. волосся ніби покривається таким порошком. мені зовсім не подобається, потім голову не можливо вимити

Повідомлення відредаговано Мілаш@ : 11 листопад 2013 - 20:51

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   вікторія... 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 листопад 2013 - 00:40

ой в мене подібна ситуація була!!!це був жах, поки мені одна знайома не порадила використовувати тальк, просту найдишевшу присипку, хоча в мене темне волосся, я її наносила на корені, але так добряче, що получалася вся сива, і лягала спати, зранку тільки розчесувала, волося супер навіть сліду не було від неї, трішки жорстке, але оскільки воно в мене неслухняне, то ставало ще краще ніж після миття, один недолік при нанесені волосся електризується, але воно того варте, я мила волосся щодня, тепер 2 рази в тиждень, тільки потрібно навчитись всамий раз(кількість) її наносити :girl_tender:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2013 - 19:31

Я раніше щодня голову мила. Зараз стала через день мити. Інколи користуюся сухим шампунем. Але якщо чесно, то після сухого шампуню волосся не блискуче, тьмяне, потрібно користуватися хоча б легеньким блиском.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 15 листопад 2013 - 20:33

у мене сильні проблеми з сухістю шкіри голови і швидкою втратою чистоти волося почалис пісшя ковошинга
я спершу мучилася безсиліконовими кондиціонерами, розчесатися не можливо, волосся комками, але треба ж перечекати, бо то не шкідливо, волосся має звикнути
потім почалася лупа, голову мила через день (до ковошингу 1 раз на тиждень) але я вперта.
раз на місяць дерматологічний шампунь, а все інше тільки природні засоби :36_11_8:

одним словом рік ковошингу
на виході лупа, масне волосся та кубло на голові незалежно від того чим мити
повернулася до звичайного догляду, лиш тепер ше почався опалювальний сезон і ситуація ускладнилася.
буду якось вибиратися, хоча наразі навіть не знаю як

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 серпень 16 )

• З днем народження
    Lieben 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    mariln 
    - Вік: 32
  • З днем народження