Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Придбання речей через інтернет - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Придбання речей через інтернет досвід, обмін інформацією тощо Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Miro 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:08

Перегляд повідомленняMatysya (10.2.2009, 11:01) писав:

Miro, неприємна ситуація.. після такого відпадає будь-яке бажання замовляти щось через інтернет... вже краще покрутитися по магазинах.

Згідна з Вами, але я настирна, та і виходу у мене немає, я просто знаю як з моїми дітьми йти і міряти, а залишити проблематично, з двома ніхто не хоче залишатися, тай потім цю послугу все життя будуть згадувати. Я для себе знайшла що шукала. Але шлях був тернистий. :girl_tender:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонях 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:09

а хтось купував через англійські, німецькі і т.д. магазини. дивлячись по каталогам ціни там досить низькі і якість супер. посередники беруть аж 50 %!!! а хтось купував на пряму, яка ціна?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:10

Перегляд повідомленняMatysya (10.2.2009, 11:07) писав:

Miro, Це доставка по Україні безкоштовна, якщо замовлення на суму більшу як 300 грн?

Так, ото ж бо й воно.

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Я ні, але подруги так, дуже дорого бере посередник, тай чекати довго.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Matysya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:16

Сонях, я переглядала іноземні, а саме американські каталоги - й справді ціни хороші, якщо не враховувати теперішній курс долара, який зашкалює... а по старому, то навіть із доставкою получається супер. А ще добре, якщо маєш знайомих в тій країні, щоб обійтись без усяких посередників.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:21

А ще іграшки замовляла на
Прихований текст
, теж нормально, але там додатково беруть за обробку замовлення

Нарешті, розібралаля як ті лінки вставляти :smile: :smile: :smile:
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:28

Перегляд повідомленняMatysya (10.2.2009, 11:16) писав:

Сонях, я переглядала іноземні, а саме американські каталоги - й справді ціни хороші, якщо не враховувати теперішній курс долара, який зашкалює... а по старому, то навіть із доставкою получається супер. А ще добре, якщо маєш знайомих в тій країні, щоб обійтись без усяких посередників.

знайомих маю, але не хочеться їх напрягати: бігати по магазинах, а потім ще якимось чином передавати ті речі. все ж хочеться на пряму.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:29

Моя знайома замовляла своєму малому купу речей через інтернет, каже, що навіть з доставкою виходить вигідніше, бо у нас такої якості і за таку ціну всеодно не знайти. Вона і на єбеї купляла щось, і через магазини. Магазинами задоволена взагалі, бо там хоч і додають за доставку плюс 30 відсотків вартості товару, проте якщо на якийсь розпродаж попасти (нам би такі розпродажі, як на Заході!!), то виходить дуууже вигідно. Правда, доставляють вони тільки до Київа, а звідти вже треба самим забирати
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:30

[quote name='Miro' date='10.2.2009, 11:21' post='74637']
А ще іграшки замовляла на Знайка, теж нормально, але там додатково беруть за обробку замовлення

знайка досить дорогий, н-д розумне цуценя у них до 300 гривень, а в метро були по 200.

[quote name='jane' post='74644' date='10.2.2009, 11:29']
Моя знайома замовляла своєму малому купу речей через інтернет, каже, що навіть з доставкою виходить вигідніше, бо у нас такої якості і за таку ціну всеодно не знайти. Вона і на єбеї купляла щось, і через магазини. Магазинами задоволена взагалі, бо там хоч і додають за доставку плюс 30 відсотків вартості товару, проте якщо на якийсь розпродаж попасти (нам би такі розпродажі, як на Заході!!), то виходить дуууже вигідно. Правда, доставляють вони тільки до Київа, а звідти вже треба самим забирати
[/quote]
а докладніше про сам механізм можна?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:34

Перегляд повідомленняjane (10.2.2009, 12:29) писав:

jane, ви не могли би повивішувати кілька адрес - дуже цікаво. В мене кума в Києві, мені підійшло б.

До речі, це ж для розрахунку треба на картці долари чи євро мати, так?

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Знайка дійсно дорогий, але є деякі товари, які в них дешевше. У Львові є їх магазин - то зручно. Я малому купувала кубики Зайцева за 304 грн (знижка 5%), а в Інтернет-магазинах вони були на той час 400-500грн
My Signature
Все буде добре - інакше і бути не може!

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane 

• Молода мама
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:42

Спробую її порозпитувати, бо делалі не знаю сама
My Signature
Виникло питання? Відповідь може бути в ЧаПах!

Дитинство закінчується вагітністю. Чоловіки не дорослішають ніколи.

мій блог

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 11:46

jane, заздалегіть вдячна!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 12:13

Перегляд повідомленняMiro (10.2.2009, 11:50) писав:

Наші Українські. На Чіко
Прихований текст
Замовила манеж, для дитини. Вони мене футболили з Київа до Луцка, хто має доставляти. Отримала, але таким сервісом не дуже задоволена.

Я дуже задоволена сервісом на Chicco.
Знайшла в неті, але побоялася замовляти. Пішла в їхній магазин, замовила там, але довго чекала: вибрала карусельку на ліжечко і коляску, продавець сказав, що ця модель коляски вже не виготовляється і її може не бути, а коли товар до них приїде - він задзвонить. Чекала десь біля двох місяців. Я спереживалася, бо знову ж таки він не передзвонював, а коляска мені дуже сподобалась і я хотіла саме таку. Тому вирішила "псіханути" і замовила теж саме, тільки вже на сайті. І ось - через три дні після мого замовлення дзвонять мені - все є!!! :smile: :smile: :smile: Як я зраділа! Привезли додому, занесли в хату - доставка безкоштовна. І що саме основне - оплата після одержання!!! Тепер замовила крісло для годування, кенгурушку і шграшки - та ж історія. Так що ними я повністю задоволена! :kiss:
А на рахунок Некермана - лайно повне - і сервіс, і товари, і доставка!
My Signature
Зображення

Зображення

Найкращі речі на світі невидимі.Тому ми закриваємо очі коли плачемо,цілуємось і мрієм...
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 14:32

Перегляд повідомленняТ@ня (10.2.2009, 12:13) писав:

Я би не сказала, що то сервіс, передзвонити через три дні...Нам коли манеж доставляли, то дівчину послали, ми живемо на 5 поверсі, вона блукала не могла знайти, потім я дома сама з дітьми, по сусідах бігала просила, щоб підняли, бо так біля під"їзду залишили. Ото сервіс...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inverno 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 14:41

Всяке буває! Принаймі з нами було так.
My Signature
Зображення

Зображення

Найкращі речі на світі невидимі.Тому ми закриваємо очі коли плачемо,цілуємось і мрієм...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 14:53

передивилася ці сайти - там в основному іграшки ,візочки і т.п. дитячого одягу немає ! Може хтось підкаже інтернет -магазини з дитячим одягом ?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 14:57

Користуюся товарами з Неккерман. Вже давно. Зручно. З приводу доставки - у них пояснюється, що доставка протягом місяця. Якщо ж мен іне підійшов товар, я його можу повернути, мені повернуть гроші. Повертала товар всього два рази за 2 роки - один раз надійслали не той артикул, а одного разу помилилася в розмірі 9коли замовляла) З приводу довжини штанів - при описі товару вказується довжина або по внутрішньому краї, або довжина по боковому шву. так що можна відразу визначити будуть довгі, чи закороткі. Для жінок є три види росту майже в кожній моделі. Для соловіків вибір більший - там є на різні типи фігури. При замовленні раджу УВАЖНО ситати опис товару та пам'ятати, що краща ще раз зняти мірки і подивитися якому розміру відповідає
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 15:00

Перегляд повідомленняalusik (10.2.2009, 14:53) писав:

передивилася ці сайти - там в основному іграшки ,візочки і т.п. дитячого одягу немає ! Може хтось підкаже інтернет -магазини з дитячим одягом ?

Зараз я Вам в особисте напишу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 15:03

Перегляд повідомленняТ@ня (10.2.2009, 12:13) писав:

Знайшла в неті, але побоялася замовляти. Пішла в їхній магазин, замовила там, але довго чекала: вибрала карусельку на ліжечко і коляску, продавець сказав, що ця модель коляски вже не виготовляється і її може не бути, а коли товар до них приїде - він задзвонить. Чекала десь біля двох місяців. Я спереживалася, бо знову ж таки він не передзвонював, а коляска мені дуже сподобалась і я хотіла саме таку. Тому вирішила "псіханути" і замовила теж саме, тільки вже на сайті. І ось - через три дні після мого замовлення дзвонять мені - все є!!! :8_3_19: :smile: :wub: Як я зраділа! Привезли додому, занесли в хату - доставка безкоштовна. І що саме основне - оплата після одержання!!! Тепер замовила крісло для годування, кенгурушку і шграшки - та ж історія. Так що ними я повністю задоволена! :wub:
А на рахунок Некермана - лайно повне - і сервіс, і товари, і доставка!

Я замовляла в Нікермані : комплект рушників,чоловіку кросівки і покривало на ліжко-всім задоволена,все таке як намальовано і розписано,зараз замовила дитині іграшку м*яку і килимки у ванну- всі умови вони детально розписують і дні доставки,і доплати. Плюс можна зробити повернення на протязі 14 днів. Обробка замовлення 19 грн. плюс процент Укрпошти за перевод ваших грошей. Кожен собі може порахувати. Речі дійсно можуть і не підійти -тому таке і не замовляю.Сусідка замовляла костюм жіночий і ій підійшов. Так що кому як ! Не обіжайтеся, але можна було попробувати повернути.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 15:04

Я нікого не агітую, але Некерман, на мою особисту думку - непотріб. Але кожному своє.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняalusik (10.2.2009, 15:03) писав:

Так що кому як ! Не обіжайтеся, але можна було попробувати повернути.

Я повернула, але за повернення заплатила з власної кишені. От і порахуйте, замовляла джинси за 319 (точна сума), заплатила 385, і за повернення і переказ коштів десь 30 грн. Ні джинсів не грошей. Щей чекала, щоб повернули ті кошти. Я нікого не звинувачую, просто там купувати не буду.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 лютий 2009 - 15:19

У меня от природы длинные ноги. :) Я понимаю, что это очень хорошо, но покупка брюк превращается в пытку. Поэтому интернет магазины меня выручают - там сразу указана длина. А то прихожу в магазин, предупреждаю что ноги длинные, поэтому брюки нужны такого-то размера, длина по внутреннему шву не короче 87 см. В ответ слышу - мы вам все принесем, вы померяйте, не подойдет, мы другие принесем. Короче о том, могу ли я бесполезно потратить кучу времени никого не волнует, они просто надеятся, что что-нибудь из принесенного подойдет :) Так что "сервис" везде может быть "очень хорошим" :)
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Shady Lady  світлина

Shady Lady   Як модератор використовую на Малечі правила форумі, як людина - повагу, розуміння та здоровий глузд. Шановна "МАЛЕЧІВСЬКА ДИВАННА СОТНЯ" або ви згрупуєтеся всі в одній конкретій темі, або буду відловлювати по одному і банити на пару днів-тижнів поки в голові не підключиться здоровий глуз замість паніки. Вам, як темку назвати і в якому підфорумі розмістити? Те саме стосується ЩОДЕННИКІВ і СТАТУСНОЇ.

Сьогодні, 22:59

suzuki :) світлина

suzuki :)  вдруге стану мамою :) щасливі і налякані... Боже, бережи нас, щоб наші діти родились у спокійні і мирні часи, у вільній Україні!

Сьогодні, 16:17

Показати коментарі (8)

SeeStar світлина

SeeStar  називається дожилися...прийшло повідомлення на селищну раду що з сьогоднішнього дня будуть вимикати світло з 20,00 до 00,00!!!!! уявити тільки!!!!!4 години!!!!!! це реально знущання

Сьогодні, 15:54

Показати коментарі (11)

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Благодійні календарі в Українському стилі на 2015 рік. Приєднуйтесь http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=63474

Сьогодні, 15:47

ІВАНЧИК світлина

ІВАНЧИК  Тссс.Чуєш серце б'ється.Твоє чи моє?НАШЕ.....

Сьогодні, 14:20

iryna світлина

iryna  "чуда не буде, поки ми будемо чекати, що хтось буде боротись більше, ніж готові боротись ми самі"

Сьогодні, 10:24

юлія 27 світлина

юлія 27  З 1 верестям і золотою осенню дорогі Малечівці

Сьогодні, 07:43

Ikhtab світлина

Ikhtab  Малеча нагадала мені, що за двадцять хвилин осінь...

Вчора, 22:41

Показати коментарі (4)

Лялечка2 світлина

Лялечка2  Під російські санкції потрапив Український борщ. Смішно.

Вчора, 02:49

Джульєтта світлина

Джульєтта  Я навчилась цінувати життя... цінувати те, що я маю... і дякувати Богу за все... за кожен прожитий день...

29 сер 2014 09:09

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 01 вересень 14 )

• З днем народження
    N@dushka 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Llola 
    - Вік: 26
  • З днем народження