Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Перший крок з пологового...Виписка. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Перший крок з пологового...Виписка. А як зустрічали вас? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   STAR 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 листопад 2009 - 10:12

Мене забирали з роддому мій чоловік машиною та батьки + була урочиста виписка. Так гарно було, що як переглядаю відео постійно плачу з радості.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Peremoga 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 грудень 2009 - 11:49

А я читаю цю тему, і плачу :cray:

Це такий особливий момент - принести додому нового жителя!!! Мою хрещеницю вдома зустрічала бабуся з рушником, хлібом і сіллю на подвір"ї, дивлюся на ті фото і плачу :cray: Це так важливо, коли всі рідні цінують цей момент так само, як і ти!!!!!!

А сестрі чоловік вдома всю квартиру обставив маленькими букетиками з підсніжників (племінник народився 12 березня).

А останній раз здавала аналізи в пологовому, то біля вікна однієї палати на дереві весіла ціла гірлянда з повітряних кульок - це було так зворушливо і хвилююче - НАРОДИЛАСЯ МАЛЕНЬКА ЛЮДИНА!!!!!! :cray:

От така я сентиментальна вагітна стала.

А мене з малюком, коли чоловік забере з пологового, теж дуже мрію, щоб вдома чекали повітряні кульки і ще щось святкове!!! Я так хочу. колись показати Артемчикові фото, як його радісно зустрічали вдома, Яке то було щастя! Все, більш не пишу, бо знову плакатиму.

Дорогі чоловіки, не потрібно нам пафосу і не знати яких діамантів за народження малюка, ми хочемо побачити і відчути радість, яка наповнила наш дім з приходом ДИТИНИ!!!!!! :15_1_55:
My Signature
Зображення

Я впевнена, що кожна матуся може годувати свого малюка груддю,
Вірю, що допоможу повірити в це мамам,
Зроблю все, щоб підтримати і допомогти їм у цьому.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   місКСЮ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:35

мене забирав чоловік, батьки., сестра.чоловік мав для мене 21 троянду+ золоте колечко і гелеві шарики... це було так приємно!!!! і ще він готувався до нашого приїзду додому, сам купляв колиску, прикрасив шторками(теж купив), іграшками... а також написав плакат"ДЯКУЮ ЗА СИНА"
КОЛИ ВСЕ ЦЕ ПОБАЧИЛА, ПОЛИЛИСЬ СЛЬОЗИ ЩАСТЯ........ :)
My Signature
Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії!

Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 03 грудень 2009 - 17:06

Нас два рази зустрічали рідні (татко, бабусі-дідусі) з великою урочистістю. Але настрій в мене був тоді не дуже гарний. Зіпсували при виписці. Уявляєте, всі мої вже мене чекають, лікарі самі ж сказали, коли вони мають приїхати за нами, а тут Світлана Захарівна (неонатолог на Замковій у Тернополі) почала парити мені мізки (перепрошую за вислів). Сказала, що дитина катастрофічно втрачає вагу (малий родився більше 4 кг.), але не сказала на скільки.Заявила, що не виписує (певно, замало дали).І при тому, що їх заклад новить почесне звання "цетр підтримки грудного вигод." настійливо радила мені давати суміші. Дзуськи! Я старшу малу годувала грудьми до 2 років. Тому досвід є. Розійшлись ми зі скандальчиком.Але вартувало мені потрапити у коло родини, як настрій стрімко полетів угору.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Snizunka-Ira 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 17:57

Я наперед чоловіка попередила категорично не погоджуватися на вмовляння благання погрожування з боку тих хто організовують нам свято :db: я бачила результат неодноразово. Тому свята вони нам незіпсували. А ще я чоловіка просила неодноразово нагадувала не приносити червоні троянди :shok: . але тут постаралася моя свекруха (на зло) нібито замовила якісь супер пупер червоні троянди як виявилось звичайні невеличкі городні які вже майже обсипалися. :shok: Зустрічали нас з Дарусиком наші друзі з надувними кульками пофотографувалися і додому. А коли зайшла в підїзд то чудьби не впала :crazy: :shok: день перед тим нам пофарбували піїзд колір просто жахливий ядерно рожевий і не тільки стіни а щей двері які я і моя мама тиждень відшкрябували а запах стояв невиносимий. Але в дома було все чудово так чисто затишно. Чоловік з друзями на дворі випили шампанського.А потім чоловік цілий вечір невідходив від синочка ая разо з ним ми такі були щасливі :wub:

Додано:
Я наперед чоловіка попередила категорично не погоджуватися на вмовляння благання погрожування з боку тих хто організовують нам свято :db: я бачила результат неодноразово. Тому свята вони нам незіпсували. А ще я чоловіка просила неодноразово нагадувала не приносити червоні троянди :shok: . але тут постаралася моя свекруха (на зло) нібито замовила якісь супер пупер червоні троянди як виявилось звичайні невеличкі городні які вже майже обсипалися. :shok: Зустрічали нас з Дарусиком наші друзі з надувними кульками пофотографувалися і додому. А коли зайшла в підїзд то чудьби не впала :crazy: :shok: день перед тим нам пофарбували піїзд колір просто жахливий ядерно рожевий і не тільки стіни а щей двері які я і моя мама тиждень відшкрябували а запах стояв невиносимий. Але в дома було все чудово так чисто затишно. Чоловік з друзями на дворі випили шампанського.А потім чоловік цілий вечір невідходив від синочка ая разо з ним ми такі були щасливі :wub:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   місКСЮ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 08:10

Перегляд повідомленняФлоріана (3.12.2009, 17:06) писав:

Нас два рази зустрічали рідні (татко, бабусі-дідусі) з великою урочистістю. Але настрій в мене був тоді не дуже гарний. Зіпсували при виписці. Уявляєте, всі мої вже мене чекають, лікарі самі ж сказали, коли вони мають приїхати за нами, а тут Світлана Захарівна (неонатолог на Замковій у Тернополі) почала парити мені мізки (перепрошую за вислів). Сказала, що дитина катастрофічно втрачає вагу (малий родився більше 4 кг.), але не сказала на скільки.Заявила, що не виписує (певно, замало дали).І при тому, що їх заклад новить почесне звання "цетр підтримки грудного вигод." настійливо радила мені давати суміші. Дзуськи! Я старшу малу годувала грудьми до 2 років. Тому досвід є. Розійшлись ми зі скандальчиком.Але вартувало мені потрапити у коло родини, як настрій стрімко полетів угору.

:kiss: замало дали? а можна поцікавитись скільки?
My Signature
Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії!

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 09:19

просто за виписку(дитячій) - 100грн.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маківка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 грудень 2009 - 11:17

Перегляд повідомленняФлоріана (4.12.2009, 9:19) писав:

просто за виписку(дитячій) - 100грн.

Дівчата, просвітіть несвідому - а навіщо при виписці платити гроші? Це щоб вони декілька довідок-паперчиків правильно заповнили?
Я розумію гонорари лікарю, акушерці, неонатологу... А от при виписці :shok:
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 15:27

З першою дитиною я не платила, бояк ви вірно зауважили, нема за що. От тоді лікар (прізвище Рибака) мені влаштував цілу лекцію з приводу "чи розумієте ви, що від мене залежить ваша виписка?"Я, як людина прнципова(на той час до дочі хабарів) вдала повне нерозуміння і він прислав мені медсестру, яка сказала:та дайте йому пару гривень. Він в нас такий, може сказати, що зарплати на штани не вистачає."При тому вона так дебільно усміхалась. Коли я це все пердала своєму чоловікові, який стояв біля входу зі всією родиною при повній параді(був другий день Великодніх свят), то у коридорі лікарні відбулась дуже неприємна скандальна розмова двох чоловіків. Вдруге так псувати свято я не хотіла.Все одно не вийшло.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:13

Ми як виписувались, то і медсесті і лікарці решті медсестрам, бо би певно навіть чоловіка не впустили в палату речі забрати. Урочистості ніхто ніякої вдома нам не робив, так аж обідно стає коли читаю як всіх гарно зустрічали.А ми приїхали до чоловіка додому і все. Зараз вже живем окремо, то справжнє щастя!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Peremoga 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 17:43

Перегляд повідомленнямісКСЮ (3.12.2009, 16:35) писав:

мене забирав чоловік, батьки., сестра.чоловік мав для мене 21 троянду+ золоте колечко і гелеві шарики... це було так приємно!!!! і ще він готувався до нашого приїзду додому, сам купляв колиску, прикрасив шторками(теж купив), іграшками... а також написав плакат"ДЯКУЮ ЗА СИНА"
КОЛИ ВСЕ ЦЕ ПОБАЧИЛА, ПОЛИЛИСЬ СЛЬОЗИ ЩАСТЯ........ :)

:cray:

Чоловік - умнічка!!!! :morning1:

Користувач подумав і додав через 15 хв.:

Перегляд повідомленняЗоряна05 (4.12.2009, 16:13) писав:

Ми як виписувались, то і медсесті і лікарці решті медсестрам, бо би певно навіть чоловіка не впустили в палату речі забрати. Урочистості ніхто ніякої вдома нам не робив, так аж обідно стає коли читаю як всіх гарно зустрічали.А ми приїхали до чоловіка додому і все. Зараз вже живем окремо, то справжнє щастя!

Не сумуй :good: !

Я уявляю, як тобі було, бо чомусь думаю, що чоловік теж зустріне мене банально з трояндами... Але ж це не означає, що то погано. Просто вони не завжди вміють виявляти свої почуття...
Просто, коли зустрічатиме з наступною дитиною, підговориш синочка, щоб він з татом приготував все як ти хочеш!!!
Саме головне, що синулька вже з тобою!!!! :good: І ви живете окремо!!!!!!!! Я теж так бажаю вже переїхати ;)
My Signature
Зображення

Я впевнена, що кожна матуся може годувати свого малюка груддю,
Вірю, що допоможу повірити в це мамам,
Зроблю все, щоб підтримати і допомогти їм у цьому.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Melpomenh 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2010 - 12:25

Мене забирали чоловік і мама - отримала від них два букети: один для мене, другий для доні! Була шоста година вечора - "кімната виписки" вже закінчила свій робочий день. Просто вийшли з пологового, сіли в машину і поїхали додому. :bye:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ***танічка*** 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 11:54

І нас з синочком забирав чоловік з батьками. Чоловік приніс 19 величезних троянд (хоча теж казала йому не купляти). Але хочу сказати, що на Мечнікова (де я родила) настільки нагло персонал запихає в кімнату для виписки, що то ужас! А які там ціни! Ми брали відео - заплатили десь біля 200 грн, то як я його через пару тижнів забрала і подивилась, то була в шоці - 10 хв знято, якість погана...А фото всі практично однакові... :yahoo:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 12:40

Цитата

А ще я чоловіка просила неодноразово нагадувала не приносити червоні троянди

А я вже думала що це я така примхлива, правда я чоловіку не наважилася таке сказать.Мені повезло, просто чоловік вибирав букет з сестрою (доречі як завжди збирався брать букет з червоними трояндами)і вона наполягла взяти букет з орхідеями.Я чесно кажучи була вже настроїна на троянди, а тут ...
А на восьме березня мене чекав знову букет з червоними трояндами(сестри вже ж поруч з чоловіком не було)
Я навіть не знаю що вони знайшли в них :yahoo: , ніби інших кольорів не існує. :nea:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 березень 2010 - 09:50

А мене зустрічала доця з татком і моя матуся. А дідусь чекав на внука в дома (бо місця в машині не було).
Зображення

Повідомлення відредаговано Ira+kola: 17 березень 2010 - 09:50

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кенічка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 12:05

Нас з донечкою зустрічав чоловік із нашим другом. А вдома вже в перший день мої родичі, а у другий -чоловікові.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   дінуля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 12:21

Мене з пологового зустрічали найрідніші люди - мій чоловік та мої батьки. Правда в той день дуже багато виписувалось жінок, то трохи робився дурдом в роддомі. Але всерівно це був щасливий день-день виписки, і нарешті додому.
My Signature
ознайомтеся з новими правилами щодо лінієчокЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Malve 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 12:57

А я так хотіла додому, що попросила нікого не приходити на виписку.
Ну, крім чоловіка, ясно)
Бистренько зібралася, передарувала квіти, що чоловік приніс, медсестрі, що нас проводжала, і в машину - додому!

А от дома нас чекав сюрприз - коханий все приготував: і кроватку сам купив, і іграшок море, і чистота була в квартирі)
Це було справжнє щастя: ми троє вдома і більш нікого)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 18:26

А в мене вийшла така ситуація, що чоловік в день коли мене мали виписать був на роботі в іншому місті(просто про те що мене випишуть я дізналася в той же день).Так от, мама каже я приїду забиру тебе сама, в мене істерика, ні я хочу щоб мене забрав чоловік.Лікарю при огляді сказала що мене немає кому сьогодні забрать,вона ще вирішила, значить зніму тобі шви завтра, хай ще деньок побудуть.
Залишилися ми з донею в палаті одні, сусідку виписали. На мене як нахлинули сльози :cray: , що я також моглаб бути дома, а сиджу зараз тут...щей дитяча медсистра дивилася на мене скоса, говорила хіба це так важливо...нащо я їй відповіла, що я народжую не кожен день і для мене це важливо.
Так от настав довгоочікуваний день, чоловік дзвонить що він вже приїхав, а в мене інша біда, немає лікарки яка має зняти мені шви...як довго йшов мені час коли я її чекала і от нарешті вона прийшла зробила своє діло і в мене таке відчуття що я мало не підпригуючи подалася на зустріч з рідними. :36_4_20: Нас забирали: мій чоловік, мама, сестра з своїм чоловіком і синочком(в них також вийшло приїхати саме в цей день)та чоловіковий брат.
Зараз я ні трішечки не шкодую, що залишилася в лікарні ще на день.
А забула, мені дуже запам'ятався момент коли ми приїхали додому,стоїмо ми з чоловіком над ліжичком де спить наша крихітка, обнялися :unknw: тай любуємося і от що він мені видає, каже:
-Гарні дітки в нас виходять, тепер будемо старатися ще хлопчика зробити :shok:
Потім я довго підбирала слова що ж сказати щоб не образити, нарешті зважилася, кажу:
-коханий давай про це поговоримо десь через рік, як мінімум...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2010 - 00:09

З синочком нас забирав чоловік і моя мама.ЧЕРВОНА роза, поцелуйчики , куча щастя що я їду до дому(була в роддоі 10 днів!!!)

Перед народженням доці я чоловіку розказала, що дуже хтілося б кульки вдома, щоб було урочисто все.А він забув!Зато вручив мені три гарні БІЛІ рози! Виписували нас на 3 день, але додому хтілося страшно!Тому я звонила свому і підганяла!А він ще вікна домивав, раніше не було часу(треба ж доцю "замочити" добре)!Нарешті коли ми вже вийшли з доцею до папочкі, сина і моїх батьків, налетіли ті супер фотографи! На пару фото мій домовився, а остальне ні.Це був дурдом!Девка-фотограф фоткає, доця кричить, мій синуля на всіх фото сумний, а ми вийшли головастиками :36_1_66: ! Я і чоловік низькі ,а фотограф висока , ось тобі і профі! :15_5_11: Корочє, сказала я досить, вділися ми і в машину.Там тільки доця заспокоїлась. :unknw:

Повідомлення відредаговано PYZATIK: 01 квітень 2010 - 00:11

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nata33 світлина

Nata33  Мама солоденької донечки (з діабетом)

Вчора, 17:00

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Нам конче потрібно бути потрібними і добре б завжди залишатися добрими, і кожен щоб мав хоч когось,але рідного, й у собі тримав хоч би щось непідробне....

14 січ 2017 19:07

❤❤❤ світлина

❤❤❤  Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!

14 січ 2017 16:57

Ryzyk світлина
katra світлина
fenix світлина

fenix  "Які ж вони дивні, ці дні, в які належить радіти згідно з календарем." - М.Леві

Заблокований 03 січ 2017 09:03

Показати коментарі (12)

пані Ольга світлина

пані Ольга  Давайте на Новий рік усі дружно загадаємо, щоб всі діти були щасливі...і щоб цей світ став хоч трошки добрішим...

30 гру 2016 09:08

Показати коментарі (3)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  З Різдвом Христовим! :96:

25 гру 2016 09:57

мишення 555 світлина

мишення 555  Друзі, співчуваючі, просто знайомі і бажаючі допомогти - маю велике прохання, відкласти на хвилинку всі справи, зупинитися і помолитися за мого чоловіка, Тараса. Так, сьогодні я прошу всіх про молитву. Стан дуже важкий, але надіємося на краще. Наперед всім дякую!!!

19 гру 2016 22:40

Показати коментарі (1)

АмІнка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 січень 17 )

• З днем народження
    melanja 
    - Вік: --

Перекладач онлайн