Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Курси підготовки до пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення

• 24 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Курси підготовки до пологів Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Котя:) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 жовтень 2012 - 08:04

Була вчора вперше на курсах в Антошці, мені сподобалось,тому буду відвідувати їх і надалі.Там така позитивна і ненапрягаюча атмосфера-супер :dance2: На скільки я вчора зрозуміла, то всього є 15 тем, тобто треба відходити 15 тижнів,але я напевно всі 15 точно не встигну прослухати(( якби знала швидше....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   astra! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 жовтень 2012 - 10:25

Привіт! Я зі Львова, ходила на курси підготовки до пологів (у нашому випадку - до партнерських пологів) в родинний центр Мацьопа на Рутковича,6 (біля Стрийського ринку). Про цей центр дізналася із рекламного оголошення на обкладинці моєї обмінної карти, а мешкали ми неподалік. Трохи більше року тому заняття коштувало 75 грн, для одного чи для двох однаково, проводила заняття перинатальний психолог і консультант з лактації, людина доброзичлива і приємна, курс складався із 12 занять, кілька я пропустила, бо добре володіла інформацією, яку подавали. Заняття тривали близько 1,5-2 годин, одночасно були присутні 3, іноді 4 пари, і лекція займала менше половини того часу, потім ми вправлялися в практичних аспектах (позиції, дихання, одягання підгузника, носіння дитини, догляд за дитиною, прикладання до грудей, позиції для ГВ і багато іншого), задавали питання, пили чай і часто проводили невеличкий арт-проект, про що в мене також залишилися приємні спогади. Я також відвідувала там гімнастику для вагітних двічі на тиждень(тоді це коштувало 45грн), де ми робили вправи, які готували тіло і розум до пологів, і які слід би було робити і вдома, але...

Ми дуже задоволені, що відвідували ці курси! По-перше, я - лікар, тож медичні аспекти і пов'язана з ними тривога не входили в коло моїх інтересів, а от прийоми природного знаболення в пологах, різні позиції і техніки дихання мені дуже стали у пригоді! По-друге, саме там я почула про можливість отримати підтримку при виникненні труднощів із ГВ, що згодом нас із донечкою просто врятувало! Про це я розповідала в темі "Успішний досвід ГВ". По-третє, відвідування цих курсів і відпрацьовування конкретних навиків на практиці допомогли моєму чоловікові підготуватися до активної участі в пологах і практично повністю витіснили сумніви і страхи, натомість ми обоє відчували спокій і впевненість в своїх силах.

Я дуже рекомендую вісім майбутнім мамочкам відвідувати подібні курси! Звертайте особливу увагу на природний перебіг пологів і ГВ. З власного досвіду скажу, що в пологовому часто доводиться агресивно відстоювати свою думку, бо недбалість і байдужість там трапляються мало не скрізь. А поінформована - значить озброєна!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oljonka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 жовтень 2012 - 19:12

Знаю, що дуже гарне приготування для вагітних до пологів і багато інформації про грудне вигодовування, дітей та інше в "Школі відповідального батьківства", що при ц. Михаїла у Львові, вул. Винниченка,22. З понеділкка 15 жовтня о 17.25 якраз розпочинаються заняття. Відвідайте і залишитесь задоволеними:)

Повідомлення відредаговано oljonka: 13 жовтень 2012 - 19:12

My Signature
Oljonka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MILKA2 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2012 - 21:17

Сьогодні була в Антошці (вже вдруге). Тема була - партнерські пологи , тому багато були з чоловіками. Людей було повно- сказали був рекорд . Мені дуже сподобалося і мому чоловіку теж . Він вагався чи йти зі мною на роди , а тепер каже , що піде . Побачимо ! :20: На наступний раз планує йти знов зі мною . будуть практично показувати , техніку дихання , масажі - одним словом як стати корисним і як допомогти дружині .
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweeting 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 жовтень 2012 - 15:08

І ми почали відвідувати школу "Народжувати" при церкві Свщмч. Йосафата. Шкодую, що не прийшла туди раніше. Адже вже дівчатка стільки всього пройшли і повторюють на заняттях те, чому навчились, зокрема різні типи дихання. Зараз вивчаємо ГВ, що є дуже цікавим і важливим. Дуже гарно розповідає матеріал дівчина Галина. Все доступно, по простому , цікаво.І загалом така гарна атмосфера на курсах , кругом стільки пузатиків :girl_tender: Надіюсь, що я ще встигну пройти і ті лекції ,які пропустила.

Також думаю піти ще у "Антошку". Тільки от прочитала, що вже якраз була лекція про пологи :girl_cray: . Хочу з чоловіком на таке заняття потрапити. Знов запізнилась, чи то я просто так зараз розлінилася=)...

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksen*ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2012 - 20:56

Зараз йде набір на курс для вагітних у Центрі родини, Львів, вул. Городоцька 319а - це кінцева радіального автобуса 2А, приміщення позаду церкви Воскресіння, здається можна попередньо записатися.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мариська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2012 - 14:07

підкажіть чи є у Чернівцях школа для майбутніх мам??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksen*ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 грудень 2012 - 02:48

Маю детальнішу інформацію по заняття у Школі народжувати - то на Городоцькій 319 - вкінці є така велика церква (кінцева радіального автобуса 2а).
Тепер там окрім постійних занять щотижня, набираються групи - на вікенд - субота або неділя - тематичний курс за день.
Набираються групи, записуватися треба наперед, бо багато жінок не має змоги ходити після роботи увечері, та й важко сидіти, а ще інші хочуть ходити з чоловіками, а на тижні знову ж таки не просто.
Дівчата, кого буде цікавити детальніша інформація - пишіть, уточню.
My Signature
Зображення Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kiska 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2012 - 18:29

Перегляд повідомленняArabika (02 жовтень 2012 - 23:32) писав:

Я вагітною ходила на курси Школа "Народжувати" при церкві Свщмч. Йосафата.На них викладає гінеколог,консультант по вагітності, пологах і грудному вигодовуванню. Робили зарядку для вагітних, були практичні заняття як правильно дихати, вчили як правильно прикладати дитину до грудей. Мені ці курси дуже допомогли в питанні грудного вигодовування, особливо при перебуванні в пологовому будинку, де дуже наполягали на сумішах.

Під кажіть будь-ласка номер телефону і адрес. Наперед вдячна

Повідомлення відредаговано Kiska: 20 грудень 2012 - 18:29

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2012 - 19:18

Привіт, дівчата. Хочу звернутись до вас за порадою. Я вагітна вже вдруге. Хочу піти на курси, щоб дізнатись як правильно дихати, бо на перших родах через те що не вміла мала трохи проблеми. І чоловіка хотіла б із собою взяти, бо хочу з ним родити. Підскажіть, будь-ласка, на які курси піти?
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка:)) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2012 - 13:06

Доброго дня всім!!!Підкажіть де в Тернополі можна відвідати курси по підготовці до пологів. може хтось з власного досвіду може підказати де краще,а куди не варто іти....дууууже буду вдячна!!!
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadine 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 січень 2013 - 12:02

Перегляд повідомленняoljonka (13 жовтень 2012 - 19:12) писав:

Знаю, що дуже гарне приготування для вагітних до пологів і багато інформації про грудне вигодовування, дітей та інше в "Школі відповідального батьківства", що при ц. Михаїла у Львові, вул. Винниченка,22. З понеділкка 15 жовтня о 17.25 якраз розпочинаються заняття. Відвідайте і залишитесь задоволеними:)

Скажіт, будь-ласка, як можна дізнатись чи зараз проводяться ці курси і чи можна долучитись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SVE 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2013 - 14:50

Доброго дня всім форунчанам!з великим бажанням відвідувала б курси мам у Рівному! порадьте які кращі!Дякую!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hmarynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2013 - 11:13

Всім привіт! Мене також цікавлять курси для вагітних при церкві Михаїла на Винниченка,22. Може хтось знає детальніше про дати занять та час проведення.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 лютий 2013 - 16:23

Зараз проходить набір в "Школу відповідальності" в ц. Михаїла, вул. Винничнка,22. Група почне працювати з початку березня. Отримаєте купу інформації і масу задоволення:) Звертайтесь в приват,дам контакти.
My Signature
Oljonka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AndromedA 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 лютий 2013 - 21:43

Коли була вагітна. то ходила на безкоштовні курси в "Антошку" і на платні в "Мацьопу". В "Антошці" мені дуже подобалось і не тільки, що вони безкоштовні, просто сама атмосфера дуже хороша і лекція консультанта по ГВ (здається Галина) дуже сподобались. Я трошки запізно туди записалась + у них були канікули, тому всі теми не встигла прослухати. Про "Мацьопу" теж залишились не погані спогади, але як на мене, на деякі теми як би я знала наперед, що це буде я б не пішла. В загальному для тих хто вперше збирається стати мамою і татом дуже корисно піти на такі курси. Чесно кажучи, після курсів я вже не боялась іти на роди...була впевнена в собі і в чоловікові :).
My Signature
Зображення Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2013 - 23:03

Дівчатка! Курси підготовки до пологів дуже і дуже необхідні. На них розповідають як теоретичну інформацію так і практичну, яка точно знадобиться батькам, які очікують на малят. Тому усіх заохочую відвідати заняття і добре підготуватись як до пологів, так і до зустрічі з дитинко, бо усі хочуть лише до пологів приготуватись, а насправді більше потрібно готуватись до зустрічі з дитинко...вігітною ще жодна жінка не залишилась, а от як поводити себе з немовлям, яке народилось і Є, то це мистецтво свого материнського покликання:) і знаю, що зараз проводиться набір в групу на зустрічі "Школи відпоідального батьківства" в ц. Михаїла, вул. Винниченка, 22.

Повідомлення відредаговано oljonka: 09 квітень 2013 - 23:04

My Signature
Oljonka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2013 - 05:52

Ми з чоловіком ходили на курси при ц. Михаїла, то нам сподобалось. Зручно було, що то в центрі міста і не далеко від роботи та дому. Мої дві коліжанки колись також туди ходили, то залишились задоволеними.

Ще цікавилась курсами в Нанашко. Вони правда платні. От тільки ніяк потрапити не виходить - все співпадає з чоловіковими відрядженнями.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Grez 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 квітень 2013 - 13:46

а коли саме курси при церкві Михаїла?
скиньте контакти в пп
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nattalee  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2013 - 14:49

Цитата

знаю, що зараз проводиться набір в групу на зустрічі "Школи відпоідального батьківства" в ц. Михаїла, вул. Винниченка, 22.

Скажіть, будь ласка, може знаєте в які дні відбуватимуться зустрічі і на котру годину? І як туди записатись?
дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 24 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Kуся світлина

Kуся  Якщо у тебе очі щирі, і вишиванка й Божий хрест. Якщо ти любиш Україну і віриш, що Христос Воскрес! Якщо ти любиш матір, хату, свій край, тризуб і рідний стяг. Не коришся брехні і кату, Гімн України на вустах. Якщо простий ти і правдивий і хочеш кращого в житті, то певно будеш для Росії - бандерівцем на всі віки! Христос воскрес !

Сьогодні, 19:53

love is світлина

love is  Христос Воскрес! Хай у душі панує свято, Хай успіхів буде багато! Хай завжди і у всім щастить, І хай вас Бог благословить!

Сьогодні, 11:16

Ліна15 світлина

Ліна15  *** За столом зібралась Вся наша родина, Святкує Великдень Рідна Україна. Із тими святами Я усіх вітаю, Свяченим яєчком Всіх благословляю! Хрисос Воскрес

Сьогодні, 10:58

vikks-R світлина

vikks-R  Явилась милість нам Господня І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня Вітаю щиро кожну я сім’ю!

Сьогодні, 10:03

D_Sofia світлина

D_Sofia  Христос Воскрес, любі малечівці! Здоров'я злагоди та миру!!!

Сьогодні, 00:13

Ninos світлина

Ninos  Цiнуй життя,та не живи цiною.Люби усiх,та не чекай вiд них любовi.Роби добро i Бог тебе побачить,й молись в хвилини,коли гiрко плачеш..

18 кві 2014 21:57

МАТІОЛА світлина

МАТІОЛА  Вдих-видих. Вдих-видих. І далі-далі-далі-далі! Воно того не варте!

18 кві 2014 10:53

Показати коментарі (2)

Ірма світлина

Ірма  Цікавий нік у нового учасника)))

17 кві 2014 16:57

Показати коментарі (13)

Maня_20 світлина

Maня_20  Тепер кредит приватбанку можна погасити не тільки зеленою валютою, а й "зеленими чоловічками")))

17 кві 2014 16:32

Показати коментарі (3)

Ароматна світлина

Ароматна  Тепер, коли українець закордоном казатиме "I'm ukrainian", ніхто не перепитуватиме "Are you from Russia?"

17 кві 2014 09:13

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн