Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Курси підготовки до пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Курси підготовки до пологів Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Котя:) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 жовтень 2012 - 08:04

Була вчора вперше на курсах в Антошці, мені сподобалось,тому буду відвідувати їх і надалі.Там така позитивна і ненапрягаюча атмосфера-супер :dance2: На скільки я вчора зрозуміла, то всього є 15 тем, тобто треба відходити 15 тижнів,але я напевно всі 15 точно не встигну прослухати(( якби знала швидше....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   astra! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 жовтень 2012 - 10:25

Привіт! Я зі Львова, ходила на курси підготовки до пологів (у нашому випадку - до партнерських пологів) в родинний центр Мацьопа на Рутковича,6 (біля Стрийського ринку). Про цей центр дізналася із рекламного оголошення на обкладинці моєї обмінної карти, а мешкали ми неподалік. Трохи більше року тому заняття коштувало 75 грн, для одного чи для двох однаково, проводила заняття перинатальний психолог і консультант з лактації, людина доброзичлива і приємна, курс складався із 12 занять, кілька я пропустила, бо добре володіла інформацією, яку подавали. Заняття тривали близько 1,5-2 годин, одночасно були присутні 3, іноді 4 пари, і лекція займала менше половини того часу, потім ми вправлялися в практичних аспектах (позиції, дихання, одягання підгузника, носіння дитини, догляд за дитиною, прикладання до грудей, позиції для ГВ і багато іншого), задавали питання, пили чай і часто проводили невеличкий арт-проект, про що в мене також залишилися приємні спогади. Я також відвідувала там гімнастику для вагітних двічі на тиждень(тоді це коштувало 45грн), де ми робили вправи, які готували тіло і розум до пологів, і які слід би було робити і вдома, але...

Ми дуже задоволені, що відвідували ці курси! По-перше, я - лікар, тож медичні аспекти і пов'язана з ними тривога не входили в коло моїх інтересів, а от прийоми природного знаболення в пологах, різні позиції і техніки дихання мені дуже стали у пригоді! По-друге, саме там я почула про можливість отримати підтримку при виникненні труднощів із ГВ, що згодом нас із донечкою просто врятувало! Про це я розповідала в темі "Успішний досвід ГВ". По-третє, відвідування цих курсів і відпрацьовування конкретних навиків на практиці допомогли моєму чоловікові підготуватися до активної участі в пологах і практично повністю витіснили сумніви і страхи, натомість ми обоє відчували спокій і впевненість в своїх силах.

Я дуже рекомендую вісім майбутнім мамочкам відвідувати подібні курси! Звертайте особливу увагу на природний перебіг пологів і ГВ. З власного досвіду скажу, що в пологовому часто доводиться агресивно відстоювати свою думку, бо недбалість і байдужість там трапляються мало не скрізь. А поінформована - значить озброєна!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oljonka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 жовтень 2012 - 19:12

Знаю, що дуже гарне приготування для вагітних до пологів і багато інформації про грудне вигодовування, дітей та інше в "Школі відповідального батьківства", що при ц. Михаїла у Львові, вул. Винниченка,22. З понеділкка 15 жовтня о 17.25 якраз розпочинаються заняття. Відвідайте і залишитесь задоволеними:)

Повідомлення відредаговано oljonka: 13 жовтень 2012 - 19:12

My Signature
Oljonka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MILKA2 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 жовтень 2012 - 21:17

Сьогодні була в Антошці (вже вдруге). Тема була - партнерські пологи , тому багато були з чоловіками. Людей було повно- сказали був рекорд . Мені дуже сподобалося і мому чоловіку теж . Він вагався чи йти зі мною на роди , а тепер каже , що піде . Побачимо ! :20: На наступний раз планує йти знов зі мною . будуть практично показувати , техніку дихання , масажі - одним словом як стати корисним і як допомогти дружині .
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweeting 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 жовтень 2012 - 15:08

І ми почали відвідувати школу "Народжувати" при церкві Свщмч. Йосафата. Шкодую, що не прийшла туди раніше. Адже вже дівчатка стільки всього пройшли і повторюють на заняттях те, чому навчились, зокрема різні типи дихання. Зараз вивчаємо ГВ, що є дуже цікавим і важливим. Дуже гарно розповідає матеріал дівчина Галина. Все доступно, по простому , цікаво.І загалом така гарна атмосфера на курсах , кругом стільки пузатиків :girl_tender: Надіюсь, що я ще встигну пройти і ті лекції ,які пропустила.

Також думаю піти ще у "Антошку". Тільки от прочитала, що вже якраз була лекція про пологи :girl_cray: . Хочу з чоловіком на таке заняття потрапити. Знов запізнилась, чи то я просто так зараз розлінилася=)...

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksen*ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2012 - 20:56

Зараз йде набір на курс для вагітних у Центрі родини, Львів, вул. Городоцька 319а - це кінцева радіального автобуса 2А, приміщення позаду церкви Воскресіння, здається можна попередньо записатися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мариська 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2012 - 14:07

підкажіть чи є у Чернівцях школа для майбутніх мам??
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ksen*ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 грудень 2012 - 02:48

Маю детальнішу інформацію по заняття у Школі народжувати - то на Городоцькій 319 - вкінці є така велика церква (кінцева радіального автобуса 2а).
Тепер там окрім постійних занять щотижня, набираються групи - на вікенд - субота або неділя - тематичний курс за день.
Набираються групи, записуватися треба наперед, бо багато жінок не має змоги ходити після роботи увечері, та й важко сидіти, а ще інші хочуть ходити з чоловіками, а на тижні знову ж таки не просто.
Дівчата, кого буде цікавити детальніша інформація - пишіть, уточню.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kiska 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2012 - 18:29

Перегляд повідомленняArabika (02 жовтень 2012 - 23:32) писав:

Я вагітною ходила на курси Школа "Народжувати" при церкві Свщмч. Йосафата.На них викладає гінеколог,консультант по вагітності, пологах і грудному вигодовуванню. Робили зарядку для вагітних, були практичні заняття як правильно дихати, вчили як правильно прикладати дитину до грудей. Мені ці курси дуже допомогли в питанні грудного вигодовування, особливо при перебуванні в пологовому будинку, де дуже наполягали на сумішах.

Під кажіть будь-ласка номер телефону і адрес. Наперед вдячна

Повідомлення відредаговано Kiska: 20 грудень 2012 - 18:29

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 грудень 2012 - 19:18

Привіт, дівчата. Хочу звернутись до вас за порадою. Я вагітна вже вдруге. Хочу піти на курси, щоб дізнатись як правильно дихати, бо на перших родах через те що не вміла мала трохи проблеми. І чоловіка хотіла б із собою взяти, бо хочу з ним родити. Підскажіть, будь-ласка, на які курси піти?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка:)) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 грудень 2012 - 13:06

Доброго дня всім!!!Підкажіть де в Тернополі можна відвідати курси по підготовці до пологів. може хтось з власного досвіду може підказати де краще,а куди не варто іти....дууууже буду вдячна!!!
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadine 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 січень 2013 - 12:02

Перегляд повідомленняoljonka (13 жовтень 2012 - 19:12) писав:

Знаю, що дуже гарне приготування для вагітних до пологів і багато інформації про грудне вигодовування, дітей та інше в "Школі відповідального батьківства", що при ц. Михаїла у Львові, вул. Винниченка,22. З понеділкка 15 жовтня о 17.25 якраз розпочинаються заняття. Відвідайте і залишитесь задоволеними:)

Скажіт, будь-ласка, як можна дізнатись чи зараз проводяться ці курси і чи можна долучитись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SVE 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 лютий 2013 - 14:50

Доброго дня всім форунчанам!з великим бажанням відвідувала б курси мам у Рівному! порадьте які кращі!Дякую!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hmarynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2013 - 11:13

Всім привіт! Мене також цікавлять курси для вагітних при церкві Михаїла на Винниченка,22. Може хтось знає детальніше про дати занять та час проведення.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 лютий 2013 - 16:23

Зараз проходить набір в "Школу відповідальності" в ц. Михаїла, вул. Винничнка,22. Група почне працювати з початку березня. Отримаєте купу інформації і масу задоволення:) Звертайтесь в приват,дам контакти.
My Signature
Oljonka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AndromedA 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 лютий 2013 - 21:43

Коли була вагітна. то ходила на безкоштовні курси в "Антошку" і на платні в "Мацьопу". В "Антошці" мені дуже подобалось і не тільки, що вони безкоштовні, просто сама атмосфера дуже хороша і лекція консультанта по ГВ (здається Галина) дуже сподобались. Я трошки запізно туди записалась + у них були канікули, тому всі теми не встигла прослухати. Про "Мацьопу" теж залишились не погані спогади, але як на мене, на деякі теми як би я знала наперед, що це буде я б не пішла. В загальному для тих хто вперше збирається стати мамою і татом дуже корисно піти на такі курси. Чесно кажучи, після курсів я вже не боялась іти на роди...була впевнена в собі і в чоловікові :).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 квітень 2013 - 23:03

Дівчатка! Курси підготовки до пологів дуже і дуже необхідні. На них розповідають як теоретичну інформацію так і практичну, яка точно знадобиться батькам, які очікують на малят. Тому усіх заохочую відвідати заняття і добре підготуватись як до пологів, так і до зустрічі з дитинко, бо усі хочуть лише до пологів приготуватись, а насправді більше потрібно готуватись до зустрічі з дитинко...вігітною ще жодна жінка не залишилась, а от як поводити себе з немовлям, яке народилось і Є, то це мистецтво свого материнського покликання:) і знаю, що зараз проводиться набір в групу на зустрічі "Школи відпоідального батьківства" в ц. Михаїла, вул. Винниченка, 22.

Повідомлення відредаговано oljonka: 09 квітень 2013 - 23:04

My Signature
Oljonka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2013 - 05:52

Ми з чоловіком ходили на курси при ц. Михаїла, то нам сподобалось. Зручно було, що то в центрі міста і не далеко від роботи та дому. Мої дві коліжанки колись також туди ходили, то залишились задоволеними.

Ще цікавилась курсами в Нанашко. Вони правда платні. От тільки ніяк потрапити не виходить - все співпадає з чоловіковими відрядженнями.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Grez 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 квітень 2013 - 13:46

а коли саме курси при церкві Михаїла?
скиньте контакти в пп
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nattalee  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2013 - 14:49

Цитата

знаю, що зараз проводиться набір в групу на зустрічі "Школи відпоідального батьківства" в ц. Михаїла, вул. Винниченка, 22.

Скажіть, будь ласка, може знаєте в які дні відбуватимуться зустрічі і на котру годину? І як туди записатись?
дякую!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

@Ksywa@ світлина

@Ksywa@  Щаслива матуся свого синочка.Вже дуже сильно його люблю -два роки і одни день!!!!

25 сер 2016 16:28

юлія 27 світлина

юлія 27  Ми – українці – велика родина, Мова і пісня у нас – солов`їна. Квітне в садочках червона калина. Рідна земля для всіх нас – УКРАЇНА!

25 сер 2016 11:02

Санджана світлина

Санджана  І жоден ворог чи сепаратист Ніколи нас в житті не зрозуміє: Загарбанням славетних наших міст Нічого він із волею не вдіє! І гола, й боса, - більше! - без ноги, Ця дівчина двадцятип'ятирічна Не скориться за гаманці тугі, Оскільки від народження вже інша! Ти можеш що завгодно їй віттять, Але цей дух свободи не відняти. Кати ще довго будуть гвалтувать В наївних спробах так переконати, Але наш прапор жовто-голубий Підніметься над Кримом та Донбасом… Один хай впустить - другий стане в стрій: ...

24 сер 2016 18:07

Показати коментарі (1)

Myrjasja світлина

Myrjasja  Україна моя починається Там, де доля моя усміхається, І, як небо, як даль солов'їна, Не кінчається Україна. П. Осадчук

24 сер 2016 15:01

❤❤❤ світлина

❤❤❤ 
Триває наш кулінарний конкурс! Детальніше - тисни на фото! :)

23 сер 2016 18:59 Розблокувати

Пенелопа3381 світлина

Пенелопа3381  Там, де трави вмиваються росами, Де поля золотяться покосами, Де живе в моїм серці єдина - Там вона, там моя Україна! Я не хочу писати віршів сумних Про те, як живеться в ріднім краю, Я не хочу тлумачити кожному з них За що я люблю Країну мою! І дивно чути від знайомих людей, Що з цієї країни потрібно тікати. Я - не емігрант, я маю батьківщину І я не боюся в голос сказати!

23 сер 2016 14:47

БОГУСЛАВА світлина

БОГУСЛАВА  Моя Україна Пошарпана, окрадена, сплюндрована і зранена... Та все одно не зломлена! Віками загартована! Жаго'ю жи'ти сповнена! Святая і нескорена! *В. Селюченко*

23 сер 2016 12:33

Dobbi світлина

Dobbi  Не стидайся – то твоя земля, Не стидайся – то Україна. Добре там є, де нас нема, Стань для батька нормальним сином. Кузьма Скрябін

23 сер 2016 11:33

максиміліанна світлина

максиміліанна  МОя Україна - це мої діти.... Доня народилась 24 серпня і змінила моє бачення незалежності, патріотизму і волі. Для своїх дітей змінюю себе і намагаюсь бути небайдужою.

22 сер 2016 21:39

Алетейя світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 серпень 16 )

Перекладач онлайн