Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Лучанки, гайда сюди! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Коли ви підете голосувати, прошу вас подумки згадати Інститутську, Крим, Карачун, Саур-Могилу, Іловайськ, Донецький аеропорт!
Нікого не покарано, а ми не маємо права забути!

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Лучанки, гайда сюди! 5-та частина) Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 20 квітень 2013 - 08:37

Перегляд повідомленняМатеринка (20 квітень 2013 - 08:08) писав:

Inna-S-G, а як ти зрозуміла що у Влади зубчик болить? Вона показувала? О, і ще скажи, що тобі сказав стоматолог на рахунок профілактики. Я малому чищу зуби переважно 1 раз на день, бо він ту піну ковтає. Хоч ніби й пише, що нічого страшного бо паста дитяча (Лакалут беру) але все ж хто його знає.

вони в нас не боліли, а були порчені, один відбитий, деякі почали кришитися, і були ще з карієсом, якого я і не бачила. Одним словом 6 зубчиків пролікували за 2 відвідування, нам ставили пломби і нарощували передні відбиті і покришені. Лікують там дуже класно діткам, там спецдитяча клініка, лікують навіть 9 місячним, в нас в Луцьку відмовляються братися за лікування таким малим дітям навіть в Протезисті, направляють в Львів і під загальним наркозом. Ми задоволені на всі 200 %.
Чистити казали дитячою пастою як тільки появиться зуб.І якщо десь відбили зуб треба відразу звертатися. Ти знаєш, ми чистим і не полощим, пробую навчити випльовувати, ніби плює, але насправді то ще важко назвати виплюнула.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Д_А_Н_А 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 квітень 2013 - 13:43

КатЮлечка:) , ти питала раніше про квіти в лісі. Вчора їздили в село то бачила дуже багато за Сокиричами але їм треба ще днів 2-3 щоб розцвісти.

А ще вчора стояла в черзі на мойці, то таке враження що мийка зараз працює тільки для прання килимів. Видно що люди готуються до свят.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 квітень 2013 - 19:59

Дівчата, порадьте хорошого перукаря, щоб професійно підібрав стрижку. Бажано з контактним телефоном.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олічка1202 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 квітень 2013 - 20:18

Перегляд повідомленняInna-S-G (20 квітень 2013 - 08:37) писав:

вони в нас не боліли, а були порчені, один відбитий, деякі почали кришитися, і були ще з карієсом, якого я і не бачила. Одним словом 6 зубчиків пролікували за 2 відвідування, нам ставили пломби і нарощували передні відбиті і покришені. Лікують там дуже класно діткам, там спецдитяча клініка, лікують навіть 9 місячним, в нас в Луцьку відмовляються братися за лікування таким малим дітям навіть в Протезисті, направляють в Львів і під загальним наркозом. Ми задоволені на всі 200 %.
Чистити казали дитячою пастою як тільки появиться зуб.І якщо десь відбили зуб треба відразу звертатися. Ти знаєш, ми чистим і не полощим, пробую навчити випльовувати, ніби плює, але насправді то ще важко назвати виплюнула.

ой, ви ще такі маленькі і стільки вже зубчиків...я не уявляю, як би своїй лікувала, це нереально...
Ми чистимо оріфлеймовською дит.пастою, правда не щодня на жаль, моя вина, доця плює ніби, але з"їсть думаю не менше

За квіти в лісі - в Ківерцівському вже є анамони (як цього року все швидко розпускається), проте ще не добре розкриті
My Signature
Зображення

Доця Анюта:
20.12.2009, 2880г, 48см, Апгар 6/7,
6міс - 9700г, 70см
12 міс- 12000г, 76см

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ks@n@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2013 - 20:26

В мене в доці тільки один зубчик зломався(цукерки кусала) то ми лікували в Гімназії 14, лікар дуже хороший , лікування вийшло в 30 грн, нам два рази закладали ліки і пломбу поставили.Єдине погано що лікар є тільки по парних днях і має дуже багато пацієнтів.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nebo_s 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2013 - 22:05

Ой дівчата, мене сьогодні, по-ходу, хотіли розвести))) Виставила на продаж коляску я. Вчора мали прийти дивитись одна пара, але я сказала, що ми варили раму, за це скину трохи ціну - передумали. Сьогодні звонить дядя якийсь з іншого міста. Ну сказав, що дружині сподобалась колясочка, в нього машина по справам в Луцьку сьогодні і завтра, він сьогодні протягом дня скине гроші і ввечері або завтра заберуть. Ми з чоловіком одразу побігли дивитись прогулку (хотіли на ті гроші купити). Згадала, що тут когось розводили так, кажу чоловіку - нічого, крім номера і ПІБ не давай, але він і не просив ніяких додаткових даних. Скинули йому смс. І от до цих пір не перерахували))) Почитала нещодавно на кідстафі, що у них купа схем для розводів. Але, слава Богу, ніхто не звонив більш нічого не просив.
Поділюсь ссилочкою, якщо хтось щось продає в інеті, почитайте, як хочете:
Прихований текст

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златина мама  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2013 - 22:28

Перегляд повідомленняNebo_s сказав:

Ой дівчата, мене сьогодні, по-ходу, хотіли розвести))) Виставила на продаж коляску я. Вчора мали прийти дивитись одна пара, але я сказала, що ми варили раму, за це скину трохи ціну - передумали. Сьогодні звонить дядя якийсь з іншого міста. Ну сказав, що дружині сподобалась колясочка, в нього машина по справам в Луцьку сьогодні і завтра, він сьогодні протягом дня скине гроші і ввечері або завтра заберуть. Ми з чоловіком одразу побігли дивитись прогулку (хотіли на ті гроші купити). Згадала, що тут когось розводили так, кажу чоловіку - нічого, крім номера і ПІБ не давай, але він і не просив ніяких додаткових даних. Скинули йому смс. І от до цих пір не перерахували))) Почитала нещодавно на кідстафі, що у них купа схем для розводів. Але, слава Богу, ніхто не звонив більш нічого не просив.
Поділюсь ссилочкою, якщо хтось щось продає в інеті, почитайте, як хочете:
Прихований текст
http://sovet.kidstaf.../question-90121
І в нас якась незрозуміла ситуація з продажом коляски вийшла. Подзвонили, сказали, що 100% беруть, привезуть гроші в червні перед родами і заберуть коляску. Навіть не питали, чи можна приїхати глянути. Я сама запропонувала. Прочекала їх вчора. Дзвоню - а мені дівчина заявляє, що чоловік категорично проти такої коляски і брати не будуть. Дивні люди. Я ж нікому не нав"язуюсь, але якщо пообіцяли приїхати, то хоча б передзвоніть. І навіщо казати , що 100% візмуть, якщо не бачила її вживу і не толком не радилась з чоловіком.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2013 - 22:40

Перегляд повідомленняЗлатина мама (21 квітень 2013 - 22:05) писав:

І в нас якась незрозуміла ситуація з продажом коляски вийшла. Подзвонили, сказали, що 100% беруть, привезуть гроші в червні перед родами і заберуть коляску. Навіть не питали, чи можна приїхати глянути. Я сама запропонувала. Прочекала їх вчора. Дзвоню - а мені дівчина заявляє, що чоловік категорично проти такої коляски і брати не будуть. Дивні люди. Я ж нікому не нав"язуюсь, але якщо пообіцяли приїхати, то хоча б передзвоніть. І навіщо казати , що 100% візмуть, якщо не бачила її вживу і не толком не радилась з чоловіком.

О, і до мене позавчора вони дзвонили! Я ще зраділа, бо виставила на продаж, та думала не зразу будуть дзвонити, а тут в червні треба - то я ще дотого часу її покатаю, жалко розлучатись з нею))). Але сказали самі, що хочуть подивитись, спитали, коли мені краще. Домовились вчора після обіду. Прочекала їх дарма. То подумала, що передумали через те, що рама варена. А виявляється, вони і до вас не прийшли. Теж думала, хоча б подзвонили сказали, що не прийдуть, тож може щось планувала б інше...
І якщо чоловік проти такої коляски, то хай дає гроші на нову))))))))

Повідомлення відредаговано Nebo_s: 21 квітень 2013 - 22:46

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 22 квітень 2013 - 10:28

Дівчата, у когось є рецепт смачної паски? Такої, щоб з горішками чи цукатами... Щось на зразок італійських кексів?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zallegro 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2013 - 12:12

Дівчата, я до вас за допомогою. Може хто порадить знайомих, що допоможуть мені гуляти з дітьми в обідню пору в робочі дні. Бо сама ніяк не можу спуститися і піднятися з двома малюками. А погода аж просить гуляти.
Бажано з району за Там-Тамом
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлічка матусічка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2013 - 12:36

Дівчатка! Можливо комусь на свято треба зробити манікюр???? Кума робить манікюр і покриває гель-лаками. Тримається більше 3 тижнів, французкій тримається ще довше. Звичайний манікюр з гель-лаком, французкий 80грн. Може приїхати додому до Вас. Ось її тел.
Спойлер
. або до мене у приват.

Повідомлення відредаговано Юлічка матусічка: 22 квітень 2013 - 18:19

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2013 - 17:44

Перегляд повідомленняzallegro (22 квітень 2013 - 12:12) писав:

Дівчата, я до вас за допомогою. Може хто порадить знайомих, що допоможуть мені гуляти з дітьми в обідню пору в робочі дні. Бо сама ніяк не можу спуститися і піднятися з двома малюками. А погода аж просить гуляти.

А далеко вам підніматись/спускатись? Ми гуляємо кожен день, може змогла б помогти якось
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zallegro 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2013 - 20:16

Перегляд повідомленняNebo_s (22 квітень 2013 - 17:44) писав:

А далеко вам підніматись/спускатись? Ми гуляємо кожен день, може змогла б помогти якось

9 поверх без ліфту (новобудова). Сама ніяк не можу ((( Пробувала одного брати в рюкзачок, іншого на руки- важкувато ))) Ще й треба внизу замок відкривати ( коляска стоїть внизу), рук не вистачить. Одним словом - шукаємо помічницю.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ціпочка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 квітень 2013 - 20:22

Спойлер

My Signature
Зображення

Худну, солодкого не пропонувати!!!!
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшка:) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 22 квітень 2013 - 21:02

Спойлер

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2013 - 21:37

Перегляд повідомленняzallegro (22 квітень 2013 - 20:16) писав:

9 поверх без ліфту (новобудова). Сама ніяк не можу ((( Пробувала одного брати в рюкзачок, іншого на руки- важкувато ))) Ще й треба внизу замок відкривати ( коляска стоїть внизу), рук не вистачить. Одним словом - шукаємо помічницю.

Ой, тоді мені не буде з ким малого лишити на вулиці((( Але часто гуляємо вдвох ще з однією нашою форумчанкою. То якщо нікого не знайдете, можете звертатись, як вдвох будемо гуляти, то допоможемо вам - одна з нашими дітьми на вулиці постоїть, одна занести допоможе.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хридая 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 квітень 2013 - 08:20

Перегляд повідомленняzallegro (22 квітень 2013 - 12:12) писав:

Можна спробувати одягати два слінга (наприклад, фаст-слінг) - одного позаду, одного спереду, щоб спуститись. Ось тут бачила схоже відео
Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kati-lok  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2013 - 08:59

Перегляд повідомленняХридая (23 квітень 2013 - 08:20) писав:

Можна спробувати одягати два слінга (наприклад, фаст-слінг) - одного позаду, одного спереду, щоб спуститись. Ось тут бачила схоже відео

)))))))) Оце так екстрим. Зажди думала що з однаковими дітками легше, ніж з погодками чи 2роками різниці (як в мене), а тепер дивлюсь що ні
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 23 квітень 2013 - 11:16

Перегляд повідомленняХридая (23 квітень 2013 - 08:20) писав:

мамам двійнят треба пам"ятник ставити, вони героїні :give_heart:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Материнка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2013 - 12:56

Де можна купити квитки на концерт ОЕ? Так щоб не через інтернет а в реальності? Мабуть в тих касах біля стадіону, так? Може хтось купував і знає. Зайшла через інтернет, то бачу вже майже всі сидячі місця розкупили...
My Signature
Спойлер

Дім має бути центром світу жінки, але не межею.
Маргарет Тетчер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Танюшкa 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ЛяО світлина

ЛяО  40 років кумедний вік! Одна подруга стала бабусею, інша пішла в декрет!

Сьогодні, 00:10

Показати коментарі (1)

Теплинка світлина

Теплинка  Не забудьте ,що цієї ночі(на 26 жовтня) переводять годинники на 1 годину назад

Сьогодні, 00:07

maljavka-lvivska світлина

maljavka-lvivska  Коханий повертайся додому живим і здоровим!!!ми з донею чекаємо на тебе!!!

Вчора, 23:20

Frozen світлина

Frozen  МалечаБу шукає пригод, долучайся до таємниць і винагород

Вчора, 19:39

Осіння симфонія світлина
Amanda світлина
Нуська_М світлина
Irunka11 світлина
Домовичок світлина

Домовичок  ...Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, допоки тіло спрагле й молоде, бо в старості кохають тільки очі... (Ліна Костенко)

24 жов 2014 21:51

Показати коментарі (1)

Mariannka світлина

Mariannka  Дві санітарки розмовляють в пологовому: —Хто це так голосно плаче??? чи та трійня, що родилась сьогодні вночі? — Ні, це їх батько в коридорі…)))

24 жов 2014 20:40

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 жовтень 14 )

• З днем народження
    hensy 
    - Вік: 35
  • З днем народження
    ренесма 
    - Вік: 24
  • З днем народження