Татуаж Татуаж губ
#1
Відправлено 30 березень 2009 - 21:21
#2
Відправлено 30 березень 2009 - 21:25
#3
Відправлено 30 березень 2009 - 23:12
#4
Відправлено 30 березень 2009 - 23:18
#5
Відправлено 31 березень 2009 - 00:24
Але я на таке не наважуся, бо дуже себе люблю, а процедура малоприємна та і підпухнути можна на кілька днів.
#6
Відправлено 31 березень 2009 - 02:31
Світланkа (31.3.2009, 1:24) писав:
Але я на таке не наважуся, бо дуже себе люблю, а процедура малоприємна та і підпухнути можна на кілька днів.
а ще як вдруг алергія піде, чи в судинку попадуть, ні я краще вручну розмальовуватись буду, але в кожного своя думка
#7
Відправлено 31 березень 2009 - 07:21
#8
Відправлено 31 березень 2009 - 10:04
Щаслива зірочка (31.3.2009, 8:21) писав:
Ну, на все життя це не залишиться, тому що як і на інших ділянках тіла ,на губах також іде злущування і за років 3 татуажу як не було. Просто може злущуватися нерівномірно-і може виглядати так що верхня губа підведена а нижня -ні
#9
Відправлено 31 березень 2009 - 10:08
Я вважаю, якщо є можливість і бажання- чому б ні ;)

Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..
#10
Відправлено 31 березень 2009 - 10:15
#11
Відправлено 31 березень 2009 - 10:23
Татуаж
Кожна дівчина чула про те, що таке перманентний макіяж. Лише не кожна насмілюється зважитися на цю процедуру. Ось і манить нас татуаж, немов метелика що летить на світло свічки, але на відміну від вогню перманентний макіяж не спалює «сміливих», а нагороджує красою і чарівністю.
Перманентний макіяж або татуаж, як його ще називають, це не глибока татуїровка, яка покликана підкреслити або виділити очі, лінії брів і губ. З'явилася ця чарівна процедура ще в часи цариці Клеопатри. Якщо сьогодні татуаж роблять за допомогою спеціальних машинок з вбудованими голками, то тоді перманентний макіяж наносили, використовуючи бамбукові палички.
Завдяки перманентному макіяжу ми зможемо вирішити багато косметичних і естетичних проблем. На морі нам вже не треба переживати, що намальовані брови змиються, і ми вийдемо з води з ефектом «лохнеського чудовиська». Так само рано вранці ми не поповземо під покривалом в дамську кімнату, щоб у коханого не було шансів споглядати нас без «бойової розмальовки». Окрім цього, завдяки татуажу нам не доведеться витрачати багато часу на макіяж, шкіра не страждатиме від великої кількості косметики і, як можна довше, збережеться молодою і красивою.
Татуаж може і підкоригувати риси обличчя. Наприклад, візуально підняти лінію брів або куточки очей. За допомогою татуажа ми зможемо намалювати пару нових кокетливих родимок, замаскувати шрами і пігментні плями.
Перманентний макіяж це порятунок людей з природженими і іншими дефектами обличчя . Це можуть бути наслідки від операцій, травм, такі як випадання брів, «заяча губа». Інколи, фахівці навіть роблять татуаж грудям, виділяють ареол довкола соска. Особливо, часті клієнти цього виду перманентного макіяжа жінки після операції на молочній залозі.
Види перманентного макіяжу
Татуаж може бути природний і декоративний. Природний макіяж підкреслює риси обличчя, але|та| разом з цим залишає їх натуральними. Декоративний макіяж це імітація нафарбованих губ, очей або брів.
Контурний макіяж - окрема категорія перманентного макіяжу. Такий татуаж існує всього біля 15 років. Це не найглибший татуаж. Мікроскопічно тонкі голки ледве стосуються шкіри, проникаючи на глибину від 0,16 мм до 0,32 мм.
Перманентний макіяж, особливо декоративний може дуже швидко пересититися. Тому, перед процедурою треба чітко визначити чого ми хочемо, татуаж на 7 років або на деякий час.
Короткочасний макіяж називається бодітат і тримається недовго. Все залежить від фарби. Якщо бодітат виконаний індійською хною, то може протриматися місяць, а якщо синтетичними фарбами, зазвичай ними робляться чорні і кольорові тату, то не менше трьох днів. З часом малюнок блякне і зникає. Боді тату відрізняється від звичайного перманентного макіяжа і методом нанесення фарби. Для створення малюнка використовують пензлі. Тому ризик зараження шкіри зводиться до нуля.
Процедура татуажа
Спочатку майстер малює контури, які ми хочемо отримати в результаті перманентного макіяжу. Потім знеболює місце проведення процедури лідокаїновим спреєм. Глибина проколу вибирається з врахуванням товщини епідермісу, її максимальна глибина не перевищує 1мм, голки використовуються лише одноразові. Коли необхідні малюнок і розміри встановлені, майстер за допомогою спеціальної машинки приступає до татуажу. Для перманентного макіяжа використовуються лише натуральні фарбники, що не викликають алергію. Якщо для звичайної татуїровки фарбники вводяться досить глибоко під шкіру, то тут такого не відбувається. Кровоносні судини і нервові закінчення залишаються незайманими.
Після процедури місце, де був зроблений татуаж дезинфікується спеціальним кремом. Це запобігає попаданню інфекції і роздратування на шкірі.
Існують правила, яких ми повинні дотримуватися після нанесення перманентного макіяжа. Не можна мочити зону татуажа, відвідувати сауни, косметологічні кабінети, знаходитися під сонцем. Коли утворюється суха скориночка, її забороняється знімати самостійно. Треба діждатися доки вона сама спаде.
Процедура перманентного макіяжа триває приблизно годину, загоєння татуажу відбувається через місяць.
P.S. У нас на роботі викладачка зробила собі татуаж губ, вона і так симпатична / жінці 45 років/, ділова жінка, крім викладання має свої аудиторські фірми, одним словом бізнес-вумен, і каже мені, просто в мене не вистачає часу на підмальовування, а отже, я краще зроблю раз і буду спокійна на певний період... і правду вона сказала
#12
Відправлено 31 березень 2009 - 10:48

#13
Відправлено 01 квітень 2009 - 03:11
#14
Відправлено 01 квітень 2009 - 12:45
#16
Відправлено 21 травень 2009 - 17:02
прочитала, так гарно описують, типу не треба малютися кожен день. хочеться....
я і так не малююся, а красивою ж тре хоч трошки побути...
діліться новинами з фронтів. хто робив, хто бачив, які нові враження?
#17
Відправлено 21 травень 2009 - 17:15
гра з вогнем (21.5.2009, 18:02) писав:
прочитала, так гарно описують, типу не треба малютися кожен день. хочеться....
я і так не малююся, а красивою ж тре хоч трошки побути...
діліться новинами з фронтів. хто робив, хто бачив, які нові враження?
Я взагалі не розумію як можна не малюватись. Але до такого екстріму ще не дійшла. Це,напевно,больно
#18
Відправлено 21 травень 2009 - 17:26
просто змін хочеться. хай би стрілки на очі мені присобачили чи ше шота таке. щоб я виглядала трохи інакше :) новизни хочеться і пригод на попу.
#19
Відправлено 21 травень 2009 - 17:31
yulia.ua.lv (21.5.2009, 18:15) писав:
Користувач подумав і додав через 5 хв.:
гра з вогнем (21.5.2009, 18:26) писав:
просто змін хочеться. хай би стрілки на очі мені присобачили чи ше шота таке. щоб я виглядала трохи інакше :) новизни хочеться і пригод на попу.
Воно гарно,але воно болить.Краще самому намалювати.Хоча заради краси можна і потерпіти!java script:emoticon('
#20
Відправлено 21 травень 2009 - 18:31
Я як тільки від пологів відійду і втягнуся трохи у ритм, хочу татуаж губ зробити. Проте, це набагато болючіше, ніж брови, нервових закінчень на губах більше (не даремно ж так приємно цілуватися ;) ), та й процедура на губах досить кривава, бо капілярів також багато (тому то губки такі апетитно червоненькі). Але, краса - велика сила, то можна й потерпіти.

Допомога



















[/url]

















