Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Перший крок з пологового...Виписка. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Любі наші відвідувачі, сайт працює!
Якщо десь побачите жучка (баг) прошу повідомляти в темі
http://www.malecha.o...
Під жучками мається на увазі будь-яка некоректна робота ресурсу після відновлення.

Щира та безмежна подяка Павлові, чоловікові нашої Shady Lady за реанімацію сайтів!

Увага!
Події місяця!

- Військово - креативний квест

- Любіть Україну, Патріотичний поетичний флешмоб

- Раді Вас запросити на новий обінник- квест "Шоколадний нікнейм"

• 13 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Перший крок з пологового...Виписка. А як зустрічали вас? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   STAR 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 листопад 2009 - 10:12

Мене забирали з роддому мій чоловік машиною та батьки + була урочиста виписка. Так гарно було, що як переглядаю відео постійно плачу з радості.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Peremoga 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 грудень 2009 - 11:49

А я читаю цю тему, і плачу :cray:

Це такий особливий момент - принести додому нового жителя!!! Мою хрещеницю вдома зустрічала бабуся з рушником, хлібом і сіллю на подвір"ї, дивлюся на ті фото і плачу :cray: Це так важливо, коли всі рідні цінують цей момент так само, як і ти!!!!!!

А сестрі чоловік вдома всю квартиру обставив маленькими букетиками з підсніжників (племінник народився 12 березня).

А останній раз здавала аналізи в пологовому, то біля вікна однієї палати на дереві весіла ціла гірлянда з повітряних кульок - це було так зворушливо і хвилююче - НАРОДИЛАСЯ МАЛЕНЬКА ЛЮДИНА!!!!!! :cray:

От така я сентиментальна вагітна стала.

А мене з малюком, коли чоловік забере з пологового, теж дуже мрію, щоб вдома чекали повітряні кульки і ще щось святкове!!! Я так хочу. колись показати Артемчикові фото, як його радісно зустрічали вдома, Яке то було щастя! Все, більш не пишу, бо знову плакатиму.

Дорогі чоловіки, не потрібно нам пафосу і не знати яких діамантів за народження малюка, ми хочемо побачити і відчути радість, яка наповнила наш дім з приходом ДИТИНИ!!!!!! :15_1_55:
My Signature
Зображення

Я впевнена, що кожна матуся може годувати свого малюка груддю,
Вірю, що допоможу повірити в це мамам,
Зроблю все, щоб підтримати і допомогти їм у цьому.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   місКСЮ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 16:35

мене забирав чоловік, батьки., сестра.чоловік мав для мене 21 троянду+ золоте колечко і гелеві шарики... це було так приємно!!!! і ще він готувався до нашого приїзду додому, сам купляв колиску, прикрасив шторками(теж купив), іграшками... а також написав плакат"ДЯКУЮ ЗА СИНА"
КОЛИ ВСЕ ЦЕ ПОБАЧИЛА, ПОЛИЛИСЬ СЛЬОЗИ ЩАСТЯ........ :)
My Signature
Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії!

Зображення
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Флоріана 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 17:06

Нас два рази зустрічали рідні (татко, бабусі-дідусі) з великою урочистістю. Але настрій в мене був тоді не дуже гарний. Зіпсували при виписці. Уявляєте, всі мої вже мене чекають, лікарі самі ж сказали, коли вони мають приїхати за нами, а тут Світлана Захарівна (неонатолог на Замковій у Тернополі) почала парити мені мізки (перепрошую за вислів). Сказала, що дитина катастрофічно втрачає вагу (малий родився більше 4 кг.), але не сказала на скільки.Заявила, що не виписує (певно, замало дали).І при тому, що їх заклад новить почесне звання "цетр підтримки грудного вигод." настійливо радила мені давати суміші. Дзуськи! Я старшу малу годувала грудьми до 2 років. Тому досвід є. Розійшлись ми зі скандальчиком.Але вартувало мені потрапити у коло родини, як настрій стрімко полетів угору.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Snizunka-Ira 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2009 - 17:57

Я наперед чоловіка попередила категорично не погоджуватися на вмовляння благання погрожування з боку тих хто організовують нам свято :db: я бачила результат неодноразово. Тому свята вони нам незіпсували. А ще я чоловіка просила неодноразово нагадувала не приносити червоні троянди :shok: . але тут постаралася моя свекруха (на зло) нібито замовила якісь супер пупер червоні троянди як виявилось звичайні невеличкі городні які вже майже обсипалися. :shok: Зустрічали нас з Дарусиком наші друзі з надувними кульками пофотографувалися і додому. А коли зайшла в підїзд то чудьби не впала :crazy: :shok: день перед тим нам пофарбували піїзд колір просто жахливий ядерно рожевий і не тільки стіни а щей двері які я і моя мама тиждень відшкрябували а запах стояв невиносимий. Але в дома було все чудово так чисто затишно. Чоловік з друзями на дворі випили шампанського.А потім чоловік цілий вечір невідходив від синочка ая разо з ним ми такі були щасливі :wub:

Додано:
Я наперед чоловіка попередила категорично не погоджуватися на вмовляння благання погрожування з боку тих хто організовують нам свято :db: я бачила результат неодноразово. Тому свята вони нам незіпсували. А ще я чоловіка просила неодноразово нагадувала не приносити червоні троянди :shok: . але тут постаралася моя свекруха (на зло) нібито замовила якісь супер пупер червоні троянди як виявилось звичайні невеличкі городні які вже майже обсипалися. :shok: Зустрічали нас з Дарусиком наші друзі з надувними кульками пофотографувалися і додому. А коли зайшла в підїзд то чудьби не впала :crazy: :shok: день перед тим нам пофарбували піїзд колір просто жахливий ядерно рожевий і не тільки стіни а щей двері які я і моя мама тиждень відшкрябували а запах стояв невиносимий. Але в дома було все чудово так чисто затишно. Чоловік з друзями на дворі випили шампанського.А потім чоловік цілий вечір невідходив від синочка ая разо з ним ми такі були щасливі :wub:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   місКСЮ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 08:10

Перегляд повідомленняФлоріана (3.12.2009, 17:06) писав:

Нас два рази зустрічали рідні (татко, бабусі-дідусі) з великою урочистістю. Але настрій в мене був тоді не дуже гарний. Зіпсували при виписці. Уявляєте, всі мої вже мене чекають, лікарі самі ж сказали, коли вони мають приїхати за нами, а тут Світлана Захарівна (неонатолог на Замковій у Тернополі) почала парити мені мізки (перепрошую за вислів). Сказала, що дитина катастрофічно втрачає вагу (малий родився більше 4 кг.), але не сказала на скільки.Заявила, що не виписує (певно, замало дали).І при тому, що їх заклад новить почесне звання "цетр підтримки грудного вигод." настійливо радила мені давати суміші. Дзуськи! Я старшу малу годувала грудьми до 2 років. Тому досвід є. Розійшлись ми зі скандальчиком.Але вартувало мені потрапити у коло родини, як настрій стрімко полетів угору.

:kiss: замало дали? а можна поцікавитись скільки?
My Signature
Майбутнє належить тим, хто вірить в красу своєї мрії!

Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 09:19

просто за виписку(дитячій) - 100грн.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маківка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 грудень 2009 - 11:17

Перегляд повідомленняФлоріана (4.12.2009, 9:19) писав:

просто за виписку(дитячій) - 100грн.

Дівчата, просвітіть несвідому - а навіщо при виписці платити гроші? Це щоб вони декілька довідок-паперчиків правильно заповнили?
Я розумію гонорари лікарю, акушерці, неонатологу... А от при виписці :shok:
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 15:27

З першою дитиною я не платила, бояк ви вірно зауважили, нема за що. От тоді лікар (прізвище Рибака) мені влаштував цілу лекцію з приводу "чи розумієте ви, що від мене залежить ваша виписка?"Я, як людина прнципова(на той час до дочі хабарів) вдала повне нерозуміння і він прислав мені медсестру, яка сказала:та дайте йому пару гривень. Він в нас такий, може сказати, що зарплати на штани не вистачає."При тому вона так дебільно усміхалась. Коли я це все пердала своєму чоловікові, який стояв біля входу зі всією родиною при повній параді(був другий день Великодніх свят), то у коридорі лікарні відбулась дуже неприємна скандальна розмова двох чоловіків. Вдруге так псувати свято я не хотіла.Все одно не вийшло.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 16:13

Ми як виписувались, то і медсесті і лікарці решті медсестрам, бо би певно навіть чоловіка не впустили в палату речі забрати. Урочистості ніхто ніякої вдома нам не робив, так аж обідно стає коли читаю як всіх гарно зустрічали.А ми приїхали до чоловіка додому і все. Зараз вже живем окремо, то справжнє щастя!
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Peremoga 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 грудень 2009 - 17:43

Перегляд повідомленнямісКСЮ (3.12.2009, 16:35) писав:

мене забирав чоловік, батьки., сестра.чоловік мав для мене 21 троянду+ золоте колечко і гелеві шарики... це було так приємно!!!! і ще він готувався до нашого приїзду додому, сам купляв колиску, прикрасив шторками(теж купив), іграшками... а також написав плакат"ДЯКУЮ ЗА СИНА"
КОЛИ ВСЕ ЦЕ ПОБАЧИЛА, ПОЛИЛИСЬ СЛЬОЗИ ЩАСТЯ........ :)

:cray:

Чоловік - умнічка!!!! :morning1:

Користувач подумав і додав через 15 хв.:

Перегляд повідомленняЗоряна05 (4.12.2009, 16:13) писав:

Ми як виписувались, то і медсесті і лікарці решті медсестрам, бо би певно навіть чоловіка не впустили в палату речі забрати. Урочистості ніхто ніякої вдома нам не робив, так аж обідно стає коли читаю як всіх гарно зустрічали.А ми приїхали до чоловіка додому і все. Зараз вже живем окремо, то справжнє щастя!

Не сумуй :good: !

Я уявляю, як тобі було, бо чомусь думаю, що чоловік теж зустріне мене банально з трояндами... Але ж це не означає, що то погано. Просто вони не завжди вміють виявляти свої почуття...
Просто, коли зустрічатиме з наступною дитиною, підговориш синочка, щоб він з татом приготував все як ти хочеш!!!
Саме головне, що синулька вже з тобою!!!! :good: І ви живете окремо!!!!!!!! Я теж так бажаю вже переїхати ;)
My Signature
Зображення

Я впевнена, що кожна матуся може годувати свого малюка груддю,
Вірю, що допоможу повірити в це мамам,
Зроблю все, щоб підтримати і допомогти їм у цьому.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Melpomenh 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2010 - 12:25

Мене забирали чоловік і мама - отримала від них два букети: один для мене, другий для доні! Була шоста година вечора - "кімната виписки" вже закінчила свій робочий день. Просто вийшли з пологового, сіли в машину і поїхали додому. :bye:
My Signature
Зображення

Слінгоконсультація http://www.malecha.o...pic=25680&st=60

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ***танічка*** 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 11:54

І нас з синочком забирав чоловік з батьками. Чоловік приніс 19 величезних троянд (хоча теж казала йому не купляти). Але хочу сказати, що на Мечнікова (де я родила) настільки нагло персонал запихає в кімнату для виписки, що то ужас! А які там ціни! Ми брали відео - заплатили десь біля 200 грн, то як я його через пару тижнів забрала і подивилась, то була в шоці - 10 хв знято, якість погана...А фото всі практично однакові... :yahoo:
My Signature
Зображення Зображення
Будь собой. Прочие роли уже заняты (Оскар Уайльд)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 березень 2010 - 12:40

Цитата

А ще я чоловіка просила неодноразово нагадувала не приносити червоні троянди

А я вже думала що це я така примхлива, правда я чоловіку не наважилася таке сказать.Мені повезло, просто чоловік вибирав букет з сестрою (доречі як завжди збирався брать букет з червоними трояндами)і вона наполягла взяти букет з орхідеями.Я чесно кажучи була вже настроїна на троянди, а тут ...
А на восьме березня мене чекав знову букет з червоними трояндами(сестри вже ж поруч з чоловіком не було)
Я навіть не знаю що вони знайшли в них :yahoo: , ніби інших кольорів не існує. :nea:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Старожил
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 березень 2010 - 09:50

А мене зустрічала доця з татком і моя матуся. А дідусь чекав на внука в дома (бо місця в машині не було).
Зображення

Повідомлення відредаговано Ira+kola: 17 березень 2010 - 09:50

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кенічка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 12:05

Нас з донечкою зустрічав чоловік із нашим другом. А вдома вже в перший день мої родичі, а у другий -чоловікові.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   дінуля 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 12:21

Мене з пологового зустрічали найрідніші люди - мій чоловік та мої батьки. Правда в той день дуже багато виписувалось жінок, то трохи робився дурдом в роддомі. Але всерівно це був щасливий день-день виписки, і нарешті додому.
My Signature
ознайомтеся з новими правилами щодо лінієчокЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Malve 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 12:57

А я так хотіла додому, що попросила нікого не приходити на виписку.
Ну, крім чоловіка, ясно)
Бистренько зібралася, передарувала квіти, що чоловік приніс, медсестрі, що нас проводжала, і в машину - додому!

А от дома нас чекав сюрприз - коханий все приготував: і кроватку сам купив, і іграшок море, і чистота була в квартирі)
Це було справжнє щастя: ми троє вдома і більш нікого)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєна С. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2010 - 18:26

А в мене вийшла така ситуація, що чоловік в день коли мене мали виписать був на роботі в іншому місті(просто про те що мене випишуть я дізналася в той же день).Так от, мама каже я приїду забиру тебе сама, в мене істерика, ні я хочу щоб мене забрав чоловік.Лікарю при огляді сказала що мене немає кому сьогодні забрать,вона ще вирішила, значить зніму тобі шви завтра, хай ще деньок побудуть.
Залишилися ми з донею в палаті одні, сусідку виписали. На мене як нахлинули сльози :cray: , що я також моглаб бути дома, а сиджу зараз тут...щей дитяча медсистра дивилася на мене скоса, говорила хіба це так важливо...нащо я їй відповіла, що я народжую не кожен день і для мене це важливо.
Так от настав довгоочікуваний день, чоловік дзвонить що він вже приїхав, а в мене інша біда, немає лікарки яка має зняти мені шви...як довго йшов мені час коли я її чекала і от нарешті вона прийшла зробила своє діло і в мене таке відчуття що я мало не підпригуючи подалася на зустріч з рідними. :36_4_20: Нас забирали: мій чоловік, мама, сестра з своїм чоловіком і синочком(в них також вийшло приїхати саме в цей день)та чоловіковий брат.
Зараз я ні трішечки не шкодую, що залишилася в лікарні ще на день.
А забула, мені дуже запам'ятався момент коли ми приїхали додому,стоїмо ми з чоловіком над ліжичком де спить наша крихітка, обнялися :unknw: тай любуємося і от що він мені видає, каже:
-Гарні дітки в нас виходять, тепер будемо старатися ще хлопчика зробити :shok:
Потім я довго підбирала слова що ж сказати щоб не образити, нарешті зважилася, кажу:
-коханий давай про це поговоримо десь через рік, як мінімум...
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Змішана з дивом 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2010 - 00:09

З синочком нас забирав чоловік і моя мама.ЧЕРВОНА роза, поцелуйчики , куча щастя що я їду до дому(була в роддоі 10 днів!!!)

Перед народженням доці я чоловіку розказала, що дуже хтілося б кульки вдома, щоб було урочисто все.А він забув!Зато вручив мені три гарні БІЛІ рози! Виписували нас на 3 день, але додому хтілося страшно!Тому я звонила свому і підганяла!А він ще вікна домивав, раніше не було часу(треба ж доцю "замочити" добре)!Нарешті коли ми вже вийшли з доцею до папочкі, сина і моїх батьків, налетіли ті супер фотографи! На пару фото мій домовився, а остальне ні.Це був дурдом!Девка-фотограф фоткає, доця кричить, мій синуля на всіх фото сумний, а ми вийшли головастиками :36_1_66: ! Я і чоловік низькі ,а фотограф висока , ось тобі і профі! :15_5_11: Корочє, сказала я досить, вділися ми і в машину.Там тільки доця заспокоїлась. :unknw:

Повідомлення відредаговано PYZATIK: 01 квітень 2010 - 00:11

My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 13 Сторінок +
  • « Перша
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мамуся двох янголяток світлина
switljachok:) світлина

switljachok:)  "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" Л.Костенко.

Вчора, 11:09

SeeStar світлина

SeeStar  Осінь...і знову якось несподівано. здається, ще б трошечки літа...хоч краплиночку, пару деньочків...

Вчора, 11:02

*luckyy*  світлина

*luckyy*   Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина, За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну! Страшною порою не дай їм загинуть! Хай наші молитви до Бога полинуть! Нехай він злобу у серцях наших спинить! Молюсь, щоб людина почула людину, Щоб син пожалів батька іншого сина, Щоб мирною знову стала країна - Я Бога прошу - збережи Україну!

Вчора, 07:17

Ikhtab світлина

Ikhtab  Не кидай порожніх слів на вітер, Вони впадуть й забудуться на мить. Порожнім словом душу не зігріти, Від нього й серце вмить не защемить. Не проводи мене ти на прощання, Не говори ні пуху ні пера. Якщо захочеш - побажай кохання, Любові і хоч трошечки тепла.

22 вер 2014 22:19

Айра світлина

Айра  УРА! УРА! УРА! Малеча знову з нами)))

22 вер 2014 15:41

Shady Lady  світлина

Shady Lady   І я не знаю, Як світанок настає, І як закінчився Улюблений альбом, Бо не бажаю Ні хвилини самоти. І там живу, немов літаю я, Так немов літаю я Кожну мить, коли зі мною ти!.. І я на небі! ОЕ

21 вер 2014 22:50

lenasl світлина

lenasl  Як же малечі не вистачало!!!

21 вер 2014 20:17

Жива вода  світлина

Жива вода   Слід пам'ятати яке сьогодні значне свято і який важкий шлях пройшла св. Анна до народження діви Марії. Особливо це важливо для тих, хто мріє про діток ;)

21 вер 2014 16:00

Показати коментарі (4)

Фіало4ка світлина

Фіало4ка  любі переміни несуть в собі нові можливості

21 вер 2014 14:00

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 вересень 14 )

Пиши українською Перекладач онлайн