Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: заміж без кохання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

заміж без кохання Оцінка: *---- 1 Голосів

Користувач поза мережею   квіточка1991 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 січень 2013 - 13:02

Мені страшно :36_1_44: . і не знаю що мені робити. Зустрічалася 2 роки з женатим, любила його більше за своє життя - но вот скандали в нас почастіли коли я заговорила на тему- Я чи Вона. він вибрав її, хоча як казав від мене не відказується - просто на вулиці зима - куди їй піти з двома дітьми???нехай почекаю до весни - тоді щось придумаємо. Одним словом я устала від такого життя - і ушла. Познайомилася з молодим чоловіком ще коли була з ним, просто спілкувалися - нічого більше. З бившим ми не розійшлися ворогами-підтримували звязок тай до сьогоднішнього дня підтримуємо. Мій нових хлопець запропонував вийти за нього заміж - а за день до цього дуже поругалася з колишнім і через зло і обіду погодилася. Но мені зараз стало страшно - да я мріяла замуж, біле платя, свадьба, діти - НО МРІЯЛА ЦЕ З КОХАНОЮ ЛЮДИНОЮ :help: :36_3_25: !!!а цього не люблю, да мені з ним комфортно, уютно, спокійно - но НЕ ЛЮБЛЮ!!!Кажуть в житті - "злюбиться, стерпить". Зараз готуюся до весілля і мені страшно-не знаю що мені робити. Знаю новий мене любить, на руках носить, но як жити з людиною без почуттів???Не знаю як мені бути :36_1_44:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ОксанаК 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 січень 2013 - 13:24

квіточка1991, за два роки не набридло бути "парадним стільцем" і слухати казочки про зиму?
а любов така штука. нині є, завтра нема. куди важливіші довіра, спокій і підтримка того з ким живеш
My Signature
Зображення
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 січень 2013 - 13:50

Мені здається що те,що ви відчуваєте до заміжнього чоловіка це не кохання,а швидше звичка або ви просто не здогадуєтесь що вам подобається саму себе мучити отим чеканням.
Особисто я виходила заміж з великого кохання.І зараз з кожним ндем кохаю його все більше і більше))))
АЛе до цього ми 5 років просто дружили,не цілувались,не ходили за ручку,нічого такого.ПРосто були друзями,він допомагав мені,я йому,ми годинами могли говорити,ми дуже різні,в нас різні уподобання. Він за ці 5 років декілька разів пропонував мені зустрічатись,але я завжди відмовляли бо він мені не подобався. Я вважала що він занадто простий для мене,я хотіла собі інтелігента,який би так само як я люив читати,і ми мали б про що говорити. Але якось сталось так,що моя думка змінилась,і я відчула в один момент,що хочу бачити свого друга все частіше і частіше. МИ могли гуляти до 2 ночі,і говорити,і я його відкрила для себе з іншої сторони,і зараз в мене є чудовий чоловік,який мене розуміє(хоч він і не люить читати і ще багато іншого).Але я рада,що він мій чоловік,кохаю його і щаслива з ним.
Тому можливо не спішіть з весіллям,а просто подивіться,придивіться більше до нього))))Кохання приходить тихо))І це як на мене краще,ніж емоції і проста похоть))))
Я не знаю,що саме ви відчуваєте,але розберіться самі в собі.Краще зараз сказати ні(хоча це буде дуже боляче),ніж потім поповнбвати ряди розлучених.Це моя особиста думка.Ви самі повинні покопатись в собі і своїх почуттях. Але любов це не лише почуття,це вибір,вибір кохати і підтримувати інколи навіть тоді,коли ви вважаєте,що він поступив неправильно. Успіхів вам.І не гоніться за привидами кохання))
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана Л 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 09 січень 2013 - 13:51

квіточка1991, якщо нема впевненості, що це людина з якою хочеться прожити усе життя, то спішити не варто.. можете відкласти весілля, поки не пізно, а час покаже, що і як. Але спішити точно не варто. Тепер багато молодих пар не можуть прожити після весілля й року. А все тому, що не готові були ще створювати сім'ю, до цього треба ставитись відповідально!!
Буде у вас ще біле плаття, весілля.. але сімейне життя - це не свято одного дня!
Подумайте добре..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   remeny 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 16:19

квіточка1991, вам заміж просто категорично не можна ще виходити, поки не зрозумієте, що одружений чоловік вас просто використовував цілих 2 роки. і тут не йдеться про вік (хоча вам зараз скільки років? 21-22 судячи з ніку?), а про зрілість. в більшості жінок є різні трагічні історії кохання, в мене також були подібні стосунки (але він був неодружений), правда у 18 років, і також здавалося, що це мінімум на все життя,а зараз смішно і соромно згадувати, і дякую долі, що вистачило розуму завершити те все.
Не знаю чи прислухаєтеся ви до порад, але не одружуйтеся ні з почуття жалю, а ні з помсти. Дайте і собі, і вашому хлопцю шанс бути щасливими, а поки займіться собою і навчанням.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 09 січень 2013 - 19:00

квіточка1991, ні, одружуватися зараз вам категорично не можна, адже ви просто зробите боляче своєму чоловікові.. зараз вам його шкода, а коли ви одружитесь, то зненавидите його.. я раджу зачекати трошки, просто поговоріть з ним, відкладіть весілля, скажіть, що не готові ще.. якщо він вас кохає, то зрозуміє і дасть вам трохи часу..

а стосовно вашого колишнього, то скажу з позиції матері: не ставайте розлучницею, не забирайте батька з сім'ї, на чужому горі свого щастя не побудуєш.. якби в нього були вкрай важкі стосунки з дружиною, то звісно ж ніякі діти не завадили б йому розлучитися, а отже він просто шукав екстриму на стороні, використовував вас.. викресліть його зі свого життя.. зрадивши дружині з вами, немає жодних гарантій, що він не зрадить вам з іншою.. сімейні стосунки ґрунтуються на довірі.. а ви зможете йому довіряти в шлюбі, не будете постійно ревнувати і не думатимете щоразу, що він у коханки, якщо буде запінюватися додому?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   bysssinKa 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 19:43

Квіиочка тут вирішувати лише вам!!!! Вийти заміж завжди встигните а от вернути шось назад не такоі змоги не буде.
Але повіре шо щастя не в коханні а в повазі. Багато хто виходит заміж по коханні і розчаровуються в людині, бо з роками кохання минае, згасае пристрасть і ти починаеш бачити шо за рожевими окулярами Кохання кохала зовсім іншу людину. Завжди хтось в парі кохае а хтось позволяе себе кохати. І легше жити тому хто позволяе себе кохати.
А чоловікові який мае сімю вірити не варто!!!! Бо в нього мине пристрасть і захоплення вами, а вам залишиться тільки біль!!
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2013 - 22:12

Перегляд повідомленняОксанаК (09 січень 2013 - 13:24) писав:

квіточка1991, за два роки не набридло бути "парадним стільцем" і слухати казочки про зиму?
а любов така штука. нині є, завтра нема. куди важливіші довіра, спокій і підтримка того з ким живеш

Перегляд повідомленняОксанаК (09 січень 2013 - 13:24) писав:

ой ще як надоїло.тому і рішила лишити ці стосунки в минулому!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2013 - 00:09

жонаті чоловіки вкрай рідко залишають своїх діток та жінок! нагуляються і вертаються :) а ви що зробите те собі, краще 7 переміряти і раз відрізати!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2013 - 10:28

Перегляд повідомленняОксана Л (09 січень 2013 - 13:51) писав:

квіточка1991, якщо нема впевненості, що це людина з якою хочеться прожити усе життя, то спішити не варто.. можете відкласти весілля, поки не пізно, а час покаже, що і як. Але спішити точно не варто. Тепер багато молодих пар не можуть прожити після весілля й року. А все тому, що не готові були ще створювати сім'ю, до цього треба ставитись відповідально!!
Буде у вас ще біле плаття, весілля.. але сімейне життя - це не свято одного дня!
Подумайте добре..

я думаю що з цьою людиною мені буде добре, він хороший-пилинку здуває з мене, з ним мені добре, комфортно, спокійно - просто є одно но "не люблю його"

Перегляд повідомленняАмІнка (09 січень 2013 - 19:00) писав:

квіточка1991, ні, одружуватися зараз вам категорично не можна, адже ви просто зробите боляче своєму чоловікові.. зараз вам його шкода, а коли ви одружитесь, то зненавидите його.. я раджу зачекати трошки, просто поговоріть з ним, відкладіть весілля, скажіть, що не готові ще.. якщо він вас кохає, то зрозуміє і дасть вам трохи часу..

а стосовно вашого колишнього, то скажу з позиції матері: не ставайте розлучницею, не забирайте батька з сім'ї, на чужому горі свого щастя не побудуєш.. якби в нього були вкрай важкі стосунки з дружиною, то звісно ж ніякі діти не завадили б йому розлучитися, а отже він просто шукав екстриму на стороні, використовував вас.. викресліть його зі свого життя.. зрадивши дружині з вами, немає жодних гарантій, що він не зрадить вам з іншою.. сімейні стосунки ґрунтуються на довірі.. а ви зможете йому довіряти в шлюбі, не будете постійно ревнувати і не думатимете щоразу, що він у коханки, якщо буде запінюватися додому?

да, я це чудово розумію, і якщо чесно я даже рада що він не уйшов від неї, тому що я і так взяла великий гріх на душу що почала зустрічатися з женатим,а якби я ще забрала батька від дітей-даже не уявляю як би мені жилося. Ті стосунки я лишила в минулому, і дякую йому що узнала що дійсно таке кохання-бо це було не просто захоплення чи привичка. Я не хочу щоб він уходив від дружини - вчора я йому сказала що вихожу заміж - бачила що він був убитий цією новиною - але своє слово я забрати назад не можу - не хочу будущому чоловіку зробити боляче, уже і так багато болі завдала в цьому житті іншим людям. Просто ніколи не думала що буду виходити заміж без почуттів, любити одного - а за іншого виходити заміж. Нікому не можу розказати з оточуючих про свій страх - тому рішила тут написати.

Перегляд повідомленняbysssinKa (09 січень 2013 - 19:43) писав:

Квіиочка тут вирішувати лише вам!!!! Вийти заміж завжди встигните а от вернути шось назад не такоі змоги не буде.
Але повіре шо щастя не в коханні а в повазі. Багато хто виходит заміж по коханні і розчаровуються в людині, бо з роками кохання минае, згасае пристрасть і ти починаеш бачити шо за рожевими окулярами Кохання кохала зовсім іншу людину. Завжди хтось в парі кохае а хтось позволяе себе кохати. І легше жити тому хто позволяе себе кохати.
А чоловікові який мае сімю вірити не варто!!!! Бо в нього мине пристрасть і захоплення вами, а вам залишиться тільки біль!!

Бусінка я чудово розумію що ніхто не прийме рішення за мене, за своє рішення відповідальність маю нести тільки я і ніхто більше. З вами я би даже не подумала спорити тому в коханні дуже боляче розчаровуватися. Мій наречений мене любить, поважає, ставиться до мене як до самої дорогої і важливої людини. Я його ціню, я бачу що він старається у всього угодити, старається одним словом робити мене щасливою. І да, може якщо я його і не полюблю то буду цінити, поважати, тому що він мій будучий чоловік, батько майбутніх дітей. Я йому позволю себе любити, а чи зможу його полюбити не знаю. ви права, легше жити тому хто позволяє себе любити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Timyrka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2013 - 10:45

квіточка1991, поперше я думаю що Ви зрозуміли що одружений чоловік мав захоплення Вам, але сімю заради Вас не залишить, і я думаю що для всіх це і краще, бо Ви з цим жити не зможете, будете завжди це відчувати і думати чи не буде так зі мною.
Тепер щодо одруження, краще відкласти. Поговіріть з своїм хлопцем, що зараз у Вас період якоїсь депресії, що Вам треба все обдумати, бо це все серйозно, це ж на все життя, і Ви не хочете щоб страждали діти (за одно пізнаєте його в критичній ситуації).
Що таке кохання важко пояснити (для мене це своєрідний вогник в душі), але в подружньому житті Вам потрібно буде симпатія, тобто він Вам немає бути огидний (навіть якщо сильно посварилися), має бути повага та взаєморозуміння.
Ще Ви пишете, що якщо не любити - то поважати Ви його будете, а якщо не зможете його поважати і розуміти, тоді будуть страждати всі, а найгірше якщо це будуть діти.
А Ви готові якщо після одруження він буде менше Вам уваги приділяти, він буде заробляти гроші для сімї, повірте багато чого зміниться.
Біле плаття, фата гості все це один прекрасний день, після якого все життя не наповнене тільки радістю.
Обдумайте все добре щоб потім не мучитись все життя, або вирішити все таки розлучитися і думати яку помилку Ви колись зробили.
Ще хотіла сказати, обдумаєте як коректно сказати людям яким вже повідомили про весілля, що Ви хочете його перенести (це можуть бути фінансові проблеми, зі здоровям проблеми), я знає що це важко, але зважте всі аргументи і зробіть правильне рішення.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svetyk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2013 - 23:31

Перегляд повідомленняквіточка1991 сказав:

просто на вулиці зима - куди їй піти з двома дітьми???нехай почекаю до весни - тоді щось придумаємо.

Я в шоці від такого, значить зимою нема куда їй піти, а весною буде? Вибачте, може не зовсім до теми, але таке враження що не про своїх дітей говорить - вітчим якийсь! Я б навіть після таких слів задумалась що то за батько і яким він зможе бути в надалі, йому точно не можна довіряти - бігти від такого треба бо не знати що чекає в майбутньому, а то ще когось знайде а вас з хати вижене. А взагалі я проти розбивання сім"ї, правильно вам казали - на чужому горі щастя не побудуєш, тому краще не заводити стосунків з женатіками і від початку зводити їх на "НІ" щоб потім і самій не мучитись і когось не мучити. Не судіть строго за такий коментар, просто ще будучи дівчиною мені дуже подобався одружений чоловік, який був спочатку хорошим товаришем. Мабуть я йому теж подобалась, так як він був дуже настирним, але добре що я знайшла в собі сили і уникала зустрічей з ним, хоч по ночах плакала від такої, як мені тоді здавалось, несправедливості))) Ну зараз пізно таке говорити, на рахунок весілля: думаю ви вже все для себе вирішили. Моя мама виходила заміж за тата (а він саме такий як ви описали вашого хлопця) теж без любові, бо її кинув хлопець майже перед весіллям, а тато використав цей момент в свою пользу. Але мама щаслива у шлюбі і з часом вона дійсно його полюбила! А той другий дзвонив, просив бути з ним, та мама вже мала з чим порівняти, і вертатись до колишнього не схотіла. В моїх батьків чудові стосунки, мають трьох доньок і мама зараз дякує Богу, що тоді так все склалося. Бажаю вам щастя і мудрих рішень. :2snow:

Повідомлення відредаговано Svetyk: 12 січень 2013 - 23:33

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iryna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Перейти до галереї
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2013 - 11:14

Перегляд повідомленняквіточка1991 (09 січень 2013 - 13:02) писав:

З бившим ми не розійшлися ворогами-підтримували звязок тай до сьогоднішнього дня підтримуємо. Мій нових хлопець запропонував вийти за нього заміж - а за день до цього дуже поругалася з колишнім і через зло і обіду погодилася.

Щось таке робите зі своїм життям... капець. а потім -мені страшно. що, вже кінець світу, що треба від обіди заміж вискакувати? не можете почекати, поки полюбите, і тоді від щастя і любові одружуватись? а так.. просто шкода вашого нареченого.
моя порада - посповідатись щиро ( а як не вірите в цю Тайну, то хоч в собі) попросити в Бога прощення, і любові до нареченого. як не буде в серці обіди, злості, любов прийде ( Бог є любов). Вам треба виправити все. почекати з весіллям.
Бажаю Божого благословення! тоді зможете створити міцну, щасливу сім"ю!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ангели34 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 січень 2013 - 11:47

Квіточка 1991А ви вірите що все у цьому житті вертається бумерангом.От зараз ви не любите свого хлопця за якого зібралися заміж,і це справді вам вирішувати чи виходити за нього чи ні.Але ви не задумувалися над тим скільком людям ви вже завдали болю.Найперше це жінці свого колишнього.яка на мою думку знала про походеньки свого чоловіка.а тепер збираєтеся завдати болю майбутньому чоловіку який вас любить.а ви через своє самолюбство хочите його зробити несчасним.Щоб була міцна сімя треба будувати іі на взаємній любові.а не на любові одного.
І на рахунок бумерангу-прийде час і ви когось ще полюбите і в ту мить коли ви будете насолоджуватися своім почуттям у ваше життя може вірватися особа-така молода як ви зараз.і почне руйнувати ваше щастя.так як ви свого часу руйнували щастя і сімю свого колишнього.
У мене таке враження що у вас немає нічого святого.За ради свого задоволення ви ладні були розбити чужу сімю.Не ображайтеся на моє різке висловлювання.але я не поважаю жінок які звязуються з жонатими чоловіками.Бо для мене жонатий чоловік це завжди було табу.І перш ніж щось робити я завжди ставила себе на місце цієі жінки.А як би я себе почувала в такій ситуаціі?.І таке почуття треба було гасити на початку а не надіятися що на чужому нещасті ви побудуєте своє щастя.
А з майбутнім чоловіком раджу вам поговорити на рахунок того що у вас не має почуттів до нього.бо зіпсуєте життя і собі і йому.А ще якщо ви надумали брати шлюб-то я вас просто не розумію.Як кажуть перший чоловік від Бога-і в це таінство ви хочите вступити з некоханою людиною? Невже ви собі мріяли про таке щастя?.Ви і так наробили багато помилок не робіть ще однієі бо будите жаліти все своє життя.Бажаю вам удачі.
My Signature
Зображення
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   свєтуся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 лютий 2013 - 12:26

читаю всі коментарі і неможу не погодитися. насам перед нівякому разі не псуйте хлопцеві життя хіба він заслужив щоб бути нелюбимим? зрозумійте що рано чи пізно вам це все набридне, ви зустрінете і полюбите і тоді почнуться зради, небажаня йти додому до нелюбимого чоловіка, скандали і т.п. і буде добре якщо ще у вас не буде дітей. а як будуть діти то повірте вони не повинні це все бачити. я також хотіла вийти заміж назло колишньому хлопцеві і заяву подали і зал заказали і платья вибрали... але в один прекрасний момент я сіла і подумала: я ж його нелюблю як мені з ним жити. і я зним поговорила я сказала правду що я його нелюблю і що він ще знайде свою. зараз я замужем за коханим чоловіком а цей хлопець одружився з моєю сестрою. такшо не ломайте життя собі і йому. і повірте не так страшно сказати людині правду(якщо ви дійсно його поважаєте) а якщо він ваша доля ви всерівно будете разом, головне це зрозуміти. удачі вам і сходіть до сповіді розкажіть правду отцеві.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Суничка м 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 червень 2013 - 16:39

Перегляд повідомленняквіточка1991 (09 січень 2013 - 13:02) писав:

Мені страшно :36_1_44: . і не знаю що мені робити. Зустрічалася 2 роки з женатим, любила його більше за своє життя - но вот скандали в нас почастіли коли я заговорила на тему- Я чи Вона. він вибрав її, хоча як казав від мене не відказується - просто на вулиці зима - куди їй піти з двома дітьми???нехай почекаю до весни - тоді щось придумаємо. Одним словом я устала від такого життя - і ушла. Познайомилася з молодим чоловіком ще коли була з ним, просто спілкувалися - нічого більше. З бившим ми не розійшлися ворогами-підтримували звязок тай до сьогоднішнього дня підтримуємо. Мій нових хлопець запропонував вийти за нього заміж - а за день до цього дуже поругалася з колишнім і через зло і обіду погодилася. Но мені зараз стало страшно - да я мріяла замуж, біле платя, свадьба, діти - НО МРІЯЛА ЦЕ З КОХАНОЮ ЛЮДИНОЮ :help: :36_3_25: !!!а цього не люблю, да мені з ним комфортно, уютно, спокійно - но НЕ ЛЮБЛЮ!!!Кажуть в житті - "злюбиться, стерпить". Зараз готуюся до весілля і мені страшно-не знаю що мені робити. Знаю новий мене любить, на руках носить, но як жити з людиною без почуттів???Не знаю як мені бути :36_1_44:

Ви як на мене безсовісна людина!!!! А що коли б вашу сім"ю так розбивали.... І не псуйте життя тому хлопцю, якого не любите... Діти, яких дасть вам Бог будуть нещасними і проклятими тою іншою жінкою... А діти жонатого мущини без хати, без батька, без майбутнього.. Ви егоїстка, самозакохана і жорстока.. Думаєте лише про свої почуття.. на всіх решту вам наплювати!!!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сефніслава 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2013 - 16:22

Перегляд повідомленняСуничка м (17 червень 2013 - 16:39) писав:

А що коли б вашу сім"ю так розбивали.... І не псуйте життя тому хлопцю, якого не любите...

Майже такої самої думки. Перше що прийшло в голову , це те що добре що в мене не двоє дітей, і це точно не мій коханий. Не хотіла б я такого.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Angell 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2013 - 18:25

Я не буду засуджувати тут ваші попередні стосунки. Вий так чудово розумієте, що то було не правильно. Можливо то була просто сліпа пристрасть, яку Ви прийняли за кохання... Як на мее, справжнє кохання рідко народжується в одну мить. Воно як вино спочатку може ьути не дуже, але з роками стати неймовірним. Але як не буде задатків, то йй в кінці нічого не вийде. Погоріть з хлопцем відверто. Можете не казати йому що були з жонатим, скажіть відверто, що були до нього у Вас стосунки, що погодились зопалу, а тепер сумніваєтесь. Поясніть, що розумієте, який він зороший, як сильно кохає Вас. Розкажіть, що поважаєте його і чимось він вам дорогий, і чесно зізнайтесь, що не відчуваєте в собі тієї іскри і метеликґв в животі. Попосіть в нього трохи часу, нехай дасть вам рік чи півроку на роздуми, а там подивитесь. Якщо справді кохає, то чекатиме. А ви мозберетесь в собі. Можливо він піде від вас і ви жалітимите за ним, але будьте чесні. Якщо він такий чудовий, він оцінить вашу чесність і дасть вам шанс.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Норкова Леді  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 вересень 2013 - 23:11

Перегляд повідомленняСуничка м (17 червень 2013 - 16:39) писав:

Ви як на мене безсовісна людина!!!! А що коли б вашу сім"ю так розбивали.... І не псуйте життя тому хлопцю, якого не любите... Діти, яких дасть вам Бог будуть нещасними і проклятими тою іншою жінкою... А діти жонатого мущини без хати, без батька, без майбутнього.. Ви егоїстка, самозакохана і жорстока.. Думаєте лише про свої почуття.. на всіх решту вам наплювати!!!!

Мене дивує звідки така агресія? Чому ви засуджуєте вчинок дівчини? Хто дав вам таке право? Кожен в житті може зробити помилку, оступитися, форумлянка все зрозуміла і розірвала стосунки з одруженим, звернулась за порадою, а не щоб ви "закидали її камінням"!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasuk_Nata 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2013 - 14:39

Також неможу засуджувати вчинок дівчини...Кожен міг бути на її місці...та і той одружений чоловік теж винний маючи сім"ю зраджує дружині
квіточка1991, як ви зараз?що у вас змінилось?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Bossy світлина
Мить до мрії світлина
Лукава Кішка світлина
Suncokret світлина
Frozen світлина
За крок до весни світлина
Optumistochka світлина
Така як осінь світлина

Така як осінь  Найголовніше в житті - діти. Саме в дитячих очах ми можемо побачити реальний світ.

Вчора, 07:22

Ikhtab світлина

Ikhtab  те відчуття, коли бачиш раптову посмішку на личку своєї дитини, яка міцно-міцно спить...

21 жов 2014 23:51

Показати коментарі (3)

Оксанка. світлина

Оксанка.  підкажіть будьласка чи є у нас тема про ляльки мотанки,і де її знайти?

Заблокований 21 жов 2014 13:15

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 жовтень 14 )

• З днем народження
    oli4ka 
    - Вік: 23
  • З днем народження
    Nikka 
    - Вік: --
  • З днем народження