Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ентеровірусна інфекція - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

- Конкурс українських патріотичних аватарів "Україно, рідна моя!"

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ентеровірусна інфекція лікування, особливості харчування Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 квітень 2012 - 22:40

Ми тому й поїхали в лікарню, бо дитина зневоднювалася на очах. Пити не могла - все вертала і вомекс не могла дати, бо з другого боку(пардон) понос. Ми лежали ніч під капельницею, постійно робили аналіз крові, щоб дитивтися скільки рідини мала втратила. Але поступово, поступово воно все налагодилося. Це важко дивитися на дитя, яке й голову не може вже тримати. Буквально за 2 години так зневоднилася.
Я дезінфікувала завжди руки спеціальною речовиною і спеціальним милом, особливо, після перебирання підгузника (перебирала в рукавичках, так сказали в лікарні)одяг прала теж з дезінфектором, додавала до порошка(якийсь від Персіл). Не можна! доїдати чи допивати за малечею. Бактерії передаються власне таким шляхом. Але я, все таки, захворіла. Хворіла 1 день з температурою. На другий вже бігала і їла все. Ми напевно вже перехворіли тою заразою в дитинстві (в україні це чомусь називають отруєння)і в нас хороший імунітет
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fishechka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 листопад 2012 - 00:56

Дівчатка, моя донечка перехворіла кишковим грипом, який перейшов у запалення легень. Все пролікували, аналізи в нормі, але температура чомусь не спадає :help: Постійно тримається в межах 37,0-37,5. дитині майже 6 років. педіатр каже, що це нормально, але це триває вже тиждень після прийому останніх ліків та антибіотиків. Хіба ж це нормально????? Може, в когось таке було? Що ви робили чи порадите зробити у цій ситуації? ДЯКУЮ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kolybeljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2013 - 00:17

Хороша тема,почерпнула багато корисної інформації,їдемо з донечкою літом в Болгарію а там кожна третя дитина хворіє ротавірусною інфекцією, головне щоб вчасно помітити перші симптоми.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boja 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 вересень 2013 - 12:25

Другий раз стикаюся з цією болячкою. і два рази цим хворіє менший син. Перший раз від неї ледь не помер, тепер ось знову...
Шукала в розділі щось корисне по цьому питанні, але так толком і не знайшла.
Найбільше мене цікавить, яке харчування має бути? Нам заборонили молочне, кисломолочне, взагалі все, крім гречки і рису на водичці і печеного яблука.... Чим ту бідну дитину годувати? бо крім яблука більше нічого не хоче їсти..
Лікування два рази зовсім різне. Перший раз дитину тримали два дні під крапельницями, потім приписали якийсь атибіотик, гропринозин і лінекс + тиждень давали 2 рази в день крапельниці.
Зараз до поносу, червоного горла і температури додалася висипка. Призначили, ніфуроксазид, лактовіт, сорбекс, лісобакт.
Дитина зовсім в'яла, правда поки що можна температуру збити легко.
Можливо хтось має досвід, поділіться, будь ласка.
My Signature
Зображення

Горда - тому що ображали.... Сильна - тому що робили боляче.... Смiлива - тому що вже не боюсь.... Посмiхаюсь - тому що є заради кого жити!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 12:40

Енторовірусною інфекцією хворіла я дорослою. Але в легкій формі. Про лікування вам нічого не скажу, бо вже не пам'ятаю. А от стосовно харчування скажу, що я їла. Десь тиждень лікар казав не їсти нічого сирого, бажано моно їжу (тобто саму картоплю, саму гречку, саме печене яблучко, тушковане нежирне м'ясо). Пити - мінералку (Поляну Квасову), узвар. Тоді по трошки вводити кисломолочні продукти - творожок, кефір, йогурт, і комбінувати продукти разом (пр. картоплю вже з чимось), супи варені пісні. Вже десь на 3 тиждень по трошки вводити сирі овочі та фрукти. Загалом до нормального харчування я вернулась майже за місяць. Може то й перестраховка трохи була, але розказую як казав лікар і як я робила.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 12:44

дягую за допомогу. Ще маю таке питання, забула в лікарки спитати. Чи можна дитині давати мед, якщо пішла алергічна реакція в формі висипки? Бо на мед дитина алергії не має, але знаю, що він сильний алерген...
Не знаю, що придумати, чим "присмачити" ту прісну їжу, щоб син її в себе впхнув((((
My Signature
Зображення

Горда - тому що ображали.... Сильна - тому що робили боляче.... Смiлива - тому що вже не боюсь.... Посмiхаюсь - тому що є заради кого жити!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olunjka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 вересень 2013 - 13:33

Мої діти також хворіли цим "кишковим грипом". І теж лікування призначали різне. І, як не дивно, воно кожного разу було ефективним. Останнього разу, коли я в розпачі з Карпат додзвонилася до Гайдука (завідувача дитячим інфекційним відділенням) він повідміняв усі попередні призначення нашого дільничого педіатра (дитині весь час гіршало) і сказав приймати лише біле вугілля, після кожного випорожнення, рвоти, не має значення, скільки часу минуло від попередньої пігулки. І спрацювало. Малий став на ноги за півтори доби. Розумію, що ризиковно, але Ви просили поділитись досвідом. Щодо меду, гадаю не варто, він важкотравний. Бажаю швидкого одужання Вашому хлопчикові.

Повідомлення відредаговано olunjka: 07 вересень 2013 - 13:37

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mashyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 14:36

Ми ще геть маленькими підхопили цю "заразу", коли ходили до церкви до вводу. Ми були на ШВ, їли тільки суміш, то й дієти у нас ніякої не було, тому щось толкового порадити не зможу. Мабуть, у нас якась легка форма була. Обійшлися лише рвотою та поносом. Педіатр призначала інтерферон, ніфуроксазид та афлубін.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 16:54

а рвота є? от запихати щось в дитину точно не тре, тим більше, якщо воно вертається, чи все рівно не перетравлюється.
Перший день взагалі голодний. Другий рис, рисовий відвар вівсянка на воді
але вони того все ріно не хочуть їсти. Хіба по ложці, так що теж майже голодний. Третій рідесеньке картопляне пюре, відварену пісну курку, яблуко печене, яблуко з рисом, гречка. шось типу зупки. Але розширяти меню можна за умови відсутності рвоти. інакше нема сенсу. Ентеровірус практично завжди викликає підвищення ацетону. Якщо є 4+ навіть нема чого пробувати чимось годувати. Тільки пиття по чайній ложці. Компот з сушки, смекта, боржомі без газу,регідрон, або хумана електроліт. По черзі. Якщо дитині вже легше, то можна дати бублик, марію, сухарики з чаєм, банан ( якщо не маєте з ним проблем), Яйце, хліб тільки білий і підсушений (не булки), сир домашній з йогуртом без наповнювача. Ну і ше хоч два тижні не давати сирих овочів і фруктів. Травлення буде довго відновлюватись.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 16:57

Soveniatko, дитина не блює, і їсти вже якраз почав просити, а попробує ложку тої каші і плаче, що какаЗображенняЗображенняЗображення а нам лікар сказав, що ще 2 дні тільки каша і печене яблуко....
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesnа 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 17:08

От я не розумію, чому прісна їжа? Чому не можна до тієї ж каші додати трохи цукру?
Адже при ацетоні, в самий гострий період хвороби пити треба як найсолодше, а як почало легшати - то вже категорично ні? Адже вуглеводи з цукру - це "швидка" енергія, яку дитина і так майже всю втратила від тієї хвороби.
Ми після ентеровірусу відновлювались набагато швидше, і точно не місяць часу. Звісно їжа була дієтична і по максимуму проста - як написала Soveniatko. Але щоб аж так - дитина хоче їсти, а лікар сказав ще 2 дні не можна - по-моєму це вже якось занадто! імхо

Повідомлення відредаговано Vesnа: 07 вересень 2013 - 17:10

My Signature
Зображення

До мене на ти :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 17:29

....... та от я через це тему і створила... бо боюся нашкодити дитині, але й витримати не можу, що дитина почали їсти просити, а їй крім гречки і риси на воді без нічого та печеного яблучка не дозволяють.... ще й вихідні - нема більше до кого звернутись.
хотіла спекти йому запіканку з нежирного сиру, яблучка і трошки цукру запіканку, але щось вагаюся....

ми перший раз дуууже довго відновлювались. точно більше місяця, але тоді вона протікала набагато важче.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Soveniatko 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 17:41

я б схилялась до бульби з дрібкою пісною курятиною. Якщо чогось солодкого, то бублика, сухаря чи марію. З сиром зачекайте ше хоч день. А цукру я по трішки в каші давала. Не в перший чи другий день і не таке щоб сильно солодке.. ледь. Але мої теж "ніяку" не хотіли їсти. Хоча то інтуітивно..

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2013 - 19:27

Перегляд повідомленняVesnа сказав:

От я не розумію, чому прісна їжа? Чому не можна до тієї ж каші додати трохи цукру?

Особисто я і солила собі, і цукрувала до смаку. Пісна в моєму розумінні - це нежирна. Тобто ніякого масла/сметани до гарніру не давати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сплюшок 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2013 - 08:41

при ротавірусі (якщо це саме він) точно безмолочна дієта мінімум два тижні, бо той вірус знищує ферменти, які розщеплюють молочний білок

Повідомлення відредаговано Сплюшок: 08 вересень 2013 - 08:45

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2013 - 20:29

ой дівчата, вже вся сі'м'я з тими самими симптомами крім висипки(((((((
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 08 вересень 2013 - 21:42

Ми недавно теж усі перехворіли. Правда, за дієту нам ніхто нічого не говорив. Малому давала креон, ніфуроксазид, ставила свічки лаферобіон і пили ентерожерміну (перед тим були в інфекційній лікарні і мали курс антибіотиків). Ну й пити багато. Так як в мене син фактично нічого не п"є, то відпоювала через шприц.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ksjywenka_88 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2013 - 08:07

Зараз багато хто скаржиться на цей кишковий грип, мій чоловік з малим теж перехворіли, правда я думала що це отруєння, але тепер бачу що ні, бо вчора і вмене такі симптоми появилися правда в легкій формі, випила терафлю і ніби вже краще, а от малий з чоловіком відмучилися сильно, рвота, пронос, підвищена температура. Я давала їм поляну квасову, боржомі, ніфуроксазид, смекту, перші два дні не їли нічого, тільки пили, потім печенько марія з сухариками, бульбочка п'юре, вчора дала малому банан, домашній сирок з бульбочкою, булочку домашню печену з повидлом. Вже ніби здорові, апетит появився, надіюся ця бека більше не повернеться
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   milanis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2013 - 09:13

Ми того року на морі цю каку всі підхопили( То малий два дні з ліжка не вставав,давала ніфуроксазід,ентеросгель і чай з ромашки,ну і самі те саме приймали
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 вересень 2013 - 11:35

Прийшли сьогодні результати аналізів - все-таки цей клятий ротавірус!!! Добре, що хоч відносно в легкій формі проходить.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Шмаркадявка світлина

Шмаркадявка  Дуже прошу малечівську магію!!!! Потримайте завтра за мене кулачки!

Вчора, 22:37

iryna світлина

iryna  Раніше я говорив: Я надіюсь, що все зміниться". Потім зрозумів, що є лише один спосіб, щоб все змінилось -змінитись мені самому.-Джим Рон

Вчора, 18:12

скварочка світлина

скварочка  Нам сьогодні власник суттєво зменшив з/п.Руки опускаються,в душі страшний розпач.

Вчора, 10:18

TотошкА світлина
Shady Lady  світлина

Shady Lady   Маю надію, що всі порушники повернулися. Наче нікого не забула.

30 вер 2014 19:48

Показати коментарі (4)

Galicia світлина

Galicia  У соцмережах жартують, що Харків виконав Dropleninchallenge і передав естафету Запоріжжю

29 вер 2014 17:29

Показати коментарі (1)

Saulė світлина

Saulė  Сонце тижні мотає в відпустці за власний рахунок, Жовтень стелиться низько захмареним анабіозом, Хрипи воронів стіни бетонні уранці відлунять, А вірші – гарячково сухі і дешеві, як проза. Над асфальтом доріг густо стигне холодне мовчання, Вітер бавиться листям опалим недбало, понуро, Сонце зараз, напевно, газелей стріляє в саванні, Доки тут його втомлені зами зітхають і курять. Жовтень кличе іти. Небо сіре, як пил чи як попіл, День недбало повзе – пережований край кіноплівки; Тиша люто, над...

29 вер 2014 17:09

ЗЛАТОГОРА світлина

ЗЛАТОГОРА  Дружина - це кухар, посудомийка, технічка, прачка, медсестра, вихователь, вчитель, швачка, економіст, бухгалтер, психолог, коханка.. А чоловік втомлюється на роботі.

29 вер 2014 12:19

Показати коментарі (3)

Мадона світлина

Мадона  Вітаю всіх Людмил з днем Ангела.

29 вер 2014 08:47

Показати коментарі (9)

Mart-Ivanna світлина

Mart-Ivanna  Я - МАМА!!! Дякую Боже за дарунок і оберігай мою донечку!

27 вер 2014 11:52

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 жовтень 14 )

• З днем народження
    Vala 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    Gelena 
    - Вік: --
  • З днем народження