Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Домашні жучки-паразити - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Домашні жучки-паразити Оцінка: -----

Користувач поза мережею   @---Myshka---@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 листопад 2010 - 17:29

А в нас в ванні якісь маленькі головастіки завелися. Один раз замітила, що вони воду пють , як дурні. Як вони назив. і що то таке не знаю, тому не знаю як з ними і боротися. Може хтось стикався з такими "друзями"?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dzzuga 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 листопад 2010 - 17:32

Перегляд повідомлення@---Myshka---@ (9.11.2010, 17:29) писав:

А в нас в ванні якісь маленькі головастіки завелися. Один раз замітила, що вони воду пють , як дурні. Як вони назив. і що то таке не знаю, тому не знаю як з ними і боротися. Може хтось стикався з такими "друзями"?

І в нас час від часу таке з"являлось, то мама казала, що то моль (не знаю чи вона права). Боролась я з ними елементарно - бігала як дурнувати з тапком по ванні і душила-душила-душила, але вивести їх дуже важко, бо ховаються під ванною, видно волога їм до вподоби
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маваш 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2010 - 17:35

Памятаю ще з дитинства мама просила на веснi нарвати цвiту з каштану,клала в шафи вiд молi,вродi помогаэ.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2010 - 12:05

я теж бігаю :), але зарази тікають і всякі дирочки
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalyuska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2010 - 15:27

В мене така штука: раз в місяць або в півроку я можу побачити одного таракана, ну звичайно я його відразу прибиваю, а потім довго придивляюся до всієї квартири шукаючи цих ужастіків... Їх нема...
Але от тепер задумуюсь, а може мені треба шось робити, може я і не маю їх помічати (хоча пригадую як в дитинстві до нас прилізли таракани від сусідів, то їх було видно всюда), а може то якийсь приблуда прилазить від сусідів???
А може я даремно хвилююся??? Поділіться своїми думками
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2010 - 15:33

бідолаха дійсно заблукав :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tgalchonok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 02:15

Дівчата,я десь недавно читала,що до круп ,щоб не появились комашки,треба класти неочищений часник.Попробую:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malinkaksu 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 13:01

Перегляд повідомленняРижуля (3.9.2009, 9:30) писав:

Сьогодні полізла в шафку на кухні приготувати вже давно забуту кашку Геркулес, а там...... такі дрібненькі, руденькі жучки.Типу тих, що заводяться, коли фрукти чи офочі зилишиш гнити :)
Почала ревізію, а вони у всьому- родзинки, крупи, МУКА і т.п.
Я просто в шоці. Доведеться всі продукти викидати. А що робити, щоб їх позбутися?? Думаю РЕйд чи олівець тут не допоможе...
гидота, блін. ((((

В мене похожа ситуація була! як я боролась: повикидала все в чому виявила (переважно вони знаходились в крупах, макаронах, які зберігались в фасованих пакетах, в палстикових банках їх не виявила) Доречі замітила що вони просто напросо прокусують поліутилен. Все ретельно вимила, купила декілька нових баночок для зберігання, щоб все зберігалось в них, свіжо придбані крупи підсушила в гарячій духовці. Ніби пів року їх нема!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 13:14

Перегляд повідомленняmalinkaksu (12.11.2010, 13:01) писав:

В мене похожа ситуація була! як я боролась: повикидала все в чому виявила (переважно вони знаходились в крупах, макаронах, які зберігались в фасованих пакетах, в палстикових банках їх не виявила) Доречі замітила що вони просто напросо прокусують поліутилен. Все ретельно вимила, купила декілька нових баночок для зберігання, щоб все зберігалось в них, свіжо придбані крупи підсушила в гарячій духовці. Ніби пів року їх нема!!!

Повністю з вами згідна. Я теж повикидала всі "заражені" торбочки і перейшла на баночки що щільно закриваються.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 14:12

і в мене така ситуація на днях сталася. Відшукала пшеницю(ще з різдва залишилася) , а там чорні жучки-довгоносики :(. Теж всі крупи довелося викинути. Покищо ще нічого нового не купувала, так хіба на раз. Теж все в баночках буду зберігати.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2010 - 17:50

а в мене в сушцених фруктах звідкись взялось пару маленьких хробачків :(
Ну я все перебрала, і переклала в новий кульок, проте і там вони знов появились...
Перед тим як їх варити, добре кипячу, зливаю, мию, знов кипячу, мию... і тоді аж ставлю варити компотик, бо шкода викинути...
а ви шо порадите зробити в такій ситуації???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malinkaksu 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2010 - 10:19

Перегляд повідомленняNatalyuska (12.11.2010, 17:50) писав:

а в мене в сушцених фруктах звідкись взялось пару маленьких хробачків :(
Ну я все перебрала, і переклала в новий кульок, проте і там вони знов появились...
Перед тим як їх варити, добре кипячу, зливаю, мию, знов кипячу, мию... і тоді аж ставлю варити компотик, бо шкода викинути...
а ви шо порадите зробити в такій ситуації???

\

Хробаки в сушені це швидш за все харчова моль! Попробуйте підсушити в духовці!! :wacko3:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2010 - 10:23

В мене вдома не відомо звідки взялись маленькі мушки, які як правило з"являються біля фруктів. Але фрукти стоять в холодильнику, а та мушкара зграйками, навіть, в ванні. Що робити не знаю. Порадьте, будь ласка хто з цим стикався, як боротися з тими крилатими.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 11:13

Перегляд повідомленняSofi (14.11.2010, 10:23) писав:

В мене вдома не відомо звідки взялись маленькі мушки, які як правило з"являються біля фруктів. Але фрукти стоять в холодильнику, а та мушкара зграйками, навіть, в ванні. Що робити не знаю. Порадьте, будь ласка хто з цим стикався, як боротися з тими крилатими.

Подивіться в шкафчиках чи під диваном, тумбочкою, тощо можливо кусочок хліба дути впав, або допомогли йому :) і запліснявив. В иене в шкафчику проскорка в кульочку була, то вони там утворилися, а я довгий час не могла зрозуміти від чого, бо теж лише фрукти шукала
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira-27 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 11:34

Дівчатка підскажіть як боротися, хто стикався з подібним. В мене дома живуть червоні маленькі мурашки :yahoo: . Вони в основному на кухні. Це катастрофа хліб тримаємо в холодильнику. Якщо мала залишить шматок печева вони нападають як саранча обліплюють. Читала в неті, щоб їх вивести треба шукати матку. Перерила всю кухню, ванну, кладову ніде тої матки не видно:dance: тільки знаходила гнізда. Буду рада за будь-яку інформацію. Дякую.
My Signature
Спойлер

Щастя- це коли ти просинаєшся від того,що тебе смикають за волося, кричать на вухо :"Маааам". Обнімають,лягають всім тілом на лице,перекривають кисень,а потім цілують багато-багато разів!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 12:36

Перегляд повідомленняIra-27 (15.11.2010, 11:34) писав:

Дівчатка підскажіть як боротися, хто стикався з подібним. В мене дома живуть червоні маленькі мурашки :good: . Вони в основному на кухні. Це катастрофа хліб тримаємо в холодильнику. Якщо мала залишить шматок печева вони нападають як саранча обліплюють. Читала в неті, щоб їх вивести треба шукати матку. Перерила всю кухню, ванну, кладову ніде тої матки не видно:unknw: тільки знаходила гнізда. Буду рада за будь-яку інформацію. Дякую.

в вс квартира чи будинок?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюська 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 13:33

Перегляд повідомленняIra-27 (15.11.2010, 11:34) писав:

Дівчатка підскажіть як боротися, хто стикався з подібним. В мене дома живуть червоні маленькі мурашки :3_8_14: . Вони в основному на кухні. Це катастрофа хліб тримаємо в холодильнику. Якщо мала залишить шматок печева вони нападають як саранча обліплюють. Читала в неті, щоб їх вивести треба шукати матку. Перерила всю кухню, ванну, кладову ніде тої матки не видно:ireful: тільки знаходила гнізда. Буду рада за будь-яку інформацію. Дякую.

і у мене така сама проблема... Вже всю квартиру обмазала якимсь гелем від мурах, а вони так і ласять далі. ну що ж з ними робити? :acute:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2010 - 13:42

Ira-27, в мене теж такі є. Розказувала колись свекруха, що в них завелися якось, то вона поклала шматочок сирого м'яса у каструлю, за ніч вилізла матка і вся зграя, а під ранок свекруха їх потопила в унітазі.
В нас вивести їх нереально, не знаю, як у вас, а у нас в трьох сусідніх будинках вони є, з'являються навіть після ремонту. Замітила тільки, що їх меншає, якщо відкрити вікно, коли на вулиці холодно - вони не люблять холоду.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 листопад 2010 - 13:11

А в мене у вазонках замножились якісь маленькі комашки білого кольру (незнаю як їх інакше назвати, бо вперше бачу), вони лазять і навіть потроху підстрибують.... Просто жах :(
Підкажіть, будь-ласонька, що потрібно зробити, щоби їх вивести...
Дякую на перед...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мрія* 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 листопад 2010 - 13:19

Natalyuska, треба обробити спеціальним засобом. Вони продаються там, де квіти продають.
My Signature
Зображення
Найдорожчий скарб у нас - це життя... А найщасливіші ті люди, які можуть його з насолодою прожити!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

Сьогодні, 18:07

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

Сьогодні, 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

Вчора, 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

Вчора, 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

Вчора, 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

Вчора, 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Любомирівка світлина

Любомирівка  Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни… (Святослав Вакарчук)

21 сер 2016 21:43

Показати коментарі (2)

Dolynka світлина

Dolynka  1 настане час, коли один скаже:"Слава Укра1н1!", а м1льйони в1дпов1датимуть:"Героям слава!" (С. Бандера)

21 сер 2016 20:27

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 серпень 16 )

• З днем народження
    luysia 
    - Вік: 34
  • З днем народження
    Karina 
    - Вік: 33
  • З днем народження