Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Міхуровий занесок - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Міхуровий занесок Оцінка: -----

Користувач поза мережею   IRA1108 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 березень 2013 - 15:44

Дівчатка, якщо хоч хтось чув про таке-відгукніться, будь ласка! Розкажу свою історію...
Планувала я сестричку для свого синочка, спочатку не виходило, але особливо не переймалась, здала гормони, підліковувала яїчники, і пила каплі Гормель і гінекохель(про них дуже багато пишуть на російських форумах)...Сталось чудо..я завагітніла. Я про це і не підозрюючи, хворіючи ГРВІ пила таблетки від простуди і зробила тест після затримки 3 дні і дві полосочки.. Була дуже щаслива... До гініколога не поспішала, так як це друга вагітність і на УЗД не йшла. Але я відчула в якись момент, що не має ніяких симптомів вагітності і почала читати теми про завмирання. Перша вагітність проходила з ужасним токсикозом, мене починало спочатку тушнити і раптово перестало. Звернулась, по моїх розрахунках, на 8 тижні в ЖК . Лікар оглянув і підтвердив вагітність 6 тижнів, відправив на аналіз хоріонічний гонадотропін. Я себе трохи заспокоювала, бо в мене цикли довгі, що я ж не можу знати 100% коли саме відбулось запліднення.. Але тут в мене почало мазатись і я поїхала до лікаря і на УЗД. На УЗД побачила вагітність 4 тижні, плодовий міхур і ембріона не має...Я зразу все зрозуміла...Сказали зачекати ще тиждень, що я можу помилятись. От і вчора ходила на транвагінальне УЗД і все стало ще гірше ніж очікувалось... Вона побачила в матці семикамерний міхур, чи як правильно сказати я не знаю, наповнений рідиною.. Лікар сказав, що підозрює міхуровий занесок і потрібно їхати в область- Тернопіль на УЗД і там будуть чистити...
Я вже стільки сліз пролила...-це небезпечне захворювання... Хоча знаю, що Бог милосердний і не залишить мене...
То будь ласка, якщо хтось таке чув, або борони Боже, таке пережив, то напишіть.

Повідомлення відредаговано IRA1108: 30 березень 2013 - 15:48

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ку-ку 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2013 - 17:04

осінню 2010 р. в мене був міхурцевий занесок. Починалося все нормально, а потім все як у вас мазалося, пішла на узд, чистка. Добре, що в Вас це хоч завчасно виявили, бо я доходила до 12 тижня і в останню ніч в мене почала підніматися температура, пізніше лікар сказала, що якби ще трошки, то була б загроза моєму життю. Після цього всього мене ще направили в Київ на обслідування щоб перевірити чи не з раковими захворюваннями це повязано, дякувати Богу все нормально було. Пройшла курс антибіотиків і аналізи треба було здавати протягом року, бо буває, що може повернутися. Теж плакала, була шокована, перша "вагітність".
Пройшло вже 2,5 р., дуже страшно було вагітніти, але зважилися, дуже злякалася, коли приблизно на 8 тижні знов почало мазатися, на узд лежала і молилася щоб все було добре, на екран навіть не дивилася, тільки на вираз обличчя лікаря, тоді він сказав "А чого ви на дитинку свою не дивитеся?" З радості, що все добре я розплакалася. Зараз нам залишилося чекати ще місяць. І я вірю що все буде добре)))
Треба просто пережити і надіятися на краще, і міхурцевий занесок це не як завмирання, це зразу не було плоду, так мені пояснювали в лікарні. В інтернеті багато інформації про цю хворобу
У Вас обовязково все вийде, треба тільки трішки зачекати.

Повідомлення відредаговано ку-ку: 30 березень 2013 - 17:06

• 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2013 - 19:37

[quote name='ку-ку' timestamp='1364655877' post='1799718']
Дякую, що відгукнулися, мені стало легше на душі. Бажаю вашій дитинці міцного здоров"ячка і вам! Бережи вас Господь!!! Я знаю, що це ембріона не має...може не так описала..просто я спочатку відчувала, що це завмирання, а виявилось набагато гірше. Мені трішечки легше, мене заспокоює мій синочок, хоча ще хочеться дитинку, але це вже Божа воля.
А скажіть, будь ласка, ви з якої області? Вам вишкрібання робили під наркозом і скільки часу це триває? Кровило сильно? Я дуже боюсь, щоб не перескрібли і не почалась кровотеча, щоб не удалили матку, чи, щоб не переросло в хорінепітеліому. А тоді як у вас виявили, то один пухир був на УЗД чи пару як гроно винограду? То у вас частковий чи повний?Ви спостерігались в онкодиспансері?
Вибачте, будь ласочка, за запитання, просто ніде на українських форумах не пишуть жінки в реальності, що до чого. Ще раз щиро вдячна за відповідь!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ку-ку 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2013 - 23:24

Я вже зараз погано пам'ятаю все,здається як гроно і був все таки повний.Було це все в Рівному в перинатальному центрі,так як в мене вже у всьому організмі йшов запальний процес то була температура і півдня її спочатку збивали,а тоді вже почали операцію під загальним наркозом,здається що була вона недовго (менше півгодини), я просто від наркозу довго відходила то точно не скажу. Лежала в стаціонарі після цього тиждень,хоча треба було довше,то я просто приходила на огляд. Мене спочатку відправляли в онкодисп в Рівному ставати на облік,але потім сказали,що треба їхати в Київ в онкоцентр і щоб там здати аналізи,до речі там аналізи були не самі кращі,попередили що це може повернутися,і не вагітніти хоча б рік. Особисто мені допомогло те,що почала ставитися до цього (не зразу правда),не до як втрати дитини,а як до хвороби,тобто настроїла себе що це була не вагітність а саме хвороба. А Вам,що зараз кажуть,це точно міхурцевий заніс?

І до речі до лікаря я ходила десь на тижні 6,вона сказала що все нормально,і прийти пізніше а прийшла я на 12 бо була температура. Ви ще питали чи кровило сильно після операції.Так щоб сильно то тільки 1 день,а далі зовсім трошки,а потім що мене злякало десь на 5 день знов почало,через те і довше хотіли тримати в лікарні. Після цього 2 рази посилали на узд в Рівному. І раз в Києві.То перше узд теж було не дуже хороше,казали ще не все повиходило.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2013 - 12:50

Зробили мені 02.04 чистку під наркозом в/в. Болю не відчувала взагалі. Процедура тривала 5хв, чистили спочатку вакумом, потім кюреткою і ручне відшкрібання. Теж не виписали мене ще з лікарні. Вчора прийшла гістологія, то підтвердили частковий міхуровий занесок. Ілікарка мене дуже вже заспокоїла,,що черещ 10 днів повторна чистка...(((Хоча я була на УЗД і все добре і чисто. 5 днів мені капали 2 антибіотики і лораксон в стегно і це все два рази на день.... Я вже сил від антибіотиків не маю...Антибіотик один флакончик 50 грн.....Вони там всіх лікують як після чистки так і запелення, аднексити тим самим. Я дуже засмучена для чого чистка ще раз, вони кажуть, що це протокол лікування.... Це ж буде тою кюреткою мені добре вже дерти ендомерій, то про яку ж вагітність тоді може бути річ...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашенька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 квітень 2013 - 13:45

IRA1108, в моєї прдруги був МЗ. Її також чистили два рази, бо якщо залишиться хоч одна клітиночка, він знову починає рости. Ще протягом двох років вона стояла на обліку в онкодиспансері. Спочатку дуже часто треба здавати аналізи, пртім раз в пів року. Їй дозволили вагітніти через два роки
My Signature
Зображення

Вирішує завжди жінка. А якщо чоловіку здається, що вирішує він - значить поруч розумна жінка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   koval4u4kas 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2013 - 21:18

На превеликий жаль, я теж пережила таке горе... Це було 8 років тому. Чесно сказати, я не допитувалась якого роду саме був МЗ, я була настільки шокована... Діагностували на 9-10 тиж. Зробили мені чистку на Мечнікова під заг. наркозом, тривало все хвилин 15, і одразу відправили додому, сказали, що це як "звичайний аборт"((((((( Більше тижня у мене мазалось, ми з мамою кинулись по знайомих, вийшли на професора Бєсєдіна в Медінституті. Він зробив повторну чистку і дуже дивувався, як то так мене одразу додому відправили з Мечнікова... Лежала в патології 5 днів, кололи мене, таблетки приймала, сказали не вагітніти 5 років... Через 5 років я пробувала завагітніти (з тим же хлопцем), але все було безрезультатно... Потім ми розійшлись, я зустріла свого чоловіка, вийшла заміж і через рік після весілля ми вирішили заводити діточок. Я дуже переживала, коли ми почали над цим працювати... І після двох місяців старань я побачила такі жадані дві смужки!!! :girl_tender: Нашому щастю не було меж!!!!!!! Але на першому узд нам повідомили, що вагітність завмерла... Світ потемнів... Коли ми вийшли з кабінету узд, у мене в голові була одна думка: "Я подаю на розлучення" я знала, що чоловік дуже хоче дітей, а я не можу йому їх дати...
Наступного дня я пішла до своєї лікарки, їй то все розказала, а вона каже:" Піди на повторне узд" і знаєте що??? Виявилось, що у нас все добре, нема ні крововиливів, ні гематом навколо плідного яйця, єдине що, можлива загроза. Просто нема слів..... Чоловік хотів поїхати до тої "лікарки" що діагностувала ЗВ і зробити їй "жизнь-маліну", але я його на щастя відмовила...
Отже, зараз ми чекаємо наше малятко, у нас буде Кіндер-сюрприз, бо стать нам ще досі не визначили))) Ми такі щасливі, Бог почув наші молитви!!!
Всім бажаю не втрачати надії, та просити Бога про допомогу!!!
My Signature
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2013 - 15:21

Дякую вам дівчатка за підтримку! Вже зробили мені повторну чистку, майже не мазалось. Здавала хоріонічний -19. Лікарка каже, що не погано, в онкодиспансер не направляла, бо хоріонічний падає. Іду ще в четвер здавати, маю надію,що вже впав повністю до норми. Я думала, що після цього буду боятись вагітніти, але уявіть готова і ВЖЕ. Хоча знаю, що не можна ще і ще місячні не почались навіть... Надіюсь, що Бозя допоможе і все буде добре
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   koval4u4kas 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2013 - 11:02

IRA1108, у мене ХГ впав до норми на протязі півтора місяця. Але краще одразу не вагітніти, організм ще не достатньо оговтався, тому краще порадитись з лікарем. Поїдьте на море, відпочиньте, відволічіться на щось позитивне, а з осені приступайте))) І моліться, бо тільки Боженька нам допоможе.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рінна Shadoi 

• Форумчанин року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2013 - 16:30

Піднімаю і я цю тему. На жаль теж спіткала таке лихо. Дівчатка, я тут зрештую заплуталась. Хоч вже перелопатила кучу інформації, та медичних форумів. Якщо ембріончик на УЗД бачать то це свідчить про частковий (неповний) міхурцевий занесок? Чи результат скажуть тільки після гістології? І скільки часу проводиться гістологія? ( У мене поки підозра на міхурцевий занесок, діагноз ще не виставили чекають ще кілька днів, але я сама бачила снігову бурю на УЗД, тож знаю, що це таке)

Чи після чистки відпускають в той же день до дому чи прийдеться кілька днів бути в лікарні?

І ще, чи бувало таке, що по УЗД ставили міхурцевий, а при чистці -гістології виявлялось, що це помилка?

Наскільки я зрозуміла, то його видно навіть під час чистки, а гістологія тільки визначає його вид, так?

My Signature
ЗображенняСлова - це лише бліді тіні, наших думок і почуттів (с)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашенька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2013 - 08:40

Рінна Shadoi, подругу додому не відпустили після чистки. Капали. Розкажу як було в неї. Прийшли з чоловіком на 12 тижні на УЗД, подивитись на стать. Бо почувала себе добре, вже друга вагітність. Лікар подивилась і одразу викликала швидку, навіть не дозволила вставати. Лікарня. Чистка. Аналіз на гістологію. ХГЧ. Ще одна чистка, бо десь одна клітиночка залишилась. Потім аналізи хороші, ХГЧ падало швидкими темпами (казав лікар що дуже сильний організм). Зараз все Ок.
В неї було чітко видно, що це МЗ. Термін був великий.
My Signature
Зображення

Вирішує завжди жінка. А якщо чоловіку здається, що вирішує він - значить поруч розумна жінка!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рінна Shadoi 

• Форумчанин року, Зірочка форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 вересень 2013 - 12:29

Дівчатка, мій діагноз, дякувати Богу не підтвердився. Гістологія показала велике відшарування, та завмерлу вагітність. Тож чуючи висновок УЗД не панікуйте. Знаю, як то важко бо сама була у шоковому стані. А гістологія спростувала. Правда патанатом порадив перевірити гормони щитовидки.
My Signature
ЗображенняСлова - це лише бліді тіні, наших думок і почуттів (с)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 листопад 2013 - 08:13

В мене, на жаль, теж був міхурцевий занесок 9 років тому.
На 9 тижні було дитятко, живе здорове. Признаків - ніяких, лише страшенна рвота і живіт був більший, аніж термін. Рвала я до 20 разів на день, рвала кров"ю так до 17 тижня. боролися з токсикозом. потім пішли на УЗД. А там!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Суцільні грона винограду + лютеїнові кисти по обидва боки на яйниках по 10 см в діаметрі. Готують до операції, почистили, а рвота не припинялася... боялися, аби кисти не трісли - операційна була на готові.
Потім здала аналіз на ХГЛ - він зашкалював, потім кровотеча, знову чистка, вже без наркозу. І направлення в онкодиспансер. Там ренген, чи оті ворсинки хоріона не вийшли за межі матки, найперше то йде в легені, потім хіміотерапія, заборона вагітніти, обстеження і нагляд, аби виключити хорікарциному..... два роки постійних аналізів, тестів. Потім з обліку зняли - завагітніла, народила доню.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Тьотя Ізі світлина

Тьотя Ізі  сиджу собі, сиджу. підходить 3-річний малюк і каже: "ніколи більше на роботу не підеш, зрозуміла?" . зрозуміла, звичайно..

Сьогодні, 14:11

iraira світлина

iraira  Дівчатка,дуже прошу вашої молитви за військовослужбовця Олександра,важко пораненого на сході.Його вдома чекають двоє маленьких діточок..

Вчора, 19:04

Показати коментарі (2)

матуся 27 світлина

матуся 27  Мені наснилось, що вони зустрілись: Убитий в Крутах й вірменин Сергій. В саду едемськім на травичці всілись: "За що тебе? " "За Україну, друже мій." "Ти знаєш і мене за неї вбили, Та це було вже років майже сто. Тоді померли ми, щоб ви нам жили. А вас вбивають... Вас тепер за що?" "Ти пам'ятаєш, друже. Звісно, пам'ятаєш, Як біло-біло в нас цвітуть сади. І ти цей запах п'єш. І ти його вдихаєш ... Я б все віддав, щоб хоч на мить туди." "А я ще ввечері узяв дівча за руку Й тихенько так...

Вчора, 17:50

Показати коментарі (3)

allinav світлина
кvіtо4к@ світлина

кvіtо4к@  Сьогодні прокинувся у полі , Зустрів знайомих , З якими ліг в нерівнім бої , Зустрів усіх убитих я , Побачив крила , Невже це доля мене так сильно надурила? Для чого ця війна ? Для чого жертви ? Невже заради цього , ось так я мав померти ? Пробач матусю що я пішов , Що іншої дороги, я просто не знайшов , А тут красиво , так сонце світить , І хмари кудись безупинно пливуть , Пробач мені НЕНЬКО, пробач УКРАЇНО , Та з часом всі рани твої заживуть!!!

Вчора, 08:16

nysya світлина

nysya  Вже запрацювало Різдвяне радіо.Ще би загарбники відступили і це би було найказковіше Різдво...

24 лис 2014 19:37

Показати коментарі (5)

Лукава Кішка світлина
Gabi 7 світлина

Gabi 7  Вчора їхала в таксі і там грала пісенька, яка не виходить з голови... Не можу знайти ніяк(( Там звучало імя Лореляй. Але то не Скорпіонс. Хто знає?

24 лис 2014 13:05

Показати коментарі (5)

iryna світлина

iryna  Дівчатонька, не будьмо байдужими. Ця жінка(перукар в нас на Сихові, мама двох донечок) бореться з раком крові. https://www.youtube.com/watch?v=DTp1r3hBvGA

24 лис 2014 12:15

яяяяяяяяяяяяя світлина

яяяяяяяяяяяяя  Щастя-це коли твій животик росте не від зайвих кілограмів, а від того, що там маленьке диво.

24 лис 2014 11:36

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 листопад 14 )

• З днем народження
    шпулька 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    nata 30 
    - Вік: 32

Пиши українською Перекладач онлайн