Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Прищі, вугрі та інші недоліки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Зображення
Ти вже не згинеш, ти двожильна,

земля, рабована віками,

і не скарать тебе душителям

сибірами і соловками.

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Прищі, вугрі та інші недоліки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 26 березень 2010 - 23:31

Дівоньки, допоможіть порадою. В мене на бороді почав з"являтися прищик. Його ще не видно, але дуже болючий, зараза..
Поки тільки гулька невеличка. Може можна якось зарадити, щоб він таки не вискочив?
п.с. моя шкіра не схильна до висипань. Такі "сюрпризи" - рідкість..
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маркіза Каприза 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 березень 2010 - 23:52

Перегляд повідомленняРижуля (26.3.2010, 23:31) писав:

Дівоньки, допоможіть порадою. В мене на бороді почав з"являтися прищик. Його ще не видно, але дуже болючий, зараза..
Поки тільки гулька невеличка. Може можна якось зарадити, щоб він таки не вискочив?
п.с. моя шкіра не схильна до висипань. Такі "сюрпризи" - рідкість..

Рижуля, алоє можеш дістати? от воно тобі той прищик і дістане підшкірний, там запалення в тебе вже пішло. Як розумаю, в тебе тип шкіри ближче до сухого, якщо прищі-то рідкість. Але й важче їх безслідно вивести, то мінус ( пори щільні, за "просто так"-нічого не віддадуть)
Короч, шукаєш алоє, не молодше 3 рокіі..ну..так, щоб листочки були мясисті, відламуєш той листочок, промиваєш, шкірку з продольними колючками відслоюєш ( так не прикладай, бо поколешся:). Оте мяско липуче алоє відрізаєш, щоб закривало площу прища ( того місця, де він).
Треба то діло заліпити- і на ніч.
шукаєш вдома- в сусідів-в аптеці пластир та приклеюєш до шматочка алоє на прищі.
Алоє має витягнути все запалене на поверхню. Можливо, потрібно буде 3-4 ночі з такми свіжими алойними повязочками спати, або гуляти по дому:). Але має витягнути, дезінфікувати та загоїти. :36_15_34:
Спиртові штуки не використовуй, якщо суха шкіра. Можеш тільки, якщо вийде гній, припекти точково салициловою кистолотою з низьким відстотков-то антисептик і підсушувач, щоб не заразити сусідні ділянки шкіри.
:36_17_1:
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2010 - 00:18

Перегляд повідомленняМаркіза Каприза (26.3.2010, 22:52) писав:

Рижуля, алоє можеш дістати? от воно тобі той прищик і дістане підшкірний, там запалення в тебе вже пішло. Як розумаю, в тебе тип шкіри ближче до сухого, якщо прищі-то рідкість. Але й важче їх безслідно вивести, то мінус ( пори щільні, за "просто так"-нічого не віддадуть)
Короч, шукаєш алоє, не молодше 3 рокіі..ну..так, щоб листочки були мясисті, відламуєш той листочок, промиваєш, шкірку з продольними колючками відслоюєш ( так не прикладай, бо поколешся:). Оте мяско липуче алоє відрізаєш, щоб закривало площу прища ( того місця, де він).
Треба то діло заліпити- і на ніч.
шукаєш вдома- в сусідів-в аптеці пластир та приклеюєш до шматочка алоє на прищі.
Алоє має витягнути все запалене на поверхню. Можливо, потрібно буде 3-4 ночі з такми свіжими алойними повязочками спати, або гуляти по дому:). Але має витягнути, дезінфікувати та загоїти. :36_15_34:
Спиртові штуки не використовуй, якщо суха шкіра. Можеш тільки, якщо вийде гній, припекти точково салициловою кистолотою з низьким відстотков-то антисептик і підсушувач, щоб не заразити сусідні ділянки шкіри.
:36_17_1:

погоджуюсь, це дуже добрий метод для сухої шкіри,
колись мені радили якийсь крем (антибіотик), що ніби зніме запалення, воно -то запалення зняло, але те паскудство, що там далеко в порах забилось кілька раз ще потім хотіло вилізти, поки раз не взялась і почала прикладати кисле молоко і алоє напереміну, ці процедури (4 дні тривало) "витягнули" паскудство і на пів року був спокій.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Asya@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 квітень 2010 - 12:56

А чи можна лосйони "Ранок" і "Вечір" вагітним? І може хтось знає в якій аптеці в Івано-Франківську їх можуть зробити?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DIKIKI 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 квітень 2010 - 13:36

Дівчата, скажіть, будь-ласка, чи можна і чи хтось робив під час вагітності чистку обличчя?
My Signature
Зображення
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Страшенно сумую за Малечою. Коли я вже до вас повернусь?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hotrain 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 квітень 2010 - 15:51

Привіт! перж за все дякую за таку цікаву темку, аж легше стає коли знаходиш людей, які можуть тебе зрозуміти :)

у мене на обличчі просто мозаїка ;) інколи ходжу кілька днів лише з вугрями, тішуся. а потім як обсипле за ніч, жуть і починається.. але то ще квіточки, найгірше коли надуваються 1-2і велитенських гулі - болить, червоніє, сидить і тішиться на самих видних місцях (Рижуля описувала подібну проблему). таке буває кілька разів у місяць. Дерматолог сказав гормональне, порадив пити протизаплідні пігулки. а я до того всього, особливо на основі гормонів дуже негативно ставлюсь. Може хтось знає невже немає іншого способу з цим боротись?

І ще, поможіть позбутися звички постійно колупатися у тих прищах :acute:

Буду всім дуже вдячна!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jet 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2010 - 07:51

Hotrain

я менше колупаюсь, коли намазана тоналкою чи пудрою. І треба поменше дивитись у дзеркало, в мене колись така манія була, я роздивлялась все мало не під лупою і от те хотілось видушити, і ще он те... А взагалі, займайте себе чимось, постійно відволікайтесь, треба просто відвикнути і потім ви про колупання не будете згадувати взагалі!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hotrain 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 квітень 2010 - 10:05

Дякую, я обов.язково спобую :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Графиня Уварова 

• Своя людина
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 квітень 2010 - 11:01

@Asya@,

Зробити можна в будь-якій рецептурній аптеці. Ви запитайте знайомих, може хтось підкаже. Така аптека, хоча б одна, має бути в кожному районі міста. А чи можна вагітним, то ви в аптеці і запитайте чи складники не шкідливі для плоду.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Klipsa 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 квітень 2010 - 08:24

Користувалась лосьйонами "Утро" і "Вечір", вони мені ужасно пересушили шкіру (добре що я змащувала лише місця де були прищики), і на тому місті шкіра суха(хоча уже як тиждень не користуюсь) і виникають прищики, от тож мені дуже не сподобалось!!
My Signature
Зображення
В каждои девушке есть своя безуменка.........
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asinda 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2010 - 10:21

Перегляд повідомленняHopy (13.5.2009, 20:34) писав:

Дівчата, хто страждає висипами на обличчі, вугрів та інші неприємності хочу поділитися з вами універсальним засобом, робила колись для племінниці ісама користуюся коли викають маленьки неприэмності, чарівно очищуэ шкіру. Зробити можна у аптеці за рецептом (рецепт виписували у Росії тому пишу мовою оригиналу. однак мені у Хмельницькій аптеці роблять без проблем по мною написаному)))):
Прихований текст
Лосьон "Вечір"  
Сера 7,0  
Стрептоцид 7,0  
Спирт салициловый 2% 50,00  
р-р кислоты борной 3% 50,00    

Лосьон "Утро"  
Левомицетин 2,0  
Спирт салициловый 4% 50,00
Р-р кислоты борной 3% 50,00

Лосьон Вечір перед застосуванням варто струшувати, щоб намзюкатися і тим осадом. А ще щоб підсохлі пришики швиденько відпадали то варто викоритсовувати цинкову мазь, а ще краще пасту - мазюкайтеся на ніч бо вона дуже жирна, або в день як нікуди не йдете!

Будьте гарнюні! :bye:

думаю він допомагає... здається чула вже про нього: вечірній лосйон має запах сірки, а ранковий - гіркий присмак.. :36_1_66: :ireful:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 квітень 2010 - 21:04

В мене прищики ще з перехідного віку. :sad: Причому не лише на обличчі, в зоні декольте, на спині. Теж перепробувала купу різних засобів. :rofl: Нічого не допомагає. Шкіра комбінована. На щоках лущиться, в Т-зоні блищить, прищики або чорні цятки постійно. Вже так дістало. :smile: Я ще люблю ту всю красу видушувати. Правда ту процедуру навчилася правильно робити, дезінфікувати, то проходить швидко. Вже років 5 моїми помічниками є перекис водню та левоміцитиновий спирт. :good:
Позбутися того всього - то моя мрія!!! :sorry:
My Signature
Зображення Зображення
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Старожил
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 квітень 2010 - 11:25

Мене турбують лише чорні цятки, але і вони вже так набридли! :15_1_55: Єдине, що тішить, з роками їх стає все менше, і чистку доводиться робити все рідше. Кубики льоду з шавлією добре допомагають, і маю нову змивку від Оріфлейм, теж хороша.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліліанна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2010 - 22:16

Хочу сказати на рахунок гормональних таблеток. Я ходила на консультацію до найкращого ендокринолога у нашому місті і вона мені сказала, що якщо нема серйозних проблем ( нерегулярні місячні, грубий голос і т. д. ), то краще гормони не пити, бо як на тебе це вплине не скаже жодний лікар, та й не факт, що вони допоможуть від прищів.
Я користуюсь лосьйонами "Ранок" та "Вечір" і просто не можу повірити в результат :shok: . Шкіра не пересушується, хоча й комбінована, але я мащу вже не так часто як там пише. До речі, прищі лікувала з 13 років ( тобто 12 років!!!). І теж за той час багато перепробувано і багато грошей в косметичний віднесено.
My Signature
Не требе бути правильною, треба бути справжньою.

.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asinda 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 травень 2010 - 16:39

Перегляд повідомленняМамуся Катруся (7.3.2010, 13:06) писав:

Замовила "Ранок" І "Вечір" - це коштувало 50грн у Дніпропетровську. Користувалася 2 тижні - висипів поменшало, але шкіра стала такою сухою - пече, лущиться! Користуюся зволожуючим кремом, скрабом, але це не дуже допомагає. Вирішила на деякий час припинити користуватися лосьонами. Дівчата, а хто пробував маски із сірої глини?

така реакція правильна ....просто треба потерпіти поки повідлущується все, а кремами не варто...наберіться терпіння. Замість скрабу на той період краще дитяче мило + сода харчова...на вату та злегка помасувати 1-2 рази на тиждень .... повинно трошки повідлущувати, перед тим попарте личко ромашкою чи ін. Не забувайте що це лікувальні льсйони а не косметичні, тому застосовувати не> 1 місяця та робити перерву за необхідністю чи використовувати місцево( на прищ), адже не бажано увесь час васушувати шкіру. успіхів
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mariaana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2010 - 17:34

я сьогодні забрала лосьйони з аптеки...спробую...сподіваюсь допоможе :yahoo:
My Signature
Зображення

Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   juliab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 травень 2010 - 20:40

Перегляд повідомленняMariaana (7.5.2010, 17:34) писав:

я сьогодні забрала лосьйони з аптеки...спробую...сподіваюсь допоможе :dance2:

Допоможе обов"язково! Як мені вилікували мої "гулі" на всьому чолі(трохи меньші, ніж чиряки), то вам мусить допомогти. Тільки не забудьте про цинкову мазь. Вона допомагає, коли суха шкіра, наносити наніч. Я зараз, наприклад, користуюся тільки лосьйоном "день" і тільки тоді, коли з"являється прищик. Тепер це буває раз на місяць. :unknw:
My Signature
Спойлер

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Флавия 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2010 - 12:49

Привіт) Хочу поділитись своїм досвідом щодо бородьби з такою проблемою як прищі, вугрі і т.д. Боротьба з такою проблемою тривала в мене дуже довго приблизно 3 роки.....перепробувала дуже багато всякого... попробую вам описати методи позбавлення цієї проблеми які не допомогали, допомагли на пару днів, допомагали на довгий час і ті які вилікували мене.Спочатку ( я думаю як і більшість) почала пробувати косметичні засоби від прищів, якими ніби то помастиш і прищів більше не буде..... це були лосьйони, всякі креми..і всяка всячина.. толку було мало... весь результат це просто було приємно бавити своє лице дорогими мазючками.... освідомивши ,що толку нема я пішла на чистку( це помогло але не на довго). Як я зрозуміла чистка лиця, це просто процедура яка забирає ті вугрі які б мали запалитись і перетворитись в прищі, але саму причину винекнення прищів, вугрів, неправильну роботу сальних залоз вона не забирає. От і я звернулась до народної медецини. Робила маски я з вівсянки (молола, додавала води до густини сметани і робила маски) в принципі було не погано, вівсянка забирала весь жир з лиця, і лице було м"ягеньке, ніжненьке.Парила лице ромашкою, а також на ніч ставила примочки з ромашки на лице. Варіант тоже нічого... ромашка це взагалі чудо-рослина.Обличчя після неї також ніжне і гарне було.Також робира маски з меду( дуже корисно навіть тим у кого нема проблем зі шкірою); нарізала тоненько м"ясо і теж на лице накладала....;йодом мастила прищі; сушила спиртом......... ну і весь результат це була просто ніжна шкіра лиця, прищів було менше але вони всі не пропадали. Мало того щоб навіть частина пропала я кожний день робила по кілька різних масок, примочок і т.д. Весь час я тратила на обличчя.Це тяжкий труд. Нарешті я була знайшла рішеня на менш-більш довгий період- я поїхала в Карпати, а в Карпатах дуже вологе повітря, а у лудей які мають проблеми з прищами при великій вологості повітря прищі розтуть як гриби, причом дуже багато.. і коли я побачила себе в дзеркало я живого місця не побачила на своєму лиці я просто впала в дипресію, оскільки я на лице кожний день тратила мінімум 3 год, а тут таке побачити це ужасно. і я приїхавши додому побігла в аптеку і купила "Зенірит". Він мене задавільняв добре, вже після 2 тижнів прищів майже не було, я його мастила так як в інструкції писало 2 рази на день, ніколи не пропускала...і все було б добре якби не одне "але". це "Але" - це те що "Зенетир" це антибіотик....і мало того що він вбивав прищі, при довгому користуванні він би вбивав і моє лице, тому мастити ним вічно я не могла. І коли я перестала ним мастити прищі повернулись...Рішення цієї проблеми я знайшла випадково.. В мене знайшли кісту яєчника і приписали таблетки малогормональні,які також лікували хворобу акне (акне це якраз поява прищів , вугрів і т.д.).Тепер в мене прищів нема) І до якого я висновку дійшла.... прищі це не проблема шкіри, прищі- це проблема організму. Вони виникають коли в вашому організмі щось не так.... це може бути гормональним порушенням ( так як в мене), це може бути проблема і тому що шлунок не правильно працює, що щитовидна залоза збільшена чи зменшена..... це можуть бути різні бактеріозні палички в організмі, але це не шкіра. Це просто шкіра показує що в організмі щось не так. Тому всякі мазі, крема, лосьйони і т.д. не поможуть бо проблема йде з середини. Тому в людей у яких є серйозна проблема з прищами потрібно йти до дерматолога. і якщо дерматолог хороший то він вам призначить купу аналізів щоб зрозуміти причину ,а не виписати лосьйон бо жирна шкіра, шкіра жирною просто так тоже не буває. Всім бажаю позбавлення цієї проблеми, бо лице це те ,на що найперше всі звертають увагу, і хочеться щоб воно було гарненьке)))) :15_5_11:
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліліанна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 травень 2010 - 14:18

Згідна, що прищі є найчастіше саме внутрішньою проблемою, але є ще такий фактор як СПАДКОВІСТЬ або особливість будови сальної залози ( коли жир з неї не може вільно витікати, бо вона так ніби "загнута"- це мені дерматолог розказував). В мене ніби ніякої внутрішньої проблеми нема, а прищі вже купу років. То більше, то менше.
My Signature
Не требе бути правильною, треба бути справжньою.

.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OLESYA041281 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 травень 2010 - 20:39

В мене теж ніби внутрішніх проблем нема,а обсипає.Зараз роблю собі маску,яку мені порадив косметолог.Взяти білу глину в порошку розвести теплою водою до кашки і нанести на очищене обличчя.Зачекати поки висохне добре(15 хв),взяти суху серветку і легенько стирати маску.Обличчя залишется ніби трохи припудроване.Робити потрібно так перед сном,вона дуже добре підсушує прищики,лікує шкіру,звужує пори.Я дуже задоволена.На голубу глину в мене чомусь алергія!!!!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Наталя 27 світлина

Наталя 27  А я пишаюсь тим, що українка, І гордо скажу це усьому світу! Найкрасивіша в нас Вкраїна-Ненька! І найщиріші в неї вільні діти!

Сьогодні, 21:34

Ikhtab світлина

Ikhtab  пошила сестрі май-слінг, вийшов такий гарний, що вирішила залишити собі =D

Сьогодні, 19:28

Показати коментарі (1)

Аліска світлина

Аліска  Пропоную завтра розпочати святкування із Святкової Служби Божої , по храмах відбудеться Молебень за Україну, давайте долучимося, взявши список наших героїв, які потребують нашої молитви.

Сьогодні, 16:12

Показати коментарі (3)

Просто Галюня.... світлина

Просто Галюня....  Сьогодні у вікнах нашого міста ровішені жовто-блакитні прапори- як це гарно та приємно... Йшли з сином та милувались цією красою...

Сьогодні, 15:17

Radyga світлина

Radyga  Йшла по вулиці, знайшла купу грошей! Судорожно розпихала пачки грошей по карманах..................Проснулася, усе одіяло заправлено в труси :)

Сьогодні, 13:29

Показати коментарі (5)

romaschka світлина

romaschka  Заходиш на форум - і ніби додому попадаєш. Де все рідне, тепле і дороге...

Сьогодні, 09:03

Мамуся двох янголяток світлина

Мамуся двох янголяток  Твої обійми найтепліші. Тому що в них чути,як б'ється Твоє серце,сповнене любові...

Вчора, 18:52

Iruska світлина

Iruska  Господи, збережи нас, тікати нема куди, тай ми не хочемо. Дай миру і любові. Дай жити на Батьківщині, з рідними людьми у своєму домі.

Вчора, 18:18

Timyrka світлина

Timyrka  Я знаю що читають вразливі, але зараз як ніколи потрібна молитва, є повідомлееня що 130 "гуманітарних машин" перетнули кордон, більшу половину з них ніхто не перевірив.

Заблокований Вчора, 13:37

Показати коментарі (2)

Цьомулька світлина

Цьомулька  От не можу зрозуміти надобності в військовому параді 24 серпня...

Заблокований 21 сер 2014 17:52

Показати коментарі (16)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 серпень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн